Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Open GB Swedish - Σελίδα 2 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 Open GB Swedish

Πήγαινε κάτω 
+6
john doc
Asarnil the Dragonlord
Tzortz
Laskoulas
medas
Flames
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 01 Οκτ 2013, 13:28

ελα ασε τον εντυ τον γεροπαραξενο *. εκει θα ειναι όλες οι εθνικες βρεττανιας και μερικοι σκανδιναυοι. ελπιζω να ερθει τουλαχιστον ο μανωλεσος μην ειμαι μονος!


* ωχ ναι ρε μλκα ξεχασα εχει το αργεντινικο !!! Φοκλαντ Θατσερ κ ετσι. αααααα, Εντυ αν πετυχω κανενα Αγγλο 100% θα εξηγηθω δεοντως.
Ρε βρειτε μου κανενα Ιταλικό δεν βρισκω τίποτα! λασκουλα πε εκει στον κολλητό σου τον πελατη τον Μπελουτι τίποταααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 01 Οκτ 2013, 13:30

Εγω παντως το θυμαμαι και ακομα γελαω , σε ενα fow τουρνουα στο Γκαζι , ειχαμε μιλησει απο πριν και εκσασε ο εντυ με φανελα ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ , εθνικης αργεντινης και πηγαιναμε διπλα στους αγγλους και τρολαραμε , φοκλαντ κτλ Razz

Ψησου εδρουλφε για πολωνια !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 01 Οκτ 2013, 13:33

ε θα ναι μεγα ατοπημα να εχουμε τοσο ψηλά την ιδεα περί ατομικής ικανότητας (και μιλάω για όλους μας κύριοι) και να μην κυνηγαμε τα μεγαλυτερα ΑΤΟΜΙΚΑ τουρνουα. να μας εχει ο καλός θεουλης καλά πρωτα υγιείς και με δουλεια.
αλλα ρε μλκες καημό το έχω...ενα Γερμανό αντίπαλο...μα έναν τόσο δα Φριτσ θελω...ουτε στο γιου μπι κανα 2 φορες που εχω μπει δεν εχω βρει δηλαδή τόση γκαντεμια.

@ρε ακουστε με τα περι προξυ κλπ δεν τα λεω τσαμπα. δωστε και στα ελληνικα τουρνουα αιγλη...ακουστε το τρελο μανατζερόνι Φλειμς δηλαδή ελεόσα Razz Razz Razz Razz . δεν θα χασετε λεμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 01 Οκτ 2013, 14:12

Ποτέ δεν μου άρεσαν τα ατομικά τουρνουά. Γι αυτό κ δεν πήγαινα Αγγλία.
προτιμώ τα ομαδικά τουρνουά. Γι αυτό κ λέω για τις πενταδες σε Γερμανία Πολωνία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 01 Οκτ 2013, 14:23

οκ τοτε πολωνια φτιαχνουμε μια πενταδα θανατο λασκ,τζιμ, εσυ,εγω κ καποιος άλλος και παμε να σαπισουμε κοσμο!!!! βρειτε τον πεμπτο απο τωρα λεμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
john doc
Hero
Hero
john doc


Αριθμός μηνυμάτων : 525
Ηλικία : 29
Τόπος : patra
Currently Playing : daemons
Registration date : 08/08/2010

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 01 Οκτ 2013, 14:26

Lemming λεγεται ενας γερμανος στο ub. παιζει ποντικες, τον εχω αντιμετωπισει μια φορα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 02 Οκτ 2013, 13:49

ο Μηδας εκλεισε! ελα ρε Μανωλαρα για την Ελλαδα ρε γμτο να σκασουμε με σημαια στην μπλουζα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 00:01

λοιπον μετα απο πολυ σκεψη και περισυλλογη κατεληξα σε αυτό
40 γκουλ
2 χ 5 λυκοι
30 ζομπια
8 κρυπτ
6 βαργκ
35 γκρειβ γκαρτν + γκρειτ γουεπον + μπανερ οφ δι μπαροουζ
2 βααργκουλ
1 φελ μπατ
1 μπατ σουορμ
λεβελ 3 νεκρο
λεβελ 2 νεκρο

τωρα θα μπυ πεις ωραια τα τρουπς αλλα τι χαρακτηρες ειναι τουτοι?
παιδες η λίστφα αυτη στο Σουηδικο βγαζει...13! δηάδη θεωρειται για το τουρνουα και μονο...φλαφ. εχμ οκ δεν εχω εμπειρία απο αντιστοιχα τουρνουα αλλα 35 σ6 γκρειβ και 2 βαργκουλφ και βαργκαιστ και κρυπτ και 40 γκουλ δηλαδη ελεοσα. τι να πω θα δειξει!!!!

@για να καταλαβετε τι παιζει στο σουηδικο η λίστα μου πχ ογκρ βγαζει...-2. και στο τουρνουα πρεπει ΜΙΝΙΜΟΥΜ 8 ΜΑΞΙΜΟΥΜ 14.
αν δλδη εγω πχ με 8 παιξω με εναν με 13 ξεκιναει ήδη με 13-8 = 5 Χ 100 βικτορυ ποιντς υπερ του.
θεωρω το συστημα απλα εκπληκτικο και παιζουν ΟΛΑ. ΚΑΙ ΣΠΕΣΙΑΛ χαρακτηρες τα παντα. ειλικρινα ειναι εκπληκτικο αξιζει να το δειτε. αν δεν υπαρχει προβλημα (εχμ μπορει να το δω κ αυτό) θα σας εχω ενημερους απ το τουρνουα αυτο και μετα (109 θεσεις ως τωρα!!!!!)

@μανωλη αυτη ειναι αν δεν εχεις προβλημα τσεκαρε την κ εσυ μην με γελουν τα ματια μου λολ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
medas
Spamlord
Spamlord
medas


Αριθμός μηνυμάτων : 1293
Ηλικία : 52
Τόπος : Portsmouth, Gunwharf Quays
Currently Playing : -
Registration date : 24/09/2008

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 00:33

The result of my calculation is -174 that is 12.6 composition points rounded in our tournament to 13.
Well done Sotiris.
This list is a good start but of course it is very difficult to win any battle without extreme skill since you only have 2 literaly naked characters. I hope to have the plesure to see you play for the higher ranks.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://it.wikipedia.org/wiki/Manolesso
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 00:39

2 γυμνοι χαρακτηρες. μου θυμιζει τοτε που επαιζα ....εναν μονο κορνιτη με γκρειτ γουεπον και στην αρχη γελαγαν όλοι (κ εγω μαζι). λες να παμε καλα? αντε βγαλε κ εσυ καμια εμετικη νανων με....13 και 5 μηχανες. ειμαι περιεργος τι θα αντιμετωπισουμε ρε παιδί μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zilda
Knight
Knight
Zilda


Αριθμός μηνυμάτων : 447
Registration date : 03/06/2009

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 13:01

Εμένα η λίστα μου βγάζει 11,7 δηλαδή 12. Δηλαδή, στατιστικά με μέγιστο το 14 θα έπεφτα συνήθως με κάποιον έχοντας πλεονέκτημα από την αρχή?!?

Λοοοοολ ωραίο σύστημα, me likes! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 13:08

Λεω να κανουμε κανα εντλες με αυτο !
αρκει να εχει ο κοσμος διαθεση να ερθει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 13:09

ναι
εκτος αν επαιζες με καποιον που εχει 14 και ξεκινουσες πχ με -200.
γενικα ειναι πολύ καλο Κωστα θεωρω αξιζει να το δειτε. και εχει χωρο για τρελες "σπαζοκεφαλιες"
πχ αντι για λεβελ 4 και λεβελ 1 έκανα λεβελ 3 και λεβελ 2 και χτυπησα το πολυποθητο "14" ρι.
απ την άλλη μπορει να ερθει ένα γερο 12-ρι όπως λες και να μην μπορεσω να ανταπεξελθω! το σίγουρο είναι ότι εχει πολύ ενδιαφερον και....119 αντιπαλους πουλ!!!!

@μητσο κανε εντλες, εγω θα κανω ενα τουρνουα 40+ ατομων φετος ετσι επειδη το χω παρει προσωπικα. gt, psiti, skati αδιαφορω. κατσε να βρω χρονο πρωτα βεβαια
@επισης Κωστα απ ότι μου πε ο Μηδας το σουηδικο που θα παμε ειναι το απλουστευμενο. που στρογγυλευει πχ το 11.7 όπως λες σε 12. το σουηδικο χαρντκορ ειναι απολυτο. δηλαδη πχ 14.2 με 11.7 = 2.5 χ 100 250 βικτορυ ποιντς διαφορα! προσωπικα πιο πολυ μ αρεσει το "απολυτο"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zilda
Knight
Knight
Zilda


Αριθμός μηνυμάτων : 447
Registration date : 03/06/2009

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 13:16

Ναι κι εγώ θα ψηνόμουνα για ένα endless με αυτό το comp. Να δούμε και κάτι διαφορετικό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 13:20

μια χαρα κωστα θα το συζητησουμε το αλλο σαββατο !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 13:39

Θα δώσετε λινΚ με τους κανόνες επιτέλους????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 13:44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zilda
Knight
Knight
Zilda


Αριθμός μηνυμάτων : 447
Registration date : 03/06/2009

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 14:37

Τελικά λάθος το υπολόγιζα, 9 βγάζει η λίστα μου... Ίσα που καταφέρνω να συμμετέχω. Σπασμένη λίστα παίζω τελικά! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 15:07

χαχαχα οχι ρε 9 δεν ειναι σπασμενο για επιπεδο ίτισι. ισα ισα!
πχ εμενα σχεδον όλες οι ETC λίστες βγαζουν μειον. 9 ειναι σουπερ για αρχη! αν την κανεις 12 με γρηγορο στρατο όπως οι μπρετς θα εισαι τουμπανο.
και 9 σε αυτό το τουρνουα μπορει φαινομενικα να σε βγαζει πισω αλλα μην ξεχνας θα εχεις να αντιμετωπισεις πχ ....περισσότερα μαραουντερ και λιγοτερα κρασερς τετοια πραγματα. θα σας πω λεπτομερειες μολις με το καλο παμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 15:12

εγω γελαω γιατι εχω 2 βαργκουλφ, 35 γκρειβ γκαρντ με χιτ στο 3+ και σ6, 8 κρυπτ και 6 βαργκαιστ και 40 γκουλ και ειμαι....14! δηλαδη φλαφ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 15:18

Τα HE μου βγάζουν 11,5 αν υπολογισα σωστα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrisomiga
Arch Spammer
Arch Spammer
xrisomiga


Αριθμός μηνυμάτων : 3097
Registration date : 19/03/2011

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 15:22

ναι μωρε και το light spam+ start dragon +lions tou jackfus ( με τα ΗΕ της προηγουμενησ εκδοσησ) 10 ebgaze

swedish comp = unbalanced
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
john doc
Hero
Hero
john doc


Αριθμός μηνυμάτων : 525
Ηλικία : 29
Τόπος : patra
Currently Playing : daemons
Registration date : 08/08/2010

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 15:38

lol εμενα γιατι μου βγαζει 2.9? επιτρεπεται αυτο? Razz 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 15:45

xrisomiga έγραψε:
ναι μωρε και το light spam+ start dragon +lions tou jackfus ( με τα ΗΕ της προηγουμενησ εκδοσησ) 10 ebgaze

swedish comp = unbalanced
o dragon δεν θεωρειται μπροκεν. και καλα κανει να βλεπουμε και κανα δρακο ρε σεις. στο ίτισι που....θεωρειται μπροκεν εχουν εκλειψει εντελως.
κατ εμε ο λόγος υπαρξης μιας επιτροπης ριστρικτιον ειναι απλα να κοβει τα καρασπασμενα.σε αυτό...αξιοι.
αυτό που παει να κανει όμως το ίτισι είναι ...επιτροπη reengineering και θεωρω δεν εχουν τα απαραιτητα προσοντα. τα οποια δεν ειναι δα και τίποτα σημαντικο. καλο μυαλο και ΤΡΕΛΗ ΓΝΩΣΗ όλωων των κανονων βιβλιων μηχανοσμων.
πχ αυτό που ειπε το παχυ γουρυνι ειχε δίκιο. βαλε ρε φιλε σπεσιαλ χαρακτηρα τον Χ (δεν θυμαμαι) που κανει κενταυρους κορ να δεις τι ωραιο ιππικο παιρνουν. αν το ήξεραν θα το έκαναν ειμαι σίγουρος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Open GB Swedish - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Open GB Swedish   Open GB Swedish - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ 2013, 19:03

Ναι ναι!
κενταυρους κορ!!!!!!!!!-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Open GB Swedish
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» "Chronicles of Blood" - 2400 Swedish Tournament.
» Swedish fever!
» WHF 2500 Swedish
» Chaos swedish awesomeness!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Γενικές συζητήσεις :: Events and Tournaments-
Μετάβαση σε: