Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
I am the God of Hellfire and i bring you Fire! 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 I am the God of Hellfire and i bring you Fire!

Πήγαινε κάτω 
+10
Laskoulas
theodddore
kiour_gr
Desfer
h34dnotf0und
Tzineris
Johneleos
thane13
Samanos
Flames
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013, 11:48

Ready!

50+ώρες δουλειά, 2 ώρες μόνο έκανα μια τεχνική reflections στην πανοπλια. να "κοκκινίζει" από μακριά δηλαδή, νομίζω το πέτυχα! πείτε !

i am really really proud about this, θέλω και τισ γνώμες σας παιδιά τις μετράω πολύ!

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Hellfire


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Flames στις Παρ 01 Νοε 2013, 16:11, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Samanos
Arch Spammer
Arch Spammer
Samanos


Αριθμός μηνυμάτων : 2166
Ηλικία : 30
Τόπος : (Sydney)
Currently Playing : WFB-Mordheim
Registration date : 11/04/2010

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013, 11:50

μαλακα ένα σου λέω..... δάκρυσα

( xrisomiga )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013, 11:51

ωωωωω μλκα ευχαριστώ ρε πραγαμτατικά νιώθω πολύ χαπυ!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thane13
Knight
Knight
thane13


Αριθμός μηνυμάτων : 250
Ηλικία : 33
Currently Playing : dwarfs-empire-chaos warriors-/- Grey Knights
Registration date : 01/11/2012

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013, 12:06

Shocked cyclops affraid antegia

apla epiko!!
gz mr Flames :Cx:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013, 12:09

μπραβο ρουλι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzineris
Hero
Hero
Tzineris


Αριθμός μηνυμάτων : 726
Currently Playing : WAR/MER FANTASY HE,WE,BRET,(Βάφω όμως)
Registration date : 16/02/2012

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013, 12:21

Δεν θα σχολιάσω καθόλου την τεχνική βαψίματος μοντελισμού ή κάτι συναφές, διότι είναι σε αρκετά υψηλό επίπεδο! δλδ ό,τι θες να δείξεις φαίνεται και ταυτόχρονα αναδεικνύεται απο το βάψιμο!!(σου βάζω πάνω απο τγία Surprised lol! )

Θα σχολιάσω μερικά θέματα αισθητικής.
1) Όπως σου ξανάγραψα, το κεφάλι δεν μου δένει με το σώμα, εγώ θα έβαζα ένα πιο γεμάτο κορμί σαν ενός warrior ας πούμε ή κάτι τέτοιο.Απο εμπρός δείχνει σαν κοτόπουλο undead γαμώτο!
2)Την ασπίδα θα την κόλλαγα στην πλάτη, για να κάνω και παπάτζες με το σπαθί!ενώ τώρα δεν πολυφαίνεται κατα τη γνώμη μου.
3) οι φλόγες θα πρεπε να έχουν την ίδια φορά!
4) Επίσης θα προτιμούσα ο στρόβιλος να είναι απο φλόγες ή οι φλόγες στις αποχρώσεις του στροβίλλου. scratch
5) Επίσης πιστεύω οτι θα έπρεπε να υπάρχει και μια αντανάκλαση των χρωμάτων πάνω στο μοντέλο το οποίο περιβάλλεται απο πολλές πηγές φωτός!
Αυτά!! Very Happy
Προσπάθησα να είμαι ειλικρινής με τις κρίσεις μου χωρίς επιείκειες εντελώς καλοπροαίρετα!!


Καλή επιτυχία στον διαγωνισμό! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013, 12:25

βρε μλκα αν τα είχα κάνει όλα αυτά θα...έπαιρνα το slayer sword!!!!!!

συμφωνώ σε όλα πλην του 1. διαφωνώ κάθετα. κατ εμε είναι ιδανικό το κορμί για αβαταρ του ζιντσ. κοτόπουλο με
blazing body (διάβασε τους κανόνες)
@αντανακλάσεις έχει ρε, ΖΟΥΜΑΡΕ γκαβάδι! χαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzineris
Hero
Hero
Tzineris


Αριθμός μηνυμάτων : 726
Currently Playing : WAR/MER FANTASY HE,WE,BRET,(Βάφω όμως)
Registration date : 16/02/2012

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013, 12:30

Ρε συ λέω οτι το κεφάλι δεν δένει με το σώμα!!! Αν θες να το κρατήσεις απλά άλλαξε κεφαλή εννοούσα...

και εν πάσει περιπτώσει ήθελε πιο έντονες αντανακλάσεις....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013, 12:34

οκ οκ συμφωνούμε σε 4 σημεία, δεν μπορούμε να διαφωνούμε σε ένα????? εεεεεεε φανταστικέ μου φίλε????
μλκα επιμένω με πωρώνει το κεφάλι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzineris
Hero
Hero
Tzineris


Αριθμός μηνυμάτων : 726
Currently Playing : WAR/MER FANTASY HE,WE,BRET,(Βάφω όμως)
Registration date : 16/02/2012

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013, 13:40

Φυσικά πρέπει και να διαφωνούμε για να δημιουργούμε!! :Cx:
Το κεφάλι μου αρέσει κι εμένα! είναι μπουρί αλλά πιστεύω πως θα ήταν πιο μπουρί σε άλλο σώμα αυτό είν όλο! Εν τω μεταξύ το σώμα είναι δαιμονικό και το κεφάλι ανθρώπινο...βρε παιδί μου!

χχααχαχααχ δεν θα βγάλομε άκρη!Εσύ έχεις λιώσει στη δουλειά κι εγώ τρολλάρω!

Πότε λες να παίξουμε; την άλλη Κυριακή ή σε παίρνει ίσως και αύριο αλλά δεν το ξέρω ακόμα θα το ξέρω αύριο pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Samanos
Arch Spammer
Arch Spammer
Samanos


Αριθμός μηνυμάτων : 2166
Ηλικία : 30
Τόπος : (Sydney)
Currently Playing : WFB-Mordheim
Registration date : 11/04/2010

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013, 13:40

παρα πολυ καλο αλλα η βαση με χαλαει λιγο.
ειναι πολυ απλη...

(Samanos αυτη τη φορα Razz )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
h34dnotf0und
Arch Spammer
Arch Spammer
h34dnotf0und


Αριθμός μηνυμάτων : 2002
Ηλικία : 44
Registration date : 06/10/2008

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013, 17:52

Πολύ καλό!!

Κάνε ρε ένα καλό basing!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.demonicpigeon.com
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013, 19:24

Tzineris έγραψε:

Πότε λες να παίξουμε; την άλλη Κυριακή

ναι ρε! ψήσε κ λασκούλα πες σε χελσποουν να του δώσει τσλαλεντζ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzineris
Hero
Hero
Tzineris


Αριθμός μηνυμάτων : 726
Currently Playing : WAR/MER FANTASY HE,WE,BRET,(Βάφω όμως)
Registration date : 16/02/2012

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ 2013, 20:42

Done! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΚυρ 31 Μαρ 2013, 20:31

ΙΔΕΑ!
αφού ένα καλό φριχαντ το χω κ εγώ (πχ εδώ το μπάνερ είναι καλούτσικο, έχω και και το τραιμπαλ πχ στους κορνίτες) δεν φτιάχνω μία μίνι αλα γκολγκόθα?????? πχ ένα δαίμονα με όλο φριχαντ το κορμί του???? ο ε ο ????? τι λέτε???? Να πάρω και ενα 9+ στο κουλμίνι να ησυχάσω???? εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε? πείτε. δεν μου φαίνεται και τόσο οικτρά δύσκολο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Desfer
Champion
Champion
Desfer


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα, Κάτω Χαλάνδρι
Currently Playing : Skorne!!!
Registration date : 18/05/2011

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΚυρ 31 Μαρ 2013, 20:51

Ξέρεις οτι μ'αρέσουν πολύ οι δουλειές σου. Λόγω του υψηλού επιπέδου στο οποίο βάφεις δεν θα σου πω καθόλου θετικά Razz Θα περάσω καθαρά στα αρνητικά, αν δεν έχεις θέμα Razz

1) Οι φωτιές είναι "λάθος" Razz Είναι ανάποδο από τον κλασσικό τρόπο που λειτουργεί το shadowing-highlighting, το σημείο ανάφλεξης είναι στο εσωτερικό και όσο προχωράς προς τα έξω "σκουραίνει"

2) Το κεφάλι δε με τρελένει ως επιλογή
3) Τα πόδια και το δέρμα μοιάζουν να είναι ένα με την πανοπλία. Δεν έχει κάποια αντίθεση.

Πολύ καλή δουλειά πάντως και τραβάει τη προσοχή Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΚυρ 31 Μαρ 2013, 21:04

ναι ρε τι θέμα να χω λολ αρκεί να το κάνετε σε όλους. όχι πχ στους υπόλοιπους
"αααα", "ωωω" είσαι μάστορας είσαι ο θεός μας κλπ κλπ κ σε μένα...
"πάρε να χεις", ξεψ'αχνισμα στο φουλ.
ειδ'αλλως είναι κοροιδία, δεν είμεθα δα και το κουλ μίνι.
εγώ τα ακούω όλα με στόχο την βελτίωσή μου αλλά ....τα διαβάζω επίσης κ όλα κ δεν είναι ωραίο. άνθρωπος είμαι κ εγώ έχω ανάγκη και την κριτική αλλά και τον καλό τον λόγο!
καλά αυτό με τις φωτιές που το πε και ένας άγγλος και λέω...oh shit! αλλά μου το χρύσωσε λεγοντας ότι και η γκου γου το έκανε φουλ παλια.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Desfer
Champion
Champion
Desfer


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα, Κάτω Χαλάνδρι
Currently Playing : Skorne!!!
Registration date : 18/05/2011

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΚυρ 31 Μαρ 2013, 21:11

κοίτα, σε ορισμένους χρειάζεται morale boost, ειδικά όταν είσαι νέος θες να ακούσεις μερικά καλά για να μην απογοητευτείς. Για αυτό κυκλοφορείς στα ξένα φόρουμς και βλέπεις "χρώμα με λίγο μοντέλο πάνω" και από κάτω "you are a god of painting" και δε ξέρω και γω τι άλλο Razz Εσύ έχεις κάνει χίλια δυο εξαιρετικά πράγματα, οπότε να σου πω ακόμη μια φορά "ααα" και "ουυ", ε δε θα κάνει διαφορά Razz Αυτό με τη φωτιά είναι το πρώτο που μου χτύπησε βασικά. Ντάξ δε θα πω για μια ακόμη φορά οτι χάνεις από τη φώτο :p Από κοντά είναι το θέμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΚυρ 31 Μαρ 2013, 23:03

ναι ναι ρε μην ανησυχε'ις προχώρα! κ έχεςι απόλυτο δίκιο για το μοραλ μπουστ. κ εγώ το κάνω πάντα αν έχεις παρατηρήσει. Cool


@ασχετο μετά από 5-6 μήνες αναξουναμιύν προχτές παίζω με τους χαότες μου οκ. μετ΄που βγήκα για τρέξιμο όλες οι γάτες με κοιτούσαν περίεργα σαν να ήταν έτοιμες για ντου. λες να τις έστειλε η...ΑΝΑΞΟΥΝΑΜΟΥΝ να με προειδοποιήσει να μην παίζω με άλλους στρατούς???? scratch


@θα πάρω φακό μάκρο. τέλος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΤρι 02 Απρ 2013, 12:35

ανεβηκε κουλμίνι ο θεός της Φλόγας. όποιος έχει να αφιερώσει μερικά σεκόντια ας ψηφίσει
http://www.coolminiornot.com/329270
μερσί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kiour_gr
Arch Spammer
Arch Spammer
kiour_gr


Αριθμός μηνυμάτων : 6194
Ηλικία : 45
Τόπος : Cambridge
Currently Playing : Diablo 3 beta, MTG.
Registration date : 29/08/2008

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΤρι 02 Απρ 2013, 13:49

Σου βαζω τγια (+7) μονο και μονο για την προσπαθια, ανεμοστροβιλοι φωτιες ψυχες τις πουτανας γινετε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theodddore
Hero
Hero
theodddore


Αριθμός μηνυμάτων : 929
Ηλικία : 30
Τόπος : Nowhere
Currently Playing : Warmachine trollbloods , Warhammer Bretonnia , Chaos space marines
Registration date : 30/05/2010

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΤρι 02 Απρ 2013, 14:36

Αν και δεν πολυμετραει η γνωμη μου καθως δεν ειμαι και κανενας καλος βαφεας για να κανω καμια σοβαρη κριτικη , εγω ενα 9 θα εβαζα στο cool mini , γενικα μου αρεσουν πολυ αυτα τα χρωματα που εχεις χρησιμοποιησει , γιατι βγαινει πιο καρτουνιστικο , πραγμα που μου αρεσει πολυ στις μινιατουρες. Τωρα το freehand , γαμαει απιστευτα , αυτο το θεωρω δυσκολο να βγει σε αρτι η πινακα ποσο μαλλον σε μια μινιατουρα! Το κεφαλι επισης δεν μου φαινεται καθολου ασχημη επιλογη και δεν με χαλαει , το μονο που με χαλαει ειναι η ελειπση ενος TUTORIAL!! NOWWWWW!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΤρι 02 Απρ 2013, 14:39

theodddore έγραψε:
Αν και δεν πολυμετραει η γνωμη μου καθως δεν ειμαι και κανενας καλος βαφεας
αυτό δεν θέλω να το ξαναπείς. αφενός κ εγώ όταν ξεκινησα εβαφα εμετικά αφετερου δεν θέλω τις γνώμες μόνο των πικάσο του χώρου! όλες οι γνώμες οι ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΟΡΕΤΕΣ είναι απαραίτητες. και σιγά το δύσκολο μωρέ υπομονή θέλει.
Μάλιστα, αν με μία μινιατούρα καταφέρω να σε κάνω να ασχοληθείς είτε παικτικά είτε βαφτικά τότε θα είμαι βέρι χάπυ!

ps. αν θέλεις να ψηφίσεις στο κουλμινι, ψήφισε ελευθερα χαχαχαχαχαχα

@(Σ)Κίουρα μιλ μερσί ντουντ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theodddore
Hero
Hero
theodddore


Αριθμός μηνυμάτων : 929
Ηλικία : 30
Τόπος : Nowhere
Currently Playing : Warmachine trollbloods , Warhammer Bretonnia , Chaos space marines
Registration date : 30/05/2010

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΤρι 02 Απρ 2013, 15:05

κοιτα παιχτικα βοηθησαν πολυ laskoulas , που παντα στιριζει εμας τα noobia ενω επισης βοηθησαν πολυ τα παιδια στον χολαργο (thane 13 και elfaras) οπου χαρηκα υστερα απο καιρο μια μαχουλα με σκοπο οχι την νικη αλλα να περασουμε καλα με το hobby μας. Το βαψιμο σου μου εχει δωσει κινιτρο για να ξανασχολιθω , μαζι με κατι συμβουλες που μου ειχες δωσει πιο παλια στην καλλιθεα αν θυμασαι , τεσπα αυτο που εχει σημασια ειναι οτι στο hobby επεστρεψα και πιστευω θα μινω για καιρο ακομη :p Εκτος αν συνεχισει το decline του φαντασι... Sad

p.s. βαλε link για cool minie or not να σε ψηφισουμε! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am the God of Hellfire and i bring you Fire! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am the God of Hellfire and i bring you Fire!   I am the God of Hellfire and i bring you Fire! I_icon_minitimeΤρι 02 Απρ 2013, 15:15

theodddore έγραψε:
κοιτα παιχτικα βοηθησαν πολυ laskoulas , που παντα στιριζει εμας τα noobia ενω επισης βοηθησαν πολυ τα παιδια στον χολαργο (thane 13 και elfaras) οπου χαρηκα υστερα απο καιρο μια μαχουλα με σκοπο οχι την νικη αλλα να περασουμε καλα με το hobby μας. Το βαψιμο σου μου εχει δωσει κινιτρο για να ξανασχολιθω , μαζι με κατι συμβουλες που μου ειχες δωσει πιο παλια στην καλλιθεα αν θυμασαι , τεσπα αυτο που εχει σημασια ειναι οτι στο hobby επεστρεψα και πιστευω θα μινω για καιρο ακομη :p Εκτος αν συνεχισει το decline του φαντασι... Sad

p.s. βαλε link για cool minie or not να σε ψηφισουμε! Razz

εβαλα ρε τρελέ , πιο πάνω! http://www.coolminiornot.com/329270?browseid=4850068

κοίτα αν σ αρεσει ο κόσμος του φαντασυ και το να εχεις ένα στρατό ΑΙΜΑ ΣΟΥ, δημιουργία σου που την αγαπας τότε δεν παίζει να μην σε ανατμοίψει το χόμπυ δεν πα να τα σκατώνει η γκου γου όσο θέλει. χαίρομαι που σου έδωσα κίνητρο, τα παιδιά που λες είναι πολύ κουλ και θα μλάθετε αν παίζετε συχνά μεταξύ σας! Σας θέλω όλους στο τουρνουά του Απρίλη στο λίτζιον (περισσότερες λεπτομέρειες σε λίγες μέρες)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
I am the God of Hellfire and i bring you Fire!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» I am the God of Hellfire (WIP)
» Fire Prism WIP
» Rise up from your thousand years of sleep,Bring forth from your grave eternally.Weak will die and land will all be burned,I Dragosani command you to rise...
» Fire in the sky

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Painting and Modelling :: Painting and Modelling-
Μετάβαση σε: