Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
fantasy minis wanted 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
fantasy minis wanted I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
fantasy minis wanted I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
fantasy minis wanted I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
fantasy minis wanted I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
fantasy minis wanted I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Σεπτέμβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 fantasy minis wanted

Πήγαινε κάτω 
+2
Trollzor
Anexelegtos
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης




fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΠεμ 13 Μάης 2010, 18:06

Μιας και ξεκιναμε campaign Mordheim, ψαχνω για τα παρακατω:

9x Scavens (οποιεσδηποτε μινιατουρες κανουν)
Rat Swarm
Bretonian Knigh on foot with sword
καποιο Spirit, ghost, η οτι αντιστοιχο..
3x Dregs (εστω εαν ξερει καποιος πως ειναι αυτα τα πραγματα για να φτιαξω το undead warband)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ogyon στις Κυρ 13 Ιουν 2010, 14:46, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anexelegtos
Champion
Champion
Anexelegtos


Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ηλικία : 40
Τόπος : Νεα Σμύρνη
Currently Playing : eMakeda Silver Bullet Molik
Registration date : 29/07/2009

fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΠαρ 14 Μάης 2010, 13:54

Μητσο ωραιο ghost εχω εγω να σου δωσο ρε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΠαρ 14 Μάης 2010, 16:14

στωωωωωωωωωωω!.! μιας και ο φαντασμας εβρεθει, εμενουν τα υπολοιπα..

(Γιωργο κυριακη??)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trollzor
Arch Spammer
Arch Spammer
Trollzor


Αριθμός μηνυμάτων : 4424
Ηλικία : 41
Τόπος : Ζμπέοςμ.
Currently Playing : Με τα νεύρα των ζώων
Registration date : 28/09/2009

fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΠαρ 14 Μάης 2010, 17:46

Έχω νομίζω κάτι πανάρχαια κλειστά μπλιστεράκια scaven. Ιταλικά μεταλλικά κλάνρατ νομίζω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΠαρ 14 Μάης 2010, 19:52

Chronomancer έγραψε:
Έχω νομίζω κάτι πανάρχαια κλειστά μπλιστεράκια scaven. Ιταλικά μεταλλικά κλάνρατ νομίζω.

οτι να ναι Κρονο, αρκει να ειναι φτηνο και 9+ μοντελα.. (βασικα εαν εχεις λιγοτερα, δεν τρεχει, θα τα βρω τα υπολοιπα)

βαλέ μια φωτο εαν εχεις.. Η link. Το θεμα ειναι οτι η Mordheim, ειναι 70% hobby και 30% παιξιμο. Αυτο γιατι η ομορφια ενος campaign βασιζεται στο να δεις τα σεναρια επι τραπεζιου. Ετσι, μιας και λες, παναρχαια, θα πω πως αρκει να θυμιζουν καλα ενα scaven και με το βαψιμο θα στρωσουν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΠαρ 14 Μάης 2010, 19:56

btw και καποιους σκελετους καθως και λιγα ζομπις θα ηταν υπεροχα.. Διαβαζωντας το δευτερο campaign, ανακαλυψα οτι η πολη ειναι πηγμενη απο δαυτα.

Γενικα η λογικη ειναι να σας φαω τις μινιατουρες που περισσευουν απο της λιστα, γιατι , για παραδειγμα, οκ, με 18 ευρω εχω 20 scaven, μα δεν τα θελω.. Θελω 9-10 και φτανει.. 1-2 απο τον καθενα και να σε κυρ Αγγελε στο λεωφορειο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trollzor
Arch Spammer
Arch Spammer
Trollzor


Αριθμός μηνυμάτων : 4424
Ηλικία : 41
Τόπος : Ζμπέοςμ.
Currently Playing : Με τα νεύρα των ζώων
Registration date : 28/09/2009

fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΠαρ 14 Μάης 2010, 20:12

Εγώ ψάχνω:
-Χρονόπια από Φίρστμπορν
-Κονφροντέησον από Λάηονζ
-WH40K IG, SM, SW, El, DE, Ty, Ne, DoC.

Αν έχεις περίσσευμα μου δίνεις, αν δεν έχεις οκ. Για ζόμπιζ έχω μία 40άδα, ψήσε άτομο να την αγοράσει και να σου χαρίσει! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΠαρ 14 Μάης 2010, 20:22

1necron warrior
3zoanthrops παλια
5assault marines
Chaplain grimaldus
2-3 marines
9 cm bikers without bikes (πηρα τις μηχανες για looted ork bikes και μειναν τα παιδια στον αερα)

3 ιθαγενεις απο κρονοπια

1 playmobil
2 αναψυκτικα

και λοτς οβ ορκς, εαν σας λειπει κανενα κομματι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trollzor
Arch Spammer
Arch Spammer
Trollzor


Αριθμός μηνυμάτων : 4424
Ηλικία : 41
Τόπος : Ζμπέοςμ.
Currently Playing : Με τα νεύρα των ζώων
Registration date : 28/09/2009

fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 14:02

ogyon έγραψε:
3zoanthrops παλια
5assault marines

Βρήκα 1 clanratti blister (3 μεταλλικά μοντέλα). δεν βρήκα φωτό στο νέτ, κάτι έχει ο ημπέης για command group. Δώκε ότι θέλεις από τα πάνω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Releaser...
Hero
Hero
Releaser...


Αριθμός μηνυμάτων : 653
Ηλικία : 39
Registration date : 08/12/2008

fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 16:22

ogyon έγραψε:
1 necron warrior
Ligo arga to eida auto... ton theleis? Xreiazomai akribws enan.
An oxi, thn epomenh fora pou tha katebw sto TEI tha ston tsimpisw.
Sorry gia ta greeklish, exw problhma me to pc.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
h34dnotf0und
Arch Spammer
Arch Spammer
h34dnotf0und


Αριθμός μηνυμάτων : 2002
Ηλικία : 45
Registration date : 06/10/2008

fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 17:22

ogyon έγραψε:
και λοτς οβ ορκς, εαν σας λειπει κανενα κομματι..

Στειλε plz εδώ ή σε pm τι έχεις από Ορκς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.demonicpigeon.com
Trollzor
Arch Spammer
Arch Spammer
Trollzor


Αριθμός μηνυμάτων : 4424
Ηλικία : 41
Τόπος : Ζμπέοςμ.
Currently Playing : Με τα νεύρα των ζώων
Registration date : 28/09/2009

fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 17:38

ksut korakia! ksut! ayto to kufari tha to madiso protos ego 0x0xa0xaax0ax0xa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 18:21

Releaser... έγραψε:
ogyon έγραψε:
1 necron warrior
Ligo arga to eida auto... ton theleis? Xreiazomai akribws enan.
An oxi, thn epomenh fora pou tha katebw sto TEI tha ston tsimpisw.
Sorry gia ta greeklish, exw problhma me to pc.

lol.. στο ΤΕΙ οχι, αλλα με την πρωτη ευκαιρια που θα σε δω, θα στο φερω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 18:22

Barbarossa έγραψε:
ogyon έγραψε:
και λοτς οβ ορκς, εαν σας λειπει κανενα κομματι..

Στειλε plz εδώ ή σε pm τι έχεις από Ορκς!


βασικα επειδη εχω τα απειρα Ορκς (7500ποντους) απλα πες μου τι θελεις και με τι το ανταλλασεις να σου πω εαν οκ, η οχι.. Αρκει βεβαια να μιλαμε για 40k..



@chrono κανε μια προσφορα ρε συ.. Αυτο για εκεινο που λεμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trollzor
Arch Spammer
Arch Spammer
Trollzor


Αριθμός μηνυμάτων : 4424
Ηλικία : 41
Τόπος : Ζμπέοςμ.
Currently Playing : Με τα νεύρα των ζώων
Registration date : 28/09/2009

fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 19:10

pes mou pio eheis:
1)to arhaio:
http://cgi.ebay.com/GW-Warhammer-40K-painted-Tyranid-Zoanthrope-/370293721058?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item563739c7e2
2)to proigumeno:
http://cgi.ebay.com/8037L-Tyranid-Zoanthrope-E-Warhammer-40K-GW-/170487215970?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27b1d47762

Δώκε 1 ζώανθροπ και πές μου αν θέλεις να μου δώκεις και τα άλλα 2. Θα κοιτάξω να δώ πόσα ζόμπιζ έχω ακονβερτάριστα και άβαφα να στα δώκω να σου φάω τα ζώα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mandragora
Admin
mandragora


Αριθμός μηνυμάτων : 2546
Registration date : 11/03/2010

fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΤετ 19 Μάης 2010, 03:19

Πες ότι βρήκες κ τους υπόλοιπους ποντικούς σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΤετ 19 Μάης 2010, 06:57

mandragora έγραψε:
Πες ότι βρήκες κ τους υπόλοιπους ποντικούς σου!

thnx mate!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΚυρ 13 Ιουν 2010, 14:19

updated
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΚυρ 13 Ιουν 2010, 14:43

ogyon έγραψε:
3x Gregs (εστω εαν ξερει καποιος πως ειναι αυτα τα πραγματα για να φτιαξω το undead warband)

λεγονται Dregs και απο οτι ειδα ειναι Frankestein/Igor στυλ μοντελακια

ο λεπρος φαφουτης καμπουρης βοηθος με λιγα λογια

fantasy minis wanted Masq1031
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΚυρ 13 Ιουν 2010, 14:45

ψαχνω , λοιπον, για 3ς λεπρους, καμπουρηδες φαφουτηδες βοηθους, με λιγα λογια.. Οποιος τους εχει να τους βαλει!

(Τη μινιατουρα που δειχνεις Γιαννη την εχεις? Απλα την θελω!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΚυρ 13 Ιουν 2010, 15:41

οχι την βρηκα στο γκουγκλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΚυρ 13 Ιουν 2010, 16:30

δεν βρισκω καμια τετοια ρε γμτ.. Θα με φαει το conversion? δεν με ψηνει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
admin
Arch Spammer
Arch Spammer



Αριθμός μηνυμάτων : 3165
Registration date : 27/08/2008

fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΚυρ 13 Ιουν 2010, 16:52

Ψάξε από horrorclix στο ebay! Έχει πολλά τέτοια.. Η ακόμη και σε heroclix, ο Solomon Grundy!

fantasy minis wanted Dchc75
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




fantasy minis wanted Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fantasy minis wanted   fantasy minis wanted I_icon_minitimeΚυρ 13 Ιουν 2010, 23:10

δεν ψωνιζω απο e-bay.. εαν καποιος αλλος απο εσας ψωνιζει και μπορει να μου χτυπησει φτηνα μοντελα, 3 θελω, κι ευχαριστω παρα πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
fantasy minis wanted
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» LF fantasy minis and 40k bits
» WARHAMMER FANTASY TOURNAMENT Fantasy Shop Kallitheas 22/10/2011
» WTS LOTR Combat Hex Minis
» WTS Warzone Corporation Minis
» wts eldar minis

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Γενικές συζητήσεις :: Αγγελίες-
Μετάβαση σε: