Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P

Πήγαινε κάτω 
+9
DaBigWaagh
tomahawk
Nepenthe
Blood Guzzler
Lord of Pleasure
belial
Tzortz
Flames
Laskoulas
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 11:35

Οκ το καραβι θα σαλπαρειRazz

ahoy !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Guzzler
Arch Spammer
Arch Spammer
Blood Guzzler


Αριθμός μηνυμάτων : 2472
Ηλικία : 31
Τόπος : Κορυδαλλός
Currently Playing : Tyranids, Blood Angels, Necrons, Orks, Chaos SM
Registration date : 08/02/2009

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 11:58

Ναι , πηγαινε να γλεντησεις το φαλακρο γατακι γιατι απο χθες ακομα ψαχνεσαι...παντως ενταξει, που και που συνισταται να καταναλωνετε μισο κιλο τουλουμπα γιατι σας βοηθαει να καταλαβετε τη θεση σας στη τροφικη πυραμιδα του αχανους μελλοντος του 40κ. Εγω, παντα υπηρξα κυριαρχος θηρευτης ( οντας ΠΑΝΤΑ παικτης Tyranids , και νυν παικτης Necrons , δηλωνω hunter from hyperspace ) οφειλω να δειχνω στα γατακια τη διαφορα που εχουν με τα αγρια αιλουροειδη της στεπας. Ανοιξε η κυνηγετικη σεζον και ο Λασκουλας δε ξερει που να κρυφτει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://stefoserpent.deviantart.com/
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 12:05

LOL
ενταξη εισαι απολαυστικος για σταντ απ κομεντι.
ημουνα σιγουρος οτι θα πεταχτεις σαν εκεινα τα παιδικα κουτακια με τον αρλεκινο μεσα με το ελατηριο Razz
Σιγουρα εχτες ητανε η μερα σου , ισως η πιο σημαντικη της ζωης σου ενω για μενα απλα μια τριτηRazz ,ητανε σημαντικη βεβαια γιατι καταφερες να με .... ισοφαρησεις και φυσικα να αρχισεις τα σαλια,
τη προηγουμενη βδομαδα ομως που ησουνα το αλογο του Μπεν χουρ και εγω το μαστιγιο δε σε ειδα να μπαινεις στο φορουμ για να κανεις λογκ ιν , ετσι ειναι ομως και το δεχομε , δε μπορη η αρμαδα μου να νικα και συνεχεια , πρεπει η ιστορια να εχει ενδιαφερον , εγω να προηγουμε και εσυ λαχανιασμενος να τρεχεις ξοπισω για να τσιμπας καμια νικουλα και να με ισοφαριζεις.
till next time Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Guzzler
Arch Spammer
Arch Spammer
Blood Guzzler


Αριθμός μηνυμάτων : 2472
Ηλικία : 31
Τόπος : Κορυδαλλός
Currently Playing : Tyranids, Blood Angels, Necrons, Orks, Chaos SM
Registration date : 08/02/2009

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 12:42

Αυτη τη κλασσικη μαλακια " πιο σημαντικη μερα της ζωης σου " μονο απο τσουγμενους ΔΕΥΤΕΡΟΥΣ την ακουω , και ιδιαιτερα αφου εχει πεσει το μπουκιτσι....μου θυμιζει αυτο που λενε οι κακοπηδηγμενες γκομενες αφου τελειωσει το παρτυ : " ε, νταξει δεν εισουν κ ο καλητερος"

Αυτο με το αλογο του Μπεν χουρ ως ατακα εχει ξεπεραστει περισσοτερο και απο τις φαρσες του Μπονατσου. Βρες κατι καινουργιο, ή μαλλον μη βρεις τιποτα, δεν νομιζω οτι σε παιρνει να μιλας. Με τοση γκρινια που υπεφεραν τ αυτια μου εχθες δεν σε παιρνει για πολλα. Το φουτερ μου ακομα στο στεγνωτηριο το εχω για να στεγνωσει , το παπαριασαν τα δακρυα σου Τζιμη.

Τη Κυριακη θα σκασω μουρη ντυμενος μπόγιας και θα μπειτε ολοι στη κλουβα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://stefoserpent.deviantart.com/
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 12:49

Θεος Razz

Εμενα παντως μου αρεσουνε οι μαχες μας γιατι ειναι γρηγορες εστω και καμια φορα βιαστικες.
αλλα παραδεξου οτι το 6ρι τεσλα πηγε συνεφο , εδω μια φορα που εφερες στο (6χιτ παντα μονο) 2 6ρια και αλλα 4 με τα μπαραζ συνολο 14 βολες (ολα 6 λολ απο ενα μονο οχημα) καπου με μετριοπαθεις μετρησεις το ζαρι ητανε 70-30 κατα μου Sad, ητανε ομως απολαυστικο το κοκκινισμα σου στο φαρδος σου και εμενα προφανος το ξυνισμα μου.
Αλλα ουτος η αλλος δεν ειχα καλη λιστα στο ειπα πριν καν παιξουμε και το αποτελεσμα ειναι δικαιο, αν δε δοκιμασω στα φιλικα ομως πως θα κουρσευω στα επισημα ?
παω να κανω λιστα με ντεθμαρκς , θα εχεις το σημαδι μου πανω στις μοναδες σου Razz

για τα σαλια ομως ,ετοιμασου για πλιατσικο την Κυριακη και να εισαι ξεκουραστος μεχρι τοτε γιατι θα εχεις να τραβηξεις πολυ κουπι στις γαλερες του θανατου μου Razz





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 12:54

Εγω παντως γελασα εχθες ;Ρ Εστω και το λιγο που εβλεπα . Ειχα κανει focus σαν σωστος Palpatine στην αλλη μαχη... !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Guzzler
Arch Spammer
Arch Spammer
Blood Guzzler


Αριθμός μηνυμάτων : 2472
Ηλικία : 31
Τόπος : Κορυδαλλός
Currently Playing : Tyranids, Blood Angels, Necrons, Orks, Chaos SM
Registration date : 08/02/2009

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 12:54

Laskoulas έγραψε:
Θεος Razz

Εμενα παντως μου αρεσουνε οι μαχες μας γιατι ειναι γρηγορες εστω και καμια φορα βιαστικες.
αλλα παραδεξου οτι το 6ρι τεσλα πηγε συνεφο , εδω μια φορα που εφερες στο (6χιτ παντα μονο) 2 6ρια και αλλα 4 με τα μπαραζ συνολο 14 βολες (ολα 6 λολ) καπου με μετριοπαθεις μετρησεις το ζαρι ητανε 70-30 κατα μου Sad, ητανε ομως απολαυστικο το κοκκινισμα σου και εμενα προφανος το ξυνισμα μου.
Αλλα δεν ειχα καλη λιστα στο ειπα πριν καν παιξουμε και το αποτελεσμα ειναι δικαιο, αν δε δοκιμασω στα φιλικα ομως πως θα κουρσευω στα επισημα ?
παω να κανω λιστα με ντεθμαρκς , θα εχεις το σημαδι μου πανω στις μοναδες σου Razz

για τα σαλια ομως ,ετοιμασου για πλιατσικο την Κυριακη και να εισαι ξεκουραστος μεχρι τοτε γιατι θα εχεις να τραβηξεις πολυ κουπι στις γαλερες του θανατου μου Razz






Το 6ρι πηγε συννεφο, αλλα το εχασα απο αλλου ( close combat). Το σημειο στο οποιο πραγματικα με πηγε απειρα ηταν οταν σηκωσα 6 στους 8 immortals στο 5ρι. Εκει ομολογω οτι εδωσε απειρα. Αλλα μετα στα 5 τα εχασα ΟΛΑ οποτε μαλλον παλι ισορροπησε καπως το πραγμα.

Να θυμισω οτι κανενας λορδος δεν σηκωθηκε; Να θυμισω 18 saves στους Obliterators που σωθηκαν ολα; Ελα, το ζαρι 60-40 ηταν, και σου εδωσα και 6ο γυρο, επειδη σεβαστικα την ηλικια σου.


Κυριακη θελω τους Φαντεζί σε πληρη φορμα, για να τους τσαλακωσω οπως τσαλακωσα εκεινον τον ατιμωτικο ελεγχο προοδου που πηρα στην 2α Γυμνασιου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://stefoserpent.deviantart.com/
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 13:00

δε θυμασε γιατι ο λορδος σου σηκωθηκε μια φορα παντως στο τσαλεντζ (περα απο ολα τα αλλα κολοφορδα που εκανες Razz)μιας και ετρεχα να τον ξανασκοτωσω.
Οι φαντασαδες ειναι παντα @@λομενοι για προκλησεις - προσκλησεις Razz


αυτα δεν εχουνε σημασια μωρε οκ , χαβαλες να γινετε και τρας τολκ.



Y/Γ
για πες τους πριστ που τους εχει και γενικα θελω μια μοναδα με 4 φλειμερ με ντεθ μαρκς σε ενα night scythe κοστος και που τους βρισκω στο ΑΒ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Guzzler
Arch Spammer
Arch Spammer
Blood Guzzler


Αριθμός μηνυμάτων : 2472
Ηλικία : 31
Τόπος : Κορυδαλλός
Currently Playing : Tyranids, Blood Angels, Necrons, Orks, Chaos SM
Registration date : 08/02/2009

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 13:15

Laskoulas έγραψε:
δε θυμασε γιατι ο λορδος σου σηκωθηκε μια φορα παντως στο τσαλεντζ (περα απο ολα τα αλλα κολοφορδα που εκανες Razz)μιας και ετρεχα να τον ξανασκοτωσω.
Οι φαντασαδες ειναι παντα @@λομενοι για προκλησεις - προσκλησεις Razz


αυτα δεν εχουνε σημασια μωρε οκ , χαβαλες να γινετε και τρας τολκ.



Y/Γ
για πες τους πριστ που τους εχει και γενικα θελω μια μοναδα με 4 φλειμερ με ντεθ μαρκς σε ενα night scythe κοστος και που τους βρισκω στο ΑΒ?

4 flamers δεν μπαινουν. Βαζεις 5 deathmarks με 1 cryptek που εχει flamer. Οι crypteks ειναι στο Counsil και οι Deathmarks elites. Το template οπλο ειναι το Abyssal Stuff νομιζω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://stefoserpent.deviantart.com/
Rasfig
Knight
Knight
Rasfig


Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 27
Τόπος : Πειραιας
Currently Playing : Ultramarines-Tau Empire at warhammer40k Soviets at bolt action
Registration date : 30/12/2012

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 20:25

ρε παιδια σταματηστε θα αρχισει καμια βεντεντα φαντασαδων 40kδων ετσι οπως παμε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 20:45

Eισαι λιγο εκτος κλιματος Razz,μη τα παιρνεις σοβαρα και μην ανυσηχεις , δε μας ξερεις "παιζουμε" σα τα λιονταρακια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rommel
Knight
Knight
Rommel


Αριθμός μηνυμάτων : 302
Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 15/04/2010

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 21:10

αστα τα παιδια, μετρανε ποιος την έχει μεγαλυτερη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Guzzler
Arch Spammer
Arch Spammer
Blood Guzzler


Αριθμός μηνυμάτων : 2472
Ηλικία : 31
Τόπος : Κορυδαλλός
Currently Playing : Tyranids, Blood Angels, Necrons, Orks, Chaos SM
Registration date : 08/02/2009

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 21:14

Λασκουλα μην ανησυχεις , το φαρδος και η τεχνικη μετρανε! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://stefoserpent.deviantart.com/
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 21:18

Mε εκπληση παντως που ενω εμεις κανουμε το τρολ μας χτυπιοβριζομαστε και γελαμε γιατι ετσι γουσταρουμε χωρις να ενοχλουμε κανενα, και ενω δεν ασχολειτε κανεις μετα απο ωρες που κλαιν δεν ειπαμε και τιποτα , μονο οτι μπουκοσα τωρα ενω πριν ειχε μπουκωσει το αλογο του μπεν χουρ και στο φιναλε γουστο μας να τα λεμε και ας μη διαβαζετε,βγαινουνε ποστ που οκ το βρισκω ενοχλητικο και προσβλητικο χωρις λογο -.-.
Με εχεις δει πολλες φορες να "υπερεφανευομαι" στα σοβαρα περα απο πειραγματα ?
εχω πει σε κανενα εχω κανει αυτο εσυ οχι αρα τσιμπα ? ΛΟΛ δηλαδη.
δε το εχω κανει ποτε ενω θα μπορουσα με απειρους λογους να το κανω.

Τεσπα αν την ειχα πολυ μεγαλη παντως θα επαιζα σε τσοντες αλλα και εκει ο θεος με εριξε
ασχημο χοντρο και φυσιολογικη μαλαπερδα,ετσι για να μη βγαλω κανα φραγκο και εγω να ζησω Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Guzzler
Arch Spammer
Arch Spammer
Blood Guzzler


Αριθμός μηνυμάτων : 2472
Ηλικία : 31
Τόπος : Κορυδαλλός
Currently Playing : Tyranids, Blood Angels, Necrons, Orks, Chaos SM
Registration date : 08/02/2009

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 21:25

Αραξε Λασκουλα, στο κλασσικο επος κινουμενων σχεδιων " Ηρακλης περα απο το θρυλο " της Ντισνευ, λιγο πριν το μεγαλο φιναλε λαμβανει χωρα η γνωστη μαχη του Δια με τους απελευθερωμενους Τιτανες. Πριν το ξυλικι υπαρχει το κλασσικο trash talking, αλλα σε ολο το διαστημα αυτο ο απλος λαουτζικος τρεχει δεξια κ αριστερα πανικοβλημενος. Μη δινεις σημασια λοιπον, καταλαβαινω οτι ακομα τσουζει μετα απο 24 ωρες αλλα χαλαρα ρε φιλε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://stefoserpent.deviantart.com/
Rommel
Knight
Knight
Rommel


Αριθμός μηνυμάτων : 302
Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 15/04/2010

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 21:31

ελα λασκουλα που παρεξηγήθηκες. Αντε για να δεις, θα σου δώσω και τα νεκρονς που χρειάζεσαι και μιας και πιστεύω οτι η τελευταία σου λιστα είναι καλύτερη από του αντιπάλου, θα trollαρεις σαν νικητής που έχει και περισσότερη πλάκα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 21:33

ρε μητσο δε θυμωνω , απλα εσυ με ξερεις , με τα στραβα και τα καλα μου Razz αλλα ατομα που διαβαζουνε δε μας ξερουνε και οτι γραφουμε το παρεξηγουνε
για αυτο το εγραψα , dont worry σε αγαπαω Razz (mpliax)


@ stefano
μην ανυσηχης η "πηγη" εχει μπολικο υλικο να σε ταισει , απο την κυριακη 2ο πακετο μετρωνRazz

και βρες μου ενα night scythe για το ict Razz
εχω 1 απο μανδραγορα θελω αλλο 1 !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rasfig
Knight
Knight
Rasfig


Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 27
Τόπος : Πειραιας
Currently Playing : Ultramarines-Tau Empire at warhammer40k Soviets at bolt action
Registration date : 30/12/2012

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 23:38

Ρε μισο γιατι πρεπει να επανελθουμε στην πραγματικοτητα ... εγω την νεντεντα μεταξυ φαντασαδων 40κειδων προφανως την εγραψα για πλακα ... ξερω καλα καλα τον ψυχολογικο πολεμο που ασκεις στον αντιπαλο πριν απο καθε μαχη χαχαχα .. αλλωστε μην ξεχνας πως ειχα την τυχη να παιξω μαζι σου....αυτα ετσι για να λυθει η παρεξηγηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P   Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 20 Φεβ 2013, 23:40

Mα δε τρεχει τιποτα ρε, dont worry , με ενα ζουμερο σουβλακι ολα ξεχνιουντε Razz
το τρας τολκινκ την ωρα της μαχης ειναι γαματο
και μου αρεσει να το δεχομαι και να το κανω φυσικα.

ειπαμε ζεστανε μηχανες για τα τουρνουα acolyte ! εσυ εισαι για τα μεγαλεια του χαος
παρατα τις λουλουδες τα στρουμφακια Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ο κουρσαρος διψα για πλιατσικο :P
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warhammer 40K :: 40K Battle Challenges and Reports-
Μετάβαση σε: