Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 BEST SHOOTING LIST!!!

Πήγαινε κάτω 
+8
ToPaxyGourouni
iron man
Laskoulas
letsaros86
Khar Vader
Asarnil the Dragonlord
DaBigWaagh
spree7
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 19:48

Και αυτό μας επαναφέρει στην τάξη και στον στρατουλάκο μας που τον ξέρουμε... silent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 19:50

πφφφφ...
δεν πειραζει. Απλα αστερακια St5 τοτε... Razz
ΥΓ
Μετρανε στην κατηγορια λεμεεεε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Releaser...
Hero
Hero
Releaser...


Αριθμός μηνυμάτων : 653
Ηλικία : 39
Registration date : 08/12/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 19:53

Επειδή με συμφέρει, μπορείς να μου πεις που το γράφει αυτό που υπερισχύει των κανόνων του army book? geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 19:55


23. Will assassins (both DE and Sk) be visible to opponents even before it is revealed due to open lists?
A. The presence of the assassin will be visible as an item in the armylist along with it's equipment, but the assassin himself is hidden until it is revealed

Σε αυτό τουλάχιστον είχες δίκιο έντυ. Για τα άλλα που λέει ο Ριλίζερ καλύτερα να τσεκάρεις το βιβλίο και τα ΦΑΚ των DE
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 20:03

A. The presence of the assassin will be visible as an item in the armylist along with it's equipment, but the assassin himself is hidden until it is revealed

Μονο αυτο βρηκα. Στο ETC. Αλλά ειμαι σιγουρος πως το εχω διαβασει το κειμενο που λεει για το που μετρανε. Δεν γινεται να μην μετρανε καπου ffs!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 20:05

Παντως σιγουρα δε μετρανε σαν ηρωες
γιατι ετσι ο Πεντι θα ητανε πανω απο 600
νομιζω θυμηθικα οτι ειναι απγκρειντ της μοναδας οντως αλλα δεν επηρεαζει το 600 κορ.
βγαλε ενα και εισαι κυριλε
με τους ποντους που περισευουνε και αλλους σειντς, αν παιζεις με 3.
με 2 ασασινς πετα μια αρπιες.

Ιμο παντως οι ασσαιν ειναι τρελο ποιντ γουειστ.
εδω μπορουνε να στους φανε 10 σκλαβοι ...
τωρα πια που απαντανε ολα τα μοντελα πισω ειναι μειον παρα συν για τη λιστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 20:09

Σιγα μην τους στειλεις σε τσιπ μοναδες ρεεε. Το Dark Magic (black horror,soulstealer κλπ) τι το εχεις δλδ?
Αν μετρανε στο οριο των 450 μετρανε στην κατηγορια. Πχ. μπορεις να βαλεις εναν Assasin ε μια 20αδα Black Guard FC με απο ολα; Αν ναι, δεν μετρανε πουθενα. Αν οχι...μετρανε κανονικα και με το νομο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 20:12

Νομιζω οτι μπορεις να τους βαλεις στη φρουρα.Θα ητανε λιγο αστειο να μπαινουνε σε μοναδα μεχρι 330 ποντων -.-...
Κοιτα οκ δε θα πας εσυ πανω εκει (σκλαβους) , αλλα μπορει να ερθει αυτος πανω σου Razz
για 8η εκδοση να δωσεις 260-300 ποντους για ασασινς μου φαινετε ακριβο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Releaser...
Hero
Hero
Releaser...


Αριθμός μηνυμάτων : 653
Ηλικία : 39
Registration date : 08/12/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 20:20

Ο Assassin είναι χαρακτήρας που μπορεί να μπει σε οποιοδήποτε πεζικό DE (εκτός από Harpies). Ένας ανά μονάδα (hidden), που δεν μετράει σε καμία κατηγορία (DE book & FAQ: "Assassins are character units. Their points are included in the total points value of the
army, but do not count towards the minimum or maximum number of points allowed for any category of unit (Lords, Heroes, Core, Special or Rare").
Όλοι οι κανόνες είναι αυτοί. Μπορείς να βάλεις σε Black Guard, δεν έχει καμία σχέση με το πόσους Black Guard έχεις στη μονάδα.
@Laskoulas: θα μπορούσες να βάλεις Assassin και αν φοβάσαι units τύπου σκλάβων να μην τον κάνεις reveal αλλά και πάλι είναι waste of points με την έννοια οτι μπορεί ο άλλος να μην τον φάει, αλλά θα έχεις πληρώσει 150+ πόντους που θα κάθονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 20:30

Αμα φτασουμε στο να σκεφτομαστε πως ειναι για πεταμα οι ποντοι λογω των Σκλαβων ε τοτε χεστε με. Το να φας δλδ ενα 13ο που ερχεται απο 24" και μπορει να φαει την 11αδα για πλακα δεν σας απασχολει ε; Το να μην πας/ερθει μια μοναδα σκλαβων σε CC με ενα πανακριβο unit Skirmishers, ειναι θεμα του παικτη. Το 13ο ομως...
Ειναι για συγκεκριμενα match up. Και μονο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spree7
Hero
Hero
spree7


Αριθμός μηνυμάτων : 592
Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Currently Playing : WHFB
Registration date : 03/01/2009

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 20:34

Dr.Edd έγραψε:
Παράθεση :
Pendaries Didier - Dark elf roster

Lords : 598

Dreadlord (140), Dark steed (18), Heavy armour (6), Shield (3), Sea dragon cloak (6), Sword of might (15), Dragonhelm (10), Pendant of Khaeleth (35), Crown of command (35) //268

Supreme sorceress (225) (lore of death), Level 4 (35), Sacrificial Dagger (25), Obsidian Lodestone (45) // 330

Heroes : 337

Master (80), Dark Steed (12), heavy armour (4), shield (2), lance (4), Dawnstone (25), Cloak of Hag Graef (25) // 177
Sorcerer (100) (lore of shadow), Level 2 (35), dispell scroll (25) // 160


Cores : 606 (+618)

20 Dark elf warriors (120), Shields (20) Lordling(6), Musician(3), Standard bearer (6) standard OF Discipline (15) // 170

29 Dark elf warriors (174), Shields (29) Musician(3), Standard bearer (6) banner of the eternal flame (10) // 222

19 Dark elf repeater crossbowmen (190), Shields (19) Musician (5) // 214

5 harpies 55
5 harpies 55
5 harpies 55
Dark elf assassin (90) Additional hand weapon (6) Rending Stars (30) Manbane (25) // 151
Dark elf assassin (90) Additional hand weapon (6) Rending Stars (30) Manbane (25) // 151
Dark elf assassin (90) Additional hand weapon (6) Rending Stars (30) Manbane (25) // 151

Ακυρωσε κανενας τους Γαλλους??? χαχαχαχαχα
(1 ειναι στα cores και 1 στα Shades)

ποσο θες να μας τρελανεις παραθετεις μια λιστα που ηδη εχει 600 core και μας λες αν τουσ ακυρωσε κανεις???
στην δικια σου που ειναι 600 ποντοι core???
τεσπα ετσι οπως εγραψες την λιστα χωρις τις αλλαγες ηταν illegal βεβαια θες να μας πεισεις οτι ηταν σωνει και καλα σωστη τι να πω....

εδω εχεις καταφερει να αυτοανερεθεις πολλακις μονο σε ενα ποστ αρχισαμε απο οτι το καλυτερο shooting ηταν τα 4 κανονια των empire...συνεχιασαμε με ποστ λιστας με 2 κανονια....μετα ηρθε οτι το καλυτερο shooting ειναι οι lizzardmen....και καταληξαμε πως τελικα ειναι οι assasins τι αλλο ακουλουθει....????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DaBigWaagh
Spamlord
Spamlord
DaBigWaagh


Αριθμός μηνυμάτων : 1058
Registration date : 13/11/2009

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 20:59

iron man έγραψε:
letsaros86 έγραψε:
iron man έγραψε:
κλασσικο τρικ στην 7η για τα ματσακια empire - dwarfs

στην 7η δεν ειχες παντα την επιλογη να το κανεις ρε Razz αφου οι Rangers ηταν γτπ και δεν τους εβαζε κανενας. και το κανονικο πεζικο επρεπε να στηθει κανονικα (οχι αφου στησει ο αντιπαλος) αρα δεν ηξερες που θα μπουν τα κανονια. ασε που δεν υπηρχε swift reform.

τωρα δουλευει σωστα γιατι στηνονται τελευταιοι και βλεπεις αν σε παιρνει που σε παιρνει που ειναι τα κανονια του αλλου για να κοψεις τελειως το LOS κλπ κλπ

εγω το εκανα με τα unit μου κανονικα και στην 7η μια χαρα ηταν απλα στην 8η εχουμε αλλο πλεονεκτηματα!!!πολυ μεγαλυτερο τωρα γιατι ακριβως βλεπεις αν θα το κανεις η οχι !! οπως επισης ο αλλος μπορει να ψαρωσει και να στα βγαλει και τα 4 κανονια φατσα φορα για να τα παιξετε στα ισια αλλα.... τσουπ!!!

τώρα πως ακριβώς θα πάρει 4 κανόνια ο εμπάιρ με μαξ 3 σπέσιαλ ίδια είναι θέμα μεταφυσικής βέβαια....κοντοί μουσάτοι !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 21:08

3+κανονι απο το τανκ...

Spree7@
3 cannons+ STank>> απο οτιδηποτε.
Το Best Shooting list ηταν τελειως αυθαιρετο. Το που μετρανε οι Assasins επισης αγνωστο. Οπως ειδες γνωριζαν παααααρα πολλοι τι γινετε ακριβως...Razz
Δεν μπορεις να παρακολουθησεις τη σειρα των post. Δεν φταιω εγω. Ο Σουηδος ειχε 3 πηγασατους. Ο ενας εχει Sword of Fate. Τι θα κυνηγησουν οι Νανοι? Tους Πηγασους ή τα Κανονια; Να σωσουν το Anvil ή να παρουν τους ποντους; Ελα ντε?
Επαναλαμβανω, το μονο που σε ενοιαζε ηταν να πεταξεις τη...χολη σου. Και τιποτα αλλο. Περαστικα.
ΥΓ
Σου εχω σοδες για την δυσπεψια απο το GWars : lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JimBouz
Spamlord
Spamlord
JimBouz


Αριθμός μηνυμάτων : 1643
Ηλικία : 49
Currently Playing : WARHAMMER FB & 40K
Registration date : 23/03/2009

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 21:14

ρε δεν μετρανε οι ασασινοι στα κορ αν ειναι δυνατον...back to basics!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spree7
Hero
Hero
spree7


Αριθμός μηνυμάτων : 592
Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Currently Playing : WHFB
Registration date : 03/01/2009

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 21:15

Dr.Edd έγραψε:
3+κανονι απο το τανκ...

Spree7@
3 cannons+ STank>> απο οτιδηποτε.
Το Best Shooting list ηταν τελειως αυθαιρετο. Το που μετρανε οι Assasins επισης αγνωστο. Οπως ειδες γνωριζαν παααααρα πολλοι τι γινετε ακριβως...Razz
Δεν μπορεις να παρακολουθησεις τη σειρα των post. Δεν φταιω εγω. Ο Σουηδος ειχε 3 πηγασατους. Ο ενας εχει Sword of Fate. Τι θα κυνηγησουν οι Νανοι? Tους Πηγασους ή τα Κανονια; Να σωσουν το Anvil ή να παρουν τους ποντους; Ελα ντε?
Επαναλαμβανω, το μονο που σε ενοιαζε ηταν να πεταξεις τη...χολη σου. Και τιποτα αλλο. Περαστικα.
ΥΓ
Σου εχω σοδες για την δυσπεψια απο το GWars : lol!

καμια κακια εναντιθεση με σενα που ειναι γνωστο της πασης οτι εισαι forumzor και αρχηχος της κακοηθειας τεσπα για αλλη μια φορα δειχνεις το πολυ κακο σου εαυτο....οσο για τις σοδες ευχαριστω παντως εγω παιζω κερδιζω χανω ειμαι εκει και προσπαθω δεν καθομαι πισω απο το pc και κρητικαρω τα παντα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 21:21

btw
δεν εμεινες να μας χειροκροτησεις στο τελος. Που ειναι το savoir vivre σας? Τι θα ελεγε ο Ζαμπουνης;
Και εγω εκει ημουν αν δεν θυμασαι. Κι ετοιμαζομαι κ για το 3ο σερι σε κανα 3μηνο... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DaBigWaagh
Spamlord
Spamlord
DaBigWaagh


Αριθμός μηνυμάτων : 1058
Registration date : 13/11/2009

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 21:46

ρε μλκες κοτζαμ αντρες είστε (?). σταματήστε πια. αυτά βλέπω και θα αποσύρω τη συμμετοχή μου απ το γκιλντ και θα γλιτώσετε τα 20-0 που θα σας ρίχνω με πρώτο και καλύτερο το λασκούλα που ήδη τρέμει την επερχόμενη επέλασή μου .... πάνω που λέω είστε μια χαρά παιδιά χαβαλέ και πρωτότυπα σασ πιάνει η λαλακία και κοκορομαχείτε σαν πανελίστες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spree7
Hero
Hero
spree7


Αριθμός μηνυμάτων : 592
Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Currently Playing : WHFB
Registration date : 03/01/2009

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 21:55

χαλαρωσε δεν εγινε και τιποτα συμβαινουν αυτα εγω τουλαχιστο τα αποφευγω οσο μπορω...
εξαλλου ουτε η πρωτη φορα ειναι ουτε η τελευταια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 29 Νοε 2011, 22:08

Μετα λοιπον, οταν ΔΕΝ κατεβαινω σε ΑΤΟΜΙΚΑ τουρνουα, εχω αδικο;;;; Γιατι να παω να παιξω στη "φωλια του Κουκου" σε τουρνουα; Για να μου χαλασει το Νευρικο Συστημα; (ειναι που ειναι πειραγμενο...).
Χιλιες φορες μαχες στο ub, να εχω την ησυχια μου, να βλεπω καμια λιστα που παιζουν οι Δανοι/Ιταλοι κλπ. Και φυσικα, Guild Wars για την Παρεα και μονο αυτη. Εκει, "βλεπω" κ παικτες απο αλλες περιοχες. Ποσο καλοι ή οχι παικτες ειναι. Και κρινω με βαση την Ομαδα μου. Το hardcore gaming αντι για ψυχαναλυση ή Γηπεδο, το εκανα παλιοτερα. Τωρα ειμαι σε αλλη φαση. Cool. Και αυτο με κανει αποδοτικοτερο. Παντου.
Βλεπεις DaBig εγω δεν χαιδευω ποτε αυτακια (εκτος κ αν ειναι της Γκαλαντριελ) και ειμαι ωμος κ αποτομος. Ρεαλιστης δηλαδη. Αν κ εφοσον ερθει ο καιρος να ασχοληθω με την Team Greece ομως, τοτε ολοι ξερουν πως θα λιωσω. Εδω περυσι, πριν κατεβω στο ενα κ μοναδικο Καθολικο, και περιμενοντας το επομενο, ειχα 3 μαχες / ημερα στο ub. Γυρω στις 100 μαχες σε ενα 40ημερο μεχρι τα Guild Wars.Για να ακουω βεβαια την καθε π@π@ρια πως δεν ... παιζω.
Σορρυ παιδες. Παιζω εκει που μου κανει κεφι.Οχι εκει που σας κανει κεφι.
9 μαχες σε Ομαδικα τουρνουα στην 8η ως τωρα, 6 w - 3 D -0 L. Ειμαι εδω, για οποιον με ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ Κ ΜΟΝΟ. Για ολους τους αλλους :

https://www.youtube.com/watch?v=1tw0EJaqetY

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 30 Νοε 2011, 10:24

Ποια φωλια κουκου
σιγα μη σου κανουμε και λοβοτομη λολ
εχεις κανα παραπονο απο την συμπεριφορα μας ? απο μενα ? απο χαριδημο γκουμα ιρονμαν γρηγορη μηνα και οσους αλλους πανε κατω ?????? στο πως σε αντιμετοπιζουνε ? οποτε εχεις κατεβει μια χαρα δε περασες ? ρπτζακι μαχες κτλ ?
πριν 2 χρονια οταν εμενες εδω ομως καθε μερα κατω ησουνα , τοτε δεν ητανε φωλια του κουκου ? τα ιδια ατομα ητανε τοτε και τωρα, εσυ εφυγες μακρια και σαν αμυνα χωρις λογο κανεις αυτη την επιθεση -.-


χαλαρωσε , εισαι και εσυ προκατελειμενος , δε σου ειπε τιποτα ο γιαννακης , ειδε οτι δεν εχεις 600κορ
αυτος ειναι ο χαζος ή εσυ ο αμπιουζερ που εβαλες και καλα τους ασασιν στα κορ ? λολ
και μετα του ειπες οτι εριξε χολη, νομιζω οτι δε καταλαβες το στυλ του ,χιουμορ κοροιδια αν θες για να γελασουμε οπως ομως ολοι σαρκαζομαστε ετσι ,και εσυ του επιτεθικες χωρις προφανη λογο ρε εντι.Δε το αντιμετωπησες ωριμα.
Και μετα το πηγες παλι αν παιζεις , που και υπαινγιμο να εκανε αμυνα στο χολη ητανε, εχεις κανει 9 μαχες GW ?
E και ? με τι στρατο ? 6 με ποντικια 3 με σαυρες ? με τι στρατο να σε κρινει ο Γιαννακης και ο καθε Γιαννακης ?
Συγκεντρωσου παιξε με το στρατο που θες να μπεις στην ομαδα και μεσα απο τα αποτελεσματα σου που φυσικα και θα ειναι καλα ,με τον καιρο, θα κερδισεις αμεσως οτι χαμενο σεβασμο θΕΩΡΕΙΣ οτι εχεις απο τα παιδια που δε σε ξερουνε.
Μονο ετσι ομως,την παρουσια σου και τις νικες σου στα τουρνουα και οχι με λεκτικες επιθεσεις και δημιουργιες εχθρων.
Ξερεις τον Γιαννη και αν ειναι καλο παιδι ή οχι ή αν ηθελε να στην μπει.

Δηλαδη ελεοσα λες και δε το καταλαβαινεις.

Ξεκοληστε τωρα


@ Μπιγκ

Πορνη του ελεους εχω βαλει τα σκινκ να χαραζουνε στις λεπιδες των τζαβελιν το ονομα "Μπιγκ Γουα Φορ Γιου" και να το γιαλιζουνε Razz:P
lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 39
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 30 Νοε 2011, 10:49

ειστε καποιοι .... lol! lol! lol! πολυ γελιο!!!

ρε πατε καλα??? οτι θελει ο καθενας λεει απο την best shooting φτασαμε τι αποτελεσματα εχει ο καθενας και αν οι assasin μετρανε στα κορε αν βγαζει ο ενας χολη για τον αλλον θα μας τρελανετε εδωπερα Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achaian
Spamlord
Spamlord
Achaian


Αριθμός μηνυμάτων : 1824
Registration date : 12/09/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 30 Νοε 2011, 11:02

Dr.Edd έγραψε:
ι. Κι ετοιμαζομαι κ για το 3ο σερι σε κανα 3μηνο... Razz

καλα μην ετοιμαζεσαι και πολυ....... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 30 Νοε 2011, 11:39

Το χαβα σας...
Να με κρινετε σαν Παικτη. Οχι σαν στρατο!
(3 Empire 44 pts/3games, Skaven 41/3 games, LM 48/4 games στην 8η σε Guild Wars).
Στο επομενο GW κατι διαφορετικο.
Στα ETC, 63/6 games με Beasts (1os Βeastmen), 85/6 με Daemons (4os Deamon), 64/6 με HE (4os HE).
Γιατι οπως εχω πει, ενας στρατιωτης παιζει οπου του πουν! Και καλως ή κακως μπορω να παιζω τα παντα. Εκτος απο ethereal Vampire Lords.

To θεμα Laskoula δεν ειναι πως με αντιμετωπιζουν εκεινοι που δεν με ξερουν. Αλλα εκεινοι που με "ξερουν". Και θεωρω πως θα επρεπε να ηταν πιο προσεκτικοι στα σχολια τους. Και ξερεις γιατι; Γιατι καθε φορα, στο τελος με εναν περιεργο, μαγικο τροπο, "δικαιωνομαι". Και οταν τα λεω απο πριν, δεν εχω στοχο να δικαιωθω. Δεν ειναι μνησικακια. Ειναι απλα μια Προβλεψη με βαση οσα λεει η Θεωρια.
Σου θυμιζω λοιπον, την πρωτη χρονια των Καθολικων, τα σχολια του Τεο. Το αν κ ποσο με "υπολογιζε" στην 8αδα τον Γεναρη. Ωραια. Κατεβηκα στα Καθολικα, για να του φυγει ο ενδοιασμος. Δεν αλλαξα στρατο. Τα αποτελεσματα ειναι γνωστα.82% νικες σε Καθολικα με εναν στρατο ισοπαλιας. Και ξαφνικα, εγινα...Empire Player. Λαθος! Εγινα αυτο που ειχε αναγκη η Ομαδα! Αν συνειδητοποιησετε λοιπον καποια στιγμη, το πως σκεφτομαι εχει καλως. Δεν θελω "σεβασμο" απο κανεναν.
Μπορει να ειμαι μ@λ@κ@ς, σπαστικος, εγωισταρος, κομπλεξικος, παρανοϊκος ή οτι αλλο νομιζει ο καθενας.Εγω ενα ξερω ομως, με βαση τα αποτελεσματα για το WH: Οποιος με ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ δεν εχει χασει ποτε.

"Φωλια του κουκου"
Στο SH σε Ατομικο Τουρνουα WH δεν μου αρεσει να κατεβαινω πλεον. Για μαχες φιλικες, για RPG, 40Κ ειναι μια χαρα.Ακομα και φετος πες μου, δεν περναμε μια χαρα για οσα λεω; Στα Ατομικα τουρνουα ομως, δεν ξερω γιατι, αισθανομαι πως το περιβαλλον ειναι Hostile. Ε sorry κιολας, δεν θα κατεβαινω εκει για να χαλιεμαι. Χιλιες φορες να ερχομαι για ολα τα αλλα εκτος απο τουρνουα WH. Kαι μη σωσει ποτε μα ποτε να..."αποκτησω το σεβασμο ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ πως αξιζω". Και μη σωσει ποτε να ειμαι στην 8αδα επειδη δεν κατεβαινω να μανουριασω. Και μη σωσει ποτε να με..."υπολογιζει" ο οποιοσδηποτε επειδη δεν με βλεπει εκει ή σε ενα Ranking. Προτιμω να ειμαι ενας straffe player, που μουρμουραω απο ενα forum. Προτιμω να βλεπω 60 ατομα "καλυτερα" απο εμενα σαν scores. Ετσι εχει πιο φαση οταν παιζω απεναντι τους, γιατι δεν μπορουν να κερδισουν εναν noob σαν κι εμενα. Προτιμω να τους συνανταω σε Guild Wars για να βλεπουν νικητες τα Αρνια με "αδυναμο κρικο" τους εμενα τον noob που παιζω εναν στρατο οτι να ναι. Μα περισσοτερο απο ολα:

ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΕΦΙ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΡΜΟΥΡΕΣ. Να παιζω το παιχνιδι σαν ΠΑΙΚΤΗΣ και οχι σαν ΠΑΙΚΤΗΣ/ΣΤΡΑΤΟΣ.

ΥΓ
Το "Αιωνιε Νουμπα" που εγραψα στον Spree7 ειναι δικη σου ατακα. Σε live κατασταση. Και εκει, εγω εκανα τον Μεσολαβητη για να επικρατησει η ηρεμια. Βλεπεις, και τοτε ο Spree7 δεν ειχε πει τιποτα κακο, εσυ ομως δεν το εξελαβες ετσι. Αντι λοιπον να σχολιαζεις τον "ιντερνετικο καθωσπρεπισμο" μου, θα επρεπε να εισαι πιο προσεκτικος, αφου και εσυ το ιδιο κ χειροτερο εχεις κανει.

Δεν ασχολουμαι αλλο. Πες οτι θελεις. Fushta.

ΥΓ 2
Achaian@
Κατσε να σε αφησει η "Ιερα Παντοφλα" της Συζυγου να κατεβεις πρωτα...χαχαχαχα
(απο αλλους θα τα μαθαινουμε τα καλα νεα ρεεεε???? )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 30 Νοε 2011, 12:35

Το έχουμε καταλάβει ότι έχεις αποδεχτεί τον ρόλο του πρώην παίκτη, δεν χρειαζόμαστε άλλο ένα wall of text εκλογίκευσης των επιλογών σου Razz


ΥΓ
Το hostility γεννά hostility Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BEST SHOOTING LIST!!!   BEST SHOOTING LIST!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 30 Νοε 2011, 13:20

Παρεξηγησες ως συνηθως το κειμενο μου ...
Δε σε κρινω και δε με νοιαζει ποιος σε κρινει
αν θυμασε περσυ ειχα γραψει επωνημος στο φορουμ οτι θα ηθελα τον εντι σαν 8ο
περα απο οτι καυγαδες διαφορες ειχαμε.Οπως το ειχε πει και ο Ντεμιρης γιατι εχουμε την γνωση ρε φιλε.Δεν προσωπικα εγω προκαταβαλομαι ευκολα απο μικροτητες , ιδιαιτερα σε ενα χομπυ, διαφορες μενουνε στο τραπεζι , και οταν ειναι η ωρα της ομαδας δεν υπαρχει καμαι διαφορα.
δεν ειναι ολοι νουμπαδες εντι και εμεις οι σουπερ ηρωεες, ολοι ειμαστε σε ενα καλο επιπεδο και ολοι θελουνε και πρεπει το σεβασμο μας.

Μιλαω ομως κυριως για τον τροπο που δυσφημεις ενα χωρο και τα ατομα που παιζουνε εκει χωρις να εχεις δικιο.
Αραγε γιατι νιωθεις χοστιλιτυ , αν και δεν εχεις καν κατεβει για τουρνουα ποτε?
Γιατι δε νιωθει χοστιλιτι ο ζιλντα που ερχετε συνεχια και σε τουρνουα και σε φιλικες μαχες ?
Οπως ειπε και ο χαριδημος αυτα ειναι αμφιδρομα, αν νιωθεις ετσι σιγουρα ετσι εχεις κανει ΕΣΥ να νιωθουνε και οι αντιπαλοι σου (εγω παντως δε νιωθω χοστιλιτι , εχω ανοσια ? λολRazz)

To γιαννακη συγκεκριμενα τον εχω σκυλοβρισει και χρειροτερεα...
αλλα ξερεις και νιωθει αν τον συμπαθω σαν ατομο και αν του φωναζω οπως ο μεγαλος αδελφος στην μικροτερο για να βελτιωθει παιχτικα.
Το πως εκφραζομαστε σε ενα ανθρωπο σα μορφωμενος που εισαι , γνωριζεις οτι νιωθει αν το λεμε με αγαπη ή με κοροιδια και χλευσασμο.
Προφανος κιολας το απροσωπο γραψιμο σε ενα πληκτρολογια δε βοηθα και σε διερευνηση συναισθηματον.


Κλεινοντας ,δε σε κρινω σαν παιχτη , θεωρω απολυτα,οτι μπορεις να σταθεις με το καταληλο ψησιμο αλλα θελω απο εσενα μαχες , δε μπορω να σε βλεπω απραγο.Δεν ειναι προσβολη ουτε σε θιγει κανεις αν στο αναφερει ... ξεκολα απο αυτο

Και φυσικα το κειμενο μου ξαναλεω αναφερετε κυριως στο πως πεφτει λασπη σε μια κοινοτητα χωρις να το αξιζει και χωρις λογο, σιγουρα παντως ετσι δε βοηθας στο "αντιχοστιλιτι" το θεωρο αστοχο και παρορμητικο να αναφερεσε ετσι.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
BEST SHOOTING LIST!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» THIS IS THE BEST SHOOTING LIST!
» paladin unit + shooting
» about shooting
» dRAGON rIDER & shooting

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warhammer Fantasy :: Army lists, FAQ and Tactics-
Μετάβαση σε: