Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?

Πήγαινε κάτω 
+23
Asarnil the Dragonlord
Mπαρμπα Θανασηs
Shieldwolf
h34dnotf0und
lance-a-lot
iatroblast (t)
Samanos
Khar Vader
skario
tomahawk
Tzineris
xrisomiga
Achaian
Papajohn
lord limenix
theodddore
Desfer
aphelion
Nepenthe
admin
Laskoulas
Flames
Johneleos
27 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

θελουμε πισω το παλιο gwf skin ?
Α) ναι
ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_vote_lcap71%ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 71% [ 49 ]
β) οχι
ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_vote_lcap29%ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 29% [ 20 ]
Σύνολο Ψήφων : 69
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
theodddore
Hero
Hero
theodddore


Αριθμός μηνυμάτων : 929
Ηλικία : 30
Τόπος : Nowhere
Currently Playing : Warmachine trollbloods , Warhammer Bretonnia , Chaos space marines
Registration date : 30/05/2010

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ 10 Νοε 2012, 20:18

Guys δεν ειναι ασχημες οι αλλαγες που γινονται στο φορουμ , εκτος απο την αλλαγη του recent post για τα blog feeds που ειναι ολιγον σπαστικια και δυσκολευει την λειτουργια του φορουμ. Τεσπα και αυτο δεν θα με πειραξει ,εαν δω τον admin ,που χωρις παρεξηγιση tzortz εχεις 8000 posts , αν τιρισει τα λεγομενα σου και οντως δεν σπαμαρεις, εγω σκαω και δεν ξαναπαραπονιεμαι για το foroum Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ 10 Νοε 2012, 20:33

Να κρατησω ολα τα λεγομενα μου η οτι βολευει ομως ? Ειναι καποιος διαγωνισμος για το ποιος ειναι ο καλητερος χρηστης του φορουμ ? Καποιο παιχνιδι ? Αφου το εκανε αυτος ας το κανω κι εγω - αφου δεν το κανει αυτος ας μην το κανω κι εγω ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theodddore
Hero
Hero
theodddore


Αριθμός μηνυμάτων : 929
Ηλικία : 30
Τόπος : Nowhere
Currently Playing : Warmachine trollbloods , Warhammer Bretonnia , Chaos space marines
Registration date : 30/05/2010

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ 10 Νοε 2012, 20:46

Φιλε δικο σου ειναι το φορουμ τους κανονες που εσυ οριζεις αν ακολουθας , τοτε δεν εχω προβλημα να το σεβαστω και εγω , τρανο παραδειγμα οτι οταν ειχα προτομπει ως khaine και εγραφα με greeklish υστερα απο ενα γερω κραξιμο απο chronomancer νομιζω τοτε , και εγω και john το κοψαμε οπως και ολο το φορουμ. Απλα σου λεω φιλε οτι εγω οταν ειχα πρωτομπει μου ειπαν no spam και no greeklish , αλλα μετα εβλεπα τα ατομα που μου το ελεγαν να σπαμαρουν μετα απο ενα μισαωρο σε ενα αλλο ακυρο thread , ok δεν ειναι και οτι καλυτερο. Τεσπα ελπιζω να καταλαβες τι εννοω Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ 10 Νοε 2012, 22:29

εντάξει καλά όλα αρκεί να υπάρχει διακαιοσύνη προς όλα τα μέλη. μια χαρά θα πάει. ερώτηξη. αν κάνω Φλειμς οφ whatever αλλαγές πειράζει?????? δεν νομίζω να μην είχε ποτέ κανείς πρόβλημα στο να με αναγνωρίσει!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ 10 Νοε 2012, 22:55

Σωτηρη διαβασε τι ειπες ....

ΥΓ. oldie.... -.- its ok its ok , 2 days @ Lolita will fix everything!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tzortz στις Κυρ 11 Νοε 2012, 00:47, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 11 Νοε 2012, 00:37

Flames the Beast έγραψε:
εντάξει καλά όλα αρκεί να υπάρχει διακαιοσύνη προς όλα τα μέλη. μια χαρά θα πάει. ερώτηξη. αν κάνω Φλειμς οφ whatever αλλαγές πειράζει?????? δεν νομίζω να μην είχε ποτέ κανείς πρόβλημα στο να με αναγνωρίσει!!!!

για ολους τους αλλους εκτος flames ... dat dude
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 11 Νοε 2012, 08:49

ρε παιδιά μισό λεπτό. να κάνουμε κάτι επειδή υπάρχει κάποιος στόχος. ο στόχος είναι πχ η "φωτιά και τσεκούρι" ή απλά να είναι αναγνωρίσιμα τα μέλη? να μην πηγαίνουμε απ την ασυδοσία στο άλλο άκρο. θεωρώ ότι κανείς μα κανείς δεν είχε θέμα αναγνωρισιμότητας μου, με το επώνυμο που ακολουθούσε το Φλέιμς. ξαναγράφω. ο στόχος είναι...ο στόχος: κανόνες για να εξυπηρετούν όχι απλά για να μας δίνουν ένα πέπλο "σοβαρότητας". ειδάλλως δεν επιτυγχάνουμε σοβαρότητα αλλά θα πετύχουμε αυστηρότητα για μερικούς μήνες και μετά ξανά στα ίδια (διότι οι κανόνες αν δεν είναι δίκαιοι δεν ακολουθούνται και ξεχνιούνται Sleep ). τέλος πάντων κάντε ότι νομίζετε εγώ την άποψή μου την είπα geek .

@ρε μην σκοτώνετε εντελώς τον χαβαλέ. δηλαδή απ την ούλτρα ασυδοσία που προσβάλαμε θρησκείες, ιδεώδη, άτομα κλπ θα πάμε αίφνης σε περιβάλλον εκκλησίας ? δεν μπορούμε απλά να αγγίξουμε μερικά milestones αρχικά και βλέπουμε? αυτό το ελληνικό "των άκρων" ρε παιδί μου.
@κατα όλα τα υπόλοιπα συμφωνώ και επικροτώ τις κινήσεις των διαχειριστών. cheers beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 11 Νοε 2012, 09:04

Flames the Beast έγραψε:

@κατα όλα τα υπόλοιπα συμφωνώ και επικροτώ τις κινήσεις των διαχειριστών. cheers beer

3 ζητήματα ήταν και στα 2 διαφωνείς! Ποια είναι "όλα τα υπόλοιπα" που έμειναν νσ συμφωνείς;;; Laughing Laughing Laughing Η αφαίρεση των προσφάτων θεμάτων;;; Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 11 Νοε 2012, 22:56

πιστεύω ότι δεν θέλεις να βγει κάτι ουσιαστικό απ την εν δυνάμει κουβέντα μας οπότε ...δεν θα κουβεντιάσω όσα σμάιλις και να βάλεις.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tomahawk
Spamlord
Spamlord
tomahawk


Αριθμός μηνυμάτων : 1378
Τόπος : Κερατσίνι (Πειραιάς)
Currently Playing : Τίποτα
Registration date : 26/04/2011

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 12 Νοε 2012, 00:22

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ!!! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrisomiga
Arch Spammer
Arch Spammer
xrisomiga


Αριθμός μηνυμάτων : 3097
Registration date : 19/03/2011

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 12 Νοε 2012, 03:08

προφανώς αφού έβαλα στοίχημα με τους admin , οποιος την έχει μεγαλύτερη θα διαλέξει τι θα γίνει με τα πρόσφατα θέματα ,
φήμες λένε ότι και ο simba πήρε μέρος στον διαγωνισμό αλλα .... ο τζόρτζ συνέχισε και κοίταζε με δέος Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
galvert
Spamlord
Spamlord
galvert


Αριθμός μηνυμάτων : 1090
Ηλικία : 43
Τόπος : Π. Φαληρο
Currently Playing : wfrp
Registration date : 10/05/2011

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 12 Νοε 2012, 07:58

Flame τόσες μέρες και εγώ το έμαθα από ένα newsletter;;;;
O tempora... Razz




Και στο θέμα, 6 σελίδες με ότι να 'ναι, με μόνη αλλαγή τελικά blog feeds Razz

flames of the many nicknames έγραψε:
@ρε μην σκοτώνετε εντελώς τον χαβαλέ

tzortz of a single nickame έγραψε:
Εχει γινει ο κακος χαμος για την Χ.Α για το ΠΑΝΔΟΚ για τους κωλομπατσους και τα κουμουνια και απλα κοιταμε σαν θεατες για τους κωλογαυρους και τα βαζελια και το αποτελεσμα ειναι να φευγει κοσμος , να μην γραφει κοσμος , να κανει delete το account του , να μην δινει σημασια κλπ κλπ . Το forum καλως η κακος , δεν ξερει με τον τροπο που γραφει ο καθενας και ΠΟΛΛΕΣ φορες ακομη και για το πιο απλο θεμα μπορει να τσακωθουν φιλοι ετων επειδη δεν "βλεπουν" το στυλ/υφος που γραφει ο καθενας . Ποσο μαλλον οταν εχει και "περιεργα μπινελικακια" . Το φορουμ ειναι 4 χρονια ζωντανο και γιαυτο σας ευχαριστω ΟΛΟΥΣ . Αλλα για να μεινει ακομη 4 χρονια , πρεπει να αλλαξουν ορισμενα πραγματα .

+1x2. To να προσπαθείς να κρατάς το επίπεδο του forum είναι θεμιτό, αλλά αυτό πρέπει να γίνει με σωστό και δίκαιο moderation και όχι "δεν ξαναμιλάει κανένας για το αν το καλύτερο χρώμα είναι το λιλά ή το ροζουλί". Και μιάς και είπατε και για ξένα forums και το γιατί εκεί όλα είναι ρολόι, μάλλον έχει να κάνει με το ότι δεν θα κάτσει (θέλω να πιστεύω) ένας συριζοκκεπανδοκχρυσαυγιτοβαζελοχανουμόγαυρος να αρπαχτεί με έναν που ρίχνει UKIP από το Liverpool για αυτά τα θέματα. Όταν όμως είσαι σε ένα forum με το 99.9% των users από την ίδια χώρα, αυτόματα θα πεις και για πολιτικά, αθλητικά και την γυναίκα του γείτονα που έχει μεγάλα "μπαλκόνια".

Αν τώρα αυτό που θέλετε είναι 10 posts την μέρα 101% σχετικά με το warhammer, τότε καλύτερα να διαγραφτεί όλο το "Γενικά" και τέρμα το θέμα.
Όλα τα παραπάνω απλά σαν γνώμη και σε καμία περίπτωση υπόδειξη. Και spammer είμαι ( Laughing ) και έχω ρίξει / αρπάξει τα μπινελίκια μου αλλά σας αγαπάω όλους εκτός του Edd I love you

Τα $0.02 μου και με τα υπόλοιπα $0.98 πάω να πάρω μισή τυρόπιτα.

Edit: Kαι αν παίζει, κάντε στα settings όταν πατάς στα blog feeds να το κάνει open in new tab αντί να κάνει redirect στο ίδιο page please Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 12 Νοε 2012, 21:15

το παραθέτω εδώ διότι νιώθω ότι προσβάλλεται η νοημοσύνη μου κατά κάποιο τρόπο. τελικά ....το πρόβλημα του φόρουμ ήταν τα νικς....επειδή λοιπόν ΕΓΩ το κάνω κατά κόρον, από ΌΛΟΝ αυτό το χαμό ....βγήκα προβληματικός ενώ άλλες περιπτώσεις που είναι 100% ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ στους κανονισμοούς (πχ προσβολλές, βρισίδια, hell πιάσαμε θρησκείες, ελλ.έθνος κλπ κλπ) πέρασαν απλά...
Σέβομαι και συμπαθώ όσους αντιμιν ξέρω. τον ζορζ, τον έλχιον και τον χεντ (άλλους δεν ξέρω σόρυ). Θεωρώ όμως ότι ή κάτι δεν έμαθα ή θα πρέπει ΕΓΓΡΑΦΩΣ να σφίξουν τα λουριά (με κανονισμούς) και σε περιπτώσεις όπως οι άνω που αναφέρω. υπάρχει κάποιο λινκ με το "πχ όποιος προσβάλλει ευθέως τον άλλο μπανάρετε?" κλπ κλπ?
θενξ παίδες δεν είναι προσωπικό, απλά συζητάμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 12 Νοε 2012, 21:23

Nαι ρε , το θεμα δεν ειναι για "σενα" . Εσυ παντα βαζεις "flames of X Ψ Ζ " , αρα και ο κοσμος μπορει να καταλαβει με ποιον μιλαει ! Απλα οι επιλογες ειναι 2 .... δυστυχως.... "Η αλλαζουν nick η δεν αλλαζουν nick" . Δεν μας δινει αλλη επιλογη σαν panel .

Πλεον ουτε θεματα θρησκειας , ουτε πολιτικα , ουτε ποδοσφαιρικα , ουτε προσβολες , θα αφηνουν οι mods αλλα και ο Νικος και εγω να περνανε ετσι . Το χαλι με τα μπινελικια και τις προσβολες θα σταματησει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 12 Νοε 2012, 21:26

α οκ ευχαριστώ για το ...μπανερ οφ σουιφτνες. οκ λοιπόν χαίρομαι πραγματικά, διότι το φόρουμ μ αρέσει πάρα μα πάρα πολύ!.
και το ξέρεις άλλωστε λολ. beer
αλλά....
πάμε στοίχημα ότι θα έχω πάλι φλέιμς οφ γουοτεβερ χωρίς ούτεν καν να παραβαίνω τον κανόνα????χαχαχαχαχαχα όχι θα σας αφήσω (100%legal θα είμαι ορκίζομαι!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorel
Hero
Hero
Giorel


Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ηλικία : 47
Τόπος : Αρτέμιδα
Currently Playing : Με τις Βασιλισσες μου ΑΟS και με τον Αυτοκρατορα μου 9η!!!
Registration date : 07/10/2009

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 12 Νοε 2012, 21:30

Μια απορια: scratch

Πως στο διαολο καταφερατε να φτασετε 6 σελιδες ενα θέμα που δεν σας/μας αφορα;;;
Εκτος βεβαια και αν πληρωνετε απο τη τσεπη σας το φορουμ οποτε πάω πασο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 12 Νοε 2012, 21:31

Eλα για gayhugs τωρα !

Απλα πρεπει να μπουμε σε μια σειρα , ολα θα γινουν , σιγα-σιγα . Στο χερι "σας-μας" ειναι . Κατι που το αγαπαμε και ειμαστε "αρκετες ωρες" εδω , καλο θα ειναι να το προσεχουμε , να μας χαλαρωνει , να εχουμε μια ερωτικη σχεση μαζι του ;Ρ

ΥΓ1. και οχι , δεν εννοω να τα κανουμε πτνα ολα !!! φφς!

ΥΓ2. σου χρωσταω 20ευρω! Ποτε θα εισαι GoodView!

YΓ3. O giorel εχει μια βαση σουπερ :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 12 Νοε 2012, 21:35

ναι ρε μην αγχώνεσαι. βασικά....προτιμώ να κρατήσω τα λιοντάρια χαχαχαχ, πλάκα κάνω. ο γκιορέλ τι βάση έχει???? έξω οι βάσεις του θανάτου!

@κατά το sons of anarchy τα hags είναι gay μόνο σε τουαλέτες. εμείς κάνουμε manly hags.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
galvert
Spamlord
Spamlord
galvert


Αριθμός μηνυμάτων : 1090
Ηλικία : 43
Τόπος : Π. Φαληρο
Currently Playing : wfrp
Registration date : 10/05/2011

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 12 Νοε 2012, 22:20

Flames έγραψε:
τα hags είναι gay μόνο σε τουαλέτες. εμείς κάνουμε manly hags.

Aυτό είναι "hug"

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Hug-day-792378

Aυτό "hag"

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Hag-picb

Μάθε την διαφορά, μία μέρα θα σου σώσει τη ζωή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 12 Νοε 2012, 23:05

LOL Η μαγισα που "βιαζε" το σεριφη του Νοτινγχαμ στο Ρομπεν των Δασων οταν προσγειωθηκε απο τη σκεπη στη καλυβα ?
Γουταφακα που τη θυμηθηκες ο ορισμος του κιτς (το ειπα ευγενικαRazz)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 13 Νοε 2012, 08:06

χαχα ναι πως την πάτησα έτσι λολ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?   ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 13 Νοε 2012, 11:41

Παράθεση :
θελουμε πισω το παλιο gwf skin ?
Α) ναι
71%
71% [ 49 ]
β) οχι
29%
29% [ 20 ]
Σύνολο Ψήφων : 69


Μονο σ'ενα σεξυ φορουμ οπως το δικο μας θα ηταν 69 οι ψηφοι.... μεχρι να "παρθει" η αποφαση για το σκιν :Ρ

Εχουμε το παλιο πλεον , ειναι official Wink ENJOY !!!!


ΥΓ. Flames μπερδευτηκες επειδη παιζεις DE τωρα :Ρ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ GWF SKIN ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-
» How to paint skin 2nd Tutorial

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Off Topic :: Off Topic Συζητήσεις-
Μετάβαση σε: