Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
I am a Greek man in Ontario! 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 I am a Greek man in Ontario!

Πήγαινε κάτω 
+6
Laskoulas
JimBouz
Nireas
Asarnil the Dragonlord
dreal
Flames
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΔευ 12 Αυγ 2013, 20:48

αγαπητοί μου συμπολίτες. στα πλαίσια του awesomness των παιδιών (το αίμα νερό δεν γίνεται ελλαδάρα μου) ας πω κ εγω 2-3 λαλακιούλες σχετικά με το υπερτουρνουα ίτισι.
πρωτον
η πόλη. εκπληκτική. πανεμορφη. δουναβης + κρασάκι με τον άνθρωπό σου το βράδυ = νόημα. τέλειο
δευτερο
το τουρνουα. χμμμμ υπερτιμημένο ίμχο. περίμενα υπεράνθρωπους παικτικά, υπερδυνάμεις, μελλοντικούς προεδρους αμερικής και πάσης υφηλίου στα τραπέζια και αντ' αυτού είδα απλά νορμαλ παίκτες (γελάγαμε με τον ελ πελούδο με τους υπερπαίκτες πωλωνούς με τις νουμπιες χαχαχα) μόλις με 1 στους 100 στρατούς βαμμένους ανω του μετρίου. πφφφ ξενερα. μονο ο μπονιφάτσι και ένας ουγγρος με πώρωσε (οκ και ο γνωστός ΑΝΤΟΝ με τους απίστευτους λίζαρτντσ- λασκούλα πες!). επίσης λόγω της ταυλας μου με τα...μετρια βαψίματα με ξέρανε ακόμαι και οι σιγκαπουριανοί, οι αυστραλοί, οι γερμανοί και οι νεο ζηλανδοί. δηλαδή ...διασημος στα γεράματα ρε παιδί μου.χαχαχα
τρίτον
το ίτισι το να μαζεψεις πόντους είναι πανευκολο. το μεταλλιο όμως είναι πανδύσκολο.
εξηγω
ως....προπονηταράς της εθν. καναδα είχα στην διάθεσή μου
1. έναν που είχε παίξει μόλις 8 μάχες στην ζωή του
2. έναν που δεν ήξερε ότι ότι τα τερατα δεν κάνουν ...θαντερστομπ σε ιππικό.χαχαχα τομ είσαι θεότητα, είσαι ο κύριος κουλ !
3. έναν που τρελαινόταν στα δύσκολα σχεδόν με κλάματα
4. εναν αμερικάνο εντελώς αι κιου 40-45. δηλαδή ούτε πράκτορας των εχθρών ένα πράγμα
5. έναν που έκανε τσαρτζισ και έκανε ρολ πλέινγκ στους αντιπάλους του.
αλλά όλοι ...απλά ακούγανε. το πιο απλό. ακουγανε + απλή νοητική ικανότητα νορμάλ--> ευκολα τα πράγματα. ο στόχος ήταν να κάνει ο ΚΑΝΑΝΤΑ την πρώτη νίκη στην ιστορία του (πχ ο καναδάς να κερδίσει την χώρα τάδε). ποτέ δεν είχε κερδίσει κάνέναν σε κανένα ίτισι. η χαρά του αντιπάλου.
και κάναμε 3!
50%.
ας σας πω όμως τι έγινε σιγά σιγά και πως αυτoί οι τρελοί τύποι έγιναν ομάδα! χαχαχα πάμε


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Flames στις Δευ 12 Αυγ 2013, 22:22, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dreal
Hero
Hero
dreal


Αριθμός μηνυμάτων : 966
Τόπος : Peiraias - Fenris - Bearcave
Currently Playing : Space Wolves - Necrons - Tau - Eldar - Death korps Of Krieg
Registration date : 30/12/2012

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΔευ 12 Αυγ 2013, 21:13

αυτα ειναι ωραια πραγματα να ακους κ τα παιδια του καναδα πανω απο ολα πηγαν να το διασκεδασουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΔευ 12 Αυγ 2013, 21:15

round 1 Italy
χχαχαχα και σαν να μην εφτανε, μου λέει ο καπτεν, ο δαιμονάς μας δεν έχει έρθει παίξε μέχρι να ερθει. τι αντίπαλο προτιμάς? του λέω. ότι θες. είμαι Δαίμων χαλόου, δει φοκ εβεριθινγκ, παίρνω σκειβεν. οκ! για να δω ιταλικό χάμερ ρε παιδί μου. με εχει πρήξει και ο λασκούλας 5 χρόνια.
μετά από 10 λεπτάκια και αφού ψαρώνω τον Ιταλό ("Rat swarm? hmmm 6 wounds/ 6 attacks? no 5 wounds/ yes i know i just check if you cheat ρε καραμήτρο 20 χρόνια παιζω καημένε χχαχα) κανω ένα στήσιμο που περναγε ο κάπτεν του και κοίταγε περίεργα σηκόνοντας τα χερια ψηλά απορώντας σου λέει καλέ αυτός δεν πρέπει να είναι καναντα, χαχαχ. μην τα πολυλογώ όλοι οι σκειβεν αντιμετώπιζαν...μια φιούρις και όλος ο στρατός μου δεξιά. κατάλαβα λέω, τρελοί παιχταράδες 20-0 γύρο 4. 3 γύρο σπάω σκλάβους, πέφτω φλανκ καμπάνα και φροντ με χοντρό που ήταν ταφνες 9. του το λέω ...να μην τον αγχώσω και με πει κακό παιδί, μου λεει "yes really difficult". τεσπα παίζει πρώτος ...του λέω yes u ar really fucked unless you get lucky xaxaxa. σπρώχνει το αμπομινέιτιον στους σκλάβους (και σκοτώνει 5) μην και βγει όξω και φαει κανονάκι μνιεχ μνιεχ. kokoko. του λέω hey be a man παίζω δευτερος όλα μπροστά θα σε λιώσω λέω από μέσα μου:
1. if doom and darkness at slaves then cannon at your canon --> slaves 50% όξω και φλανκ ανοιχτό για παρτυ! else snipe at  non at (dolce) cabbana character.
είχε μπρασ ορμπ αλλά στήνω τα πάντα σε μια γραμμή και οκ μου λέει δεν ασχολούμαι με το μπρασ ορμπ. χαχαχ αγορινα μου τι πίνεις που θα σου βάλω ινι2 σε 2 ρανκς.
τεσπα σηκώνω τα ζαρια να κάνω σπελ (3 zaria). 6+6+5. χαχαχαχα. μετά...1-2. και μετά ο χοντρός παιθαίνει. τι να κάνεις. μετά το κανόνι χτυπάει το κανόνι του....1! ΕΠΟΣ! του λέω. οκ change of plans. you win 6-14. μετά όμως έρχεται ο Καναδός και καταφέρνει να χάσει 20-0. τώρα θα μου πείτε εσύ φταις γκαντέμη και θα έχετε δίκιο! αλλά οκ αυτά γίνονται ρε παιδί μου!
οπότε συγκεντρώνομαι στο κοουτσαρισμα. (η ομάδφα με κόιταγε περίεργα μέχρι τότε, σου λέει τι μακάκας είναι αυτός μας καίει. στεναχωρήθηκα λίγο αλλά οκ ο στόχος ήταν μπροστά. στην διάρκεια μίλαγα με τον μπελούτι και λέγαμε για τον λασκούλα και μου έλεγε νοοουυυυ γιου αρ γκρικ εντ γιου νόου λασκούλας. καλά μήτσε ο παολο τρελό έρωτα σου έχει λέμε.χαχαχα. επνέρχομαι σε 5)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Flames στις Τρι 13 Αυγ 2013, 19:24, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΔευ 12 Αυγ 2013, 21:34

η ομάδα έπινε. εξαιρεση οι 2 ασσοι μας. χαος (λίστα φλειμς αυτόματος πιλότος, μπαρτσελόνα) και εμπαιρ (πολύ καλός πραγμτικά ρισπεκτ και δεν το λέω ευκολα).
χαος
2 χορσμεν, 3 αρματα, πρίγκηπας φονιας, δισκάτος, 2 χ 3 τζαγκερνοτς, χαρακτήρας στρνεγθ 7/8 1+/ριρολ πάνω σε τσαγκερνοτ -κρυφό χαρτί-, λέβελ 4 φωτιά (ε ναι βρε μλκες φαιρ να κόβει νταιβερτ/ριτζεν με τα ντεθ ελεόσα), χίμαιρα, κάτι άλλα λιμα. δηλαδή ο φόβος και ο τρόμος. εμπαιρ. νταν. ρισπεκτ. 84 πόντοι. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.
όλοι οι άλλοι η χαρά του ιταλού. τεσπα, μας κατάπιαν. επί 10 λεπτ'α προσπαθούσα να σφυρίξω κάτι στον μπιστμαν μας να εκμεταλευτει μια απίστευτη νουμπια του χαι ελφά τους (99% νουμπάκος) αλλά η πολή μπύρα....τεσπα. πάει και μου βάζει δράκο 600 πόντων, φοίνικα 250 και καβαλαρία 500 δίπλκα από ένα μπολτ θροουερ και ο δικός μας μπιστμεν σε κτίριο με 2 βαιλταιντ. ΕΛΕΟΣΑ. και ο πόντιος βαράει το φοινικα λέγοντάς μου...sorry coach i thought i could get him (στο σημείο αυτό δεν με ακούγανε καν) τεσπα η ελλαδάρα όμως έσκισε οπότε μία η άλλη!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Flames στις Δευ 12 Αυγ 2013, 22:15, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΔευ 12 Αυγ 2013, 21:38

εσυ ασε το κοουτσιλικι κ κατσε μια χρονια κ λιωσε μαζι μας.
Για το μεταλλιο!
οκ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nireas
Spamlord
Spamlord
Nireas


Αριθμός μηνυμάτων : 1299
Ηλικία : 31
Currently Playing : Chaos space marines, Dark angels, Adeptus Mechanicum
Registration date : 10/03/2013

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΔευ 12 Αυγ 2013, 21:41

Καλα σε λενε τι μπλεκεσαι με τους καναδους πανε εδω με ελλαδαρα να σκισετε Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΔευ 12 Αυγ 2013, 21:49

γυρο 2
ουγγαρία. κάτι απίστευτοι ροκ τύποι με φάτσες από ουγγρική τσόντα αλλά πολύ φλαφ άτομα με τρελά βαψίματα 1-2 δηλαδή γουσταρα τρελά! ο κόουτσ (εγω) ακόμα σε ρόλο διακοσμητικό μίλαγα με ψιλοέκλναναν. τεσπα, πίνουμε πάλι. χαχαχαχα οκ όμως έκανα τρελά κονέ και με ούγγρους (έχω πάει και βουδαπέστη και τους κούφανα με το γκουλας και την συμφωνία του λιστ).
Ελλαδάρα όμως 2/2 οπότε οκ χαρήκαμε ρε παιδί μου και λίγο! μλκες ξέρετε τι είναι να βλέπεις να παίζουν ασχετοι και να μην μπορείς να παρέμβεις ουσιαστικά?ααααααααααααααααααααα
πιάνω τον κάπτεν μετά. του λέω. κοίτα. εσείς οι 3 (χαος, εμπαιρ, ορκς) παίξτε και τους άλλους 5 άστους να παίζω εγω. και ας φάμε κιτρινοκόκκινες. δηλαδή τι θα πάθουμε? το πολύ να μην κερδίσουμε ούτε ένα. πες τους να κάνουν ότι τους λέω. χαχαχ. οκ μου λέει και πάμε ΚΑΝΑΝΤΑ!
γυρο 3

@νιρέα δεν προλαβαίνω ρε στα γεράματα. εξάλλου πολύ ίντριγκα το ελάντα για μένα χε χε
@εντι αι μ του ολντ φορ δις ρεεεεε. διαβασε έχει τρελό γέλιο λέμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΔευ 12 Αυγ 2013, 21:59

γύρο 3.
ΣΚΟΤΛΑΝΤ
μας έχει πελατιάσει γενικά και όλοι αυτό έλεγαν, κακός δαίμονας κλπ. τους λέω
dudes, do exactly as i say please. if so, strippers are on my tap. hahah
μην τα πολυλογω ο χαος μας 20, ο ΕΜΠΑΙΡ τα σπαει, ο ορκς τα σπαει. οι άλλοι στο όριο. έτρεχα πάνω κάτω μετραγα κλπ κλπ (πλεονέκτημα να έχεις όλους τους στρατουε ξέρεις και όλους τους πόντους) βγάζω 82-78 ότι και να γίνει τους το λέω! ίχαααααααααααααααααααααα. δεν με πιστευαν. τους λέω ντουντς αι αμ γκουντ ατ μαθ. ο καπτεν μετά μου κάνει "νοου μπιστς λοστ 20". τρέχει για τα αποτελέσματα. τον αρπάζω κυριολεκτικά απ τον γιακά.
του λέω no way this is a 20. this is a 14 tops! i cut my dick off. xaxaxaxa
κσαναμετράμε. 15-5. ο πονηρός σκωτσέζος....πόνταρε στον άσχετο, δεν υπολόγιζε όμωςότι έχω μπιστμεν και του έλεγα ακριβώς τους πόντους απ έξω. "Chariot 80, harpies 55, gors 70 etc etc) τεσπα, 81-79 πρώτη νίκη στην ιστορία του καναδά οι παίκτες με σηκώνουν ψηλα και με πετάνε ΕΠΟΣ. ενιωσα 10 χρονών λέμε! γενικά, καταπληκτικά άτομα πραγματικά τους έβαλα στην καρδιά μου. φοβερά παιδιά, ο ένας παντρευεται την τετάρτη ο αδερφός του μαζί στην ομάδα, πολύ αγαπημένη οικογένεια, πραγματικά καταπληκτικά άτομα.
παράληλλα ελλαδάρα 3/3 να κάνω χαι φαιβ με λασκούλα επικές στιγμές! ότι καλύτερο πραγματικά.
γύρο 4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JimBouz
Spamlord
Spamlord
JimBouz


Αριθμός μηνυμάτων : 1643
Ηλικία : 49
Currently Playing : WARHAMMER FB & 40K
Registration date : 23/03/2009

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΔευ 12 Αυγ 2013, 23:23

Πολύ γέλιο μπράβο Φλεημς έτσι !

Αντε και με το καλό να λιωσουμε για throne of skulls Οκτώβρη !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΔευ 12 Αυγ 2013, 23:28

Αντε moreeeeeee !
οι Λυκοι του Ονταριο βγαλανε δοντια !
μπραβο στα παιδια και στον προπονητη Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nepenthe
Arch Spammer
Arch Spammer
Nepenthe


Αριθμός μηνυμάτων : 3332
Currently Playing : Vampire Counts
Registration date : 24/10/2008

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΔευ 12 Αυγ 2013, 23:38

Laskoulas έγραψε:
οι Λυκοι του Ονταριο βγαλανε δοντια
αντί για τον κάπταιν Μάρκ αυτοί έχουνε τον κάπταιν Bell, ότι μπορεί ο καθένας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://taxaftixreiazontai.wordpress.com
Tzineris
Hero
Hero
Tzineris


Αριθμός μηνυμάτων : 726
Currently Playing : WAR/MER FANTASY HE,WE,BRET,(Βάφω όμως)
Registration date : 16/02/2012

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΤρι 13 Αυγ 2013, 10:20

Καλως ήλθατε κύριε προπονητάδα!Απ ότι διάβασα περάσατε πολύ όμορφα μπράβο μπράβο! Άντε και τώρα που επέστρεψες έλα να προπονηθούμε λέμε!!!pirat 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 39
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΤρι 13 Αυγ 2013, 10:49

ωραιος ο μπελλος!!! απο οτι φαινετε τους ανοιξες τα ματια Razz Razz Razz 
αντε και του χρονου coach σε καλητερη ομαδα!!! Wink 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΤρι 13 Αυγ 2013, 11:00

γύρος 4 ιρλανδία.
δεν έχω να πω πολλά δεν βγήκαν οι τακτικές, νουμπαδες δικοί μας κλπ κλπ. χασαμε! χαιλαιτ? ένας τύπος με την μεγαλύτερη μπακα που έχω δει ποτέ, να βαζει τα ζαρια στον αφαλό και να ρίχνει τα γουορντ. αλλοι γέλαγαν εγωτο βρήκα αηδία. γενικά αυτα τα καραγκιοζιλίκια (το ίτσι είναι φουλ από δαυτα) εχουν πλάκα όταν είσαι 15. τεσπα σας το λεω για να μην ψαρωνετε, εκτός των θετικών, το ίτισι εχει φουλ τετοιους τύπους και πενταβρωμικες τουαλέτες (γι αυτό και για μένα προσωπικά 1000 times throne of skulls, υγιεινή + ψυχική υγεία εξασφαλισμένη). ετρεχα και στο γκρικ τιμ όμως και 4/4! ιχααααααααααααααααααααααααααα.
γύρος 5. βελγιο
επίσης δεν έχω να πω πολλά, η χειρότερη ομάδα του τουρνουα, τραγικές λίστες (μα που παει βαμπιρ χωρίς γουορντ) κακοί παικτες (τους κοιταγα και λεω δεν μπορεί, δεν παιζει να βλέπω καλά χαχαχ).
αλλά τα παιδιά καταπληκτικά, έκανα και τα κονέ μου.  (ΜΕ ΒΕΛΓΙΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΟΒΑΡΑ ΚΟΝΕ ΡΕ ΜΛΚΕΣ η καρδια της EU χαχαχα). όπως και να χει οι ασχετοι της ομαδας δεν έκαναν τους κεφαλιού τους (αλλιως θα τους δαγκωνα) οι καλοί σιγουρευτηκαμε ότι θα έπαιρναν φουλ και...πρωτο 100-60 στην ιστορία του τιμ καναντα!!!!
η χαρα μετριάστηκε όμως διότι οι μαμοιταλοί μας έλιωσαν(γκρις - ιταλι 60-100) οπότε προσγειώθηκα απότομα. τεσπα. δεν μπορεί να τα χεις όλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΤρι 13 Αυγ 2013, 11:13

γυρος 6 Σερβία
πρώτα από όλα μαζευω τους διαιτητες (γνωστοί από ευρωφόρουμ φρεντερίκε, πελούντο, αρθαιν, ένας γερμαναράς δεν θυμαμαι γενικά εχουμε κουβεντιασει αρκετά και "γνωριζόμασταν") και τους ανακοινώνω ότι ο καναδας είναι η πρωτθλήτρια του ...."not a real country championship"\
διότι κερδίσαμε το Βελγιο που...it is not a real country just a chocolate factory, Scotland, not a real country just a jousting area for the English nobles and we are facing Serbia which some years ago was not a country. But on the other hand, Canada is not a real country afterall so we are the true not a real country champions if we win this. κάτι παει να πει ο Γερμανός αλλά τον διακόπτω με το "austria does not count. it has given birth to classical music so it is a real country". και λιωνουμε στα γελια. γενικά, να ξέρουν οι φίλοι που..."φοβόντουσαν" μην ..."χασω ψυχραιμία", "φαω κόκκινη", "γίνω ρόμπα", "χαλάσω την ομάδα", "κλέψω" κλπ κλπ στο υπερτουρνουα αυτό ότι πήρα όλα μα όλα τα σφυρίγματα εκτός από ένα (που οκ αν μου το έδιναν κ αυτό θα έλιωνα στα γελια) και συνεχισα τα τρελά κονε του ευρωφόρουμ. διότι σαν γενικός κανόνας στην ζωη "εκπρόσωπος πολυεθνικής" >> 25/30-χρονος διαιτητάκος ενός παιχνιδιού με πλαστικά φανταρια στο να τον διαχειριστεις. αυτά, προς γνωση και συμμόρφωση του τι λέμε γενικά, και συνεχίζουμε με την Σερβία!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Flames στις Τρι 13 Αυγ 2013, 20:29, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΤρι 13 Αυγ 2013, 11:51

Σε 800 ατομα λογικο να υπαρχει ενα 10-15% που ερχετε για να @@στει , αυτο συνηθως το φαινομενο παρατηρητε στις χωρες που ερχονται για πιομα και βγαινουνε 30ες 34ες .Πχ νορθ ειρε, βελγιο , θυμαστε οι παλιοι με το Κlaw τον βελγο καπταιν , που παιζαμε κ λεει φτανει το παιχνιδι παμε να πιουμε μπυρες. Δε τους νοιαζει ο ανταγωνισμος , ειναι για τη συναξη για να γνωρισουνε κοσμο και να περασουνε καλα 3 μερες , σα τα φεστιβαλ μουσικης απλα εχουνε κ το ρολο να βγουνε λιγο στη σκηνη και να γρατσουνισουνε τη κιθαρα και αυτοι (να παιξουνε) αν τους λεγανε ελατε και δε παιζετε καν θα το κανανε.
Οσο πρωχορανε οι σειρες ομως το επιπεδο αυξανει δραματικα και ο ανταγωνισμος ειναι τεραστειος.
Θα διαφωνησω εν μερει με το θρον οφ σκαλς εκει μιλαμε για 80 ατομα ενω εδω εχει 800 , μια χαρα ειναι και το ετς , απλα επρεπε να το ζουσες μαζι μας στις μαχες ειμαι σιγουρος οτι θα αλαζες αποψη σωτηρη.Η εμπειρια που σου αποκαλυπτει ειναι απιστευτη και μοναδικη νομιζο,φυσικα εχει και αυτα , και τα καλα και τα ασχημα. ειναι λογικο σε τοσες ομαδες και τοσα ατομα.Καλα θα σε πορωσο για του χρονου μην ανυσηχεις Razz
για τις τουαλετες απολυτο δικαιο , τρελη βρωμα στο χωρο εκει αλλα γενικα αν ψαξεις βρισκεις στο συγκροτημα καθαρες μλκα εκανα τρελη εξερευνηση και ειδες ανακαληψα κατι απομακρυσμενες , ημασταν καλα.
Ειπαμε Πολωνια απριλιο μαιο ! μετα τα χριστουγενα θα στειλουμε μυνημα στον ελ πελουντο.

Θα παω κατα τις 1 καλλιθεα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΤρι 13 Αυγ 2013, 12:07

βρε μλκα γούστα είναι αυτα. η εμπειρία του "εναντια στοθυς καλούς παίκτες" δεν το συζητώ. εξάλλου θα το κυνηγήσω και στο φουλ φετος με τα τουρνουα πολωνίας και γερμανίας. γενικά η εννοια ανταγωνισμός είναι πως την λαμβάνει ο καθενας. πχ εφόσον ξέρω ότι απ΄τους 1000 οι 900 είναι σαπάκια και θα παίξω μόνο με έναν καλό, δεν πάω απ ευθείας γερμανοπολωνία να παίζω μόνο με καλούς? βλέπεις? γουστα και θέμα προσεγγισης είναι όπως όλα. *
η υγιεινή όμως είναι κάτι που δεν διαπραγματευομαι, την θεωρώ απόλυτη και μη συζητλησιμη και θα το θέσω σοβαρότατο θέμα στο ευρωφόρουμ. δεν μπορεί 55 ευρω εισητήριο να μην έχεις χαρτί υγείας. απαράδεκτο.

* θα φτάσω και στο σημείο των "μπορστά τραπεζιών" στην ζωή μου (πρωτα ο θεός) να πεσει κ αυτός ο μύθος είμαι σίγουρος. αρχικά ήταν το...εξωτερικό, μετά το...ίτισι ε τώρα σειρά εχουν τα μπροστά τραπέζια. το χαμερ είναι απλό δεν είναι αστροφυσική. ίμχο πάντα.
@καλλιθεα θα ερχόμουν αν είναι να παίξουμε!
* ο ελ πελούντο σε περιμένει! αν και προτείνω να πιασουμε ιταλία να πετύχω τον τύπο με τα σκειβεν! καλά ο μπελούτι μιλάμε πρέπει να σε πάει με τα χίλια. τρελός ερωτας ρε παιδί μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΤρι 13 Αυγ 2013, 12:24

Θα παω να παρω το βιβλιο των λιζις και για καφε με μακη , μπορει να περασει ο χαριδημος.
ελα για παρεα.
παντως και στη πολωνια στα χ ατομα που εχουνε στο τουρνουα που θελουμε να παμε, πανε οι 8 τις ιταλιας (καλα αυτοι οχι κ ολοι)οι 8-15 "καλοι" της πολωνιας οι 8-10 της δανιας της Γερμανιας. απο αυτους απαρτιζετε το τουρνουα τα ιδια ατομα πανε κ ετς και εκει αφου γουσταρουνε ανταγωνισμο
κτλ και εκει εχει σαπακια και καλους παιχτες οπως σε ολα τα τουρνουα, οπως και στο ετς.
εγω νομιζω οτι σαν ελλαδα εχουμε ενα μονο αριθμο απο παιχτες που ανετα ή καποιοι λιγοτερο ανετα παιζανε στην ιταλια στην πολωνια και δανια.
αλλα δεν εχουμε ποτε σωστη οργανωση (αν και φετος εγινε ισως μια απο τις καλητερες προετιμασιες , αν οχι η καλητερη και βαζω 2η καλητερη αυτη με τεο και αυτο οφειλουμε να το παραδεχτουμε ολοι), σωστη μελετη στα προτυπα των πολωνων πχ και δεν εχουμε ποτε γερμανο προπονητη Razz ισως να υστερουμε και στο συνολο , δηλαδη η δευτερη γραμμη των ιταλων να ειναι ανωτερη απο τη δικη μας κτλ. χωρις οφενς ή απλα ετσι ειμαστε σα φυλη , με αααα ουυυ οτι δωσει και αερα , DNA ειναι αυτο Razz.
Παιζει ρολο και η μικρη κοινοτητα που εχουμε , η αδυναμια να δουμε απεναντι μας διαφορετικες λιστες, η απομακρυσμενη περιοχη που ζουμε , γιατι αλλο να εισαι Αυστριακος και να πηγαινεις με τρενο σε ολα τα μεγαλα τουρνουα πολωνιας και γερμανιας και αλλο να εισαι ελληνας και να πηγαινεις μονο στα δικα μας.
ολα αυτα παιζουνε το ρολο τους.
Ομως 4-5 Ιταλοι αλλοι τοσοι Δανοι και Πολωνει ειναι παιχτες απιστευτα δυνατοι και θα ητανε χαρα μου να παιζαμε καθε φορα μαζι τους.
Για να τους παιξω και για να δω 800 ατομα απο ολο το κοσμο και φιλους απο "χαμηλοτερες" ομαδες , δε θα αλαζα ποτε το ετς Razz
μεγαλη κουβεντα αλλα οπως ειπες πολυ σωστα ειναι θεμα γουστου και συμφωνω απολυτα.

αντε περνα απο χορους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΤρι 13 Αυγ 2013, 12:42

εγω θα το πω κ ότι δωσει
πολωνοι γερμανοι δανοί ήταν στο σύνολό τους πιτσιρίκια. αρα μικρή ηλικία και ευρωπαική μενταλιτυ = ακουνε ότι τους λένε. το είδα και στην πραξη με τους σαπιους δικούς μας. ομαδα με παικτη με ...8 μαχες στην ζωή του έκανε 3 νίκες διότι απλά άκουγαν.
πολωνο γερμανο δανία:*βγαίνουν καλοί παικτες από ένα σύσυτημα (που εξασφαλίζει όι πανε οι πιο φορμαρισμένοι) και αν τους πουν 3-4 πραγματάκια στρατηγικά τα κάνουν και τελος. εμείς, ως ελληνες εχουμε τετοια φουσκωμένα υπερεγώ που αδυνατούμε να ακούσουμε. και μετάλιο να παρουμε θα είναι πιο πολύ "τυχαίο" γεγονός παρά αποτέλεσμα μεθοδικότητας. σε ομαδική -πνευματική- δραστηριότητα διακρινόμαστε μόνο αν λειτουργούμε υπό καθεστως φόβου (πχ κάντο αλλιως απολύεσαι). σόρυ αλλά σε αυτά εχω εμπειρία πολύ μεγάλη και το βλέπω σε τόσες εππαγγελματικές δραστηριότητες καθημερινά. η κοινότητα αποτελειται από ορισμένα φρεσκα νεα μυαλά αλλά στο σύνολό της είμαστε υπερπαίκτες καραεγωισταροι (του τύπου πάντα φταίει το ζαρι όταν χανουμε, ποτέ ο άλλος δεν είναι καλός, πάντα όποιος δεν γουστάρω είναι νουμπας κλπ κλπ) και αυτό είναι που μας καθορίζει. εσείς που ενδιαφερεστε για τα ιτισια χωνεψτε το και δουλεψτε το επιτελους. εγω εχω δει πλέον τόσα στο ελάντα (και με έχουν πειράξει πολύ, εως πάρα πολύ όλα αυτά τα χρόνια) που απλά δεν παίζει να ασχοληθώ σε αυτό το επίπεδο.ίσως και ποτε. μην τα ξαναλέμε, λέω τα ίδια και τα ίδια χρόνια.εχω βαρεθεί.

* oi ιταλοί είναι πιο πολύ σαν κ εμάς, απλά με περισσότερο ταλέντο (και φαρδος χαχαχα) και σαφως μεγαλύτερη κοινότητα. τους εκτιμώ (βασει αυτών που μου λες γιατί δεν είδα και τίποτα γουαο) αλλά δεν τους πολυ υπολογίζω όσο τους άλλους που είναι πιο μεθοδικοι. γουστα είναι και εδω όμως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JimBouz
Spamlord
Spamlord
JimBouz


Αριθμός μηνυμάτων : 1643
Ηλικία : 49
Currently Playing : WARHAMMER FB & 40K
Registration date : 23/03/2009

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΤρι 13 Αυγ 2013, 13:49

Σε γενικές γραμμές οι Ελληνες έχουμε πολύ καλές μονάδες αλλά φτωχό ομαδικό πνεύμα λόγω υπέρ μέτρου εγωισμού.Δυστυχως έχουμε μια νοοτροπία του στυλ είμαι ο μέγας υπέρ παίκτης και οι άλλοι είναι νουμπαδες.οταν ξεπεράσουμε αυτές τις χαζομαρουλες και χρησιμοποιήσουμε θετικά τις μονάδες που έχουμε με σκοπό την ομαδική επιτυχία τότε θα δούμε κάποιο αποτέλεσμα.τα βλέπω χρόνια τώρα και από τις σπουδές και από την εργασία μου και σε corporate και σε ατομικό επίπεδο.Σορρυ αλλά πρέπει να παραδεχτούμε κάποια στιγμή ότι υπάρχουν κάποιοι που είναι καλύτεροι από εμάς σε κάποια πραγματάκια όπως και εμείς καλύτεροι σε κάποια αλλά.τελως πάντων περισσότερα από κοντά οι βάσεις υπάρχουν και στ μέλλον μπορούμε να είμαστε καλύτεροι αρκεί να ακούμε λίγο περισσότερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 39
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΤρι 13 Αυγ 2013, 15:17

@μπελλο τι εννοεις "το ίδιοκαι με 65 πόντους!" ??? δεν σε επιασα ρε φιλε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΤρι 13 Αυγ 2013, 19:28

JimBouz έγραψε:
Σε γενικές γραμμές οι Ελληνες έχουμε πολύ καλές μονάδες αλλά φτωχό ομαδικό πνεύμα λόγω υπέρ μέτρου εγωισμού.Δυστυχως έχουμε μια νοοτροπία του στυλ είμαι ο μέγας υπέρ παίκτης και οι άλλοι είναι νουμπαδες.οταν ξεπεράσουμε αυτές τις χαζομαρουλες και χρησιμοποιήσουμε θετικά τις μονάδες που έχουμε με σκοπό την ομαδική επιτυχία τότε θα δούμε κάποιο αποτέλεσμα.τα βλέπω χρόνια τώρα και από τις σπουδές και από την εργασία μου και σε corporate και σε ατομικό επίπεδο.Σορρυ αλλά πρέπει να παραδεχτούμε κάποια στιγμή ότι υπάρχουν κάποιοι που είναι καλύτεροι από εμάς σε κάποια πραγματάκια όπως και εμείς καλύτεροι σε κάποια αλλά.τελως πάντων περισσότερα από κοντά οι βάσεις υπάρχουν και στ μέλλον μπορούμε να είμαστε καλύτεροι αρκεί να ακούμε λίγο περισσότερο.
+1 μήτσοοοοοοοοοοοοοοοο.
@ ντεμ τα παμε από κοντα, το λύσαμε νομίζω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΤρι 13 Αυγ 2013, 19:50

Εντάξει τα παρα λες μητσο . Το σωστό είναι να πεις ότι δύσκολα μονιαζουμε και κάνουμε χωριό . Γιατί ομαδικά έχουμε άπειρες διακρίσεις . Τι να κάνουμε ; Είναι το signature spell του lore of Greece : P . Οταν έχει βρεθεί σκοπός που μας ενώνει ή άνθρωπος , κάνουμε και φτάνουμε σε σημεία που οι άλλοι απλά δεν...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΤρι 13 Αυγ 2013, 20:06

Επίσης παρόλο που απέχω απο το fantasy εδώ και αρκετό καιρό λόγω έκδοσης κυρίως , οφείλω να πω ότι φέτος τα παιδιά δώσανε τον καλύτερο εαυτό τους ως ομάδα , είχαν μια χρόνια με πολύ ωραίο και δημοκρατικό σύστημα , και σίγουρα μια απόδοση της τάξεως του 5-1 με παιχνίδια ντέρμπι , καλές ομάδες αντίπαλοι και μόνο μια ήττα με αναπάντεχο τροπο για μένα είναι αρκετό 518 εμείς 520 οι "πολύ" Πολωνοί . Συνεπώς μπήκε ένα πολύ μεγάλο θεμέλιο για τα επόμενα χρόνια .

Αφού σκέφτομαι να μπω και εγω ξανά στο κόλπο με μοναδικό σκοπό να βοηθήσω για καλύτερη προετοιμασία για του χρόνου , και πιστεύω πως όσοι αποφασίσουν να παίξουν φέτος μπορούν να διαθέσουν λίγο χρόνο για την ομάδα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

I am a Greek man in Ontario! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: I am a Greek man in Ontario!   I am a Greek man in Ontario! I_icon_minitimeΤρι 13 Αυγ 2013, 20:09

τεσπα και επανερχομαι με Σερβία να το κλείσουμε κ αυτό το θρεντ να πάει στο καλό! 3-4 σημεία είχαν ενδιαφέρον.
1. ο χαι ελφας μας που πραγματικά παίζει να είναι και ο χειρότερος χαι ελφ παικτης όλων των εποχών. με 4 μπολτ θρόουερ, 2 σκαι κάτερ, 30 τοξότες, 12 σίστερς, σαντοου και να παίζει πρώτος ενώ του λέω ξεκάθαρα υπερθεματίζοντας ΒΑΡΑ ΤΟ ΓΚΑΤΣΤΑΡ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ και κρατα 2 αητους για τα μουρνφανγκ κάνει το ακριβως αντίθετο. αν δεν ήμουν να τον ...παρακαλάω (κρύψε τους τάδε πίσω απ το λόφο κλπ κλπ) φλερτάροντας πάλι με την κίτρινη δεν θα χε πάρει 4 πόντους και θα χαναμε πάλι. αν σας πω, δε τι έκανε στην μάχη με τους δαιμονες και έχασε....20-0 (με μπανερ οφ δι ντραγκον) θα μείνετε αναυδοι. γενικά τραγικός παίκτης και ο μόνος που χαλαγε την ομάδα διότι έκανε του κεφαλιού του. βασει υπολογισμών αν δεν μας είχε κάψει επειδή απλά δεν άκουγε θα είμασταν +3 θεσεις. τεσπα.
2. ο Νταν (ο εμπαιρ μας) που γύρισε μια μαχη μίρορ που πραγματικά έβγαλα καπέλο. φοβερή προοπτική ο μικρός μάχες πραγματικά για σεμινάρια. συνενούμασταν με κλειστά ματια, στην αρχή νόμιζα ότι τα "οφ κόρσ" που μου έλεγε ήταν φιγούρα αλλά πρέπει να έχει τρελό αι κιου. και μετα από κάθε μάχη έλεγε το κλασικό ("Why Sotiris, did you expect me to loose? Please...")xaxaxa επικός!
3. ο χαος μας αντί για 20 να κερδίσει ...έχασε 9-11 από σαυρες αφού παει και κολάει ντιμον πρινς σε απέθαντο σκαρ βετεραν ενω τα είχε σαρώσει όλα.
οι υπόλοιποι εκαναν ακριβως ότι είχαμε πει και σε συνδυασμό με την μη εμπειρία των Σερβων τιμ καναντα 3 νικη με όλη την Σερβία να έχει μαζευτεί στα τραπέζια!

δεν έκατσα απονομή (η Κα Φλειμς με περίμενε με παντόφλα), αγκαλιάστηκα με τα παιδιά (πραγματικά εγκάρδια) μου έψελναν κάτι κορυφαία @dude u r legend@, και δωσου ξανα αγκαλιες χαχαχαχα (εντάξει υπερβολές εννοείται αλλά ωραία να αναγνωρίζονται οι προσπάθειές σου ρε παιδί μου) και έφυγα να ξεκουραστω. αυτά, παρακαλώ κλειδώστε το δεν υπάρχει κάτι άλλο να πούμε! Σπύρο τσαλεντζ λοιπόν!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Flames στις Τρι 13 Αυγ 2013, 20:23, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
I am a Greek man in Ontario!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Greek Rulepack 2012 (?)
» Greek Rules Commitee
» tournament results for greek ELO
» Greek Warhammer Rankings
» GREEK ELO REVIVAL

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warhammer Fantasy :: Warhammer Fantasy General Discussion-
Μετάβαση σε: