Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Αντίο μάγκες! 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 Αντίο μάγκες!

Πήγαινε κάτω 
+8
Tzineris
Johneleos
Mπαρμπα Θανασηs
spree7
Horus
Laskoulas
Asarnil the Dragonlord
Flames
12 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Αντίο μάγκες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αντίο μάγκες!   Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeΠαρ 12 Οκτ 2012, 15:27

Λοιπόν, έφτασε η ώρα και εγώ να αποχωρήσω από το φόρουμ. Θα μου πεις και τι το ανακοινώνεις, απλά θεωρώ ότι καλό είναι να σας αποχαιρετήσω κιόλας.
Είμαι σχεδόν 3 χρόνια στο φόρουμ, και ομολογώ ότι υπήρχαν πολύ καλές στιγμές. Κάποιες φορές το φόρουμ γινόταν πάθος, να μπαίνεις, να διαβάζεις τι λένε άτομα για το χόμπυ που λατρεύεις, λίστες κλπ. Γενικά, το φόρουμ με έβαλε σιγά σιγά στον κόσμο του Warhammer και μου έδωσε τη δυνατότητα να κάνω επαφές με κόσμο από Αθήνα και όλη την Ελλάδα, και να μοιράζομαι αυτό το πάθος με άτομα που λατρεύουν επίσης αυτό το χόμπυ. Γι'αυτό, θα είμαι πάντα ευγνώμων στους συνομιλητές μου! Πάντα βέβαια, υπήρχαν πράγματα που λέγονταν και με πείραζαν ή με στενοχωρούσαν, αλλά τον τελευταίο καιρό έχουν πυκνώσει, και πολλές φορές μεταφέρω και αυτή τη στενοχώρια εκτός φόρουμ. Ίσως είμαι εγώ πολύ εύθικτος, αλλά έτσι είναι οι άνθρωποι, ο καθένας είναι διαφορετικός. Οπότε, είναι προτιμότερο για μένα να αποχωρήσω, κρατώντας τις καλές στιγμές από αυτή την πολύ όμορφη (στο μεγαλύτερο μέρος της) εμπειρία. Δεν έχω παρεξηγηθεί με κανέναν και εύχομαι να συνεχίσετε να στηρίζετε με πάθος το Warhammer, όπως κάνετε μέχρι τώρα, καθώς είμαστε μικρή κοινότητα και κάθε απώλεια είναι σημαντική. Εύχομαι τα καλύτερα και στον καθένα σας πραγματικά, ακόμα και με αυτούς που πιθανόν έχουμε ανταλλάξει επιθετικά posts, δεν υπάρχει λόγος για έχθρες, το Warhammer είναι άλλωστε παιχνίδι και στην ζωή υπάρχουν πολύ χειρότερα πράγματα για να αγανακτεί κανείς! Καλή τύχη, συμφορουμίτες!

YΓ. Αν με πιάσει η τρέλα με το Φάντασυ πάλι, πολύ πιθανό να τα πούμε με τους φαντασάδες σε κάποιο τουρνουά. Με τους 40κάδες θα βρισκόμαστε.
Metal rules!!! guitar
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Αντίο μάγκες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίο μάγκες!   Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeΠαρ 12 Οκτ 2012, 15:31

όχι ρε Γιώργο....μείνε και βοήθα να φτιάξουν τα πράγματα. φέυγει ένας σοβαρός + ήρεμος άνθρωπος...μλκία. τεσπα στείλε μου μία το κιν σου γιατί το έχω χάσει!

@η αλήθεια είναι ότι η λεκτική ασυδοσία είναι απαράδεκτη.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ajatolah Flames στις Παρ 12 Οκτ 2012, 15:32, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Αντίο μάγκες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίο μάγκες!   Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeΠαρ 12 Οκτ 2012, 15:31



Τραβηγμενη η αποχωρηση Γιωργο. Αλλα ειναι προσωπικο θεμα το ποσα ανεχεσαι. Εις το επανιδειν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Αντίο μάγκες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίο μάγκες!   Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeΠαρ 12 Οκτ 2012, 15:32

Οπως λεει και ο Καρρας
"ΓΥΡΙΣΕ"
αλλα οτι και να κανεις να εισαι καλα μεταλερ γιατι εχεις μια μοναδικη αθωωτητα, που λειπει απο πολλους !
Ελπιζω να τα ξαναπουμε !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Αντίο μάγκες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίο μάγκες!   Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeΠαρ 12 Οκτ 2012, 16:25

εμεις θα τα πουμε συντομα απο κοντα καπτεν Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Horus
Champion
Champion



Αριθμός μηνυμάτων : 237
Registration date : 12/08/2010

Αντίο μάγκες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίο μάγκες!   Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeΠαρ 12 Οκτ 2012, 17:23

Παρεξηγήθηκες;;;

Mohamma


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Horus στις Παρ 12 Οκτ 2012, 17:32, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spree7
Hero
Hero
spree7


Αριθμός μηνυμάτων : 592
Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Currently Playing : WHFB
Registration date : 03/01/2009

Αντίο μάγκες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίο μάγκες!   Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeΠαρ 12 Οκτ 2012, 17:30

αντιο μεταλερ....

υ.γ γατακια οι υπολοιποι που αλλαζετε καθε 3 και λιγο nick ο μεταλερ σας την εφερε - arch spammer αυτο ειναι nick...και ο καθενας φανταζεται οτι θελει!!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mπαρμπα Θανασηs
Hero
Hero
Mπαρμπα Θανασηs


Αριθμός μηνυμάτων : 711
Τόπος : Αθηνα (Η πολη που περνανε ολοι φινα)
Registration date : 21/06/2010

Αντίο μάγκες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίο μάγκες!   Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeΠαρ 12 Οκτ 2012, 17:41

Aντιο.Κρίμα που αποχωρείς θα τα πούμε σε κανενα τουρνουα 40k. beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

Αντίο μάγκες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίο μάγκες!   Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeΠαρ 12 Οκτ 2012, 17:43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzineris
Hero
Hero
Tzineris


Αριθμός μηνυμάτων : 726
Currently Playing : WAR/MER FANTASY HE,WE,BRET,(Βάφω όμως)
Registration date : 16/02/2012

Αντίο μάγκες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίο μάγκες!   Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeΠαρ 12 Οκτ 2012, 18:02






guitar guitar guitar guitar guitar guitar guitar guitar guitar


Δεν αποχαιρετώ...αφιερώνω!!! afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JimBouz
Spamlord
Spamlord
JimBouz


Αριθμός μηνυμάτων : 1643
Ηλικία : 49
Currently Playing : WARHAMMER FB & 40K
Registration date : 23/03/2009

Αντίο μάγκες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίο μάγκες!   Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeΠαρ 12 Οκτ 2012, 19:21

metaller οταν θελησεις να τα ξαναπουμε να ξερεις θα σε περιμενουμε με χαρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Guzzler
Arch Spammer
Arch Spammer
Blood Guzzler


Αριθμός μηνυμάτων : 2472
Ηλικία : 31
Τόπος : Κορυδαλλός
Currently Playing : Tyranids, Blood Angels, Necrons, Orks, Chaos SM
Registration date : 08/02/2009

Αντίο μάγκες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίο μάγκες!   Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeΠαρ 12 Οκτ 2012, 19:29

Αγαπητε Γιωργο, ειλικρινα λυπαμαι που αποφασισες να αποχωρησεις απο το χομπυ , αν και νομιζω οτι εν μερει καταλαβαινω το γιατι. Ηταν μεγαλη μου χαρα να σε γνωρισω και ελπιζω να ξαναμιλησουμε και στο μελλον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://stefoserpent.deviantart.com/
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Αντίο μάγκες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίο μάγκες!   Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeΠαρ 12 Οκτ 2012, 19:40

"Κρατα μου το μαντηλι", της ειπε. Τον κοιταξε στα ματια. "Ζορζ μ'αγαπας, πες μου μ'αγαπας??" Η αγαπη ειναι για ολον τον κοσμο" J.Christ 1:13



Ρε μλκ Στεφανε. Δεν φευγει απο το χομπυ. Το εγραψε. Απο το forum με ταρατατζουμ φευγει. Μην τρελαινεσαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
darlok
Spamlord
Spamlord



Αριθμός μηνυμάτων : 1016
Registration date : 07/09/2009

Αντίο μάγκες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίο μάγκες!   Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeΠαρ 12 Οκτ 2012, 19:41

https://www.youtube.com/watch?v=YC4EDlxZ698

με εμπνευση απο το παραπανω ποστ....
για το μαντηλι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Αντίο μάγκες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίο μάγκες!   Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeΠαρ 12 Οκτ 2012, 19:43

αχ, δεν ειναι το Γιαννη μου. Στεναχωρηθηκα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

Αντίο μάγκες! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αντίο μάγκες!   Αντίο μάγκες! I_icon_minitimeΠαρ 12 Οκτ 2012, 19:45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αντίο μάγκες!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Off Topic :: Off Topic Συζητήσεις-
Μετάβαση σε: