Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Τι γνώμη έχετε...; 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 Τι γνώμη έχετε...;

Πήγαινε κάτω 
+2
Samanos
Shieldwolf
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Shieldwolf
Spamlord
Spamlord
Shieldwolf


Αριθμός μηνυμάτων : 1216
Registration date : 07/03/2011

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 13:30

Ο λόγος για την Russian Alternative http://toyarmies.com/catalog/72 , μία απ'ότι φαίνεται επίδοξη εταιρία που κάνει τα πρώτα βήματα της. Εγώ (προσωπική άποψη) θεωρώ ότι είναι πολύ ακριβή και πως ενώ το βάψιμο των μοντέλων της είναι άψογο, δε θα αντικατοπτρίζει το τελικό προϊόν που θα παίρνει κάποιος στα χέρια του.

Ποιά είναι όμως η γνώμη των υπολοίπων; έχει πάρει κανείς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shieldwolfminiatures.com
Samanos
Arch Spammer
Arch Spammer
Samanos


Αριθμός μηνυμάτων : 2166
Ηλικία : 30
Τόπος : (Sydney)
Currently Playing : WFB-Mordheim
Registration date : 11/04/2010

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 13:50

τους ξερω ειναι ψιλοδιασημοι στο φορουμ των χαος νανων επειδη φτιαχνουν τους ''δικους'' τους χαος νανους (rip-off apo fw but who cares). τα μοντελα τους μου φενονται πολυ ωραια.

τι εννοεις για το βαψιμο σολεγκα? οτι ειναι παραπλανιτικο επειδη δεν βαφουν ολοι τοσο καλα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shieldwolf
Spamlord
Spamlord
Shieldwolf


Αριθμός μηνυμάτων : 1216
Registration date : 07/03/2011

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 14:16

Ναί, αυτό εννοώ. Ότι δηλαδή θα το πάρεις στα χέρια σου και θα πείς "τι'ναι αυτό το κομμάτι μέταλλο που μου'στειλαν;!" ενώ άλλο δείχνουν να έχουν.
Όσο για τους Χαοτικούς τους νάνους, νομίζω είναι θέμα χρόνου να φάνε μύνηση, εάν δε την έχουν ήδη φάει.
Για τους Βαρβάρους δεν έχω κάτι να πω, είναι άλλες 15 ημέρες που θα χαίρονται, ύστερα άντε γειά, χώρο στον Έλληνα.

Δε ξέρω εάν είναι σωστό αυτό, δηλαδή να κάνεις τόσο φοβερό βάψιμο/photoshop και να το βλέπει μετά ο άλλος, το νιώθω κοροϊδία. Αλλά μήπως δεν είναι έτσι και κάνω λάθος; Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shieldwolfminiatures.com
Samanos
Arch Spammer
Arch Spammer
Samanos


Αριθμός μηνυμάτων : 2166
Ηλικία : 30
Τόπος : (Sydney)
Currently Playing : WFB-Mordheim
Registration date : 11/04/2010

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 14:21

Solegga έγραψε:
Ναί, αυτό εννοώ. Ότι δηλαδή θα το πάρεις στα χέρια σου και θα πείς "τι'ναι αυτό το κομμάτι μέταλλο που μου'στειλαν;!" ενώ άλλο δείχνουν να έχουν.
Όσο για τους Χαοτικούς τους νάνους, νομίζω είναι θέμα χρόνου να φάνε μύνηση, εάν δε την έχουν ήδη φάει.
Για τους Βαρβάρους δεν έχω κάτι να πω, είναι άλλες 15 ημέρες που θα χαίρονται, ύστερα άντε γειά, χώρο στον Έλληνα.

Δε ξέρω εάν είναι σωστό αυτό, δηλαδή να κάνεις τόσο φοβερό βάψιμο/photoshop και να το βλέπει μετά ο άλλος, το νιώθω κοροϊδία. Αλλά μήπως δεν είναι έτσι και κάνω λάθος; Embarassed


για τους νανους συμφωνω θα φανε μυνηση 1000%.
τωρα για το βαψιμο νομιζω ολοι το κανουν αυτο, απλα αυτοι εχουν πολυ γαματους βαφιαδες. ο κοσμος δν προκειται να αγορασει μινιατουρες αν δει οτι δεν δειχνουν ωραιες με paintjob. ειναι απλα μαρκετινγκ θεωρω, οχι κατι ανηθικο.

gief barbarians lemeeeeeee!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 14:28

εμένα μ αρεσουν. και μ αρεσουν και των παιδιών. και επειδή θέλω να είμαι ειλικρινής ...μακάρι να είχατε τετοιο καλό βάψιμο κ εσείς παιδιά. το βάψιμό τους είναι απλά αλλού. μια μινι κρίνεται απλά απ το οπτικό αποτελεσμα. αν αρχίσουμε τα ναι μεν αλλά παραπλανεί το βάψιμο, ο τάδε έχει βύσμα, είναι παράνομος κλπ κλπ και δεν δούμε την αλήθεια κατάματα (θέλετε καλύτερο πεινττζομπ ΑΠΛΑ) this is another Greek story. Ο πελάτης θα αγοράσει αυτό που του ΑΡΕΣΕΙ ΟΠΤΙΚΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ξέρεις ότι σας υποστηρίζω αλλά θέλω να είμαι πάνω απ όλα αντικειμενικός (προσπαθώ δηλαδή).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shieldwolf
Spamlord
Spamlord
Shieldwolf


Αριθμός μηνυμάτων : 1216
Registration date : 07/03/2011

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 14:37

ΟΚ, απλά ήθελα να ακούσω και μία άλλη γνώμη.

@Flames, το ξέρω ρε μαν ότι το λες επειδή το πιστεύεις και το λες για καλό μας, έχουμε και εμείς ανανεώσει πολύ το βάψιμο μας και όπου να'ναι πιστεύω θα φανεί, όχι μόνο με το Δαίμονα αλλά και με όλα τα άλλα που θα "ανεβάσουμε". Απλά το ρώτησα διότι δεν έχω ξαναδεί πουθενά >τέτοιο< επίπεδο βαψίματος. Έχεις ένα απόλυτο δίκιο σε αυτό που λες πάντως, και καλά κάνεις και το λες.

Πάει, θα αλλάξω το θέμα, για τους Βάρβαρους, περίμενε, δε θα ξαναπουλήσουν μία όταν βγούμε εμείς. Έχουμε ρητίνη και όχι μέταλλο που είναι out-dated, είναι πιό convertible, είμαστε πολύ πιό φθηνοί, συμπεριλαμβάνουμε τις βάσεις ενώ έχουν και option για τα όπλα τους. Οι καλουπατζήδες μας είναι μέχρι τ'αυτιά τους στη ρητίνη, και καλουπώνουμε non-stop.

Τι γνώμη έχετε...; Update_6_LBI_Shieldwolf

30 Μαίοιυ ο Ρώσος θα κλάψει... Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shieldwolfminiatures.com
aphelion
Arch Spammer
Arch Spammer
aphelion


Αριθμός μηνυμάτων : 7272
Ηλικία : 42
Τόπος : Terra
Currently Playing : with your nerves :D
Registration date : 29/08/2008

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 14:38

Γαμάτα μοντέλα με πολύ καλό σκάλισμα. Το βαψιμο ειναι σε πολύ high level αλλά αυτό είναι για να εντυποσιάζουν και να πουλανε. Λογικό μου φαινεται. Που ειναι οι chaos dwarfs? Δεν τους ειδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Samanos
Arch Spammer
Arch Spammer
Samanos


Αριθμός μηνυμάτων : 2166
Ηλικία : 30
Τόπος : (Sydney)
Currently Playing : WFB-Mordheim
Registration date : 11/04/2010

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 14:40

Flames έγραψε:
μακάρι να είχατε τετοιο καλό βάψιμο κ εσείς παιδιά. το βάψιμό τους είναι απλά αλλού. μια μινι κρίνεται απλά απ το οπτικό αποτελεσμα.

+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 14:47

Solegga έγραψε:

Πάει, θα αλλάξω το θέμα, για τους Βάρβαρους, περίμενε, δε θα ξαναπουλήσουν μία όταν βγούμε εμείς. Έχουμε ρητίνη και όχι μέταλλο που είναι out-dated, είναι πιό convertible, είμαστε πολύ πιό φθηνοί, συμπεριλαμβάνουμε τις βάσεις ενώ έχουν και option για τα όπλα τους. Οι καλουπατζήδες μας είναι μέχρι τ'αυτιά τους στη ρητίνη, και καλουπώνουμε non-stop.

Τι γνώμη έχετε...; Update_6_LBI_Shieldwolf

30 Μαίοιυ ο Ρώσος θα κλάψει... Twisted Evil

τωρα είσαι σωστος. Dynamic, power, alpha male αλλα fair. πριν μου θύμιζες ...μέσο αναγνώστη του "ωρα για σπορ"/"φως"/"αθλητική ηχώ" *
χαχααχαχαχαχαχ

* για όλα φταίει ο κόκκαλης, ο βαρδινογιάννης, ο μελισσανίδης, το ζάρι κλπ κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leandros
Knight
Knight
leandros


Αριθμός μηνυμάτων : 447
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθήνα (νομίζω...)
Currently Playing : Κρυφτό
Registration date : 06/10/2009

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 14:56

Μια παρατήρηση, σαν παίκτης αυτό που θέλω πραγματικά να δω δεν είναι alternative μοντέλα στρατών. Είναι μια διαφορετική προσέγγιση στο theme ενώς στρατού.

Π.χ. Κάνεις barbarians οι οποίοι ΤΥΧΑΙΑ για να είμαστε και νόμιμοι lol, είναι ιδανικοί για chaos marauders. Τυχαία πάντα. Οι marauders ήδη μοιάζουν με βάρβαρους οπότε εγώ σαν καταναλωτής απλά θα πάρω ποιο φτηνούς βάρβαρους... So what? Θα ήθελα να δω μινιατούρες που θα με αφήσουν να φτιάξω έναν στρατό Chaos Warrios για παράδειγμα δίνοντας μου όμως άλλο theme. samurai π.χ.

Για μένα η μαγκιά των alternative models είναι να σου δίνει διεξόδους για καινούργια themes. Και αντικειμενικά νομίζω πως αυτό είναι και που πουλάεί στην τελική.

Καλές δουλειές!!! =)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 15:04

σωστό και αυτό. απλά έχε και εσύ υπόψην σου ότι....είναι ένα διαρκες καπηλειό το θέμα. και η γκου γου έκανε τους μαραουντερς που...όλως τυχαίως είναι βίκινγκς, ξωτικά που...όλως τυχαίως μοιαζουν με αυτά του τόλκιεν κλπ κλπ. είναι λίγο γκρι ζώνες όλα αυτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrisomiga
Arch Spammer
Arch Spammer
xrisomiga


Αριθμός μηνυμάτων : 3097
Registration date : 19/03/2011

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 15:08

το έχετε νιώσει βλέπω, άντε καλές δουλειές.

η russian alternative ok , μέτρια μοντέλα ΓΑΜΑΤΟ βάψιμο , φροντίστε να έχετε τρελό βάψιμο και εσείς

αυτό πουλάει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Samanos
Arch Spammer
Arch Spammer
Samanos


Αριθμός μηνυμάτων : 2166
Ηλικία : 30
Τόπος : (Sydney)
Currently Playing : WFB-Mordheim
Registration date : 11/04/2010

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 15:10

leandros έγραψε:


Για μένα η μαγκιά των alternative models είναι να σου δίνει διεξόδους για καινούργια themes. Και αντικειμενικά νομίζω πως αυτό είναι και που πουλάεί στην τελική.

αυτο που πουλαει λεγεται popular/mainstream. τα alternative δεν πουλανε στην πλειοψηφεια για αυτο και δεν ειναι popular...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leandros
Knight
Knight
leandros


Αριθμός μηνυμάτων : 447
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθήνα (νομίζω...)
Currently Playing : Κρυφτό
Registration date : 06/10/2009

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 15:15

Αυτό πεστο στην Chapter House.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shieldwolf
Spamlord
Spamlord
Shieldwolf


Αριθμός μηνυμάτων : 1216
Registration date : 07/03/2011

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 15:18

Τελείωσε η δίκη με τη Chapter House? Τί έγινε με αυτό;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shieldwolfminiatures.com
Samanos
Arch Spammer
Arch Spammer
Samanos


Αριθμός μηνυμάτων : 2166
Ηλικία : 30
Τόπος : (Sydney)
Currently Playing : WFB-Mordheim
Registration date : 11/04/2010

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 15:21

leandros έγραψε:
Αυτό πεστο στην Chapter House.


μιλαμε για αυτη τη chapter house? http://chapterhousestudios.com/index.php?route=product/category&path=136

που ειναι το alternative εδω? αντιγραφει στεγνα gw και το παραδεχεται κιολας...
οταν σου λεω alternative μιλαω για αυτα που ελεγες πριν, σαμουραι σπαρτιατες κτλ. αυτα τα themes δεν ειναι mainstream και δεν πουλανε τοσο πολυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 15:56

ρε σεις εγώ γιατί δεν τα ήξερα όλα αυτά? ούτε ρώσους ούτε λιθουανούς. είμαι γτπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shieldwolf
Spamlord
Spamlord
Shieldwolf


Αριθμός μηνυμάτων : 1216
Registration date : 07/03/2011

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 15:59

Μόνο που εμείς δεν είμαστε ούτε θέλουμε ποτέ να γίνουμε chapterhouse ή οτιδήποτε παρόμοιο, εμείς πάμε να κάνουμε κάτι δικό μας και όχι να είμαστε εκεί για να αντιγράψουμε τη κάθε εταιρία. Όχι μόνο οι άραβες (που καμμία εταιρία δεν έχει τα μοντέλα τα δικά μας για fantasy, περιμένετε μόνο λίγο ακόμη και θα δείτε πράγματα να ...πετάνε!) αλλά και άλλοι λαοί που έχουμε δεν έχουν σχέση με το warhammer.

Εάν κάποιος θέλει εναλλακτικό στρατό (όπως πχ σπαρτιάτες που αναφέρθηκαν), οκ, ας πάει να κάνει convert. Για αυτό δεν είναι άλλωστε ο μοντελισμός; Smile


ΥΓ. Ξεφύγαμε από το θέμα όμως, θέλω να ξέρω εάν κακοφαίνεται ή όχι όταν μία μινιατούρα είναι απίστευτα καλά βαμμένη. Απ'ότι κατάλαβα, η απάντηση είναι πως όχι μόνο δεν ενοχλεί, είναι ευπρόσδεκτο... Idea
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shieldwolfminiatures.com
Samanos
Arch Spammer
Arch Spammer
Samanos


Αριθμός μηνυμάτων : 2166
Ηλικία : 30
Τόπος : (Sydney)
Currently Playing : WFB-Mordheim
Registration date : 11/04/2010

Τι γνώμη έχετε...; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι γνώμη έχετε...;   Τι γνώμη έχετε...; I_icon_minitimeΤετ 15 Μάης 2013, 16:05

Solegga έγραψε:


ΥΓ. Ξεφύγαμε από το θέμα όμως, θέλω να ξέρω εάν κακοφαίνεται ή όχι όταν μία μινιατούρα είναι απίστευτα καλά βαμμένη. Απ'ότι κατάλαβα, η απάντηση είναι πως όχι μόνο δεν ενοχλεί, είναι ευπρόσδεκτο... Idea

ακριβως Very Happy

@ flames: ειδες τι παθαινει ο ανθρωπος οσο γερναει?? Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι γνώμη έχετε...;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warhammer Fantasy :: Warhammer Fantasy General Discussion-
Μετάβαση σε: