Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
 Daemons AR2 - Σελίδα 2 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
 Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
 Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
 Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
 Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
 Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Σεπτέμβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

  Daemons AR2

Πήγαινε κάτω 
+6
JimBouz
Tzortz
Laskoulas
Khar Vader
Nepenthe
Asarnil the Dragonlord
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Giorel
Hero
Hero
Giorel


Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ηλικία : 47
Τόπος : Αρτέμιδα
Currently Playing : Με τις Βασιλισσες μου ΑΟS και με τον Αυτοκρατορα μου 9η!!!
Registration date : 07/10/2009

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 17:14

Πολύ αισοδοξο σε βρίσκω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 17:18

Εντι εγω πιστευω τι βλεπουνε τα ματια μου και οι μαχες μου στο τραπεζι

Ειμαι σιγουρος οτι εχω παιξει (με εξαιρεση τον Κεντ αν συνεχιζει οπως παλια και δε ποσταρει ξενυχτια και φωτος στο facebook ολη την ωρα) περισοτερες μαχες σε αυτο το διμηνο απο οτι αυτοι.Για αυτο αλλωστε τα ρεστριξιον τους ειναι ζωωδη γιατι δεν εχουνε λιωσει.
Ομως βγαζουνε τους κανονες (Στο ΕΤΣ) και εγω παιζω , με οτι εχω οπως μπορω.
Αστο αυτο , δεν εχει μεγαλη σημασια αλωστε το ποσο εχω παιξει και το ποσο αυτοι

Δινω μεγαλητερη αξια στην κριση μου , ειτε ειναι αυθαιρετη ειτε οχι , γιατι επετρεψε μου να πω χωρις κανενα ιχνος ντροπης και κοκκινισματος ,(για μια φορα και εγω σα μωρο) οτι το επιπεδο μου ειναι αρκετα παραπανω απο παρα πολους εκει δεθα Wink αρα μπορω να κοιταζω το τι πιστευω εγω και να εξεταζω οτι θελω εγω και οχι το τι μου πασαρει σα μασημενη τροφη ο καθε αυθεντια απουσιολογος δανος νερντ βγαλμενος απο το Δανεζικο Pie (χωρις παρεξηγηση απουσιολογοι Razz)
(ε μα δεν αντεξα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 17:20

Το timewarp εχει εφεκτ στον επομενο γυρο και σταματα στη μαγεια σου
απλα ΑΝ περασει (δεν εχεις σλαν Razz)θα εχεις 5 ιντσες μεγαλητερο charge (αν το κανεις οπως το βαζω στη Τεμπλ Γκαρντ 8+3d6 με το χουαντσι μπανερ) πας μεχρι 23-25 ιντσες , διαστημικο τσαρτζ
Αλλα ...
(για να γινω λιγο εντι με την καλη εννοια)
αυτο το παιζα πριν ενα μηνα ρε man Razz

Θελουμε φρεσκα κουλουρια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 17:24

Μα ο Κεντ, ο Ασγκερ, ο Φεντελ κλπ κλπ
εχουν τοσες νικες σε 1,5 ETC οσες εχεις εσυ σε...4.
Αυτους εμπιστευομαι. Αυτοι μεταξυ τους σφαγιαζονται.
Εσυ με ποιον παιζεις 8η Μητσο?

Το Timewarp το χρησιμοποιουν οσοι παιζουν με light.
To reform μετα τη μαχη, μονο οσοι μπορουν να το σκεφτουν. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 17:25

ναι εχεις δικιο δεν επαιζα "σπασμενους" δαιμονες (με 3-3 λολ-σποντα)

στα 2 λαστ ΕΤC (με νεο βιβλιο thanks god ) εχω 9 νικες 2 ισοπαλιες 1 ητα
καταραμενη ζωη για ενα Πολυνικη Razz


χαχαχαχαχαχα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Laskoulas στις Τρι 23 Νοε 2010, 17:27, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 42
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 17:27

Κρατηστε ρε μλκς και κανα κολπο για τις μαχες σας , δεν ειναι αναγκη να ειναι ολα Public πφφφφφφφ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 17:27

Aφου παντα με οπεν λιστ παιζω Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 17:33

Οι letters ειναι καλυτεροι απο τα σκυλια σε CC.
Eχουν γραμμες, σημεια και θανατηφορο χτυπημα...Wink

Εdit
Σορρυ αλλα οι καλοι LM παικτες...χτυπησαν κοντα 180 ποντους στα 2 τελευταια ETC. Εσυ? Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Asarnil στις Τρι 23 Νοε 2010, 20:28, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 17:37

Αυτήν την τακτική μπορείς να την κάνεις και σε εμένα πλζ?? Razz

Μου φαίνεται ακόμη καλύτερη από αυτήν που εφήρμοσες στην μάχη μας... ξέρεις... που έφερες τους Halberdiers στην μάπα της μονάδας του Στρατηγού μου και τους πήρες στο χέρι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 20:29

Σημασια εχει πως στο GW θα δεις γιατι το εκανα αυτο.
Οταν μπουν κ οι χαρακτηρες στη μαχη.
Πρωταθλητης στα φιλικα μια ζωη ο Γκομπλιν....Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 20:48

Έχεις βαλθεί να προκαλείς αυτούς που δεν σε παίρνει! Razz

Την ημέρα που θα ισοβαθμίσεις 2 φορές στην 3η θέση Razz ενός UKGT έστω και με unrestricted DoC Wink , άσε τα γκόμπλιν, έλα να μας πεις για πρωταθλητές στα φιλικά! Cool

(αααα... δεν άντεξα!) Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 20:52

Asarnil έγραψε:
Εdit
Σορρυ αλλα οι καλοι LM παικτες...χτυπησαν κοντα 180 ποντους στα 2 τελευταια ETC. Εσυ? Razz


Ntaks gia proti xronia me neo vivlio kala piga 2os piso apo ton Italo (2009) , sinolo 2 xronies 147 points ena apo ta kalitera rekor gia Ellanta me 12.8 fetos kala itane more , genika gia metrios protathlitis egxorion diorganoseons kate epanalipsi kati kano re man.
Fetos tha exo odigo ti mageutiki sou emfanisi me 60 pontous HE sto Munster ! Wink




on topic
otan sinantithite me ton Moxi tha exi mallon tin kanoniki tou lista
auti pou exei dilosei sto GW kai oxi tin flaf me tous 234 xaraktires.
Genika i lista tou empire sou den itane asximi, emoiaze poli me tou Mpelou, isos omos na thelei perisoterous Fire mage
px 3 Level 1 Fire / 1 level 1 metal kai o lordos level 4 heavens FTW, xorane se pontous nomizo , tha spernis mazi me to shooting me toso damage, skepsou ena kalo wind of magic kai tha ginoune oloi psitoi ...
Alla pame sto thema ... maxes
prepei na tin liosis stis maxes gia na dis tis adinamies me 1-2 maxes to mona de bgazis simperasmata asfali,xtes amesos amesos , meta tin 1h maxi ebgales tous profites , etsi thelei, sigoura vimata poles maxes kai oxi viastika vimata.
Super lista tha gini otan liosis sto batfield ! k to kseris !



P/S Sory eimai se net !
tha elatoso ta minimata !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 20:55

........με ποιους αντιπαλους?
Τις χρυσες μετριοτητες τους Αγγλους? Και κανα Ιταλο ετσι για ξεκαρφωμα...ασε μας ρε πρωταθλητη του animosity.Razz

Ποσους απο τους Big Four εχετε κερδισει και οι 2 μαζι σε 6 ETC?
Ακουω. Smile
(για να μην πουμε για τις νικες των 151 ποντων με τον TOP στρατο στα 2 τελευταια ETC μαζι με DE και SKaven...)
Tα παραμυθια ειναι καλα. Αρκει να τα λεμε σε...παιδακια. Razz

E μα! Ουτε και εγω αντεξα! Very Happy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 21:07

7-2-2 vs to "ksekarfoma" italous
kala einai more gia na me leei kai o idios o Belluti italoktono
xaxa lol
kala einai tous aresei , pragmatika pantos , psaxno na bro kapion me pano apo mia niki vs italo...1is omadas Wink
Vriskis kanena ?



P/S Mesa sto klima tou topic eimaste


kai ante doraki
paixte score apo 3 euro

BRAGA VS ARSENAL 2-4 / 2-5
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 21:10

Ρε φαντασιόπληκτε, προπονητή της εξέδρας, που τα βρίσκεις και τα λες;;; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 42
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 21:15

Για πειτε τα αποτελεσματα σας ρε παιδια για να δουμε και 'μεις με αριθμους τι εχει γινει ! Οχι μονο λογια ! Με αναλυση παρακαλω !

*σε 5 λεπτα ομως γιατι τοτε θα ειναι ετοιμο το φαγητο μου και η cocacola ;p *
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 21:15

Koita i ajax - real i braga - arsenal paei gia scor kalo 2-4 poustikes omades
nomizo perisotero i arsenal , pesto diaisthisi Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 21:16

εννοεις score τελικο 2-4????
Πολλα δεν ειναι?
Γιατι οχι 1 ημιχρονο 2 τελικο? Wink

Ατιμε Captain....
αν μου ειχες δωσει (με τις γνωστες φωνες) 1 γυρο ακομα...τον ειχα ηδη -280 ποντους τον σαπιο τον Βασικο!
Με τον Ιταλο Β' θυμασαι τι εγινε...ETC high score απο ολες τις ομαδες....αχχαχαχαχχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 21:18

nai etsi nomizo
dini 35 apodosi to 2-4 sinithos dini 85 alla eleos to riksane to 2-5 65 anti 200 lol ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 42
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 21:37

Αντε ρε , τι θα γινει ? κανενα ποστ ? :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 23 Νοε 2010, 21:45

σιγα μην σου κανουμε τη χαρη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JimBouz
Spamlord
Spamlord
JimBouz


Αριθμός μηνυμάτων : 1643
Ηλικία : 50
Currently Playing : WARHAMMER FB & 40K
Registration date : 23/03/2009

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 24 Νοε 2010, 23:10

@ Asarnil ο πρωταθλητοκτονος!

ρε λουλη κατεβα να παιξεις καμια μαχη ..θα τα δεις στην πραξη αυτα που σκεφτεσαι καποια πετυχαινουν αλλα οχι..

μου αρεσει η αυτοκρατορικη σου λιστα φιλος..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 25 Νοε 2010, 01:32

Μακαρι να προλαβαινα να δοκιμασω αυτα που θελω Jimbo.
ΓΙΑ ΤΗΝ EMPIRE:
Παντως απο αυτα που περιμενα να δω, ειδα τα περισσοτερα. Και η "φραγη" δουλεψε μια χαρα και το "Flaming" shooting το ιδιο. Και το Heal του Life μια χαρα δουλεψε.
Ειμαι ΠΟΛΥ ικανοποιημενος με αυτα που "ειδα" απεναντι σε ενα Horde με 2 Killing Spells απεναντι στο Stank. Kαι με τρομερα Winds of Magic (12,11,10,6,10,5) για τα Goblins. Δεδομενου πως η μαχη ηταν ενα φιασκο απο θεμα στησιματος ελεω Dawn of War, η ισοπαλια ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ να ηταν το λογικο αποτελεσμα. Το Score ειναι ανεξαρτητο του metagame. Και αυτο προσπαθω να αξιολογω παντοτε.
Θεωρω την 8η...Warhammer. Δηλαδη, ενα παιχνιδι που υπακουει στους ιδιους ¨ειδικους", "εσωτερικους"κανονες που ισχυαν στην 7η. Αυτο που την κανει ,διαφορετικη σαν εκδοση, ειναι ο τροπος που χτιζονται οι μοναδες (Steadfast) και ο τροπος που μοιραζονται και κερδιζονται οι ποντοι.
Ολα αυτα που παιζουμε τωρα ειναι betas. Το ETC 2011 ξεκιναει με το Final AR, τα ETC σεναρια, τον Πινακα score και βεβαια το νεο συστημα pairing. Και προς το παρον....δεν εχουμε τιποτα απο αυτα.
Οπως και περυσι αρχισα να παιζω,αφου βγηκε το Final AR,μετα ον Φλεβαρη, το ιδιο θα κανω και φετος. Θα ηθελα να παιζω και κανα φιλικο στο ενδιαμεσο. Αλλα μεχρι εκει. Υπαρχουν αλλες προτεραιοτητες φετος. Πολυ σημαντικοτερες. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Juan
Spamlord
Spamlord
Juan


Αριθμός μηνυμάτων : 1274
Ηλικία : 44
Τόπος : Χώρα του Ποτέ Ποτέ
Registration date : 10/12/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 25 Νοε 2010, 13:05

Καλή η λίστα σου Ασάρνιλ αλλά κάτι μου θυμίζει... έλα πες την αλήθεια, δεν είναι οι Δανοί, εμένα θαυμάζεις και παρακολουθείς!! :ΡΡΡ (reference: Θέμα: Τα Πλακάκια της Κολάσεως - ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ! Δευ Nov 15, 2010 1:44 pm) χαχαχαχα και να φανταστείς ότι δε χρειάστηκε να παρακολουθώ τι κάνουν οι μπουρτζόβλαχοι του βορρά στον ελεύθερο τους χρόνο, απλά ένα απόγευμα με τους "φίλους τους παλιούς" στο Πειραιά ήταν αρκετό.. Wink

σαν διδυμάκια σχεδόν θα παίξουμε στα GW λοιπόν αν εξαιρέσεις κάτι μικρές διαφορές στα μεγέθη των units (την έχω πιο μεγάλη... την unit των horros και μια των bloodletters) και θα δοκιμάσω 11 σκύλους ενώ εσύ βάζεις flamers και fiends.
Τα σκυλιά είναι... σκυλιά με το stubborn και επίσης έχουν εξαιρετικά stats και... απελπιστικό ward ενάντια σε μαγεία. Flamers και τα ολίγα fiends προφητεύω ότι θα δώσουν πόντους χωρίς να προλάβουν να κάνουν τόση μεγάλη ζημιά. Anw θα βρεθούμε μετά τα GW να ανταλλάξουμε συγκινήσεις και εμπειρίες. Good luck...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

 Daemons AR2 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Daemons AR2    Daemons AR2 - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 25 Νοε 2010, 13:59

1) Παιζω Empire
2) Παιζω Α Εθνικη. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Daemons AR2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» WTS daemons
» looking for daemons.......
» WTB daemons
» New Daemons.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warhammer Fantasy :: Army lists, FAQ and Tactics-
Μετάβαση σε: