Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400

Πήγαινε κάτω 
+3
Laskoulas
Khar Vader
Asarnil the Dragonlord
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 15:42

λολ απλα εχω σκασει στα γελια Razz

Λοιπων κοιτοντας το Εντλες ας προτεινουμε οι Σαυρες οι Δαιμονες και οι Σκειβεν να ειναι στα 2200 , οι VC , Μπρετς , Εμπαιρ στα 2600 κτλ κτλ κτλ

Δεν μας δεσμευει τιποτα.
τι σαχλαμαρες ακουω ?
θα ερθει καποια αορατη αρχη να μου επιβαλη το τι κανονες θα βαλω στα τουρνουα που διοργανωνω ?????
Θα μου πει θα κανεις αυτο και το αλλο ?
Οχι βεβαια , βαζω σα διοργανωτης το ρουλπακ μου και οποιος το δεχετε ερχετε και παιζει.Φιλε μου κανω τα τουρνουα ετσι , σου αρεσει το γιουβετσι , οκ μην ερθεις.
Αν θελετε να κανετε παλι τουρνουα εσεις εντιμοχι κτλ βαλτε το ρουλπακ που θελετε και αν αρεσει θα ερθει κοσμος.
Επιβολη δεν υπαρχει καμια.
Δε ψηφιζετε νομος ουτε εχουμε Συνταγμα Warhammer.
Σοβαρευτειτε.

Στα Εντλες και σε οσα κανω προσωπικα στο Πειραια δεν υπαρχει περιπτωση.

Φυσικα , αν καποιος αισθανετε ανασφαλης και θελει παραπανω βαθμους για να παιξει οκ ας το δοκιμασει στις φιλικες του μαχες, εγω δε το εχω αναγκη και οι ΤΚΣ μου αν δε πει το ΕΤΣ κατι αλλο, οτι απο 2400 πανε 2600 δε θα τους αλαξω τους ποντους.
2400 λοιπων για μενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 15:46

Θα πω οτι ειπε ο Χαριδημος, για τα 3 ethereal και το Hellheart (και ξερεις πως και εγω συμφωνω και στα 2 για το μελλον).
Με την αυστηρη λογικη που χρησιμοποιεις, "παραβαση" κανονων εγινε στο Endless σε σχεση με το AR 2011 rulepack.
Δεν γινεται τη μια ετσι και την αλλη γιουβετσι... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 15:52

Φυσικα και γινετε γιουβετσι , που μου αρεσει παρα πολυ μαλιστα. αυτος που κανει το τουρνουα αυτος οριζει και το ρουλπακ.
νομιζω ειμαι σαφης.
Αλλωστε τα παραπανω ειναι "οδηγιες" του Τζενται
δεν ειδα να λεει τιποτα για ΤΚ , μαλλων κατι ακουσα για WE.

Σορυ μαγκες, δε διαβρωνω τοσο σημαντικα το ΡΟυλ Πακ σε τουρνουα ιδιως, δε μιλαμε για ενα ιτεμ αλλα για ολοκληρη επεμβαση στη δυναμικη ενος στρατου.
Θα μεινη 2400 εωσοτου το ΕΤΣ πει κατι διαφορετικο.

Ξαναλεω για να μη παρεξηγηθω , αν καποιος κανει τουρνουα και πει σαυρες 2000 δαιμονες 1800 , τκς 3000 , οποιος θελει ερχετε και παιζει.
Εγω θα το θεωρουσα υποτιμητικο για την παιχτικη μου ικανοτητα,να προσπαθω χωρις να λεει το ρουλπακ να επεμβω ετσι.
Φυσικα και θα παιζω 2400ΤΚ
ειμαι stuborn σε αυτο.
Για οτι με αφορα φυσικα.
Οι αλλοι ας κανουνε οτι θελουνε, οχι ομως σε τουρνουα που περνανε απο το χερι μου.
Θενξ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 15:55

Ωραια. Επειδη ομως Κοινοτητα>Διοργανωτη, με βαση το 75% των ερωτηθεντων , αν ερθει καποιος να παιξει με 2600 δεν μπορει να του απαγορεψει κανενας τη συμμετοχη σε ενα τουρνουα πχ του SH φανταζομαι.
Case Closed. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:01

Οι εξισωσεις αυτες υπαρχουνε μονο στο μυαλο σου ρε εντι . ελεος.
Αν διαβασεις ποτε προσεκτικα την ανακοινωση ενος τουρνουα λεει πχ ΕΤΣ ΡΟΥΛΠΑΚ
αν στο ΕΤΣ ρουλπακ δε λεει τιποτα για +200/300π κτλ ποντους , τοτε...
σορυ ε !

Ξαναλεω
αν πχ ο Ταμπακης πει στα Γκιλντ Γουορ οι Χαος + 300π , πρεπει να ζησουμε με αυτο αλλιως δε παμε να παιξουμε.

Δε ειμαστε ζωα για να μας επιβαλουνε τιποτα.
Οποιος κανει τα τουρνουα οριζει και τους κανονες.
Ισαμε 10 φορες το εχω γραψει, προφανος μιλαμε αλλη γλωσσα η απλα θελετε να κανετε αργοσχολα ποστ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:05

Δεν έχω δει πολλά ζώα να συζητούν όλα μαζί και κατόπιν ψηφοφορίας να αποφασίζουν για το τι θέλουν να κάνουν θεωρώντας ταυτόχρονα δεσμευτικό το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας ακόμη και για αυτούς που εξέφρασαν αντίθετη άποψη.

Έχω δει πολλά όμως να κάνουν ό,τι τους καπνίσει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:06

Πχ
κατεβαινει ο Χ να παιξει στο SH ενα τουρνουα.Με ΤΚς.Με 2600. Εχει δει την ψηφοφορια. Τι θα του πεις; Θα σου πει: Ας ρωτησουμε τους παρευρισκομενους. Αν λοιπον δεν υπαρχουν κωλοτουμπες στις αποψεις (με βαση αυτα που ειδα εδω) και οι παρευρισκομενοι σου πουν "Ξεκολλα ρε Λασκουλα", τι θα κανεις; Θα φυγεις;
Ελεος ρε Μητσο. Ο κοσμος θελει να ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ με +200 τους αντιδημοφιλεις στρατους. Ασε μας με το ETC και το ETC kai to ΕTC.
ETC παιζουν και εκεινοι. Απλα να μπορεσουν να διασκεδασουν, αντι να πηζουν λογω στρατων απεναντι στα σπασμενα κομπο των αλλων μαν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:10

Προφανος παραφραζεις το τι λεω
αν δεις λεω ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΖΩΩ για να μου επιβαλει κανεις τιποτα.

Χαριδημε
νομιζω δεν αγνοεις το γεγονος οτι δεν υπαρχει κοινοτητα θεσμοθετημενη , με ελεγκτικα οργανα , ουτε οριζει ποινες στις οποιες αποφασεις τις δεν τηρηθουνε.
ΚΑΝΕΙΣ δε μπορει ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΒΑΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.
αν δε θελω.

Ετσι στις φιλικες σου μαχες και σε οποιο τουρνουα κανεις εσυ κανε οτι θες.
και οι υπολοιποι στα δικα μας.

Μη ξεχνας κατι , μην υποτιμα κανεις την νοημοσυνη μας.
οταν θελει η κοινοτητα γυριζει την πλατη , σε προτασεις σε τουρνουα που δε παει κοσμος κτλ.
Αν λοιπων κανω εγω ενα τουρνουα με καθαρα ετς κανονες και δεν ελθει κανενας , θα εχει μιλησει το "σωμα" κτλ.
Παρολα αυτα για 11φορα , ο καθε διωργανοτης οριζει το ρουλπακ του τουρνουα του.
εγω μιλαω για μενα.

@ ΡΕ ΕΝΤΙ ?
τι μαλακιες λες και εσυ ?
WTF !
ΘΑ εχει ερθει ενας στο τουρνουα εχωντας δει την ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ
και ΟΧΙ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΡΟΥΛΠΑΚ και την ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του ΤΟΥΡΝΟΥΑ ?
με τι κανονες παιζουμε ? Θα παθω νευρικο κλονισμο ΛΟΛ.
ΜΛΚΑ τοτε σιγουρα θα του πω βγαλε 200ποντους γιατι μας δουλευει.
Αν μου ελεγες εσυ πχ η καποιος αλλος μλκα οτι και να ελς εγω θα ελθω με 200π παραπανω πιο πολλες % εχεις να σε αφησω.
ΛΟΛ δηλαδη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:12

Κ@αργιοοοοοοολη Λασκουλαε εχε χαρη που χαρισα τα WE μου. Αλλιως θα κατεβαινα για σπασιμο κ μονο το Σαββατο... lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:14

Δεν ειμαι αρνητικος στις αλαγες , αλλα ειμαι αρνητικος στο να μου ΕΠΙΒΟΛΟΥΝ.
καντε τουρνουα ετσι οπως θελετε και εγω μεσα.
Αν κανω εγω θα το σκεφτω πολυ γιατι ειναι κατα την γνωμη μου μεγαλη αλιωση του ΕΤΣ ρουλπακ.
Απο την αλλη δε θα το αποριψω και αμεσως.

αυτο λεω τοσες σελιδες Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:15

Μα ρε σαπακα...
Σε λιγοτερο απο ενα μηνα θα ειναι στο επισημο πακετο κανονων...ημαρτον μωρη! Περιοδο εχεις ;; lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:16

Δε ξεκινησα εγω λολ
απλα αμυνθηκα στις Δυναμεις του Αξονα (εσενα και μοχυRazz)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:17

και πεσαμε σε...Τριαξονικο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:18

λιτερλυ Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:20

Laskoulas έγραψε:
Προφανος παραφραζεις το τι λεω
αν δεις λεω ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΖΩΩ για να μου επιβαλει κανεις τιποτα.

Χαριδημε
νομιζω δεν αγνοεις το γεγονος οτι δεν υπαρχει κοινοτητα θεσμοθετημενη , με ελεγκτικα οργανα , ουτε οριζει ποινες στις οποιες αποφασεις τις δεν τηρηθουνε.
ΚΑΝΕΙΣ δε μπορει ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΒΑΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.
αν δε θελω.

Ετσι στις φιλικες σου μαχες και σε οποιο τουρνουα κανεις εσυ κανε οτι θες.
και οι υπολοιποι στα δικα μας.

Μη ξεχνας κατι , μην υποτιμα κανεις την νοημοσυνη μας.
οταν θελει η κοινοτητα γυριζει την πλατη , σε προτασεις σε τουρνουα που δε παει κοσμος κτλ.
Αν λοιπων κανω εγω ενα τουρνουα με καθαρα ετς κανονες και δεν ελθει κανενας , θα εχει μιλησει το "σωμα" κτλ.
Παρολα αυτα για 11φορα , ο καθε διωργανοτης οριζει το ρουλπακ του τουρνουα του.
εγω μιλαω για μενα.

Τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας επιβάλλονται σε ανθρώπους που αποδέχονται την δεσμευτικότητά τους είπα. Δεν σου είπε κανείς ότι θα σου επιβάλει κάατι με την βία.

"Οι υπόλοιποι" που λες φάνηκαν περισσότεροι, τριπλάσιοι για την ακρίβεια. Δεν είναι θέμα του χαρίδημου και των φιλικών του πια...

Τέλος, το "σώμα" έχει μιλήσει ήδη για το ρούλσπακ. Βλέπεις πολλούς TK, WE ή O&G??? Απλά, επειδή είναι μειοψηφία δεν επηρεάζει το τελικό αποτέλεσμα τόσο πολύ. Εν τέλει κατεβάζουν τον άλλο τους στρατό. Αυτό σημαίνει ότι δεν πρέπει να μας απασχολεί ή δεν πρέπει να μεριμνήσουμε να το αλλάξουμε, να το βελτιώσουμε;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mohammadurk στις Τετ 12 Οκτ 2011, 16:24, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:21

Και επιτελους επιστρεφοντας στο τοπικ (ο Χρονομαντης καπου θα χτυπαει το κεφαλι του για το εντλες σπαμ, ο Τζορτζ καπου θα τριβει τα χερια του για των αριθμο των ποστς) δεν μου ειπες
πως σου φανηκε η "ενισχυμενη" με +200 λιστα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:22

Ανθρώπινη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achaian
Spamlord
Spamlord
Achaian


Αριθμός μηνυμάτων : 1824
Registration date : 12/09/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:23

Laskoulas έγραψε:
Οι εξισωσεις αυτες υπαρχουνε μονο στο μυαλο σου ρε εντι . ελεος.
Αν διαβασεις ποτε προσεκτικα την ανακοινωση ενος τουρνουα λεει πχ ΕΤΣ ΡΟΥΛΠΑΚ
αν στο ΕΤΣ ρουλπακ δε λεει τιποτα για +200/300π κτλ ποντους , τοτε...
σορυ ε !

Ξαναλεω
αν πχ ο Ταμπακης πει στα Γκιλντ Γουορ οι Χαος + 300π , πρεπει να ζησουμε με αυτο αλλιως δε παμε να παιξουμε.

Δε ειμαστε ζωα για να μας επιβαλουνε τιποτα.
Οποιος κανει τα τουρνουα οριζει και τους κανονες.
Ισαμε 10 φορες το εχω γραψει, προφανος μιλαμε αλλη γλωσσα η απλα θελετε να κανετε αργοσχολα ποστ.
ΕΓΩ συμφωνώ με εσένα Μητσο.
Τότε όμως γιατί στο Εντλες βάλατε το Χελχαρτ?
Επειδή όπως σωστά είπες ο διοργανωτής επιλέγει το ρουλπακ, αντιφασκεις στο ότι θες αυτούσιο το ETC.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:24

Ο καθενας με τον πονο του.... :Cx:
πες και εσυ ρε Κωστα, σου αρεσε η λιστα με τους 2600;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:25

Ο καθένας με τον πόνο του idd Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mohammadurk στις Τετ 12 Οκτ 2011, 16:28, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
letsaros86
Spamlord
Spamlord
letsaros86


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ηλικία : 37
Registration date : 18/07/2010

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:26

Achaian έγραψε:
ΕΓΩ συμφωνώ με εσένα Μητσο.
Τότε όμως γιατί στο Εντλες βάλατε το Χελχαρτ?
Επειδή όπως σωστά είπες ο διοργανωτής επιλέγει το ρουλπακ, αντιφασκεις στο ότι θες αυτούσιο το ETC.

Ισα Ισα επαναλαμβανει 965783468973465 φορες οτι στο δικο του Τουρνουα κανει οτι του καπνισει και οποιος θελει δεν παιζει.

ποσο πιο απλο μπορει να γινει? αν θελει να πει οτι δεν παιζοθν και καθολου ΤΚ θα το πει. αυτος διοργανωνει το τουρνουα αυτος αποφασιζει.

Ποσο πιο απλο πραγματικα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:27

Λευτερια στο Κουρδισταν!
Ειρηνη στη Σομαλια!
χαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:28



Δεν προλαβαίνει να γράψει ο Μήτσος!
Πάνω που τελειώνει το ένα wall of text και πατάει δημοσίευση, τον ειδοποιεί το σύστημα για το νέο ποστ που πρέπει να απαντήσει και ξαναπέφτει με τα μούτρα να χτίσει το νέο wall!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:30

Λες να αποθαρυνθηκαν για αυτο οι δεκαδες χιλιαδες Ογκροφιλοι ?
ας ερχοτανε ΕΝΑΣ με ογκρε ,να το δηλωνε να τον πειραζε και να το εβγαζα.
Καθε στρατος εχει ενα ριστριξιον στο ετς η κατι θετικο.
Τα ογκρ εχοντας τις παραινεσεις απο το ετς το εστιασαμε στο 2πδ/2ντ
μπορει και να καναμε λαθος.
Αυτο θα μας χτυπας ομως αντι να δουμε την αληθεια οτι αν κανει ο καθενας οποια ψηφοφορια θελει για οτιδηποτε θα γαμηθει το συμπαν στις εγχωριες διωργανοσεις μας?
Για αυτο θελω το ρουλπακ του ΕΤΣ , για να μη μιζεριασουμε και αρχισουμε ατελειωτους καυγαδες.Οχι για καποιο αλλο λογο -.-. παραπανω απο 20-25 νοματαιοι δε μαζευομαστε σε τουρνουα, η ελληνικη δαιδαλωδες σκεψη ομως θα το γαμησει με την μια αν ανοιξουμε τους ασκους για οτι επεμβασεις θελουμε.Καλως η κακος θελουμε ενα στανταρ ρουλ πακ και το ΕΤΣ το παρεχει τελεια.

Παντως για 12η φορα
Κανε τουρνουα και βαλε οτι ρουλπακ θες.
Ασε και μενα ομως να βαζω με την ησυχια μου οτι κανονες θελω σε αυτα που κανω εγω.
Τι αλλο παραπανω να πουμε , το γειωσαμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400   Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011, 16:30

Χαζομαρες συζηταμε. Η "συζητηση" λυθηκε με την ψηφοφορια. Αυτο λεει η Δημοκρατια.
Η λιστα τωρα...
σας αρεσει; (Μοχυ ειπε "Ανθρωπινη"...ακυρο γιατι ειναι undead army..:p )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σιμουν και Χαμσιν, οι φλογισμενοι ανεμοι του Πολεμου...TKs 2400
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» CD 2400 ETC
» VC 2400 ETC
» NEW O&G-2400 pts
» HE 2400 !!!!!
» ETC (and why not...GT) 2400 VC!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warhammer Fantasy :: Army lists, FAQ and Tactics-
Μετάβαση σε: