Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Ιούνιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης

Πήγαινε κάτω 
+10
Johneleos
ragnar
Khar Vader
Asarnil the Dragonlord
Tzortz
KostasDiscordian
Samanos
Juan
Laskoulas
Flames
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 11:09

Ο φλέημς έκανε πολύ καλα που επισήμανε κάποια σημεία. Το θέμα είναι πως αυτά δεν μπορούν να επιλυθούν μέσα από ένα Φόρουμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 11:15

Βασικα πολωση δεν υπαρχει απο τη μια πλευρα μονο πχ ετς αλλα και απο τις δυο πλευρες
Οπως επισης τα βηματα γινονται αμοιβαια , δε φτανει μονο να σας λεμε ελατε. πρεπει και να θελετε.
Και οσο και να λεγαμε ελατε αν δε θελατε καταβαθος δε θα γινοτανε ποτε αυτο.
αρα ολοι μαζι ειμαστε σε αυτο.

εμενα με ενδιαφερει ο κοσμος στα τουρνουα αδιαφορο αν ειναι gt/etc.
Μπορεις να κανεις gt τουρνουα και να εχει 40 ατομα ?
θα με δεις εξω απο το χωρο του τουρνουα μιση ωρα πριν ανοιξει με τη βαλιτσουλα μου.



@ εντυ

Χμ οκ ειναι η αποψη σου.
εγω πιστευω το ακριβως αντιθετο , για το ποιος εχει στεροτυπικη σταση και αποψη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 11:21

Θα δεχόμουν πώς έχω στερεότυπα αν για τα προηγούμενα έξι χρόνια που επεσήμανα τις αβλεψίες, που πρότεινα τουρνουά, που έλεγα για παραλείψεις στις επιλογές η απάντηση που λάμβανα ήταν
" αυτά να πας να τα παίξεις με τους φίλους σου"
λες κ είχα κάποιο άλλο λόγο από το να μεγαλώσει η κοινότητα μέσα από παράλληλες διαδικασίες με το οποίο σύστημα επιλογής...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 11:22

μια και ο Φλεημς το ξεκινησε λοιπον να πω ως προφεσιοναλ δημιουργος συστηματων (ελα ρε Φλειμς χαχαχα) ότι ο μεγαλυτερος εχθρός ενός συστηματος σε μεσογειακες χωρες (lets face it ειμαστε λίγο χημεία) είναι το "να τα λύσω όλα με την μία". δεν μπορουμε απλα. οπότε μια και εχουμε βαλει στερεες βασεις, ας λύσουμε τα 1,2,3 και σιγα σιγα τα λύνουμε όλα. οπότε μια και συμφωνουμε όλοι με το "1" (καταθεση λίστας upon arrival) και ως σωστα μου υπενθυμισε ο Χουαν/Μοχυ για το "2" (μερική συμμετοχη) τα θεωρω λυμενα! όσο για τα άλλα, σιγα σιγα...υπομονηηηηηηη.
το τουρνουα το Σαββατο ήταν μια χαρουλα. σιγα σιγα -ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! ΧΑΧΑΧΑ- θα το κανουμε 30 ατομων. δεν είναι τίποτα δα σπουδαιο. ξαναλεω. οι ...προσωπικοι μου αντιπαλοι είναι περιπου 40. αρα τα νουμερα βγαινουν κύριοι.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 11:27

Flames έγραψε:
οι ...προσωπικοι μου αντιπαλοι είναι περιπου 40.
40??? Νταφάκ! Κάνεις εύκολα εχθρούς! Razz 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 11:31

@ εντυ
Το να εχεις το συνδρομο του Δον Κιχωτη χωρις να εισαι Δον Κιχωτης ειναι οξυμορο.

Δε θα ηθελα να μπω σε αντιπαραθεση και δε ειναι και ο σκοπος ο δικος σου απο τα γραφομενα σου.
απλα θα θυμησω ενα τουρνουα προτεινες , το εκανες και δε πηγες ουτε καν ο ιδιος.
Να σου θυμισω ποιος μακακας πηγε ?
εγω ο ντεμιρης και ο χαριδημος ...
τι μου λες δηλαδη ρε φιλε.

Να σου θυμισω την εξαγγελια για το τουρνουα με σεναρια και σπεσιαλ χαρακτηρες που ενω το σιχαινομε παλι σου ειπα θα ερθω ? και τελικα δεν εγινε καν ?

Να σου θυμισω το πως καλητερεψε το κλιμα στη κοινοτητα με τη δημιουργια ενος θεωριτικα αξιοκρατικου συστηματος επιλογης -οπως το βλεπω εγω- ομαδας ?

Να σου θυμισω οτι κανεις δε σταματα καμια πρωτοβουλια ?
Δημιουργησε ή οποιος θελει μια πρωτοβουλια σε τουρνουα , σε ρουλ πακ σε οτιδηποτε , η απηχηση των παιχτων η ανταποκριση τους στο καλεσμα ειναι αυτο που δινει ζωη σε τετοιες κινησεις.
το εντλες τα πρωτα 2 χρονια ητανε τελειως ανεξαρτητο απο την επιλογη της ομαδας.
Ητανε η προσωπικη μου καψα για 6 μαχες σε 2 μερες οπως στην Αγγλια , και ο κοσμος απλα ηρθε.

Οταν θελησω καποια αποψη θα ηθελα να την συζητησω με καποιον που και θα ειναι σταθερος στην αποψη του και θα την τηρησει.
Χωρις απαραιτητα αυτο να ειναι για σενα ή να το λεω μα κακη ενοια, που οταν θες πραγματικα να βοηθησεις εχεις το potential.
Τη θεληση να βρουμε να το βγαλεις αυτο.


Κοινως ολοι στο ιδιο καζανι ειμαστε απλα εχουμε γυρισμενη τη πλατη και κοιταμε το τοιχωμα.
καιρος δεν ειναι να αλαξη ?
2 χρονια αυτο προσπαθουμε.
Τα λεμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 11:33

@Χαρ
ναι ρε. εννοω "κατα καιρους" μια μικρη επισήμανση! πχ τωρα με τους μπιαρνετ είμαι στο +5-6 απο ότι ήμουν πριν βαλε και +2 απο Χολαργό και +5 απο Βουλα. νομίζω θα κατεβαινω και υπογα φετος οπότε +4-5 εξτρα! τι νομίζεις ντιαρ χεχε
απλά δεν εχω ανοητα κοληματα (παιζω μόνο etc, παιζω μόνο με μαυρες μινιατουρες κλπ κλπ)
Παιζω τα παντα και παντου! χελ ακόμα και εξωτερικα τρεχω, στην Αγγλία λ.χ θα κατεβουν 2 καναδοι φίλοι μου να τα πουμε/παιξουμε! πώρωση λεμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 11:34

Κλειδώστε το όσο είναι νωρίς. Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 3247521603 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 11:36

και η κλασικη εξελιξη. μολις μπει ο Ασαρνιλ στον χορό --> πανικός και κηδευεται το θρεντ. οκ και εγω είμαι "καπεταν σαματας" αλλα έχω όρια και δεν αποπροσανατολίζομαι/ζω. παρακαλω ...ΚΛΕΙΔΩΣΤΕ ΤΟ και αυτό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 11:36

Το λάθος σου φλεημς δεν είναι πως εντοπίζεις κάτι το οποίο είναι φανερά ανέφικτο ακόμα κ για λαπωνες (όλα με τη μια κ σωστά)
Αλλά πώς παραγνωριζεις το επίσης δεδομένο πως αν δεν δοκιμάσεις να έχεις μια πρόταση για τα περισσότερα δεν μπορείς να ξέρεις αν αποτύχεις η όχι.
Επίσης αφού είσαι ειδικός στη δημιουργία συστημάτων πες μου πως όταν παρουσιαζεις μια πρόταση Δεν έχεις επενδύσει τόσο χρόνο σε αυτό ώστε να σκεφτείς παραμέτρους που πιθανόν θα το αλλοιωναν κ θα το έκαναν δυσλειτουργικο γιατί τότε φαντάζομαι πως δεν θα ήσουν τοπ. Σωστά;

Ρε Μήτσο μπορείς να καταλάβεις πως έχω μια δουλειά χωρίς ωράριο? Χωρίς εν δυνάμει πρόγραμμα? Ε το λέτε κ το ξαναλετε για εκείνο το τουρνουά. Ας πηγαίνατε είκοσι χωρίς να έχει προηγηθεί ο χλευασμός του δημόσια κ πίστεψε με Δεν θα σας έλειπα καθόλου κ θα περναγατε ωραία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasch
Spamlord
Spamlord
andreasch


Αριθμός μηνυμάτων : 1169
Ηλικία : 42
Registration date : 05/07/2011

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 11:36

Γιατί ξεφεύγετε πάλι? Αφήστε πίσω ότι έχει γίνει και δείτε απο εδώ και πέρα τι γίνεται. Σαν τον αθλητισμό στην Ελλάδα! Τα σπάω όλα και δεν θα μου κάνετε τίποτα γιατί μέχρι τώρα δεν κάνατε σε κανένα. Γιατί να είμαι εγώ ο πρώτος που θα τιμωρηθεί? Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 1286884870 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 11:39

νταξει ρε Εντυ μονο εσυ εισαι σωστός παντα. η πρωτη σου παραγραφος ερρρρ σόρυ τι να σου απαντησω...άλλο πχ το stocktaking της Renault όπου όποιος δεν κανει την δουλεια του θα απολυθεί και άλλο το greek hammer. τι να συζητησουμε ρε θα ...συζηταγες μαζί μου για ...νευροχειρουργικη?
μπορουμε να μεινουμε στο θεμα?
προτασεις για βελτιωση?
συγκεκριμενες?
πχ τι λετε γι αυτό για το άλλο για το δεινα?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Flames στις Τρι 08 Οκτ 2013, 11:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 11:39

Eγω λεω να βγουμε για σουβλακια και ο εντι να κερασει.

Διαολε ποσο νομιζετε οτι τρωωRazz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 11:44

Ακριβώς Αντρέα.
έχεις πιάσει το νόημα του τι συμβαίνει.

Σωτο δεν ρώτησα κάτι πολύπλοκο,και απορώ που παίρνεις θέση Άμυνας αντί να απαντήσεις σε κάτι πεντακάθαρο. Στη χειρουργική ή στάση που κράταγε η άρχουσα "τάξη" της κοινότητας όλα αυτα τα χρόνια ήταν  το "no operations, no complications". Αλλά αν δεν σπάσεις αυγά ομελέτα δεν κάνεις...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Asarnil the Dragonlord στις Τρι 08 Οκτ 2013, 11:45, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 11:44

Laskoulas έγραψε:


Διαολε ποσο νομιζετε οτι τρωωRazz
Δεν ξέρω γιατί, αλλά μου ήρθε στο μυαλό ο Χίτλερ να σηκώνεται από το τραπέζι της συμφωνίας διαμελισμού της Τσεχοσλοβακίας με τον Τσάμπερλεν. Razz 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 11:46

Khar Vader έγραψε:
Laskoulas έγραψε:


Διαολε ποσο νομιζετε οτι τρωωRazz
Δεν ξέρω γιατί, αλλά μου ήρθε στο μυαλό ο Χίτλερ να σηκώνεται από το τραπέζι της συμφωνίας διαμελισμού της Τσεχοσλοβακίας με τον Τσάμπερλεν. Razz 

lol! 

Θελω απλα ζωτικο χωρο Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 11:47

Asarnil the Dragonlord έγραψε:

Σωτο δεν ρώτησα κάτι πολύπλοκο,και απορώ που παίρνεις θέση Άμυνας αντί να απαντήσεις σε κάτι πεντακάθαρο. Στη χειρουργική ή στάση που κράταγε η άρχουσα "τάξη" της κοινότητας όλα αυτα τα χρόνια ήταν  το "no operations, no complications". Αλλά αν δεν σπάσεις αυγά ομελέτα δεν κάνεις...
ωχ θεε μου. ξερεις κατι? αν δεν κανω λάθος σε αυτην την άρχουσα ταξη ήσουν κ εσυ πριν ...το σχίσμα. ο ΜΟΝΟΣ που τα εχωνε ΠΑΝΤΑ και αδιαφορουσε για εθνικες παραεθνικες κλπ ήταν...ωπ...ποιος? οεο. οπότε άσε το "δεν φταιω" φταιτε όλοι οι άλλοι. πλιζ σφυρίξτε λήξη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 12:05

Κανεις. Λάθος στα περί άρχουσας τάξης. Αν ήμουν μέλος της θα ήσουν ήδη στην οκτάδα. Μια ζωή αιρετικός ήμουν κ το μαύρο πρόβατο επειδή ζήταγα τουρνουά με το σωστό τρόπο κ παραμέτρους που δεν άρεσαν κλπ κλπ. Αν ψάξειςΣτα παλιά θρεντ θα δεις ένα σωρό προτάσεις που χλευαστηκαν κ εδώ κ δύο χρόνια έρχονται σιγά σιγά στο προσκήνιο.
Επίσης καλό το παραμύθι με τον κακό δρακολορδο που καταστρέφει τα θρεντ αλλά όπως βλέπεις σε καμία περίπτωση δεν ενδιαφέρομαι για το τι γράφετε με υπονοούμενα αλλά μόνο για το να βγει ένα συμπέρασμα κ λύσεις.
Δεν απαντώ σε τίποτα άλλο για να μην ανεβάζουμεχωρίς λόγο κ τα ποστ του Φόρουμ άσκοπα. Θα τα πούμε από κοντά με όποιον ενδιαφέρεται να γίνουμε περισσότεροι, να παίζουμε όλα τα συστήματα κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 12:09

οκ, δεκτόν.
απλά δεν θα ήθελα να είμαι στην οκταδα Unless υπήρχε διαφορετικη μενταλιτυ. να σημειωθει στα πρακτικα. Razz 


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Flames στις Τρι 08 Οκτ 2013, 12:14, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 12:11

Λεεγε ρε !

βασικα το να εχει καποιος αντιθετη αποψη με εποικοδομιτικο σκοπο ειναι ευλογια.
το να διαμαρτυρεσε απλα για την αντιπαραθεση και για το στυλ "αντιρησιας" ειναι βαρετο και προβλημα.

Χαιρομαι που σκεφτεσε ετσι οπως μιλας στη τελευταια σου προταση και επικροτω , μακαρι να το τηρησεις και να το δουμε αυτο πραγματικοτητα.
Εκει ειμαστε ολοι μαζι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 12:12

+, αντε αμην
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Samanos
Arch Spammer
Arch Spammer
Samanos


Αριθμός μηνυμάτων : 2166
Ηλικία : 30
Τόπος : (Sydney)
Currently Playing : WFB-Mordheim
Registration date : 11/04/2010

Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης   Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 08 Οκτ 2013, 12:14

Flames έγραψε:
+, αντε αμην
Amen!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μικρες προτασουλες για τουρνουα εθνικης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Γενικές συζητήσεις :: Events and Tournaments-
Μετάβαση σε: