Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 FAQ Skaven, TK, OK

Πήγαινε κάτω 
+8
Asarnil the Dragonlord
Laskoulas
Achaian
DaBigWaagh
xrisomiga
Zilda
letsaros86
Khar Vader
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xrisomiga
Arch Spammer
Arch Spammer
xrisomiga


Αριθμός μηνυμάτων : 3097
Registration date : 19/03/2011

FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FAQ Skaven, TK, OK   FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 14 Δεκ 2011, 11:22

ως skaven player έτσι είναι το σωστό και το λογικό βεβαια το λέει και στο βιβλίο τους δεν καταλαβαίνω gt τσαντίζεσαι

έτσι και αλλιώς skaven είμαστε chillare ......... όσο η σκλάβοι είναι 2pts δεν θα υπάρχει flank charge xD Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DaBigWaagh
Spamlord
Spamlord
DaBigWaagh


Αριθμός μηνυμάτων : 1058
Registration date : 13/11/2009

FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FAQ Skaven, TK, OK   FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 14 Δεκ 2011, 11:33

Dr.Edd έγραψε:
mohammadurk έγραψε:
Για κάθε wound μήτσο Wink

Q: If a Wizard is hit by a ranged attack from the bearer of the
Greedy Fist, does it lose a Wizard Level? (p62)
A: Yes.

Για καθε ΗΙΤ διαβαζω εγω...
Ποναει πολυ λεμεεεε!!!

το διάβασα κ εγώ. πολύ σπασμένο ρε παιδιά μου φαίνεται. ουσιαστικά δεν τα ακουμπάς με μαγεία. κρίμα. πάνω που λέγαμε ότι μάθαν το μάθημά τους και βγάζουν ισορροπημένες λίστες, μία απ τα ίδια. και το τραγικό double down του JJ για το άιρονφιστ? τι αθλιότητες είναι αυτές? τέλοσ πάντων. δεν περίμενα ότι θα το πω ποτέ αλλά ευτυχώς που υπάρχει το ΙΤΙΣΙ ώστε η εκμετάλευση των παικτών από τουσ αέναους πωλητές να βρίσκει ένα άνω φράγμα. Players f..... the publishers, κάτι σαν remember remember the 5th of november
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shieldwolf
Spamlord
Spamlord
Shieldwolf


Αριθμός μηνυμάτων : 1216
Registration date : 07/03/2011

FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FAQ Skaven, TK, OK   FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 14 Δεκ 2011, 11:36

Γιατί φίλε μου αυτή είναι η δύναμη των skaven! Εάν τους τη πάρεις, μόλις τους κατέβασες 4-6 θέσεις δυναμικότητας! Evil or Very Mad

Υγ. Ήμαρτον... άντε κάτσε φτιάξε καινούριες λίστες τώρα...
Υγ.2. Και να κάτσω να βάψω και τα άλλα μοντέλα, χεχε... Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shieldwolfminiatures.com
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FAQ Skaven, TK, OK   FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 14 Δεκ 2011, 11:40

Παράθεση :
έτσι και αλλιώς skaven είμαστε chillare ......... όσο η σκλάβοι είναι 2pts δεν θα υπάρχει flank charge xD Twisted Evil

Ακριβως ετσι. Σιγα μην κανεις Disrupt ποτε τους Slaves...Razz

Τα Skaven βγηκαν (κ παλι) ευνοημενα απο το FAQ. Εχουν το καλυτερο Cannon του game ξανα...

Το αντικειμενο των Ogres παιζει με L4 Master (Death Lore) και εξαφανιζει την αντιπαλη μαγεια σε συνδυασμο με το Runemaw.
Πιο σημαντικο ομως ειναι το been there,done that και ποτε το αποκαλυπτεις...
Μουχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
letsaros86
Spamlord
Spamlord
letsaros86


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ηλικία : 37
Registration date : 18/07/2010

FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FAQ Skaven, TK, OK   FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 14 Δεκ 2011, 11:43

DaBigWaagh έγραψε:
Dr.Edd έγραψε:
mohammadurk έγραψε:
Για κάθε wound μήτσο Wink

Q: If a Wizard is hit by a ranged attack from the bearer of the
Greedy Fist, does it lose a Wizard Level? (p62)
A: Yes.

Για καθε ΗΙΤ διαβαζω εγω...
Ποναει πολυ λεμεεεε!!!

το διάβασα κ εγώ. πολύ σπασμένο ρε παιδιά μου φαίνεται. ουσιαστικά δεν τα ακουμπάς με μαγεία. κρίμα. πάνω που λέγαμε ότι μάθαν το μάθημά τους και βγάζουν ισορροπημένες λίστες, μία απ τα ίδια. και το τραγικό double down του JJ για το άιρονφιστ? τι αθλιότητες είναι αυτές? τέλοσ πάντων. δεν περίμενα ότι θα το πω ποτέ αλλά ευτυχώς που υπάρχει το ΙΤΙΣΙ ώστε η εκμετάλευση των παικτών από τουσ αέναους πωλητές να βρίσκει ένα άνω φράγμα. Players f..... the publishers, κάτι σαν remember remember the 5th of november

Το ειδα και εγω και εμενα παντως μου αρεσει διοτι:

a)Στο GT

θελω να δω τα μουτρα του τυπου που πριν προλαβει να παιξει ο Teclis του θα γινει level -400 επειδη τον χτυπησε ο Butcher του μικρου 14αχρονου παιδιου που πηγε να παιξει με τα Ogres του και να χαρει Razz

b)Στο ETC

θα μπει ενα φρενο στους βλακωδως heavy magic λιστες/στρατους που εχουν κανει το παιχνιδι Razorhammer και 6-ζαρια-spell-και-οτι-δωσει-hammer.

μονο και μονο αυτο το κομπο μαζι με 1 hellheart ειναι αρκετα καλο φρενο για ενα captain να πεταξε σε ενα heavy magic στρατο.

Παιζω 13 χρονια και δεν εχω γκρινιαξει ποτε και για κανενα βιβλιο/λιστα/στρατο/κομπο/GT/ETC. Tο βουλωνω,φτιαχνω την λιστα μου, παιζω και τα παω μια χαρα. Δεν ειναι λογος να γκρινιαζει καποιος επειδη κατι δεν του αρεσει.

Πεισμωστε και φτιαξτε κατι που να μπορει να παιξει και καντε οτι καλυτερο μπορειτε με αυτο που εχετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DaBigWaagh
Spamlord
Spamlord
DaBigWaagh


Αριθμός μηνυμάτων : 1058
Registration date : 13/11/2009

FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FAQ Skaven, TK, OK   FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 14 Δεκ 2011, 11:46

[quote="letsaros86"][quote="DaBigWaagh"]
Dr.Edd έγραψε:
mohammadurk έγραψε:
Για κάθε wound μήτσο Wink

Q
b)Στο ETC

θα μπει ενα φρενο στους βλακωδως heavy magic λιστες/στρατους που εχουν κανει το παιχνιδι Razorhammer και 6-ζαρια-spell-και-οτι-δωσει-hammer.

μονο και μονο αυτο το κομπο μαζι με 1 hellheart ειναι αρκετα καλο φρενο για ενα captain να πεταξε σε ενα heavy magic στρατο.

Παιζω 13 χρονια και δεν εχω γκρινιαξει ποτε και για κανενα βιβλιο/λιστα/στρατο/κομπο/GT/ETC. Tο βουλωνω,φτιαχνω την λιστα μου, παιζω και τα παω μια χαρα. Δεν ειναι λογος να γκρινιαζει καποιος επειδη κατι δεν του αρεσει.

Πεισμωστε και φτιαξτε κατι που να μπορει να παιξει και καντε οτι καλυτερο μπορειτε με αυτο που εχετε.

ενώ εσύ παίζεις φουλ τακτική με 5 μασίνς οφ ντουμ και άνβιλ πυροβολώντας με 800 ριρολ το γύρο ενώ ο καημένος ο αντίπαλος προσπαθεί να σε φτάσει με κάποιο τρόπο.... Razz . μην κρίνεις δια να μην κριθείς φίλε μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FAQ Skaven, TK, OK   FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 14 Δεκ 2011, 11:47

Ετσι ακριβως ειναι. Ολοι κατι εχουν.
ΥΓ
Τα Ogres μετα τα FAQ γινονται...πολυεργαλειο σε μια ομαδα! Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achaian
Spamlord
Spamlord
Achaian


Αριθμός μηνυμάτων : 1824
Registration date : 12/09/2008

FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FAQ Skaven, TK, OK   FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 14 Δεκ 2011, 11:49

Ναι γιατί πιο πριν ήταν ελβετικος σουγιάς ρε Εντι..... Razz
Πολυ καλή η ερμηνεία του φακ για τα ογκρε αλλα η δύναμη τους δεν είναι μόνο εκει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FAQ Skaven, TK, OK   FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 14 Δεκ 2011, 11:57

Achaian έγραψε:
Ναι γιατί πιο πριν ήταν ελβετικος σουγιάς

Τι θες να πεις, ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ?????? Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shieldwolf
Spamlord
Spamlord
Shieldwolf


Αριθμός μηνυμάτων : 1216
Registration date : 07/03/2011

FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FAQ Skaven, TK, OK   FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 14 Δεκ 2011, 12:03

Εγώ περιμένω να δώ τί θα πούνε στο UnderEmpire...


letsaros86 Είσαι σωστός εν μέρει σε αυτό που λες. Εγώ δε λέω να έχεις ένα στρατό που να κερδίζει από μόνος του, ούτε να αναγνωρίζεις μόνο αυτά που σε συμφέρουν. 1 χρόνο έπαιζα με νάνους, έχουμε πολλούς δυνατότερους λαούς από αυτούς. (Βέβαια, εγώ θυμόμουν από το 2001, πολλά αλλάξανε από τότε, αλλά τσπ...)
Αλλά με αυτή τη λογική, θα γκρινιάξει ο καθένας που θα βλέπει τον skaven λόρδο να κρύβεται πίσω από τα challenges και να δίνει το Leadership του. Και αυτό άδικο δεν είναι;! Αφού ΔΕ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ρε φίλε, τι έμπνευση να μου δώσεις για να πάρω το Leadership από σένα; Rolling Eyes

Θα πεί κανείς "μα αφού είναι ειδικός κανόνας μόνο για τα skaven!" Ε, με αυτή τη λογική και το Strength in numbers (που μου αρέσει όχι μόνο από άποψη παιχνιδιού αλλά και fluff του λαού τους, "είμαστε πολλοί, σκοτώστε, δε πειράζει, έχουμε και άλλους") άδικο είναι. Ας τα καταργήσουμε όλα να πουλάει η GW (ένας Θεός, ε, γράψε λάθος, ένας Great Horned Rat ξέρει πόσους clanrats από το IoB έχει πουλήσει...) Exclamation

Υγ. Δε τσαντίζομαι, μ'αρέσει πάρα πολύ που έχω έναν όγκο στρατού να βάψω, κι'ας καταλήξει πίσω από μία τζαμαρία. Θα κοιτάξω να κατεβάσω μερικά απ'τα 120 stormvermin που έχω, ή τα 140 plague monks (70 βαμμένοι, άλλοι 70 να φύγουν!). Αλλά μη μου το μαμάς, ακόμη δεν άρχισα! Evil or Very Mad

Υγ.2. Must paint, must paint... όπως έχει γράψει και ένας φίλος! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shieldwolfminiatures.com
letsaros86
Spamlord
Spamlord
letsaros86


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ηλικία : 37
Registration date : 18/07/2010

FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FAQ Skaven, TK, OK   FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 14 Δεκ 2011, 12:03

DaBigWaagh έγραψε:
ενώ εσύ παίζεις φουλ τακτική με 5 μασίνς οφ ντουμ και άνβιλ πυροβολώντας με 800 ριρολ το γύρο ενώ ο καημένος ο αντίπαλος προσπαθεί να σε φτάσει με κάποιο τρόπο.... Razz . μην κρίνεις δια να μην κριθείς φίλε μου!

δεν εχω κανενα προβλημα να κριθω. δεδομενου οτι εγω παιζω ετσι απο την αρχη της 7ης εκδοσης που κανενας (στην ελλαδα σιγουρα) δεν επαιζε gunline. επαιζα ετσι γιατι ετσι απλα μου αρεσε να παιζω και ταυτοχρονα ηταν αποτελεσματικο

ρωτα laskoula, mohhy. eddie κλπ κλπ. θα στο επιβεβεωσουν και αυτοι.

και λολ μην μου βγαζεις και τους dwarfs broken ξαφνικα. ειναι καλοι, ειναι σταθεροι αλλα σπασμενοι δεν ειναι. παιζω με αυτο που εχω. αν το χασω θα παιζω με οτι μου δωσουν και οπως μπορω να το εκμεταλλευτω καλυτερα.

και αφου δεν εχει καθολου τακτικη δοκιμασε να το παιξεις και εσυ. γιατι δεν εχουν ολοι τα ιδια αποτελεσματα αφου η λιστα δουλευει μονη της? δεν ειναι λογικη αυτη.

το λεω παρα πολυ καιρο και θα συνεχισω να το λεω. παιξτε με οτι εχετε και χωρις γκρινιες. το παιχνιδι πραγματικα το εχουν φαει οι γκρινιες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
letsaros86
Spamlord
Spamlord
letsaros86


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ηλικία : 37
Registration date : 18/07/2010

FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FAQ Skaven, TK, OK   FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 14 Δεκ 2011, 12:06

Solegga έγραψε:
letsaros86 Είσαι σωστός εν μέρει σε αυτό που λες. Εγώ δε λέω να έχεις ένα στρατό που να κερδίζει από μόνος του, ούτε να αναγνωρίζεις μόνο αυτά που σε συμφέρουν. 1 χρόνο έπαιζα με νάνους, έχουμε πολλούς δυνατότερους λαούς από αυτούς. (Βέβαια, εγώ θυμόμουν από το 2001, πολλά αλλάξανε από τότε, αλλά τσπ...)
Αλλά με αυτή τη λογική, θα γκρινιάξει ο καθένας που θα βλέπει τον skaven λόρδο να κρύβεται πίσω από τα challenges και να δίνει το Leadership του. Και αυτό άδικο δεν είναι;! Αφού ΔΕ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ρε φίλε, τι έμπνευση να μου δώσεις για να πάρω το Leadership από σένα; Rolling Eyes

Θα πεί κανείς "μα αφού είναι ειδικός κανόνας μόνο για τα skaven!" Ε, με αυτή τη λογική και το Strength in numbers (που μου αρέσει όχι μόνο από άποψη παιχνιδιού αλλά και fluff του λαού τους, "είμαστε πολλοί, σκοτώστε, δε πειράζει, έχουμε και άλλους") άδικο είναι. Ας τα καταργήσουμε όλα να πουλάει η GW (ένας Θεός, ε, γράψε λάθος, ένας Great Horned Rat ξέρει πόσους clanrats από το IoB έχει πουλήσει...) Exclamation

συγνωμη για το double post.

ναι αλλα και εσυ απο την μερια σου μπορει να του φας τον grey seer και την καμπανα με 1 κανονομπαλα και ταυτοχρονα αν παιξεις σωστα να μην αφησεις τους gutter runners να φτασουν τα machine σου.

ολα παρε δωσε ειναι. ολοι εχουν κατι. δεν ειναι τοσο φρικτα τα πραγματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shieldwolf
Spamlord
Spamlord
Shieldwolf


Αριθμός μηνυμάτων : 1216
Registration date : 07/03/2011

FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FAQ Skaven, TK, OK   FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 14 Δεκ 2011, 12:18

Ψηλά τα χέρια. Βασικά, το ότι θα πέσουν 4-6 θέσεις δυναμικότητας ήταν υπερβολή που έγραψα. Τώρα που το βλέπω πιό ήρεμα, αναγνωρίζω το λάθος μου...Απλά πρέπει να φροντίζεις να μην είναι disrupted. Δεν είναι και κάτι τραγικό. Άντε να μας ρίξει μία θέσούλα... Cool


Υγ.1.Και περίμενε εσύ να βάλω τη καμπάνα μου φάτσα κάρτα στα πολυβόλα σου! Laughing

Υγ.2....Πού έβαλα το μαστίγιο να βαρέσω μία στους σκλάβους ούτως ή άλλως....; Twisted Evil

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shieldwolfminiatures.com
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FAQ Skaven, TK, OK   FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Δεκ 2011, 11:57

Μιας που μιλάμε για το FAQ των Skaven, το ότι το κανόνι τους δεν σταματάει από τα Monsters τους κατατάσει πλέον στην κορυφή των ανεπιθύμητων λιστών για τον στρατό μου... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrisomiga
Arch Spammer
Arch Spammer
xrisomiga


Αριθμός μηνυμάτων : 3097
Registration date : 19/03/2011

FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FAQ Skaven, TK, OK   FAQ Skaven, TK, OK - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Δεκ 2011, 12:16

Sorry!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
FAQ Skaven, TK, OK
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» IOB Skaven WTB
» skaven 2.400
» WTB : SKAVEN
» Skaven 8th
» WTB Skaven

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warhammer Fantasy :: Army lists, FAQ and Tactics-
Μετάβαση σε: