Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
My filthy empire strikes at Manchester! 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 My filthy empire strikes at Manchester!

Πήγαινε κάτω 
+8
Reaper
Fellipe
iron man
Laskoulas
tsaks89
ragnar
Tzortz
Flames
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΚυρ 02 Μαρ 2014, 20:22

φοβερο ιβεντ για μια ακομη φορα, (σουηδικο με ομαδες)
εχω να πω το σουηδικο ειναι μακραν το καλυτερο κομπ και το ιβεντ άπαιχτο!
η εμπαιρ αηττητη, κερδισα 4 και πηρα μια ισο, κερδισα το νο1 παικτη στην βρεττανια αυτη τη στιγμη σε ρανκιν 500+ ατομων (εγινε σουσουρο,στο twitter lol!!!!)

πριν το ιβεντ σε 3 μαχες προετοιμασιας πηρα δυο 18-2 και ένα 20-0 οποτε ξεκινησαμε πολυ γερα!!!!!!

φυσικα μετα ειχαμε πεαρινγκ και τα σχετικα, οποτε:

πρωτη μαχη με χαιλ ελφ ίτισι αγγλο 10-10 (ελεινο βρωμοζαρο όπως καθε πρωτη μαχη μου) και μετα
15-5 πελατες χαος με λορδος 3+ γουορντ/ρι ρολ 1 στο γουορντ και 2+ αρμορ/ριρολ!!!! α και ...2 χελκανον, ουπς!
16-4 δαιμονες (με 2 κανονια, η πιο παλουκι μαχη)
15-5 νταρκ ελβς (ίτισι αγγλο νταρκ ελφ, έπρεπε 12-8 αλλα ήταν οτόσο άτυχος που κυριολεκτικα του χαρισα τα ντεμιγκριφς ,λολ)
13-7 μπιστμεν (2 χ 40 μπεστιγκορ αααααααααααααααααααααααααα)

και περασαμε με μανωλη τελεια. ο μανωλης 73 ποντακια με τα σιχαμενα 14 σε κομπ χαι ελβς !!!!! πηρα και τριτο βραβειο βαψιματος (δευτερο μπρουτζινο για την εμπαιρ μου μετα το νοτιγχαμ)!!!!!

όπως θα έλεγαν και οι μιλιτια...ιΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

(MVP = hellblaster, έκανε απιστευτα πραγματα !!!!)

η λιστα μου? με....2 λεβελ 1 φαιαρ, γκραν μαστερ με ρουνφανγκ και τα γνωστα ότι κινειται πυροβολει, τουφεκια και πιστολια και ότι παρεις το πολυ 100 ποντοι.

λογικα θα γραφω και ριπορτς να φτασουμε καλα πρωτα ο θεος Ελλαδα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Flames στις Δευ 03 Μαρ 2014, 10:59, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΚυρ 02 Μαρ 2014, 21:29

Μπραβο Σωτηρη & Μανωλη ! Θελουμε πολλες φωτογραφιες και ραπορτο τρελο ! Μην σλακαρετε με τις φωτογραφιες ρε ... -.-

Αντε και καλη επιστροφη !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΚυρ 02 Μαρ 2014, 21:50

καντε σουηδικο στον λακο των λεοντων λεμε!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΚυρ 02 Μαρ 2014, 22:15

Flames έγραψε:
καντε σουηδικο στον λακο των λεοντων λεμε!!!!!

Oλα θα γινουν . Οτι ζηταει ο κοσμος περισσοτερο ! Ζαρια , μινιατουρες , χαμογελα και μαχες ! Να φυγουμε απο μιζεριες και χαζομαρες .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ragnar
Champion
Champion
ragnar


Αριθμός μηνυμάτων : 227
Ηλικία : 46
Τόπος : Ιλιον-Αθηνα
Currently Playing : Warhammer fantasy&Bolt Action
Registration date : 28/07/2011

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΔευ 03 Μαρ 2014, 14:03

Tzortz έγραψε:
Flames έγραψε:
καντε σουηδικο στον λακο των λεοντων λεμε!!!!!

Oλα θα γινουν . Οτι ζηταει ο κοσμος περισσοτερο ! Ζαρια , μινιατουρες , χαμογελα και μαχες ! Να φυγουμε απο μιζεριες και χαζομαρες .

+1000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsaks89
Champion
Champion
tsaks89


Αριθμός μηνυμάτων : 186
Ηλικία : 35
Τόπος : πειραιας
Currently Playing : the empire,tau empire,blood angels
Registration date : 23/10/2011

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΔευ 03 Μαρ 2014, 14:26

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!!!!ΕΥΓΕ!!!Smile...φωτο ασαπ πλιζ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΔευ 03 Μαρ 2014, 14:41

congrats !!!
χαιρομαι που περασατε καλα , αυτο εχει σημασια , αλλα και ειχατε και τρομερη αποδοση !
αντε να ξαναγινει και παει και αμιγως ελληνικη ομαδα !
μπραβο σας !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΔευ 03 Μαρ 2014, 23:04

εφτασααααααααα
αυριο τα ραπορτα
ξεχασα το πιο σημαντικο, πηρα το βραβειο "master engineer" και συλλεκτικη μινιατουρα νανου μηχανικου.
και καλα μηχανεψα τα πεαρινγκς να παρω ματσ απ χχαχαχαχαχαχα το τι γελιο εριξαν οι συμπαικτες μου!
εντωμεταξυ ο καημενος ότι ειχε διπλα κανονια, διπλα χελκανον, σ6 πιρσινγκ κλπ κλπ έπαιρνα. πρεπει να ήμουν ο χειροτερος καπτεν έβερ μια και τα ...πεαρινγκς τα καναμε όλοι μαζι χεχε
πφφφφ παλιοπαιδ α αχαριστα.

αυριο μπατλ ριπορτς!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 39
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΤρι 04 Μαρ 2014, 11:51

well done mates!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΤρι 04 Μαρ 2014, 12:17

Battle Reports!

μαχη πρωτη1. High Elves, ονοματα δεν θυμαμαι ρε παιδια ήταν ο Αγγλος ETC-ασ με χαι ελβς όποιοι πατε θα τον δειτε. καλος παικτης. όχι κατι το ιδιαιτερο, απλα σοβαρος και υπερβολικα ήρεμος στο παιχνιδι του. δεν έκανε κανενα σοβαρο λαθος δυστυχως.

η λιστα του, λεβελ 3 λαιτ, λεβελ 2 λαιτ, λεβελ 1 λαιτ, μπι εσ μπι, 2 χ 7-8 σιλβερ χελμς, 25+λιονταρια, 2 χ ελιρια, 3 μπολτ θροουερ και φοινικας και 25+ τοξοτες. και...11 σε σουηδικο? μα πως? μπραβο του πολυ καλη λιστα.

ξεκιναει με καλο στησιμο αλλα θεωρω εκει τον κερδισα. πηγασατος σε ντεμιδες αριστερο φλανκ (γκλιμινγκ πενταντ) ιπποτες δεξι φλανκ, τανκ κεντρο και όλα τα φουσατα απλωμενα. δεν υπηρχε πουθενα χωρος να επελασει χωρις να φαει καυτο μολυβι!

οποτε παει με τα παντα εμπρος προσεκτικα μια και εγω με 13 σουηδικο ήμουν ήδη στο +200. φοινικας παιρνει +1 γουορντ αρα σιγα μην το χτυπαγα με κανονι, διπλα του κατι σιλβερ χελμς.
εκει θεωρησα ότι έκανε λαθος αλλα δεν μου βγηκε. εφτανε τα σιλβερ ο πηγασατος θα εκάνε φλι και θα έπεφτα με ρινταιρεκτ σε φοινικα. με 1+/ριρολ και οδερ τρικστερσ και φλανκ/τσαρτζ θα το κραταγα το πουλι ωστε να μαζεψω τα σιλβερ χελμς με σουτιδι. δυστυχως όμως κανει φλι και δεν φερνω το 8/ριρολ στο λουντου και μενει ένας πηγασατος ξεμπαρκος να τον κοιτανε 3 μπολτ θρρουερ. (τον εκαναν σουβλακι ΠΛΑΚΑΣ ΜΕ ΠΗΓΑΣΟ ΓΑΡΝΙΤΟΥΡΑ)
ουπς!
βεβαια τα ριχνω όλα στους φλιινγκ σιλβερ και μαζι με τ επικινδυνο τερεν μενει 1 οποτε πρωτοι ποντοι για μενα! (ραλιαζε στους άσσους)
και αρχιζει η αστοχια του αιωνα
πρωτο κανονι στο μπολτ θροουερ. ενα γουντ
στιμ τανκ στο άλλο. ένα γουντ
ωραια πραματα.
μην σας τα πολυλογω παιζοταν ένα ωραιο σκακι ο φοινικας ήταν σε ευρος μονο για τα ντεμις τα οποια και τσαρτζαρει.
προσπαθησε και πηρε ποντακια απ τα περιφερειακα (4 ματζικ μισαιλ είχε, ήταν κακιστο ματσ απ!) και βρεθηκα πισω γυρο 3. δεν με αφησε να κανω επισης βιρτσουαλ πιβοτ με το τανκ καθως όπως μου ειπε "...this is not ETC mate"
ok!
η αυτοκρατορια όμως δεν πεθαινει!!!!! στιμ τανκ τσακιζει το μπιτι, το κανονι το άλλο ο ΤΖΑΚ ψηνει το τριτο! κ όλα σε άν γυρο. τα ντεμις καταπινουν το βρωμοπουλο και το σπανε και οι πονηροι πιστολιεροι που ειχαν κανει τσαρτζ στο ρεαρ (ειχα τσαρτζ+ρεαρ+μπανερ+2 γουντζ και έκανε 2 έχασε για πολυ) το ποδοπατανε!!!!
μην σας τα πολθλογω μεχρι τελευταιο γυρο ήμουν 400+ ποντους μπροστα.
και κλασικα ....
μενουν 3 ιπποτες μου και 3 σιλβερ χελμ του απο ότι μπορουσε κανεις μας να παρει ποντους.
γυρος του (ειχα ακομη το σκρολ μου)
λεω θα αφησω το μπανισμεντ να περασει ας μου παρει ιπποτες (250). δεν ηθελα το φας προτεκτιον να περασει ώστε να παρω τα σιλβερ χελμς (περιπου 200) ώστε να κερδισω 12 και μαθηματικα. σημειωτεον ήταν εντος ρειντζ του μπλαστερ και ειχα και κανονι και τανκ. επισηα αν ξεκωνομουν στα αρμορ μπορει να έμαινε και κανενας ιπποτης και να πηγαινε και κανενα 14-6!!!
αλλα δεν.
και μου σκοτωνει τους ιπποτες.
χελμπλαστερ
μισφαιρ, ριρολ, 2,4 και μισφαιρ.
συνολο 3 βολες
και 1 νεκρος
στιμ τανκ σκοτωνει έναν άλλο
κανονι
μισφαιρ
ριρολ
μισφαιρ
ευτυχως "5"
σιλβερ χελμς ζωντανα, +134 ποντοι υπερ μου, ισοπαλια.
ΑΥΤΑ
ξενερααααααααααααααααααααα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Flames στις Τρι 04 Μαρ 2014, 15:55, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΤρι 04 Μαρ 2014, 12:29

μαχη 2
ο απεθαντος που τελικα πεθανε!!!
παλι δυσκολο ματσ απ
χαολς λορδος επος, με 2+/ριρολ, 2+ γουορντ απο σπελ, 3+ γουορντ/ριρολ το "1", τρενακι ιπποτων, κατι τσαφακια (σκυλακια μαραουντερ) και...ΔΥΟ ΧΕΛΚΑΝΕΝ! οοο μαι γκουντνες!!!! α και 20-δα γουοριορ νεργκλ με χαλμπερντ! ο μον ντιε!
παιρνει πρωτο γυρο
πρωτο χελκανον
χιτ.
έξω το κανονι
δευτερο χελκανον
χιτ
2 γουντ στο χελμπλαστερ

λεω ωραια, welcome to england again (δεν με παει χαχαχαχα)
όμως.....
σειρα μου για πατουρα
στιμ τανκ
κανονι, ΌΞΩ ΤΟ ΧΕΛΚΑΝΟΝ!!!
χαχαχα με τη μια
παρτα ρε φιλε ακου 2/2 χιτ τι εισαι νανος κανονικος???χχαχαχα
πηγασατος επελαυνει πονηρα και κραταει το άλλο χελκανον τοσο ώστε να ερθουν οι ντεμηδες να το τελειωσουν οι μαγοι μου ψηνουν τα τσαφ του και ο λορδος του πολεμαγε το τανκ που του χε κανει 2 γουντ. ενω αρχικα ήταν ατυχος, μετα για 5 γυρους μαχης δεν έφαγε ουτε ενα γουντ και μου σκοτωσε το τανκ. και όχι μονο αυτο τρωει και τσαρτζ ρεαρ απο ιπποτες, κανει 2 γουντζ στον γκραντ μαστορη και δεν τον πιανω!!!γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ
φυσικα όμως το μπλαστερ με 28 βολες τον κανει σουροτηρι και +500 ποντοι!!!!
προτελευταιο γυρο του στηνω μια καλη παγιδα (ήταν μετριος παικτης) και με πολλαπλα φλι οδηγω την 20-δα του νεργκλ απευθειας στο δασος όπου τον φλανκαρουν 3 ντεμις (σε κονγκα) και πηγασατος.
ε και?
υπενθυμιζω, τελευταιος γυρος και στο δασος ΔΕΝ ειναι στενφαστ!
με λιντερσιπ 8 χωρις ριρολ.
ε μην σας το πολυλογω, σπανε τα ντεμις ευτυχως μενει ο πηγασατος
καταραμενος τελευταιος γυρος.
15-5 αντι για 20-0
τεσπα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΤρι 04 Μαρ 2014, 12:45

μαχη 3
όχι άλλα κανονιαααααααααααααααααα

δαιμονασ
λεβελ 3 πριγκηπας ιπταμενος με ντεθ (ααααααα), 3 χ χορορ, 12 φαστ καβαλρι με ηρωα σλανες, δισκατος μεταλ, 5 σκυλάκια αμπουσερ και 2 κανονια! α και 25 λετερ, 6 μπιστ οφ νεργκλ. ΟΥΠΣ.

προφανως με διαλεξε ελπιζοντας για ένα χαρουμενο απογευμα.

παλι πηγε πρωτος και τα γνωστα.
κανονι στο μπλαστερ μου, όΞΩ το μπλαστερ  Mad 
άλλο κανονι του στο κανονι μου ευτυχως ασσος  Twisted Evil 

πριγκηπας κρυμμενος αλλα ορατος μονο απο τανκ περιπου 50 ιντσες μακρια.
ρισκαρω, 5 στιμποιντς ΚΑΝΟΝΕΝ ΑΤ ΠΡΙΓΚΗΠΕΝ ΚΑΙ "ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ"
πισω στη ληθη εμετικο πλασμα του χαους!!!
γκανια και πυροβολα στο φαστ εξαυλωση και τζακ κανει ψητο κοτοπουλο (κυριολεκτικα) τον δισκατο. πηγασατος με ντραγκον χελμ κυνηγαει και πιανει ένα κανονι. όλα καλα!
πηγαινε για 20-ρικο στο ρελαντι.
και κλασικα αρχισε παλι το πανυγηρι
ενω ο πηγασατος παιρνει μια χορορ και τα ντεμις ήταν μπροστα στα λεττερ (ο πηγασατος ειχε όδερ τρικστερσ) και ειχα αλλους 2 γυρους το ρημαδι δευτερο κανονι του που ειχε επιζησει τα ΠΑΝΤΑ, ΡΙΧΝΕΙ βολη απελπισιας στον πηγασατο μου (ΜΕ ΤΟ ΝΤΡΑΓΚΟΝ ΧΕΛΜ) και τον σκοτωνει και πανικοβαλλει και τα ντεμις.
αυτο το 2+ γουορντ με μαρανε χαχαχαχα
ωραια πραματα και προπαντως ...στατιστικως αναμενομενα
χαχαχαχαχαχα
ευτυχως το φλεγομενο μπανερ καθαρισε και οι ιιποτες μου με τον γκραντ μαστερ πηραν τα μπιστ
και 16-4, παλι αντι για 25-0
δεν πειραζει, λεω θα μου κατσει καπου!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Flames στις Τρι 04 Μαρ 2014, 15:59, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fellipe
Champion
Champion
Fellipe


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ηλικία : 52
Τόπος : Athens - Peristeri
Currently Playing : Bolt Action , Beastmen
Registration date : 17/11/2009

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΤρι 04 Μαρ 2014, 12:51

Δώσε και άλλο ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΤρι 04 Μαρ 2014, 12:55

μου κατσε απεναντι στον "the master" πηρε το Masters tournamnets ειναι πρωτος στα ρανκιν 600 παικτων. καλος παικτης, όχι όμως κατι τρελο. πολυ κυριος όμως. και πρωτο πεαρινγκ που ήμουν οκ. (αυτα να τα ακουει ο μανωλεσσος που εκανε ανταρσια!!!χαχαχαχα)
με διαλεξε κ αυτος θεωροντας ότι "σιγα την λιστα" το κλασικο λαθος που κανουν όλοι. μα που παω χωρις λεβελ 4, χωρις 2 κανονια, χωρις 15 ιπποτες με msu κλπ κλπ. 6 χρονια τα ιδια ακουω βαριεμαι. και πωρωνομαι διοτι κατ εμε οι συνεργιες της λιστας μου (που σημειωτεον ειναι 100% δικη μου και ιδιαιτερη - και ναι ειμαι περηφανος γι αυτο!και ναι παντα θα φτιαχνω περιεργες λιστες όχι ότι βλεπω στο ιντερνετ, σιγα ποιοι ειναι αυτοι δηλαδη δεν καταλαβα!!!!) ειναι σχεδον ατελειωτες. ειδικα στην 8η.

2 λεπτα μετα το στησιμο συνηδητοποιει ποσο καλη λιστα ειναι. αρχιζει το σοου ατυχιας του κιολας και πεταει λευκη πετσετα γυρο 3.

ειχε 2 γουορλοκς, μια μεγαλη νταρκ ραιντερ, μια μεγαλη ιπποτες, αρπιες, σειντζ, 2 μικρα γουιτσ ελφ, πηγασατο απεθαντο, λεβελ 4 και μπιεσμπι. και μια 30-δα σπιαρα και έβγαζε και 11 παρακαλω. για 11 ήταν φοβερη λιστα.
γερη λιστα αλλα μπροστα σε 50 βολες σ4/σ5 πιρσινγκ δεν παει πουθενα. ειδικα με 2 φιρεμπολες που έψηναν ότι κοβερ έβαζε (εκει μετρησε τρελα το δευτερο φαιρμπολ).
γυρο 3 μαζευτηκαν στο τραπεζι όλοι οι "φαν" του και έβγαζαν φωτογραφιες στο twitter με τους Militia μου να τον έχουν στριμωξει. ειδικα ο "Μπαμπης ο σουγιας" ο τυπος με το ξυλινο ποδι ειχε την τιμητικη του.
τα twitt ελεγαν Andy has been severely crippled by Sotiris Bellos, the master is going down κλπ κλπ!
έμπαιναν και οι καναδοι και εκαναν κομεντ πολυ γελιο και ον λαιν χαβαλες μιλαμε!!!!!
ξαναλεω το παιδι ήταν τρελα ατυχο αλλα νομιζω δεν ειχε ελπιδα. το κερασακι στην τουρτα όταν οι 3 τελευταιοι γουορλοκ φλανκαρουν τον πηγασατο μου τους κανει 3 γουντ σωνει τα 2, μου λεει χανεις για ένα.
other tricksters του λεω και πεθαινουν φρικτα απο τιμιο αυτοκρατοτρικο ατσαλι.
του χαρισα τα ντεμιγκριφ μια και ειχε σταναχωρηθει πολυ και δεν πρεπει να "ξεφτυλιζουμε" αξιους/ευγενικους αντιπαλους κατ εμε.
αυτα, 15-5 στο ρελαντι, αντι φυσικα για 12-8. η τυχη με το μερος μου 70/30 αυτη τη φορα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΤρι 04 Μαρ 2014, 13:18

παω σε ενα skype meeting και επανερχομαι με μαχη 5 (οι ατελειωτοι μπιστμεν) και απονομες!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΤρι 04 Μαρ 2014, 14:44

μαχη 5, μαλαγκορ δε νταρκ ομεν!!!!
πολυ πολυ καλο παιδι, μαλλον μη ανταγωνιστικος παικτης.
αυτο φυσικα δεν σημαινει ότι...θα κατσει να χασει και ασε που ειχε μια χαρα λιστα :
3 x 3 ungor, 2 x chariot, 2 x harpies, 1 σκυλια, 40 gor, 20 gor, 2 x 40 bestigor ραστ τοτεμ, bsb + discipline, lvl 4 wild, lvl2 shadow. σπεσιαλ χαρακτηρας μαλαγκορ, όλοι στις 12 δεν παιρνουν λιντερσιπ στρατηγου και ριρολ απο μπι εσ μπι! αουτς.
και του καθεται και μαιντρειζορ.
μαστα.και ειχε και 14 στο σουηδικο οποτε ήμουν ήδη μειον 100 σε ποντους!!!
ειδικα η μια μπεστιγκορ με το ραστ τοτεμ αν με εφτανε θα μου σηκωνε στον αερα τα παντα.
φυσικα επρεπε να περασει απο φωτια και ατσαλι, όπερ και εγενετο!!!!

του παιρνω με φαιρμπολες + πιστολιερους + αουτραιντερ όλα τα ψιλικοκο και βρισκομαι στο +200 (55+55+99+160 = 360)
οποτε αναγκαστικα βγαινει μπροστα
σου λεει ποσα μπεστιγκορ θα πεθανουν?
χμμμμ welcome to my lists destructive power!!!!

ΚΟΛΑΣΜΕΝΟΣ ΤΖΑΚ με ιριζισταμπλ φαιρμπολ ψηνει 7 KAI μετα πεθαινει απο μεγαλη μπλαστρα (μου πεθανε 3 φορες χαχαχαχα), χελμπλαστερ 24 βολες σκοτωνει 11, πιστολιεροι αλλα 4, γκανερς αλλα 7....κανονια αλλα 4-5. μην τα πολυλογω μόλις καθαρισε ο καπνος έχουν μεινει κατω απο δεκα.....
επαθε σοκ ο καημενος, ειχε ασπρισει!!!! οποτε τι να κανει κανει τσαρτζ σε δεκα γκανερς.
σταντ εντ σουτ αλλοι 2 ψοφος.
με φτανει.
βαραω πρωτος (γκρειτ γουεπον) αλλα 2 ψοφια. βαραει πισω, μενω ....
ε και να μην έμενα θα ...έκανε οβεραν στο στιμ τανκ.
οκ αλλα 40 και άλλο 5 μπεστιγκορ. υπαρχει μια διαφορα!
σκανε τα ντεμιγκριφ μετα, 550 ποντοι στην τσεπη έτσι ξερα.

απιστευτα καταστροφικος γυρος υπερ μου, ο αντιπαλος τα δε όλα!!!!
ε μετα έκατσε πισω και εγω δεν βγηκα μπροστα και παιξαμε 2 γυρους βαρετους. οποτε 13-7 μια και μου πηρε τον πηγασατο με αρπιες (μαιντρειζορ ααααααααααα) και πιστολιερους με τρειτορ κιν.
ψιλοχαλαρωσα στο τελος η αληθεια αλλα ειχα ήδη παιξει 8 μαχες σε 3 μερες, ήμουν λιγο ψοφιμι!
πολυ καλο παιδι και τον ψηφησα ως πιο σπορτσμαν.

απολογισμος 3ημερου
7 νικες (3 στα φιλικα της παρασκευης) (18-2, 20-0,20-0,15-5,16-4,15-5, 13-7) και μια ισοπαλια. και τριτη θεση paint νομιζω ήταν πολυ καλα.
αυτααααααααααααααααααααααα και εις άλλα με υγεια!επομενος σταθμος, ιουλιος ETC warm up πρωτα ο θεος.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Flames στις Τρι 04 Μαρ 2014, 15:53, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper
Knight
Knight
Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 404
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα
Currently Playing : Destruction and Chaos
Registration date : 18/04/2012

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΤρι 04 Μαρ 2014, 15:04

Μια χαρα!σε βλεπω δυνατο!!μην ξεχναμε εχουμε κ τα δικα μας τα σαββατιτικα!!χαχαχαχα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΤρι 04 Μαρ 2014, 15:17

σου εχω κρατησει εισητηριο για τον ερχομενο νοεμβρη
εχουμε κρατησει 2
εχεις ενα μηνα να το κονφερμαρεις. το σαββατο 2400 με χαος εγω!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shieldwolf
Spamlord
Spamlord
Shieldwolf


Αριθμός μηνυμάτων : 1216
Registration date : 07/03/2011

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΤρι 04 Μαρ 2014, 15:24

Πω πω, καιρό είχα να διαβάσω battle reports, πολύ το διασκέδασα  Cool 

Βέβαια είχες και πολύ καλά αποτελέσματα και το διασκέδασες με το παραπάνω αλλά χαλάλι, τέτοιο ταξίδι έκανες, γιατί όχι;  Wink 

Η πιο ενδιαφέρουσα μάχη νομίζω η τελευταία και είναι στρατός που τον ξέρεις καλά, δύο 40άδες bestigors εάν σε έφταναν θα σε έκαναν τουλούμια και δε νομίζω ότι θα έμενες για 2ο γύρο CC. Αλλά το shooting σου τον καθάρισε και μίλησε το μπαρούτι και όχι τ'ατσάλι. Είναι νομίζω ενδιαφέρον να βλέπει κανείς και άλλες λίστες, πολύ διαφορετικές απ'αυτές που έχει ίσως συνηθίσει στο τοπικό του club. Και απ'ότι φαίνεται, έχει ακόμη ψωμί η ψωμιέρα...  Idea
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shieldwolfminiatures.com
Reaper
Knight
Knight
Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 404
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα
Currently Playing : Destruction and Chaos
Registration date : 18/04/2012

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΤρι 04 Μαρ 2014, 15:26

εισαι θεουλης!ποτε τον νοεμβρη?τελος?ρε οχι 2400!!2500π κλασσικα!10 το πρωι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΤρι 04 Μαρ 2014, 15:41

30 november εβαλα βυσμα και σου κρατησα. πρεπει να τον πλερωσεις μεχρι 30 μαρτιου!!!!
150 ατομα θα εχει λεμε θα εξαφανιστουν τα εισητηρια αμεσα. αν ερθεις εχουμε ρεζερβε ενα ακομη. ψηνω τον λασκουλα/τζιμπο.
σιλντ ναι το γαματο του σουηδικου ειναι ότι βλεπεις λιστες ρε παιδι μου. εγω πχ εχω στα σκαρια μια περιεργη χαος που θελω να την δοκιμασω.
όσο εριχνα μια ματια στα τραπεζια μονο 2 λιστες εμοιαζαν μεταξυ τους πολυ (2 δαιμονων)
οι αλλες ειχαν τρελες διαφορες.
ναι 10 σαββατο να μαστε καλα καπτεν ριπερ! chaos has sealed your doom!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper
Knight
Knight
Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 404
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα
Currently Playing : Destruction and Chaos
Registration date : 18/04/2012

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΤρι 04 Μαρ 2014, 15:45

οκ θα το μιλησουμε και απο κοντα!You can not kill what is dead! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΤρι 04 Μαρ 2014, 15:53

ωχ βαμπιρ !!!!!! 2400 ρε να προπονηθεις λεμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΤρι 04 Μαρ 2014, 16:08

Shieldwolf έγραψε:
Πω πω, καιρό είχα να διαβάσω battle reports, πολύ το διασκέδασα  Cool 

Βέβαια είχες και πολύ καλά αποτελέσματα και το διασκέδασες με το παραπάνω αλλά χαλάλι, τέτοιο ταξίδι έκανες, γιατί όχι;  Wink 

Η πιο ενδιαφέρουσα μάχη νομίζω η τελευταία και είναι στρατός που τον ξέρεις καλά, δύο 40άδες bestigors εάν σε έφταναν θα σε έκαναν τουλούμια και δε νομίζω ότι θα έμενες για 2ο γύρο CC. Αλλά το shooting σου τον καθάρισε και μίλησε το μπαρούτι και όχι τ'ατσάλι. Είναι νομίζω ενδιαφέρον να βλέπει κανείς και άλλες λίστες, πολύ διαφορετικές απ'αυτές που έχει ίσως συνηθίσει στο τοπικό του club. Και απ'ότι φαίνεται, έχει ακόμη ψωμί η ψωμιέρα...  Idea

σας ξερανε παντως αρκετοι  cheers 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reaper
Knight
Knight
Reaper


Αριθμός μηνυμάτων : 404
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθηνα
Currently Playing : Destruction and Chaos
Registration date : 18/04/2012

My filthy empire strikes at Manchester! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: My filthy empire strikes at Manchester!   My filthy empire strikes at Manchester! I_icon_minitimeΤρι 04 Μαρ 2014, 17:05

ελεος!!!2400 αλλα gt κανονες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
My filthy empire strikes at Manchester!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» The Empire strikes back !!!
» the empire strikes back
» Empire steam tank and chaos dragon vs empire pegasus...
» GW strikes again!
» Mat Ward strikes again!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Γενικές συζητήσεις :: Events and Tournaments-
Μετάβαση σε: