Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Ιούνιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 Παραγγελιες Maelstrom

Πήγαινε κάτω 
+17
Flames
Releaser...
mandragora
Sn4k30r
Nepenthe
Giorel
Blood Guzzler
kiour_gr
Johneleos
Desfer
kyrgkikas
6+
lance-a-lot
Sabbal
Shieldwolf
andreasch
dragonld
21 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dragonld
Hero
Hero
dragonld


Αριθμός μηνυμάτων : 801
Ηλικία : 42
Τόπος : Nεαπολη-Νικαια
Registration date : 20/08/2012

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 02 Νοε 2012, 14:26

ΤζονΕλεος έγραψε:
to boxes οφ war einai arketa kalo

Warriors of chaos Batallion
BOW
85.24

GW
90€ -20% = 72

Chaos Warshrine
ΒΟW
43.57

GW
46 -20% = 36.8

2 τυχαια παραδειγματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kiour_gr
Arch Spammer
Arch Spammer
kiour_gr


Αριθμός μηνυμάτων : 6194
Ηλικία : 45
Τόπος : Cambridge
Currently Playing : Diablo 3 beta, MTG.
Registration date : 29/08/2008

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 02 Νοε 2012, 15:55

Τους πονεσε οτι δεν μπορουν να πουλησουν εκτος Ευρωπης + αγορασαν πολυ non gw stock + διαφορες αλλες ιστιοσελιδες μεγαλωσαν και ανεβηκαν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Guzzler
Arch Spammer
Arch Spammer
Blood Guzzler


Αριθμός μηνυμάτων : 2472
Ηλικία : 31
Τόπος : Κορυδαλλός
Currently Playing : Tyranids, Blood Angels, Necrons, Orks, Chaos SM
Registration date : 08/02/2009

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 02 Νοε 2012, 16:26

Ρε παιδια εγω εχω κανει απο τις 11.10 μια παραγγελια 200 ευρω απο τo Total Wargamer και εδω και 20+ μερες στο status λεει μονο " Processed". Τους εχω στειλει μυνημα 2 φορες ( 1 στο site και 1 με email ) και στο μεν πρωτο δεν εχουν απαντησει εδω κ 3 μερες , στο δευτερο εδω κ 2.

Να αρχισω να ανησυχω; Την παραγγελια την εκανα κατευθειαν με την καρτα, για να μη δωσω το fee του Paypal.... και οσο διαβαζω αυτα για τη mael, τοσο με ζωνουν τα φιδια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://stefoserpent.deviantart.com/
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 02 Νοε 2012, 16:31

Pare telefwno
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Guzzler
Arch Spammer
Arch Spammer
Blood Guzzler


Αριθμός μηνυμάτων : 2472
Ηλικία : 31
Τόπος : Κορυδαλλός
Currently Playing : Tyranids, Blood Angels, Necrons, Orks, Chaos SM
Registration date : 08/02/2009

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 02 Νοε 2012, 16:31

Να παρω τηλεφωνο στην Αγγλια; Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://stefoserpent.deviantart.com/
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 02 Νοε 2012, 16:34

Blood Guzzler έγραψε:
Να παρω τηλεφωνο στην Αγγλια; Razz

ναι παρε μια τηλεκαρτα και πανε παρε τηλ ξερω γω , αν δε σου απαντανε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorel
Hero
Hero
Giorel


Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ηλικία : 47
Τόπος : Αρτέμιδα
Currently Playing : Με τις Βασιλισσες μου ΑΟS και με τον Αυτοκρατορα μου 9η!!!
Registration date : 07/10/2009

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 02 Νοε 2012, 21:39

Εχει βγει και το site εκτος!!!!
Λογω συντηρησης γραφουν....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 02 Νοε 2012, 21:50

ffs


H οντως κλεινουν η εχει παιχτει τρελει μλκια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nepenthe
Arch Spammer
Arch Spammer
Nepenthe


Αριθμός μηνυμάτων : 3332
Currently Playing : Vampire Counts
Registration date : 24/10/2008

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Νοε 2012, 00:48

πάνω που έλεγα να ξεκινήσω 40Κ ρε μλκ, φαντάσου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://taxaftixreiazontai.wordpress.com
Shieldwolf
Spamlord
Spamlord
Shieldwolf


Αριθμός μηνυμάτων : 1216
Registration date : 07/03/2011

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Νοε 2012, 08:46

Nepenthe έγραψε:
πάνω που έλεγα να ξεκινήσω 40Κ ρε μλκ, φαντάσου!

Αnd the truth shall be revealed within you... Idea
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shieldwolfminiatures.com
Sn4k30r
Spamlord
Spamlord
Sn4k30r


Αριθμός μηνυμάτων : 1466
Ηλικία : 36
Τόπος : Larisa
Currently Playing : KILL THeM! KILL THeM aLL!!
Registration date : 30/07/2009

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Νοε 2012, 11:09

Δεν ξερω τι να πω......εχουμε κανει μεγαλη παραγγελια με φιλους και η MAEL Μας Μ@mΗΣΕ κανονικοτατα...... δεν ξερω τι 8α γινει..... ελπιζω να παρουμε τα πραματα ή τα λεφτα μας πισω......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mandragora
Admin
mandragora


Αριθμός μηνυμάτων : 2546
Registration date : 11/03/2010

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Νοε 2012, 11:45

Όσοι έχετε κάνει παραγγελία από mael και δεν χρησιμοποιήσατε paypal καλέστε την υπηρεσία καρτών της τράπεζάς σας να σας εξηγήσει αναλυτικά τι πρέπει να κάνετε για να αμφισβητήσετε τη συναλλαγή. Είναι αρκετά εύκολο και πιθανότατα η τράπεζα θα σας δικαιώσει. Χρειάζεται όμως υπομονή μιας και δεν είναι τόσο γρήγορο όσο ένα claim μέσω paypal.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dragonld
Hero
Hero
dragonld


Αριθμός μηνυμάτων : 801
Ηλικία : 42
Τόπος : Nεαπολη-Νικαια
Registration date : 20/08/2012

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Νοε 2012, 11:47

Sn4k30r έγραψε:
Δεν ξερω τι να πω......εχουμε κανει μεγαλη παραγγελια με φιλους και η MAEL Μας Μ@mΗΣΕ κανονικοτατα...... δεν ξερω τι 8α γινει..... ελπιζω να παρουμε τα πραματα ή τα λεφτα μας πισω......
Aν τα εχεις πληρωσει με paypal ανοιξε case και θα τα παρεις μετα απο 3-4 μερες.
Αν ειναι με καρτα μιλα με τη τραπεζα,υπαρχουν καποιοι νομοι προστασιας αγορων απο ενα ποσο και πανω σαν εγγυηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
6+
Hero
Hero
6+


Αριθμός μηνυμάτων : 634
Registration date : 19/11/2009

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Νοε 2012, 13:11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
6+
Hero
Hero
6+


Αριθμός μηνυμάτων : 634
Registration date : 19/11/2009

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Νοε 2012, 13:23

Ρε παιδιά... Διορθώστε με αν κάνω λάθος. Ρ
Dark Eldar Reavers από Wayland= 24.02€ + 5€ μεταφορικά.
Mε 30 το βρίσκω στο FS. Που το είδατε ότι είναι πιο φθηνα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorel
Hero
Hero
Giorel


Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ηλικία : 47
Τόπος : Αρτέμιδα
Currently Playing : Με τις Βασιλισσες μου ΑΟS και με τον Αυτοκρατορα μου 9η!!!
Registration date : 07/10/2009

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Νοε 2012, 13:41

Nepenthe έγραψε:
πάνω που έλεγα να ξεκινήσω 40Κ ρε μλκ, φαντάσου!

Ειδου κυριοι ο λογος που βαρεσε κανονι η εταιρεια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dragonld
Hero
Hero
dragonld


Αριθμός μηνυμάτων : 801
Ηλικία : 42
Τόπος : Nεαπολη-Νικαια
Registration date : 20/08/2012

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Νοε 2012, 13:47

6+ έγραψε:
Ρε παιδιά... Διορθώστε με αν κάνω λάθος. Ρ
Dark Eldar Reavers από Wayland= 24.02€ + 5€ μεταφορικά.
Mε 30 το βρίσκω στο FS. Που το είδατε ότι είναι πιο φθηνα?

Aν αναφερεσαι στη συκριση τιμων που εκανα εγω πιο πανω,δεν τα συκρινω με wayland αλλα με ενα καταστημα που βρηκα και μου εκανε μια προσφορα στη παραγγελια μου.
Στη συνεχεια προτινα να τον προοθησω με τη προυποθεση να το κανει και στους υπολοιπους του forum.
Ρωτησα πιο πανω αν επιτρεπεται να δημοσιευσω το καταστημα και απαντηση δεν πηρα οποτε μαλλον επιτρεπεται.

Το καταστημα ειναι αυτο:
http://www.dfantasy.gr/eshop/contact-form.php

H προσφορα εχει ως εξης:
Για αγορες > 100€
Τιμες site GW -20% ,δωρεαν μεταφορικα,αντικαταβολη

Παιρνετε τηλεφωνο ζητατε τον Γιωργο,του λετε οτι σας εστειλε ο Θωμας (εγω) και δινεται παραγγελια.
Το καταστημα ειναι αξιοπιστο 100% παρελαβα ηδη τη δικη μου και σε μερικες μερες και τα preorder των chaos.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyrgkikas
Spamlord
Spamlord
kyrgkikas


Αριθμός μηνυμάτων : 1030
Ηλικία : 46
Τόπος : Χανια
Currently Playing : WarHammer 40k και WFBS
Registration date : 01/01/2011

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Νοε 2012, 13:50

6+ έγραψε:
Ρε παιδιά... Διορθώστε με αν κάνω λάθος. Ρ
Dark Eldar Reavers από Wayland= 24.02€ + 5€ μεταφορικά.
Mε 30 το βρίσκω στο FS. Που το είδατε ότι είναι πιο φθηνα?

Aκομα και ετσι αλλα 29,2<30
Παρολα αυτα ειχει ακομα προσφορα στα ταχυδρομικα απο ενα ποσο και πανω.Με εξυπνο προγραμματισμο (τρημινο εξοπλιστικο προγραμμα rabbit ) η με το να κανετε παραγγελια με εναν η και περισσοτερους φιλους θα σου ερθει ακομα φθηνοτερα!

Τωρα βεβαια Θεωρω μεγαλη μλκια να ψωνιζεις απο το ΝΕΤ και να πηγαινεις μετα περιχαρης να παιξεις μαχουλες σε ενα FS που δεν στηριζεις οικονομικα.Ετσι ειναι ηθικο κατα την ταπεινη μου γνωμη.

Θες να αγορασεις φθηνα? καν τω απο το ΝΕΤ αλλα καλυτερα να ανηκεις σε εναν συλλογο με τραπεζια τερραιν κτλ που θα στηριζεις με αλλον τροπο.

Κακα τα ψεματα εαν και εμεις δεν στηριξουμε την τοπικη αγορα ,τα καταστηματα θα κλεισουν και θα μεινουμε με τις μινιατουρες στο χερι.

Προσωπικά μια και ειμαι στα Χανια. Στην Καισσα Χανιων παω ισα ισα για κανενα χρώμα .Τα υπολοιπα τα περνω απο το ΝΕΤ. Βεβαια εχουμε ο lancelot και εγω δικα μας τραπεζια και τερραιν οποτε απολαμβανουμε μαχες σπιτια μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Releaser...
Hero
Hero
Releaser...


Αριθμός μηνυμάτων : 653
Ηλικία : 39
Registration date : 08/12/2008

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Νοε 2012, 13:53

kyrgkikas έγραψε:

Aκομα και ετσι αλλα 29,2<30
Δεν αξίζει για τόσο μικρή διαφορά, ιδιαίτερα όταν μπορείς να το πάρεις επιτόπου στα χέρια σου αντί να περιμένεις μια βδομάδα και να ρισκάρεις και τα ΕΛΤΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Νοε 2012, 13:55

+1 ναι ρε σεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorel
Hero
Hero
Giorel


Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ηλικία : 47
Τόπος : Αρτέμιδα
Currently Playing : Με τις Βασιλισσες μου ΑΟS και με τον Αυτοκρατορα μου 9η!!!
Registration date : 07/10/2009

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Νοε 2012, 14:03

kyrgkikas έγραψε:


Κακα τα ψεματα εαν και εμεις δεν στηριξουμε την τοπικη αγορα ,τα καταστηματα θα κλεισουν και θα μεινουμε με τις μινιατουρες στο χερι.

Φυσικά και θα τα στηριξουμε φιλε μου, αρκει να μην αισχροκερδουν πάνω στις πλάτες μας!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Νοε 2012, 14:06

ελα αντέχεις εσύ, χαχαχα
πέραν της πλάκας όμως ναι. να στηρίξουμε αλλά να στηρίξουν κ αυτές την όλη κατάσταση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorel
Hero
Hero
Giorel


Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ηλικία : 47
Τόπος : Αρτέμιδα
Currently Playing : Με τις Βασιλισσες μου ΑΟS και με τον Αυτοκρατορα μου 9η!!!
Registration date : 07/10/2009

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Νοε 2012, 14:09

Αν βρω και τριτη δουλεια, ανετα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nepenthe
Arch Spammer
Arch Spammer
Nepenthe


Αριθμός μηνυμάτων : 3332
Currently Playing : Vampire Counts
Registration date : 24/10/2008

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Νοε 2012, 14:13

νατος ο διπλοθεσίτης, ΑΥΤΑ μας φέραν στο ΔΝΤ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://taxaftixreiazontai.wordpress.com
dragonld
Hero
Hero
dragonld


Αριθμός μηνυμάτων : 801
Ηλικία : 42
Τόπος : Nεαπολη-Νικαια
Registration date : 20/08/2012

Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παραγγελιες Maelstrom   Παραγγελιες Maelstrom - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Νοε 2012, 14:31

Συμφωνω με τα παραπανω,να στιριξουμε τα Ελληνικα καταστημα με την προυποθεση να μην τα πληρωνουμε και διπλασια τιμη.
Η παραγγελιες μου απο dfantasy μου κοστισαν το ιδιο με wayland,maelstrom με δωρεαν μεταφορικα και με αντικαταβολη.
Και ειμαι σιγουρος οτι θα ερθουν και πιο γρηγορα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Παραγγελιες Maelstrom
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Maelstrom Vs GW

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warhammer Fantasy :: Warhammer Fantasy General Discussion-
Μετάβαση σε: