Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)

Πήγαινε κάτω 
+7
h34dnotf0und
ToPaxyGourouni
Nepenthe
Silverwing
Laskoulas
admin
Asarnil the Dragonlord
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης




FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 26 Νοε 2009, 14:52

Silverwing έγραψε:
Δεν είμαι μόνο εγώ και ο Galvert που κάνουμε "τέτχοια" ε?...

μετα απο αυτο που θα με πεταξει εξω η jo, να σου ρθω? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 26 Νοε 2009, 14:53

Silverwing@
Σε ανακαλω εις την αταξια!

Εδω ειμεθα τυπολατρες.
Πρεπει να το πεις καπως ετσι...

"ΑΡΑ, μας τιμαει που δεν ειμαστε μονο εγω και ο Galvert που κανουμε τετοια!"

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 26 Νοε 2009, 14:56

say it like asarnil biatch!!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silverwing
Knight
Knight
Silverwing


Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ηλικία : 41
Τόπος : Nemesis Tessera
Currently Playing : With my puppets.
Registration date : 28/09/2009

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 26 Νοε 2009, 14:56

@Galvert.
Aμεεεεεεε....



Παράθεση :
Πεμ Nov 26, 2009 2:53 pm
Silverwing@
Σε ανακαλω εις την αταξια!

Εδω ειμεθα τυπολατρες.
Πρεπει να το πεις καπως ετσι...

"ΑΡΑ, μας τιμαει που δεν ειμαστε μονο εγω και ο Galvert που κανουμε τετοια!"

Ok,

ΑΡΑ, μας τιμαει που δεν ειμαστε μονο εγω και ο Galvert που κανουμε τετοια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
h34dnotf0und
Arch Spammer
Arch Spammer
h34dnotf0und


Αριθμός μηνυμάτων : 2002
Ηλικία : 44
Registration date : 06/10/2008

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 26 Νοε 2009, 14:56

Παίζω μάχη 2Χ2 με κολλητούς στη Ραφήνα πριν 7-8 χρόνια. Ο&G από τη μια HE από την άλλη. Έχουμε στην πλευρά μου 2 μονάδες goblins με 3 fanatics η καθεμία. Πάει να κουνήσει τον αετό του ο ΗΕ και ακολουθεί ο παρακάτω διάλογος.

"Λοιπόν βάζω τον αετό μου στο σημείο που απέχει ακριβώς 8 ίντσες και από τις 2 μονάδες ώστε να βγουν όλοι οι fanatics", μου λέει.

Τον κοιτάω λίγο περίεργα και του λέω "Ρε μλκ, υπάρχει μόνο ένα σημείο σε όλο τραπέζι που να απέχει 8 ίντσες και από τις δύο μονάδες και αυτό είναι το σημείο που συναντιούνται οι 2 κύκλοι με 8'' ακτίνα και κέντρο τις άκρες των μονάδων των goblins. Βάλε το μοντέλο με τη πορεία που θες να κάνει και το πιθανότερο είναι ότι θα βρεθεί πρώτα 8'' από τη μια μονάδα και θα σταματήσει."

Και λαμβάνω την ιστορική απάντηση: "Αυτά όλα είναι μαλακίες. Τον αετό τον έστειλε ο στρατηγός μου. ΕΙΝΑΙ HIGH ELF, ΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ;!;


Ο στρατηγός του έμεινε από τότε γνωστός ως "Ο ΓΕΩΜΕΤΡΗΣ".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.demonicpigeon.com
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 26 Νοε 2009, 14:59

Με τιμει που πηγα Βερολινο στο Artemis club, εβγαλα τα ρουχα μου, πηγα μπροστα στην jacuzzoπισινα με τις 2 μετρες ξανθιες να γυροφερνουν γυμνες ολογυρα και...
κοιμηθηκα στην ξαπλωστρα???

PS
πολυ κουραστικα τουρνουα τα ETC,σε ξεθεωνουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
admin
Arch Spammer
Arch Spammer



Αριθμός μηνυμάτων : 3165
Registration date : 27/08/2008

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 26 Νοε 2009, 15:08

Πόσο με τιμεί που βλέποντας ότι το δώρο του best painted army στο fair είναι ένα Scaven Batallion, αναφώνησα με περίσσια σιγουριά και παρρησία: "Στάνταρ το παλιό θα δίνουνε".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 26 Νοε 2009, 15:12

Elhion έγραψε:
Πόσο με τιμεί που βλέποντας ότι το δώρο του best painted army στο fair είναι ένα Scaven Batallion, αναφώνησα με περίσσια σιγουριά και παρρησία: "Στάνταρ το παλιό θα δίνουνε".

χαχαχαχαχχαχα και μενα η πρωτη μου σκεψη αυτη ηταν... οτι το κανουν για να φυγει το stock!!!!

τελικα ξερουμε αν ειναι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 26 Νοε 2009, 23:11

Mεγαλη αληθεια:

Οποιος εμαθε Warhammer απο Μπαρλα, δεν μπορει να ειναι τιποτα αλλο παρα ,fluff player...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Siegfried VII
Knight
Knight
Siegfried VII


Αριθμός μηνυμάτων : 285
Ηλικία : 40
Registration date : 14/09/2008

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 27 Νοε 2009, 00:34

Μάχη. Εγώ High Elves ο αντίπαλος μου Daemons.

Έχω λοιπόν ένα unit 13-15 Sword Masters με μία rank και full command με Standard of Balance. Απέναντι ο Bloodthirster του αντιπάλου μου. Βέβαιός λοιπόν πως με έχει και από front chargaρει.

Και του λέω challenge. Γυρίζουν όλοι λοιπόν που παρακολουθούσαν την μάχη και μου λένε: "Μα καλά πόσο μαλάκας είσαι?"

Τους αγνοώ λοιπόν και ξεκινάμε το combat. Πορώνεται ο αντίπαλος: "Λοιπόν έχω 7 attacks στο τριπλό με Reroll και strength 7". Μου κάνει 6 wound και χαμογελάει που θα το χάσω για 3.

Του λέω τότε: "Μήπως αυτό το strength 7 είναι το firestorm blade?"
"Ναι" μου απαντάει με απορία.
Και απαντάω: "Amulet of Fire"
Το χαμόγελο παγώνει στο πρόσωπο του.
"Χάσ'το για 3"
Ρίχνει τα ζάρια και τρώει 4 woundάκια. Στον επόμενο γύρο ο Bladelord/Highlander τον αποκεφαλίζει.

Έκφραση του αντιπάλου μου: Priceless! Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://valleysofeternity.blogspot.gr/
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 27 Νοε 2009, 01:41

@ Siegfried αυτό είναι που λέμε ο ορισμός του ..... PWNED lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silverwing
Knight
Knight
Silverwing


Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ηλικία : 41
Τόπος : Nemesis Tessera
Currently Playing : With my puppets.
Registration date : 28/09/2009

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 27 Νοε 2009, 10:34

ΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟ ο Siegfried του έδωσε τα αρχίδια στο στόμα!!!ΜΙΕΤΟΛ!!!!


Επίσης σαπόρτ για το Eternal Glory στο sig.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Siegfried VII
Knight
Knight
Siegfried VII


Αριθμός μηνυμάτων : 285
Ηλικία : 40
Registration date : 14/09/2008

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 27 Νοε 2009, 16:38

Silverwing έγραψε:

Επίσης σαπόρτ για το Eternal Glory στο sig.

Rhapsody FTW!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://valleysofeternity.blogspot.gr/
talazorn
Spamlord
Spamlord
talazorn


Αριθμός μηνυμάτων : 1653
Ηλικία : 34
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : warhammer fantasy
Registration date : 06/10/2008

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 27 Νοε 2009, 17:46

ΠΟΡΩΣΗ ο bladelord του siegfried! Ειδικά αφού οι swordmasters ήταν είναι και θα είναι η αγαπημένη μου μονάδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
h34dnotf0und
Arch Spammer
Arch Spammer
h34dnotf0und


Αριθμός μηνυμάτων : 2002
Ηλικία : 44
Registration date : 06/10/2008

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 27 Νοε 2009, 18:01

Ήμουν εκεί και το είδα. Έπρεπε να βλέπατε τη φάτσα του αντιπάλου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.demonicpigeon.com
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 27 Νοε 2009, 18:59

Με τιμαει που
οταν επαιξα πρωτη φορα απεναντι σε Undead εριξα 1 κανονια(misfire κλασσικο στην "προ Φουρνιστων Κυβων" era) και 10 Handgunners για να ακουσω αφου εριξα και to wound..."Φιλε,ξερεις ειναι ethereal"...(δεν μου ελεγε κατι ,τοτε ,η λεξη βεβαια...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iatroblast (t)
Spamlord
Spamlord
iatroblast (t)


Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Τόπος : Faliro - Attiki
Currently Playing : Warhammer Fantasy (The Empire), Magic the Gathering (casual), RISK Legacy
Registration date : 24/02/2009

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 27 Νοε 2009, 19:00

Τσατσια!!.... Laughing
Πες μου οτι εκανε πλακα lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iatroblast (t)
Spamlord
Spamlord
iatroblast (t)


Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Τόπος : Faliro - Attiki
Currently Playing : Warhammer Fantasy (The Empire), Magic the Gathering (casual), RISK Legacy
Registration date : 24/02/2009

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 27 Νοε 2009, 19:05

Siegfried τελειο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 27 Νοε 2009, 21:17

Με τιμα που ειδα το video οταν ετρωγα και μου εφυγε απο τα γελια το γιουβαρλακι απο το στομα ?


https://www.youtube.com/watch?v=25qvkmzmJys
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 28 Νοε 2009, 03:41

@ Asarnil Θα σε τιμούμε εάν είχε το κανόνι σου ρούνο ( ακα dwarfs ! )

@ Laskoulas LMAO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 06 Δεκ 2009, 11:25

Με τιμαει που
το βραδυ κοιμηθηκα με κατακοκκινο μακο ΠΕΦΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 06 Δεκ 2009, 11:56

ΟΧΙ! FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Icon_razz Αεκτζής δεν είσαι ή έχω λαθέψει τόσο; FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Icon_razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)   FIGHT CLUB (the topic of...wisdom) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 06 Δεκ 2009, 12:09

ναι ΑΕΚΤΖΗΣ ειμαι.
Ασε...και καλα δεν υπηρχε αλλο μακο...
(παντως τα 3 αστερια πανω απο τον Εφηβο, ειναι πολλα ρε πστ μου....)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
FIGHT CLUB (the topic of...wisdom)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Welcome to the Fight Club...
» Out of topic...
» 1 TOPIC ratsssssssssss
» Wargaming Club

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Off Topic :: Off Topic Συζητήσεις-
Μετάβαση σε: