Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
ETC κανόνες 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
ETC κανόνες I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
ETC κανόνες I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
ETC κανόνες I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
ETC κανόνες I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
ETC κανόνες I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 ETC κανόνες

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Amorphis
Knight
Knight
Amorphis


Αριθμός μηνυμάτων : 262
Ηλικία : 38
Τόπος : Athenz
Currently Playing : necron + chaos daemons + WoD
Registration date : 21/06/2009

ETC κανόνες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ETC κανόνες   ETC κανόνες I_icon_minitimeΤρι 11 Αυγ 2009, 08:25

καλημέρα παιδιά. Απο WHFB δέν ξέρω την τύφλα μου αλλά μπορεί να το ψήσω από του χρόνου.

Έχω ακούσει πολλά καλά λόγια για το ETC σύστημα και για το παραδοσιακά Unbalanced σύστημα της GW το ETC είναι ένα μαξιλαράκι. Άν και οι περισσότεροι παίζουν βέβαια ETC γιατί είναι πιό ισσοροπημένο, έχω ακούσει οτι και το ETC γαμήθηκε.

Απο την εμπειρία σας θα συμφωνούσατε? Και αν ήταν τί θα αλλάζατε στο ETC?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




ETC κανόνες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC κανόνες   ETC κανόνες I_icon_minitimeΤρι 11 Αυγ 2009, 08:56

με λίγα λόγια για να μην το κουράσω:

GT = Ανεξέλεγκτο μπαρμπούτι, είναι σαν στο 40Κ να κατέβαζες π.χ. λίστα με 15 land speeders Shocked . Το καλό είναι βέβαια ότι βλέπεις κουφές λίστες που ούτε καν φανταζόσουν ότι υπάρχουν και η ποικιλία του τυριού είναι μεγάλη.

ETC = Πιο ισορροπημένο αλλά και περιοριστικό παιχνίδι. Οι ανταγωνιστικές λίστες δυστυχώς είναι λίγες οπότε σε ένα εγχώριο τουρνουά βλέπεις ίδιες καρμπόν λίστες. (π.χ. empire χωρίς archlector, 2 cannons & steam tank σε games fair δεν θα δεις)

Πιστεύω και με τα δύο συστήματα κάτι χάνεις και κάτι κερδίζεις, αλλά καλύτερα να ασχοληθείς με το ETC, γιατί τουρνουά GT γίνονται σπάνια στην Ελλάδα (αν γίνονται ακόμα).

Οι κανόνες του ETC είναι εδώ (αλλά αλλάζουν λίγο κάθε χρόνο):
http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic.php?f=18&t=58933
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

ETC κανόνες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC κανόνες   ETC κανόνες I_icon_minitimeΤρι 25 Αυγ 2009, 16:27

Διάβασα λίγο τους κανόνες του ETC, και δεν νομίζω ότι ανταποκρίνεται καταρχήν στο Lore του warhammer. αυτά περί για παράδειγμα Βαμπίρ 2000pt kai +10% υπέρ του αντιπάλου στα victory points συγνώμη δεν τα καταλαβαίνω. όπως επίσης και το ότι δεν επιτρέπονται χαρακτήρες. δηλαδή το Lore του warhammer fantasy αλλά και του 40κ δεν έχει βασιστεί σε συγκεκριμένους χαρακτήρες ; . Η ταπεινή μου άποψη είναι ότι αυτό που κάνει ξεχωριστό το warhammer από άλλα tabletop (και είναι ο βασιλιάς επίσης ) είναι το Lore του άμα είναι να γυρίζεις την πλάτη σου σ΄αυτό μην παίξεις warhammer.

όσο για τους περιορισμούς στον στρατό αυτό που έχω να πω είναι πως όταν διαλέγεις ένα στρατό είσαι ελεύθερος να επιλέξεις ότι θέλεις δεν σε υποχρεώνει κανένας και μάλιστα ξοδεύεις και τα ωραία σου λεφτουδάκια και να τον φτιάξεις , καθώς επίσης και άπειρο χρόνο και μεράκι και να τον βάψεις. ποιός είναι αυτός (πέρα από την GW) που θα σου καθορίσει το playstyle σου ; .

Εν κατακλείδι με αφήνει παγερά αδιάφορο το ETC προτιμώ τα φιλικά και ασ μην πάρω ποτέ μου μέρος στην ελλάδα σε τουρνουά. Τουλάχιστον με όποιους παίξω, θα έχω την ευχαρίστηση ότι έπαιξα τον στρατό μου έτσι ακριβώς όπως τον φανταζόμουν Smile .

Αν και είμαι κατεξοχήν παίχτης του 40Κ βρήκα αυτό το θέμα σαν μια ευκαιρία να εκφράσω την άποψη μου γενικά για τα ETC όντας και καινούργιος στα forum Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iatroblast (t)
Spamlord
Spamlord
iatroblast (t)


Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Τόπος : Faliro - Attiki
Currently Playing : Warhammer Fantasy (The Empire), Magic the Gathering (casual), RISK Legacy
Registration date : 24/02/2009

ETC κανόνες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC κανόνες   ETC κανόνες I_icon_minitimeΤρι 25 Αυγ 2009, 16:43

επειδη συζητουσαμε για τους etc με ενα φιλο...

Παράθεση :
όσο για τους περιορισμούς στον στρατό αυτό που έχω να πω είναι πως όταν διαλέγεις ένα στρατό είσαι ελεύθερος να επιλέξεις ότι θέλεις δεν σε υποχρεώνει κανένας και μάλιστα ξοδεύεις και τα ωραία σου λεφτουδάκια και να τον φτιάξεις , καθώς επίσης και άπειρο χρόνο και μεράκι και να τον βάψεις. ποιός είναι αυτός (πέρα από την GW) που θα σου καθορίσει το playstyle σου ;

στο συγκεκριμενο να πω πως δε σε επηρεαζει το ETC.. Suspect

Το ETC οπως φαινεται δημιουργηθηκε
1) για να γινει το παιχνιδι ΟΣΟ πιο ισορροπημενο γινεται ενα παιχνιδι με ζαρια
2) για να εχει ενδιαφερον η μαχη, με την εννοια πως δε θα κατεβει ενας στρατος hate που θα ξερεις το αποτελεσμα απο πριν!
Π.χ Αν εγω κατεβασω 4 κανονια με Empire και παιξω με λιστα Chaos monsters & Warriors, θα χασουν τη μπαλα απο τις οβιδες που θα πεφτουν! Ενω αν παιξω με full-marauders.... θα φτασουν και ποιος μας σωζει!! Γι'αυτο ερχεται η ETC και λεει: 2 κανονια εσυ και ετσι με προστατευει απο τους marauders αφου αντι για κανονια θα βαλω αλλες μοναδες πολεμιστων, και προστατευει τον Chaos monsters & Warriors παικτη, αφου θα εχει να αντιμετωπισει μονο 2!
3) Το ETC ειναι το φαρμακο για τους 'εξυπνακηδες' που φτιαχνουν σπασμενες λιστες και το παιζουν αρχι-generals
and that's why we love ETC! Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

ETC κανόνες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC κανόνες   ETC κανόνες I_icon_minitimeΤρι 25 Αυγ 2009, 17:07

Καταρχήν να ξεκαθαρίσω ότι έχω πολύ καιρό να παίξω fantasy άρα σέβομαι και δέχομαι αυτό που λες όσον αφορά την δημιουργία τέτοιων λιστών. όμως εσύ στηρίζεις τα λεγόμενά σου στους κανόνες, (και σωστό σε βρίσκω) εγώ όμως στην γενικότερη έννοια του Warhammer έτσι όπως το αντιλαμβάνομαι. εάν έχει πρόβλημα για παράδειγμα ένας στρατός με μια λίστα δεν σημαίνει ότι ντε και καλά μου φταίει ο στρατός μου . στο κάτω κάτω φαντάζομαι ότι όταν φτιάχνεις μια λίστα για να παίξεις σε τουρνουά GT δεν φτιάχνεις αντι λίστα γιατί δεν ξέρεις τι θα αντιμετωπίσεις. συνεπώς φτιάχνεις μια πιο all around λίστα.


Ίσως και να κάνω λάθος γιατί εγώ τον στρατό που θα έφτιαχνα θα ήταν βασισμένος στο Lore του και όχι στο πόσο σπασμένος είναι ( για παράδειγμα εγώ στο fantasy εάν θα εφτιαχνα κάτι θα ήταν ΜΟΝΟ dwarves γιατί τα λατρεύω.).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iatroblast (t)
Spamlord
Spamlord
iatroblast (t)


Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Τόπος : Faliro - Attiki
Currently Playing : Warhammer Fantasy (The Empire), Magic the Gathering (casual), RISK Legacy
Registration date : 24/02/2009

ETC κανόνες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC κανόνες   ETC κανόνες I_icon_minitimeΤρι 25 Αυγ 2009, 17:14

Εχεις δικιο. Το ETC δεν ειναι μονο καλα: Ποιος θελει να παιζει χωρις επωνυμους χαρακτηρες και χωρις αυστηρα θεματικους στρατους (πχ στρατο της Nuln δε φτιαχνεις στο ETC)

Παράθεση :
Καταρχήν να ξεκαθαρίσω ότι έχω πολύ καιρό να παίξω fantasy άρα σέβομαι και δέχομαι αυτό που λες όσον αφορά την δημιουργία τέτοιων λιστών...
Μη φανταστεις.. εχω παιξει λιγες φορες και ακομα και εγω δεν εχω σχηματισει απολυτη γνωμη

Αλλα η αντιπαραθεση Lore-armies και balanced-gaming, θα μας παιδευει για παντα Sad

Βασικα, νομιζω οτι ο Corum τα ειπε ολα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Siegfried VII
Knight
Knight
Siegfried VII


Αριθμός μηνυμάτων : 285
Ηλικία : 40
Registration date : 14/09/2008

ETC κανόνες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC κανόνες   ETC κανόνες I_icon_minitimeΤετ 26 Αυγ 2009, 14:31

Belial έγραψε:
Καταρχήν να ξεκαθαρίσω ότι έχω πολύ καιρό να παίξω fantasy άρα σέβομαι και δέχομαι αυτό που λες όσον αφορά την δημιουργία τέτοιων λιστών. όμως εσύ στηρίζεις τα λεγόμενά σου στους κανόνες, (και σωστό σε βρίσκω) εγώ όμως στην γενικότερη έννοια του Warhammer έτσι όπως το αντιλαμβάνομαι. εάν έχει πρόβλημα για παράδειγμα ένας στρατός με μια λίστα δεν σημαίνει ότι ντε και καλά μου φταίει ο στρατός μου . στο κάτω κάτω φαντάζομαι ότι όταν φτιάχνεις μια λίστα για να παίξεις σε τουρνουά GT δεν φτιάχνεις αντι λίστα γιατί δεν ξέρεις τι θα αντιμετωπίσεις. συνεπώς φτιάχνεις μια πιο all around λίστα.


Ίσως και να κάνω λάθος γιατί εγώ τον στρατό που θα έφτιαχνα θα ήταν βασισμένος στο Lore του και όχι στο πόσο σπασμένος είναι ( για παράδειγμα εγώ στο fantasy εάν θα εφτιαχνα κάτι θα ήταν ΜΟΝΟ dwarves γιατί τα λατρεύω.).

Κοίτα. Το ETC δεν αναιρεί το fluff. Ίσα ίσα. Ο σκοπός είναι να φτιάξεις δικούς σου χαρακτήρες και να γράψεις fluff για αυτούς. Γαμάτος ο Archaon, o Tyrion κλπ, αλλά είναι πολύ πιο fluff να φτιάξεις δικούς σου χαρακτήρες. Οι άλλοι είναι έτοιμοι. Για εμένα οι special characters λένε αν χρησιμοποιηθούν σε μάχες "αναπαραστάσεις".

Από εκεί και πέρα στο Warhammer υπάρχουν κάποιοι στρατοί που γ***** τους άλλους (πρo του ladder πριν από κάθε μάχη με Daemons of Chaos όπως έλεγχες αν είχες πάρει την μεζούρα σου κτλ, κοίταγες και αν είχες πάρει και βαζελίνη). Θεωρώ λοιπόν άκρως δίκαιο (αφού η GW δεν μπορεί ή δεν θέλει) να υπάρχουν κάποιοι περιορισμοί έτσι ώστε να έχουν όλοι όσο το δυνατόν ίσες ευκαιρίες στην νίκη. Ακόμα να ξέρεις πως και στα GT τουρνουά παίζουν οι ίδιες και οι ίδιες λίστες (βλέπε Thorek, Carl Frantz, Teclis κτλ).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://valleysofeternity.blogspot.gr/
kiour_gr
Arch Spammer
Arch Spammer
kiour_gr


Αριθμός μηνυμάτων : 6194
Ηλικία : 45
Τόπος : Cambridge
Currently Playing : Diablo 3 beta, MTG.
Registration date : 29/08/2008

ETC κανόνες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC κανόνες   ETC κανόνες I_icon_minitimeΤετ 26 Αυγ 2009, 14:57

Sta Gt το ερωτημα ειναι ενα: βαζω kairos ή bloodthurster....
Evil or Very Mad foking deamons.

και να γυρισουμε στο θεμα καλη ιδεα το 1500.

Ισος με την εννοια ανταλαγη στρατον να σου λεει ο αντιπαλος που θελει τα στρατευματα σου ωστε να μην στα ακουμπαει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




ETC κανόνες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC κανόνες   ETC κανόνες I_icon_minitimeΤετ 26 Αυγ 2009, 15:05

αμα θελετε να το ισορροπησετε το παιχνιδι, να κατεβειτε ολοι με την ιδια λιστα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kiour_gr
Arch Spammer
Arch Spammer
kiour_gr


Αριθμός μηνυμάτων : 6194
Ηλικία : 45
Τόπος : Cambridge
Currently Playing : Diablo 3 beta, MTG.
Registration date : 29/08/2008

ETC κανόνες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC κανόνες   ETC κανόνες I_icon_minitimeΤετ 26 Αυγ 2009, 15:18

molis periergapses to skaki...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




ETC κανόνες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC κανόνες   ETC κανόνες I_icon_minitimeΤετ 26 Αυγ 2009, 15:24

παιδιά σωστές όλες οι απόψεις και θέλω να προσθέσω το εξής¨
προσωπικά αν δεν ήταν το ETC δεν θα ξανασχολιόμουν με το άθλημα. το χα παρατήσει πέντε χρόνια και με ξανάβαλε στο κόλπο ο jimbouz που μου πε τι παίζει με etc. Οταν έχεις φάει τισ αηδίες στην μάπα τόσα χρόνια είναι όαση να υπάρχει ένας θεσμός τόσο ευρέως αποδεκτός που να ισορροπεί όσο μπορεί το παιγνίδι. Σίγουρα αφήνει παραθυράκια, αλλά άλλο παραθυράκια που τέλος πάντων τελούν και υπό συζήτηση και άλλο ολόκληρες πόρτες ...χιλιομέτρων στο σύστημα της gw! Και αν θέλετε την άποψή μου, το etc είναι και πιο πολύ fluff! Θα συμφωνήσω με τον sigfried, το fluff είναι στο κεφάλι μας, εγώ έχω βγάλει και ονόματα για όλους τους χαρακτήρες μου και "υφαίνw" μάχη με μάχη την ιστορία τουσ! Και πιο fluff στο gw σύστημα ρε παιδία όταν κατεβαίνει για πλάκα ολόκληρος emperor Karl Franz σε ένα ταπεινό 2000 πόντων warband???? Mα πλάκα κάνουμε? Η ο Archaon που υποτίθεται ηγείται τις εισβολής στο Old world να παίρνει 5- 10 ιππότεσ και καμιά 20-άρα warriors (τόσοι βγαίνουν σε 2000 πόντους) και να πάει να ..εξασκηθεί ??? Ξενέρα fluff wise.. Επίσης το etc είναι πολύ πιο player friendly.. όταν σου λέει non gw models are more than welcome την στιγμή που η gw δεν το διανοείται καν (και το τραβάει χειρότερα με κάτι θεικά "ιf you dont have enough models -invocation of nehek- then no models are raised!!!!;έλεος)...
Για να μην γράψουμε για κάποια απαραίτητα βελτιωτικά υπό την μορφή των περιορισμών. Πέστε μοθ εσείς πως μπορούν να σταματηθούν vampire counts ή δαίμονες χωρίς κανένα περιορισμό...όποιος διαφωνεί ή λέει διάφορα τον παραπέμπω στα Official gw tournaments αποτελέσματα όπου πχ στισ δέκα πρώτες θέσεις υπάρχουν 6 δαίμονες, 3 βαμπίρ και ένα ωταρκ ελβ...Η αν δεν έκανε 2500 πόντους ogres θα έπαιζε κανείς???? Ας είναι λοιπόν καλά το etc που κάνει το warhammer πολύ πιο διασκεδαστικό και το απομακρύνει -όσο είναι δυνατόν πάντα- από το μπαρμπούτι!
Αυτά είχα να πω..Α και κάτι ακόμα. Επειδή φόρτωσα απίστευτασ με τις πυρκαγιές (η φωτιά έκαψε τα μέρη που πηγαινα για ορειβασία/mountain bike) ανακοινώνω ότι αφήνω κατά μέρος τους chaos Και ξεσκονίζω το bow of loren μου!!!!! Tapio Bear King ruler of the forest! Stalkers beware! μέχρι να μου περάσει το frenzy θα πέσει πολύ μα πολύ βέλος!
Kαλή επάνοδο στα καθημερινά δρώμενα σε όλους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




ETC κανόνες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC κανόνες   ETC κανόνες I_icon_minitimeΤετ 26 Αυγ 2009, 15:55

Kiour_gr έγραψε:
molis periergapses to skaki...

το τάβλι! αλλά υπάρχει και σκάκι με ζάρια για όποιον θέλει να το κάνει λιγότερο προβλέψιμο http://en.wikipedia.org/wiki/Dice_chess
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iatroblast (t)
Spamlord
Spamlord
iatroblast (t)


Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Τόπος : Faliro - Attiki
Currently Playing : Warhammer Fantasy (The Empire), Magic the Gathering (casual), RISK Legacy
Registration date : 24/02/2009

ETC κανόνες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC κανόνες   ETC κανόνες I_icon_minitimeΤετ 26 Αυγ 2009, 22:51

Παράθεση :
σκάκι με ζάρια
e gia th Panagia!! ETC κανόνες 009-%5BLaughing%5D-%5BEmoticonKing.com%5D






Eimai uper tou ETC alla kai uper tou paixnidiou me ligous periorismous! -pontos gia tous anapofasistous! Razz - Mallon exartatai telika ap'to 'me poion paizeis'!
Pantws gia na apenoxopoih8oun osoi de blepoun me kalo mati tous ETC rules, para8etw auto to apospasma pou exhgei ti einai telika to ETC!! (egw nomiza pws htan eidikh epitroph pou ebgaze rules Surprised )
--
what is this ETC Confused
kory63 έγραψε:
European Team Championship

Teams of 8 Warhammer armies battle other teams for national pride.

http://warhammer.org.uk/phpBB/viewforum....http://warhammer.org.uk/phpBB/viewforum.php?f=18&sid=502918521099d66307d484

ETC has the best Comp system I've seen to date.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ETC κανόνες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warhammer Fantasy :: Warhammer Fantasy General Discussion-
Μετάβαση σε: