Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...

Πήγαινε κάτω 
+3
dreal
Tzortz
Asarnil the Dragonlord
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...    Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeΣαβ 01 Φεβ 2014, 09:46

Κάθε ποτε είναι ανοικτός?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...    Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeΣαβ 01 Φεβ 2014, 12:36

Καλημερα!

Θα ειναι οποτε παει και για οσο παει καποιο member . Δεν θα εχει "στανταρ ωρες" , αρκει να ειναι καποιος. Επισης θα κλεινει οταν φευγει ο τελευταιος που εχει κλειδακι .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...    Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeΣαβ 01 Φεβ 2014, 13:16

Ωραία.
Πότε θα πάει κάποιο μέλος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...    Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeΣαβ 01 Φεβ 2014, 13:22

Δεν εχω ιδεα :Ρ

Ισως περασω εγω αυριο για να αφησω κατι πραγματα . Παρε τηλ τον Δημητρη , νομιζω θα παει για μαχη !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...    Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeΣαβ 01 Φεβ 2014, 13:46

Έχω αγοράσει το kings of war και το 
Dreadball ( sci-fi bloodbowl) τα οποία είναι κ τα δύο πολύ καλά κ ειδικά το δεύτερο θέλω να το δοκιμάσω με όποιον του αρέσουν τα παιχνίδια στυλ bloodbowl!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...    Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeΣαβ 01 Φεβ 2014, 14:23

ωωω ! Θα ηθελα να δω το dreadball ffs . Αλλα και το Kings of War . Εχει πολυ καλα μοντελα και αυτο .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dreal
Hero
Hero
dreal


Αριθμός μηνυμάτων : 966
Τόπος : Peiraias - Fenris - Bearcave
Currently Playing : Space Wolves - Necrons - Tau - Eldar - Death korps Of Krieg
Registration date : 30/12/2012

Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...    Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeΣαβ 01 Φεβ 2014, 14:44

ποτε θα παιξουμε λυκομαχιες tzortz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...    Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeΣαβ 01 Φεβ 2014, 15:02

Διαβάζω κανόνες για το dreadball τώρα.
ΤΟ kings το διάβασα χθες. Πολύ καλό κ χωρίς μπεκρίλες παιχνίδι. Παίζεται κ με ρολόι σαν το wm. Και μπορείς να παίξεις όπως λέει με μινιατούρες από όποια εταιρία θέλεις!!
 Να κανονίσουμε οπότε μπορείς Τζορτζ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 39
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...    Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeΣαβ 01 Φεβ 2014, 15:21

οπως προειπε και ο τζορτζ ο συλλογος οταν ανοιξει κανονικα θα λειτουργει τις ωρες που μπορουν τα members. θα βγαζουμε σχετικη ανακοινωνηση οταν καποιος απο εμας θα ειναι καποιες ωρες στο συλλογο ετσι ωστε να γνωριζει ο κοσμος τι ωρες θα ειναι ανοιχτο και να ερχεττε να παιζει .
προς το παρων δεν εχει βγει καμια ανακοινωση για τον χωρο γιατι ακομα ειμαστε υπο κατασκευη οποτε οπως καταλαβαινετε δεν γινετε κατι τετοιο δηλ. να μαζευτουν 2-3 εκτος συλλογου να παιξουν γιατι ο χωρος ακομα εχει μονο ενα τραπεζι !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...    Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeΣαβ 01 Φεβ 2014, 18:10

Γι αυτό είπα στον Τζορτζ ποτέ μπορεί. Ειδικά το dreadball χωράει να παιχτεί μαζί με wm σε ένα κλασσικό τραπέζι για hammer.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Guindor
Champion
Champion



Αριθμός μηνυμάτων : 161
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα-Άλιμος
Currently Playing : Skorne
Registration date : 19/10/2013

Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...    Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeΤρι 18 Φεβ 2014, 13:43

Το dreadball το εχω και εγω και δυστηχως το εχω παιξει κανα δυο φορες μονο...αν κανονιστει τπτ σε καποια φαση ειμαι μεσα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...    Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeΤρι 18 Φεβ 2014, 13:50

Το είδα και εγώ στα εξάρχεια το παιχνίδι . Καλό μου φάνηκε και ενδιαφέρων .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...    Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeΤρι 18 Φεβ 2014, 15:45

ρε οποτε θελετε μου λετε να κατεβουμε. για ωρες εκτος δουλειας μιλαω.
εχω και κλειδακι και να μη παιξω βλεπω σιγα.θα κατεβουν σιγουρα και αλλοι.
απλα για τα νεα προσωπα (και ο μπελιαλ/εντι δεν ειναι νεα προσωπα μπαναβε) για να διαβουνε τις πυλες του Lions Claw ,πρεπει να περασουνε μια μικρη πικαντικη δοκιμασια Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Guindor
Champion
Champion



Αριθμός μηνυμάτων : 161
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα-Άλιμος
Currently Playing : Skorne
Registration date : 19/10/2013

Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...    Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeΤρι 18 Φεβ 2014, 16:46

Garfield εγω προτιμαω να σε βάλω να περάσεις την δικιά μου δοκιμασία που φήμες λένε οτι ξεκινάει αλμυρά και τελειώνει ξινά! Τώρα εσύ που ξέρεις οτι η δικιά σου δοκιμασία είναι πικάντικη με τρομάζει λίγο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...    Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...  I_icon_minitimeΤρι 18 Φεβ 2014, 16:49

ετσι γλυκεια μου !
λοιπων σε τηλ , μολις παω κατω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αυτός ο σύλλογος στον Πειραιά...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Off Topic :: Off Topic Συζητήσεις-
Μετάβαση σε: