Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Throne of skulls 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
Throne of skulls I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
Throne of skulls I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
Throne of skulls I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
Throne of skulls I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
Throne of skulls I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Σεπτέμβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 Throne of skulls

Πήγαινε κάτω 
+4
kiour_gr
Aramil Sair Sianontel
DaBigWaagh
Laskoulas
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 12:42

http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic.php?f=13&t=81315&start=30


Tελικα αφου και σε Heat πηγανε απο τις 150 θεσεις μονο 76 ατομα , πρεπει να προβληματιστει η GW με το αθλιο gt συστημα και pairing , ακου ραντομ κληρωσεις και 5 μαχες ...

Ελβετικο 6 μαχες και ατελειωτη τσοπα !

To βιβλιο απο πλευρας κανονων ειναι σχετικα καλο αλλα νομιζω οτι το 2000 ποντοι ειναι αποτρεπτικο Sad
Βαλε και την κριση που ισως χτυπησε και τους Εγγλεζους.
Αν και δυσκολο, ξενερομενους τους κοβω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DaBigWaagh
Spamlord
Spamlord
DaBigWaagh


Αριθμός μηνυμάτων : 1058
Registration date : 13/11/2009

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 12:57

μην είσαι βιαστικός. 76 θέσεις σε τουρνουά 50+ λιρών εν μέσω ύφεσης και -κυρίως- Γενάρη μήνα δεν είναι και τόσο κακό ρε συ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 12:59

στο αναλογο 40Κ tournament ποσοι πηγανε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aramil Sair Sianontel
Spamlord
Spamlord
Aramil Sair Sianontel


Αριθμός μηνυμάτων : 1664
Ηλικία : 41
Τόπος : coming...
Registration date : 22/10/2008

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 13:00

το ενδιαφέρον είναι πως βγαίνουν οι νικητές...δηλαδή οι νίκες και οι πόντοι ενός παίκτη πχ. με beasts, μετράνε πολύ περισσότερο από τις νίκες ενός δαίμονα πχ...αφού συγκρίνονται τα αποτελέσματα των παικτών έτσι ένας πολύ καλός παίκτης με ένα στρατό που γενικά φέρνει μέτρια αποτελέσματα, τον κάνει να ξεχωρίζει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 13:08

DaBigWaagh έγραψε:
μην είσαι βιαστικός. 76 θέσεις σε τουρνουά 50+ λιρών εν μέσω ύφεσης και -κυρίως- Γενάρη μήνα δεν είναι και τόσο κακό ρε συ

Ναι το εγραψα ρε
αλλα εχουμε παει απειρες φορες πανω (6) και ποτε δεν ητανε αδειο και παντα απειρος κοσμος εψαχνε να βρει τικετ.
Κοιτα 76 θεσεις σημαινει οτι τα ΜΙΣΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ητανε αδεια ...
Τραγικο
και
Απογοητευτικο


@Korum

who cares for 40Gay ... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 13:22

ρωτησα για 40Κ, γιατι αν στο 40Κ ειχαν π.χ. 90% πληροτητα, τοτε για το φαντασυ δεν εφταιγε η κριση, αλλα η άμπαλη 8η έκδοση Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 13:25

Kαλη ειναι η εκδοση μωρε Razz

Ασε γιατι οι Αγγλοι παιζουνε 2400 και αυτοι μεγαλα τουρνουα
Η Μαελστορμ κανει 2-3 τουρνουα το χρονο και το μεγαλο τουρνουα των Μιντλαντς ειναι ΕΤC based και εχουνε τραβηξει ολο το κοσμο.
Που να παει ο αλλος με 2000 και σπεσιαλ , ειναι πιο παιδικο το game ετσι.Ετσι νομιζω δηλαδη, οκ εγω θα πηγαινα και gt και etc αν εμενα Αγγλια.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Laskoulas στις Δευ 24 Ιαν 2011, 13:37, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kiour_gr
Arch Spammer
Arch Spammer
kiour_gr


Αριθμός μηνυμάτων : 6194
Ηλικία : 46
Τόπος : Cambridge
Currently Playing : Diablo 3 beta, MTG.
Registration date : 29/08/2008

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 13:33

To Πρωτο στο οποιο πηγα ηταν γεματο αλλα και εγω νομιζω δεν αξιζει πια.
50 λιρονια + μεταφορικα + ξενοδοχιο

Τα pairings einai random την πρωτη μερα. 3 παιχνιδια
την deyterh ειναι βαθμολογικα. 2 παιχνιδια

Και ειναι και oi best army pontoi που ενω ειμουν στον τελικο γυρο ο μονος Λιζ με 4-0
με περασε καποιος που ειχε 1 best army vote, ego dustixos στους 5 παιχτες δεν αρεσα σε κανεναν. φυσικα με τους 2 ειχα προστριβες...


+ δεν εχει το final.
+ den εχει βραβεια εκτος απο κορνιζες (στο οποιο γραφουν το ονομα σου λαθος)

θα μπορουσε να κανουν το καλυτερο warhammer τουρνουα (χωρις πολλα εξοδα) αλλα ειναι μια πατατα και μιση.



θα ξαναπαω μονο αν εχω καλη παρεα για χαβαλε. Αλλιως οχι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 13:36

Ελβετικο συστημα 6 μαχες 2400 νο σπεσιαλ και τιποτα αλλο.

ατελειωτο καψιμο θα ειναι

Μετα το ETC παμε ρε μαν !!! Razz

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kiour_gr
Arch Spammer
Arch Spammer
kiour_gr


Αριθμός μηνυμάτων : 6194
Ηλικία : 46
Τόπος : Cambridge
Currently Playing : Diablo 3 beta, MTG.
Registration date : 29/08/2008

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 13:38

+ απο τισ 76 θεσεις 10-20 εινai gw staff.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 13:41

Ναι το διαβασα , καλα παντα παιζανε και τα παιδια που δουλευουνε εκει εναλαξ , στο ενα χιτ οι μισοι και οι αλλοι διαιτητες και στο επομενο τουμπαλιν.

Λοιπων θα ψηθω για το χειμωνα με Τομπ ...

My will be done ! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trollzor
Arch Spammer
Arch Spammer
Trollzor


Αριθμός μηνυμάτων : 4424
Ηλικία : 41
Τόπος : Ζμπέοςμ.
Currently Playing : Με τα νεύρα των ζώων
Registration date : 28/09/2009

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 14:29

Εμένα με παραξενεύει το "ticket no". Αφού τα νούμερα έχουν φτάσει ψηλά (153?), μήπως πουλήθηκαν αλλά δεν παρευρέθηκε κόσμος για όποιο λόγο, και έτυχε τόση αποχή; Απ'ότι ξέρω πωλούνται νωρίτερα και γίνεται χαμός, είναι πιθανό να φάς φόλα κάποια στιγμή (όπως εγώ 2 χρόνια τώρα με τα fair, κανονίζω τα πάντα και τρώω κοινωνικές υποχρεώσεις). Αλλά ο kiur ίσως ξέρει παραπάνω εκεί που είναι Wink

Εμένα, σα διοργανωτή, μου αρέσει η λογική του συστήματος. Φιλικότερο τουρνουά, λιγότερο επικεντρωμένο στο "σπάσε τα @@ του αντιπάλου" και περισσότερο στο πέρνα καλά. Ταιριάζει με το κλίμα του GC.
Όταν φύγει η νοοτροπία πολλών από το "δεν έχω ζωή, οπότε κερδίζω μάχες να νιώσω κάποιος" στο "έχω μιά χαρά ζωούλα, έλα να ρίξουμε ζαράκια ο ένας στον άλλο", τότε το όποιο event είναι μιά χαρά.

Επικροτώ την προσπάθεια της GW να θυμίσει στον κόσμο ότι έχουμε ένα hobby για να περνάμε ευχάριστα το χρόνο μας. Μακάρι να μπορέσω να παρευρεθώ κάποια στιγμή σε ToS.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DaBigWaagh
Spamlord
Spamlord
DaBigWaagh


Αριθμός μηνυμάτων : 1058
Registration date : 13/11/2009

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 14:34

Chronomancer έγραψε:
Όταν φύγει η νοοτροπία πολλών από το "δεν έχω ζωή, οπότε κερδίζω μάχες να νιώσω κάποιος" στο "έχω μιά χαρά ζωούλα, έλα να ρίξουμε ζαράκια ο ένας στον άλλο", τότε το όποιο event είναι μιά χαρά.

.
εντάξει λίγο υπερβολικός και σκληρός με τον κόσμο είσαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 15:00

Μα το εκανε ετσι το τουρνουα για να μαζεψει κοσμο απο μικρες ηλικιες που ειναι και το μελλων της εταιρειας στις αγορες.Προφανος αυτο δεν αρεσε σε παιχτες πιο εμπειρους ή ακομα αν θες τα παιδια εχουνε πια αλλου ειδους ερεθισματα οπως κονσολες , online games κτλ.Τοσα χρονια τα εβεντ της ειχανε επιτυχια γιατι ειχανε μια κατευθηνση και μια συγκεκριμενη σειρα, αν ποτε μπεις στο site και στα event θα δεις οτι εχει παρα πολλα τουρνουα για διαφορα γουστα , κανει double χαβαλε , κανει τουρνουα γιορτες , κανει μεγκα μπατλ για να διασκεδασει ο κοσμος , κανει τουρνουα 1000π για να πανε και τα παιδακια με μικρο στρατο και εκανε και το πιο "ωριμο" GT.
Τωρα τα βρειτε ζωη ανταγωνιστικοι παιχτες κτλ ειναι λιγο γραφικοτητες , εχω δει μαναμ παιχτες "χομπιστες" , φλαφ και "χαλαρους" επειδη δε μπορουνε να νικησουνε ενα παιδακι (και καλα το χανε) να πετανε ζαρια και καρεκλες.Προφανος και οι γνωμες ολων ειναι σεβαστες , αλλα καλο ειναι να εχουνε και επαφη με την πραγματικοτητα.Υπαρχει χωρος για ολους , και για χαλαρα τουρνουα και για τουρνουα με Αιμα και Σπερμα , διαλεγεις που πας απλα και το διασκεδαζεις.10 χρονια τα GT της GW ητανε για αμυαλους μαλακες no lifers ? εισαι υπερβολικος στα ορια της @@.Razz
To 153 εξηγητε, καθε σειρα εχει 1-150 , 151-300 , 301 - 450 ειναι προτυπομενα και πουλιουντε η καθε σειρα για το αναλογο Χιτ, λογικο ειναι ο 1ος της 2ης σειρας χιτ να εχει το 151 και ας ειχανε πουλησει στην προηγουμενη και 20 τικετες μονο.
Ανεξηγητη μικρη προσελευση , λετε να επιασε κανας παγετως και να μη πατησε ψυχη ?Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 15:34

GT SUX!!!


Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 15:36

STF NO LIFER !!!

Αλλα ... θα συμφωνησω ετσι οπως το κανανε

Ελβετικο συστημα ρε Razz νο σπεσιαλ
Βεβαια με 5 μαχες 2 την Κυριακη ισως σε παιρνει να φευγεις και βραδυ με αεροπλανο
οικονομιααααα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 15:40

GT SUUUUUUUUX λεμεεεεεε

Γιατι οι SC ειναι ΣΑΚΗΔΕΣ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aramil Sair Sianontel
Spamlord
Spamlord
Aramil Sair Sianontel


Αριθμός μηνυμάτων : 1664
Ηλικία : 41
Τόπος : coming...
Registration date : 22/10/2008

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 15:45

Asarnil έγραψε:
GT SUUUUUUUUX λεμεεεεεε

Γιατι οι SC ειναι ΣΑΚΗΔΕΣ!

[img]Throne of skulls Dpulcbkkad4bd854c6581ce [/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trollzor
Arch Spammer
Arch Spammer
Trollzor


Αριθμός μηνυμάτων : 4424
Ηλικία : 41
Τόπος : Ζμπέοςμ.
Currently Playing : Με τα νεύρα των ζώων
Registration date : 28/09/2009

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 15:48

off topic

Laskoulas έγραψε:
10 χρονια τα GT της GW ητανε για αμυαλους μαλακες no lifers ? εισαι υπερβολικος στα ορια της @@.Razz
Εξαρτάται από που το βλέπεις. Οι δικοί μου που πάνε τα τελευταία χρόνια, έρχονται πίσω με φωτογραφίες & ιστορίες για μπύρες και διασκέδαση, και στο τέλος μου λένε "ά, ξέρεις, εγώ το κέρδισα by the way". Μπορείς να πάρεις σα δεδομένο ότι θα ήθελα η θεωρία περί "no lifers" να ήταν λανθασμένη, τα δεδομένα όμως δυστυχώς συμφωνούν με αυτά που λέω. Είχα την εν λόγω συζήτηση και με άλλους τελευταία στο φόρουμ (msn) και η κατάσταση είναι τραγική, αν με πετύχεις κάποια στιγμή facebook ή msn ζήτα μου να στο εξηγήσω -ή αν σε ενδιαφέρει τόσο, ζήτα μου pm-. Rather simple, really.

Anyways, είναι χόμπυ ιδιαίτερο, είναι μόνο λογικό να είναι πήχτρα στους "ιδιέταιρους" χαρακτήρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 15:52

Define the "lifers" please.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aramil Sair Sianontel
Spamlord
Spamlord
Aramil Sair Sianontel


Αριθμός μηνυμάτων : 1664
Ηλικία : 41
Τόπος : coming...
Registration date : 22/10/2008

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 16:02

[img]Throne of skulls Sonlearnswarhammer [/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 16:05

Μα φετος αλαξε για πρωτη φορα re , ποτε προλαβανε να γυρισουνε με πιτσες ?
Εμενα δε μου αρεσει να κατηγοροποιουμε τους ανθρωπους και ειδηκα με το φτηνο , αυτος μας νικα αρα ειναι νο λαιφερ ανταγωνιστικος, Τουρνουα οπως ειπα υπαρχουνε πολλα , αλλα για χαβαλε και αλλα για Αιμα Razz, εγω παντως οταν βλεπω καποιον ανταγωνιστικο η καποιο τουρνουα σε τετοιο κλιμα , το βλεπω και σα τσαλεντζ και το γουσταρο.
Προσεξε τη παγιδα , ειναι πολοι που χανουνε και βριζουνε αυτους που τους νικανε οπως λες εσυ, με τη σειρα τους παιζουνε με παιχτες χαμηλοτερης παιχτικης αξιας απο αυτους τους νικανε , και τους κανουνε τα ιδια με αυτα που κατηγορουνε, αυτοι για μενα εκτος απο ψευτες ειναι και γλοιωδεις υποκριτες.Εγω δεν εχω κριψει οτι ειμαι ανταγωνιστικος στα τουρνουα , σεβομαι ομως τον αντιπαλο οσο με σεβετε και εκεινος και κανω και χαβαλε και ολα.Στο μετρο που οριζουν οι διεθνεις συνθηκες ομως (ΛΜΑΟ). δε γουσταρω ο αντιπαλος να υποτιμα τη νοημοσυνη μου , ιδιαιτερα οταν ειναι γλοιωδεις υποκριτης -λολ- και υπαρχουνε πολοι πιστεψε με.
Kαι φυσικα παντα οτι και αν εχει γινει μετα τις μαχες στο τραπεζι γυρναμε με γελια και χαρα ρε , οτι γινετε στο τραπεζι μενει εκει.Οποιος τα κρατα μετα ειναι λιγο αρχιμαλακαςRazz.Ετσι αυτο το κλιμα που περιγραφεις υπαρχει απο ολους οταν γυρναμε , ομως πανω στο τουρνουα φυσικα και δε στηνουμε και κολο στους αντιπαλους μας , για να μη μας "παρεξηγησουνε" για ανταγωνιστικους.
Μημπως μιλας για 40κ ? δε με ενδιαφερει το γκειμ Razz ουτος η αλλως τα εβεντ του Φαντασυ με του 40κ διαφερουνε πολυ.

Μιλαμε για Φαντασυ με ατελειωτες ορδες μανιασμενων Ιταλων, Δανων και λοιπων σκανδιναβων να θελουνε να κατακτησουνε τη πρωτια ! και εμεις Σπαρτιατες εκει μπροστα στη μυταρα τους
Εχει γελιο λεμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trollzor
Arch Spammer
Arch Spammer
Trollzor


Αριθμός μηνυμάτων : 4424
Ηλικία : 41
Τόπος : Ζμπέοςμ.
Currently Playing : Με τα νεύρα των ζώων
Registration date : 28/09/2009

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 16:12

@ λας
Τα περισσότερα από αυτά που γράφεις είναι έκφραση των όσων έχεις ζήσει και των δικών σου εμπειριών, όχι απόρροια από τα δικά μου λεγόμενα. Είναι thread για το ToS. Αν θέλεις κάτι άλλο, άνετα σε msn/face/pm.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 16:17

μα οχι κανε λιγο τρολινκ !!!

Νιωσε ! γινε ενα με το Νταρκ Σαιντ !!! φιλ δε μιασμα !


Οκ παντως , αυτο που λες εχεις one point , ειναι και θεμα κυκλου συναναστροφων, για αυτο αλλωστε διαμορφονουμε αποψεις που ειναι καθαρα υποκειμενικες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Altair
Arch Spammer
Arch Spammer
Altair


Αριθμός μηνυμάτων : 3224
Ηλικία : 31
Τόπος : Πάτρα
Currently Playing : Lizardmen, Bretonnia, Daemons
Registration date : 21/01/2010

Throne of skulls Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Throne of skulls   Throne of skulls I_icon_minitimeΔευ 24 Ιαν 2011, 16:18

το κλιμα στο φαντασυ ειναι πιο ανταγωνιστικο και αυτο σε κανει καλυτερο παικτη, αλλα οτι γινεται στο τραπεζι μενει εκει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Throne of skulls
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» GT Uk Throne Of Skulls October 201
» Throne of skulls 9-10/10/2010
» Flames at Throne of Skulls!
» Throne of Skulls October!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warhammer Fantasy :: Warhammer Fantasy General Discussion-
Μετάβαση σε: