Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 WINTER IS COMING ...

Πήγαινε κάτω 
+47
mandragora
Horus
Flames
Meraklis
galvert
Shieldwolf
Mπαρμπα Θανασηs
antipatros24
KostasDiscordian
kiour_gr
belial
skario
Ikarosx
LeonidasL
paranoid
Malevolent
sagemonk
Hellspawn
xrisomiga
aphelion
e-R4G3R
Watcher in the Dark
Sn4k30r
Khar Vader
lance-a-lot
Tzortz
Aramil Sair Sianontel
Asarnil the Dragonlord
Hunter
Papajohn
iron man
Nosphiel
Samanos
ToPaxyGourouni
h34dnotf0und
Johneleos
reaper84
theodddore
elrik
medas
talazorn
Tsak_On_Ass
Nepenthe
Achaian
Aerico
Altair
Laskoulas
51 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 28 Οκτ 2010, 23:05

Telika ti paizi ?

30/11 Premiera ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
talazorn
Spamlord
Spamlord
talazorn


Αριθμός μηνυμάτων : 1653
Ηλικία : 34
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : warhammer fantasy
Registration date : 06/10/2008

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 28 Οκτ 2010, 23:44

http://winter-is-coming.net/features/faq/ έγραψε:
When can we expect to see this on TV?
HBO has targeted the series for a spring 2011 air date, possibly as early as March.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 28 Οκτ 2010, 23:45

mamiounte -.-

6 mines re psti -.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theodddore
Hero
Hero
theodddore


Αριθμός μηνυμάτων : 929
Ηλικία : 30
Τόπος : Nowhere
Currently Playing : Warmachine trollbloods , Warhammer Bretonnia , Chaos space marines
Registration date : 30/05/2010

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 29 Οκτ 2010, 16:31

παιδια φαινεται πολυ ωραιο, αν κι δεν την ξερω την σειρα , εψαχνα εδω και πολυ καιρο για κανενα σοβαρο fantasy book, γιατι μονο με forgoten realms δεν λεει. Οποτε στην μανα μου που ειναι τωρα αθηνα της λεω να ψαξει για game of the thrones?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 29 Οκτ 2010, 16:33

Ναι ειναι 3 διτομα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
reaper84
Knight
Knight
reaper84


Αριθμός μηνυμάτων : 257
Registration date : 01/09/2008

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 09:26

Laskoulas έγραψε:
Ναι ειναι 3 διτομα !

νομιζω πως κανεις λαθως Shocked

4 διτομα ειναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theodddore
Hero
Hero
theodddore


Αριθμός μηνυμάτων : 929
Ηλικία : 30
Τόπος : Nowhere
Currently Playing : Warmachine trollbloods , Warhammer Bretonnia , Chaos space marines
Registration date : 30/05/2010

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 09:29

τεσπα δεν εχει και πολυ σημασια , δε τα βρηκε η μανα μου βστην αθηνα και μου πηρε το warhammer dragonslayer!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nepenthe
Arch Spammer
Arch Spammer
Nepenthe


Αριθμός μηνυμάτων : 3332
Currently Playing : Vampire Counts
Registration date : 24/10/2008

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 10:06

διαβάστε το ρε στο πρωτότυπο, η ελληνική μετάφραση ειναι (φυσικά) απαράδεκτη. amazon is your friend (and your pocket's friend too)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://taxaftixreiazontai.wordpress.com
theodddore
Hero
Hero
theodddore


Αριθμός μηνυμάτων : 929
Ηλικία : 30
Τόπος : Nowhere
Currently Playing : Warmachine trollbloods , Warhammer Bretonnia , Chaos space marines
Registration date : 30/05/2010

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 10:10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nepenthe
Arch Spammer
Arch Spammer
Nepenthe


Αριθμός μηνυμάτων : 3332
Currently Playing : Vampire Counts
Registration date : 24/10/2008

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 10:18

yes! βλέπεις μια προφανή διαφορά τιμών σε σχέση με τα αντίστοιχα μεταφρασμένα φαντάζομαι έτσι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://taxaftixreiazontai.wordpress.com
theodddore
Hero
Hero
theodddore


Αριθμός μηνυμάτων : 929
Ηλικία : 30
Τόπος : Nowhere
Currently Playing : Warmachine trollbloods , Warhammer Bretonnia , Chaos space marines
Registration date : 30/05/2010

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 10:21

Nepenthe έγραψε:
yes! βλέπεις μια προφανή διαφορά τιμών σε σχέση με τα αντίστοιχα μεταφρασμένα φαντάζομαι έτσι?


Totaly!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 12:51

ειναι βλακεια τα μεταφρασμενα τωρα διαβαζω το horus και εχει λαθη πολλα μεσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 14:05

παρολ'αυτα, το να διαβαζεις βιβλια στα αγγλικα, και να τα απολαμβανεις δεν ειναι κατι που μπορουν να το κανουν ολοι. ΟΚ, εχω τα καλα πτυχια των αγγλικων, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι τα αντιλαμβανομαι/απολαμβανω εξισου καλα με το να διαβαζω ελληνικα. Ετσι μενω στις μεταφρασεις κι ας ειναι απαραδεκτες οπως κρινετε ορισμενοι. (Αν και γνωριζω τον μεταφραστη του ΑΙΟΛΟΣ, καθως κι εναν απο τον ANUBIS και συζητωντας μαζι τους, ειδα οτι τα παιδια κανουν αριστη δουλεια. ) Τωρα στο θεμα της τιμης των βιβλιων, εχετε απολυτο δικιο οτι οι ελληνικες τιμες ειναι εξωφρενικες. Βεβαια αυτο ισχυει για ολα τα εισαγωμενα προιοντα. (Ψωνιστε GW προιοντα απο ελλαδα και θα καταλαβετε). Για να μπορεσει λοιπον κανεις να αποφυγει το προβλημα των υψηλων τιμων, δεν εχει παρα να ψαχνει στα μεταχειρισμενα, η στο παζαρι βιβλιου, οπου με 3-5 ευρω θα βρει οποιο βιβλιο θελει.. (Με 15 ευρω πηρα ολο το Sword of Truth που δεν θελετε να ξερετε ποσο κοστιζει να το παρεις κανονικα).

πισω στο θεμα τωρα, αν και το εχω ξανασχολιασει το "Games of thrones" σε αυτο το forum εχω να δηλωσω ενα πραγμα: ο Stark ειναι GAY!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
h34dnotf0und
Arch Spammer
Arch Spammer
h34dnotf0und


Αριθμός μηνυμάτων : 2002
Ηλικία : 44
Registration date : 06/10/2008

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 14:51

Παράθεση :
παρολ'αυτα, το να διαβαζεις βιβλια στα αγγλικα, και να τα απολαμβανεις δεν ειναι κατι που μπορουν να το κανουν ολοι. ΟΚ, εχω τα καλα πτυχια των αγγλικων, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι τα αντιλαμβανομαι/απολαμβανω εξισου καλα με το να διαβαζω ελληνικα.

Συμφωνώ. Αν και τα αγγλικά μου είναι σε επαρκές επίπεδο για να διαβάσω ένα λογοτεχνικό βιβλίο, οι ώρες που το διαβάζω είναι στο λεωφορείο πηγαίνοντας και γυρίζοντας από τη δουλειά, ώρες δηλαδή που επικρατεί... νύστα. Το να διαβάζεις ένα βιβλίο σε γλώσσα άλλη από τη μητρική σου, απαιτεί λίγη παραπάνω διάυγεια από το κανονικό, πράγμα που εκείνες τις ώρες δυστυχώς δεν διαθέτω.

ΚΑι σε τελική ανάλυση, η μετάφραση δεν είναι καθόλου κακή. ΟΚ, αν θες να βρεις κάτι να γκρινιάξεις θα βρεις. Αλλά το "Βασιλοκτόνος" μου αρέσει. Όπως και το "Μικροδάχτυλος" και το "Καλικάντζαρος" και το "Κυνηγόσκυλο". Εντάξει, το αστείο πίσω από το "Late Lord Frey" δεν μεταφράζεται αλλά τι να κάνεις.

Να σημειωθεί επίσης ότι τα τοπωνύμια τα έχει με το αγγλικό τους όνομα. πχ "Ρίβερραν", "Χάρενχαλ" κτλ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.demonicpigeon.com
medas
Spamlord
Spamlord
medas


Αριθμός μηνυμάτων : 1293
Ηλικία : 52
Τόπος : Portsmouth, Gunwharf Quays
Currently Playing : -
Registration date : 24/09/2008

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 15:38

Συμφωνώ με όλους τους προλαλήσαντες.
Το να διαβάζεις στα Αγγλικά είναι πολύ πιο χρονοβόρο αλλά προσωπικά το βλέπω ως ένα συνδυασμό του τερπνού μετά του οφελήμου. Αφού και διαβάζεις κάτι ενδιαφέρον αλλά και θυμάσαι/μαθαίνεις καλύτερα την Αγγλική.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://it.wikipedia.org/wiki/Manolesso
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 16:16

HeAdNoTfOuNd έγραψε:
Παράθεση :
παρολ'αυτα, το να διαβαζεις βιβλια στα αγγλικα, και να τα απολαμβανεις δεν ειναι κατι που μπορουν να το κανουν ολοι. ΟΚ, εχω τα καλα πτυχια των αγγλικων, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι τα αντιλαμβανομαι/απολαμβανω εξισου καλα με το να διαβαζω ελληνικα.

Συμφωνώ. Αν και τα αγγλικά μου είναι σε επαρκές επίπεδο για να διαβάσω ένα λογοτεχνικό βιβλίο, οι ώρες που το διαβάζω είναι στο λεωφορείο πηγαίνοντας και γυρίζοντας από τη δουλειά, ώρες δηλαδή που επικρατεί... νύστα. Το να διαβάζεις ένα βιβλίο σε γλώσσα άλλη από τη μητρική σου, απαιτεί λίγη παραπάνω διάυγεια από το κανονικό, πράγμα που εκείνες τις ώρες δυστυχώς δεν διαθέτω.

ΚΑι σε τελική ανάλυση, η μετάφραση δεν είναι καθόλου κακή. ΟΚ, αν θες να βρεις κάτι να γκρινιάξεις θα βρεις. Αλλά το "Βασιλοκτόνος" μου αρέσει. Όπως και το "Μικροδάχτυλος" και το "Καλικάντζαρος" και το "Κυνηγόσκυλο". Εντάξει, το αστείο πίσω από το "Late Lord Frey" δεν μεταφράζεται αλλά τι να κάνεις.

Να σημειωθεί επίσης ότι τα τοπωνύμια τα έχει με το αγγλικό τους όνομα. πχ "Ρίβερραν", "Χάρενχαλ" κτλ.


Συμφωνω απολυτα με τον Ορεστη , επισης και εγω διαβαζω αυτα τα βιβλια στις σειρες στο Ικα - Εφορια , μεσα μαζικης μεταφορας κτλ
Ειναι και τα Αγγλικα μου χαλια Razz oποτε δε πειραζει.
Απο την αλλη εν γνωση μου αγοραζω κατι που εξω ειναι σε ενα βιβλιο πχ 15 ευρω σε 2 τομους εδω απο 22 ευρω εκαστος.Τουλαχιστων δε κλεινουνε οι εκδοτικες και συνεχιζουνε να βγαζουνε τιτλους και σειρες , ειναι ενα ειδος σαπορτ...


@Ογκυον
Οι μονοι γκει σε ολο το βιβλιο ειναι οι @@σταρδοι οι ΦΡΕΙ ...
Να τους αλειψουνε με πισα και πουπουλα ολους, να τους βιασουνε με πυρομενα σιδερα, να τους βαλουνε φωτια και να τους πεταξουνε σε βουρκο !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
talazorn
Spamlord
Spamlord
talazorn


Αριθμός μηνυμάτων : 1653
Ηλικία : 34
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : warhammer fantasy
Registration date : 06/10/2008

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 16:54

ogyon έγραψε:
πισω στο θεμα τωρα, αν και το εχω ξανασχολιασει το "Games of thrones" σε αυτο το forum εχω να δηλωσω ενα πραγμα: ο Stark ειναι GAY!
medas έγραψε:
Συμφωνώ με όλους τους προλαλήσαντες.
wtf!
Smile Laughing

Όσο για τα βιβλία, δεν είναι τόσο η αισχροκέρδεια των εκδόσεων όσο η ελληνική φορολογία στα βιβλία που τα κάνει τόσο ακριβά (+ τη μετάφραση που κοστίζει και αυτή). Εγώ τη μετάφραση του game of thrones τη βρίσκω πολύ καλή. Εξάλλου νομίζω πολύ λίγοι θα μπορούν να το διαβάσουν από το πρωτότυπο με τα αγγλικά που χρησιμοποιεί ο Μάρτιν (εγώ έχανα λίγο το νόημα παρότι διαβάζω γενικά βιβλία στα αγγλικά).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theodddore
Hero
Hero
theodddore


Αριθμός μηνυμάτων : 929
Ηλικία : 30
Τόπος : Nowhere
Currently Playing : Warmachine trollbloods , Warhammer Bretonnia , Chaos space marines
Registration date : 30/05/2010

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 16:59

Βασικα θα πρεπει να συμφωνησω οτι να διαβαζεις μυθηστοριματα στα αγγλικα ειναι ελεηνα δυσκολο, εχω αγορασεις το cain's last stand , και ειναι τοσο δυσκολες μερικες λεξεις οτι εχει ελεηνα πολυ warhammer 40k ορολογια απο το emperium που δεν γινεται να διαβαστει...
Αλλα το games of thrones λεω να το παρω στα αγγλικα μιας και πιστευω θα ειναι πιο φιλικο στον μεσο αναγνωστη αλλα και πιο φθηνο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ToPaxyGourouni
Spamlord
Spamlord
ToPaxyGourouni


Αριθμός μηνυμάτων : 1889
Ηλικία : 39
Registration date : 09/12/2008

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 19:41

Όσο υπάρχει Jon Snow δεν έχουμε λόγο να συζητάμε για οποιονδήποτε άλλον χαρακτήρα...

Υ.γ. Μερικοί είμαστε ακόμα στο διάβασμα... NO SPOILERS!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
talazorn
Spamlord
Spamlord
talazorn


Αριθμός μηνυμάτων : 1653
Ηλικία : 34
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : warhammer fantasy
Registration date : 06/10/2008

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 19:49

Καλά πάντως ρε παιδιά όταν ο jon snow σκότωσε την daenerys δεν ξενερώσατε τελείως;



Προς αποφυγή παρεξηγήσεων αυτό είναι αστείο...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την talazorn στις Κυρ 31 Οκτ 2010, 21:59, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nepenthe
Arch Spammer
Arch Spammer
Nepenthe


Αριθμός μηνυμάτων : 3332
Currently Playing : Vampire Counts
Registration date : 24/10/2008

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 19:53

tally μην κάνεις πλάκες με τέτοια πράγματα! μην τον ακούτε παιδιά ειναι ψευτηηηηηηηηηηηηηηηης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://taxaftixreiazontai.wordpress.com
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 19:55

Bre mlka Τalazon @@ εισαι ? τι μας λες τα Βιβλια @#$%$#%?
καποιοι εχουνε διαβασει τα Ελληνικα .... και δεν εχουνε φτασει μεχρι εκει που εισαι στα Αγγλικα.
0 μυαλο ρε πστ...


Νεπενθε πες μου οτι λεει ψεματα αλλιως ο Μαρτιν το παιρνει ασυστολα !#@$@#$@#$%#@!$


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Laskoulas στις Κυρ 31 Οκτ 2010, 21:36, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 20:00

τι εκανα εγω και αναφερεται το ονομα μου????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nepenthe
Arch Spammer
Arch Spammer
Nepenthe


Αριθμός μηνυμάτων : 3332
Currently Playing : Vampire Counts
Registration date : 24/10/2008

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 20:00

ο μόνος λόγος για τον οποίο τον παίρνει ο μαρτιν ειναι γιατι αργεί!
η ντάνυ ζει τουλάχιστον μεχρι το τελος του feast, στον λόγο μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://taxaftixreiazontai.wordpress.com
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WINTER IS COMING ...   WINTER IS COMING ... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010, 20:03

Στα αγγλικα (αυτα που δεν εχουνε κυκλοφορησει εδω ) ψοφαει ?

θα τον @:#@#$%
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
WINTER IS COMING ...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 32Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» winter is coming
» Fantasy Shop Games Fair, Winter 2008: The outcome
» Arena of Death III
» Coming Soon...
» Chaos is coming... in 5 days!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Off Topic :: Off Topic Συζητήσεις-
Μετάβαση σε: