Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Σεπτέμβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 kazador strikes back!!!

Πήγαινε κάτω 
+3
Khar Vader
Laskoulas
iron man
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 12:47

Δεν χωραει ουτε ενα απλο spellbreaker? Το Master Rune of Balance ειναι δυναμη, αλλα ενα scroll,εστω κ απλο, το χρειαζεσαι αφου δεν παιζεις Valaya.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 12:58

Tι να το κάνεις το σκρολλ όταν θα παίζεις με 4 ζάρια παραπάνω! Shocked


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mohammadurk στις Παρ 30 Σεπ 2011, 12:58, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 40
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 12:58

ειναι ανουσιο να περνεις +3 ζαρια εχοντας scroll ενω χωρις scroll εχω +4 ζαρια και εξομιωνω το οτι δεν εχω +4 στο dispell με τα παραπανω ζαρια που θα εχω... αν ειναι να βαλω scroll δεν βαζω καθολου balance και παιζω με 2 eater!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 13:03

Nαι αλλα, αν καποιος ριξει ενα 4,5,6 για ενα fireball πχ (19 total) ποσα ζαρια θα ριξεις; Τα υπολοιπα spell του γυρου, θα τα παιζετε με ισο αριθμο ζαριων κ θα εχει +4 ενω εσυ +2.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 13:06

Αν παίξεις σκρολλ θα το γλιτώσεις αυτό μία φορά και θα το φας στο κεφάλι τις άλλες 5!

Αν παίζεις με 4 ζάρια παραπάνω θα το φας 1 και θα το γλιτώσεις 5! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 13:12

Eιχα κανει την αναλυση του Master Rune of Balance + 1 Scroll + Valaya σε ενα παλιοτερο ποστ. Χωρις Valaya, το +2 απο μονο του, κατεβαζει την πιθανοτητα να εχεις πληρη καλυψη σε χαμηλοτερο αριθμο WoM απο το 10 (με 6-4 οχι 5-5). Χωρις scroll, ενα τυχερο roll στο 14-15 με 3 ζαρια, μπορει να σε αφησει ακαλυπτο εντελως για ενα γυρο. Επειδη ομως τα τυχερα rolls δεν ερχονται συνεχεια, το ενα scroll σε καλυπτει πληρως στη μαχη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 40
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 13:19

αμα φερει 4,5,6 τοτε θα το κοψω και θα τον αφησω να περασει ενα spell στην καλυτερη του δηλαδη!!! και εγω το εχω αναλυση το balance κτλ. σιγουρα με valaya απλα ο αλλος δεν εχει ελπιδα να περασει spell μονο iress!!!! αλλα πολυ ποντοι μανα μου και δεν νομιζω οτι αξιζουν για το +2 μονο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 13:23

Εμένα με χαλάει περισσότερο να έχεις παραπάνω ζάρια πάντως, ιδίως αφού το Pandemonium αχρηστεύεται και το Treason έχει περιορισμένους στόχους. Μόνο στο IF μπορώ να ελπίζω δηλ. κάτι που δεν θα έκοβαν ούτως ή άλλως τα σκρολλ.

Το σπαμ μακάμπρ το σκίζεις με παραπάνω ζάρια!

Η εμπιρε και οι υπόλοιποι στρατοί μέσης μαγείας δεν πρόκειται να καστάρουν ποτέ.

Στο βιβλίο δεν υπάρχει άμυνα ούτως ή άλλως.

Μόνο οι σαύρες μπορούν να περάσουν κανά σπελλ και άμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 40
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 13:25

και οι dark elfs σε εξισοροπουν με το sacrificial dagger και οι Lizies εχω θεμα αυτους τους 2 μαζι με το βιβλιο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 13:26

Το Valaya ειναι αχρειαστη πολυτελεια. Το scrollακι ομως, ειναι παντα χρησιμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 13:28

iron man έγραψε:
και οι dark elfs σε εξισοροπουν με το sacrificial dagger και οι Lizies εχω θεμα αυτους τους 2 μαζι με το βιβλιο!!!

Λολ... Το πρόβλημά σου είναι ότι σε εξισορροπούν όταν όλους τους άλλους τους τουμπανιάζουν! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 40
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 13:33

ε ναι ρε Razz αφου με προβληματιζει η εξισοροπησει....


σιγουρα θα την τεσταρω αρκετα την λιστα αυτη μαρεσει αρκετα μεχρι στιγμης εχω παιξει 2 μαχουλες μονο!!! ισως να την παιξω και στο τουρνουα της κυριακης!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 13:35

Η λιστα ειναι super. Απλα πιστευω πως με scroll απλο, θα ηταν ΤΕΛΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
letsaros86
Spamlord
Spamlord
letsaros86


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ηλικία : 37
Registration date : 18/07/2010

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 14:10

Ερωτηση: απο τον Runelord+Anvil+Runesmith παιρνει +4 ζαρια..

με το balance παιρνει ακομα 1 η λογω μαξ 4 του ETC απλα κλεβει ενα power dice το οποιο δεν το παιρνει ομως ποτε σαν dispell?

παραδειγμα:

φερνει ο αντιπαλος 5-3 και φερνει και ενα channeling αρα εχει 9 ζαρια. Ο Dwarf player παιρνει 5+4=9 και του κοβει και ενα Power dice και τον παει στα 8.

αρα Dwarf: 9 dispell dice
Opponent: 8 power dice

η

Dwarf: 10 Dispell dice
Opponent: 8 Power Dice

και στις 2 περιπτωσεις δεν μου φαινεται να αξιζει να χαθει το scroll (στην περιπτωση του Νανου δεν θα ειναι μονο ενα scroll γιαυτο... αλλιως οκ)

ενα spelleater ειναι πιο καλη απαντηση σε ενα εριστικο spell που θα σου σκαει καθε γυρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 14:14

Εγω παντως και εχτες απο κοντα σου ειπα
δε με ξετρελενει η ιδεα
οταν ο αντιπαλος εχει σκρολακι παντα εχω μια αορατη θηλεια στο λαιμο μου ανα πασα στιγμη οτι θα μου κοψει ενα κρισημο σπελ.Το αισθημα αυτο δε το αλαζει με τιποτα τα 4 ζαρια.
Που με τη διαφορα το +2 στα λεβελ ειναι σα να ριχνω ακομα ενα επιπλεων ζαρι με αποτελεσμα 2 υπερ μου.
Δε ξερω ενα σκρολακι θα το ηθελα για τη κρισημη στιγμη.
Στην πραξη και στα τουρνουα ξεμυαλησμενε φιλε μου Ιρον Μαν Razz:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 14:21

"Απλα" (λολ για το απλα) στερει ενα ζαρι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 14:30

Laskoulas έγραψε:
οταν ο αντιπαλος εχει σκρολακι παντα εχω μια αορατη θηλεια στο λαιμο μου ανα πασα στιγμη οτι θα μου κοψει ενα κρισημο σπελ.Το αισθημα αυτο δε το αλαζει με τιποτα τα 4 ζαρια.

Συμφωνώ αλλά μόλις πέσει, η θηλειά ξεσφίγγει πολύ. Δεν ξέρω πως θα ένιωθες αν ο άλλος είχε +4 DD από τα δικά σου PD. Ίσως δεμένος σε κλουβί; Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
letsaros86
Spamlord
Spamlord
letsaros86


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ηλικία : 37
Registration date : 18/07/2010

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 14:33

Dr.Edd έγραψε:
"Απλα" (λολ για το απλα) στερει ενα ζαρι.

οταν παιζεις εναντιον Heavy Magic στρατου το να εχεις 2 ζαρια παραπανω απο αυτον ενω αυτος εχει +4 και εσυ +2 δεν μου γεμιζει το ματι.

συμφωνω μα Λασκουλα.

οταν παιζεις με spam macabre για παραδειγμα ειναι καλυτερα να φαει στην μαπα ενα spell eater και στο 4+ να μην ξανακανει το spell για ολο το παιχνιδι (και προφανως αυτο δεν ισχυει μονο στο macabre αλλα σε ολα τα ενοχλητικα spells που εχουν ολοι οι στρατοι)

προτιμω να παιζω full spelleater και να αφηνω τον level 4 σακατη με 2 spells μονο παρα να εχω 2 ζαρια παραπανω απο αυτον καθε γυρο.


mohammadurk έγραψε:
Laskoulas έγραψε:
οταν ο αντιπαλος εχει σκρολακι παντα εχω μια αορατη θηλεια στο λαιμο μου ανα πασα στιγμη οτι θα μου κοψει ενα κρισημο σπελ.Το αισθημα αυτο δε το αλαζει με τιποτα τα 4 ζαρια.

Συμφωνώ αλλά μόλις πέσει, η θηλειά ξεσφίγγει πολύ. Δεν ξέρω πως θα ένιωθες αν ο άλλος είχε +4 DD από τα δικά σου PD. Ίσως δεμένος σε κλουβί; Wink

ο Νανος εχει την επιλογη να παιξει και με 4 scroll αν θελει. εγω στην λιστα μου εχω 2χ spelleater και scroll απλο. εκει δεν ειναι απλα θηλεια...ειναι κρεμαλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 14:36

+3 και ενα σκορλ ρε μλκ δεν ειναι καθολου κακο ...
Τεσπα ειμαι σιγουρος οτι καποια στιγμη ειναι Κυριακη ειτε αλλο ΣΚ θα το δω και στην πραξη.
Βεβαια δεν εχω μονο την μαγεια για να γονατισω τους ναννους, οπως και οι αλλοι στρατοι το ιδιο ...


@Λετσαρος

ρε εσυ δε θα κατεβαινες εχτες ?
κατεβα Κυριακη στο Τουρνουα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
letsaros86
Spamlord
Spamlord
letsaros86


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ηλικία : 37
Registration date : 18/07/2010

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 14:39

Laskoulas έγραψε:
+3 και ενα σκορλ ρε μλκ δεν ειναι καθολου κακο ...
Τεσπα ειμαι σιγουρος οτι καποια στιγμη ειναι Κυριακη ειτε αλλο ΣΚ θα το δω και στην πραξη.
Βεβαια δεν εχω μονο την μαγεια για να γονατισω τους ναννους, οπως και οι αλλοι στρατοι το ιδιο ...

προσωπικα προτιμω την υπερβολη των 3 scroll-type items. το ειδες οτι δουλευει.

Laskoulas έγραψε:
ρε εσυ δε θα κατεβαινες εχτες ?
κατεβα Κυριακη στο Τουρνουα.

θα κατεβαινα αλλα εφαγα πεος γιατι εληξε η καταληψη στην σχολη μου και δινω μαθημα αυριο (ω νσι Σαββατιατικα). επρεπε να διαβασω για να κατεβω παρασκευη στην φωλια των περιστεριων..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 14:48

letsaros86 έγραψε:

θα κατεβαινα αλλα εφαγα πεος ..


Αυτο ειναι κατι που εκτος απο την αηδια που προξενει , ειναι μια εικονα που κανεις δε θελει να την δει η να μαθει περισοτερες λεπτομερειες πως και γιατι το εφαγες...

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
letsaros86
Spamlord
Spamlord
letsaros86


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ηλικία : 37
Registration date : 18/07/2010

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 14:57

Laskoulas έγραψε:
Αυτο ειναι κατι που εκτος απο την αηδια που προξενει , ειναι μια εικονα που κανεις δε θελει να την δει η να μαθει περισοτερες λεπτομερειες ...

lol!

ναι τετοια λες στα public αλλα σε pms μου ζητας φωτογραφιες μου Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 14:58

Που το τρως ?

ρε μλκα μπερδεψες τα Νικnames καποιος αλλος θα σου ζητησε πως που και γιατι το εφαγες
i pass those pics ...

albino


Στη ταμπακιερα Κυριακη θα κατεβεις ?
να σε σφαξω στο γονατο ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
letsaros86
Spamlord
Spamlord
letsaros86


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ηλικία : 37
Registration date : 18/07/2010

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 15:02

Laskoulas έγραψε:
Που το τρως ?

ρε μλκα μπερδεψες τα Νικnames καποιος αλλος θα σου ζητησε πως που και γιατι το εφαγες
i pass those pics ...

albino


Στη ταμπακιερα Κυριακη θα κατεβεις ?
να σε σφαξω στο γονατο ?

ναι ναι τωρα λες αλλα Razz

δεν θα κατεβω και γενικα δεν θα παιξω καθολου αυτην την βδομαδα γιατι γραφω μεχρι και το αλλο σαββατο και λογω καταληψεων θα δωσουμε ολη την εξεταστικη σε μια βδομαδα μεσα Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 40
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kazador strikes back!!!   kazador strikes back!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Σεπ 2011, 17:20

Laskoulas έγραψε:
Εγω παντως και εχτες απο κοντα σου ειπα
δε με ξετρελενει η ιδεα
οταν ο αντιπαλος εχει σκρολακι παντα εχω μια αορατη θηλεια στο λαιμο μου ανα πασα στιγμη οτι θα μου κοψει ενα κρισημο σπελ.Το αισθημα αυτο δε το αλαζει με τιποτα τα 4 ζαρια.
Που με τη διαφορα το +2 στα λεβελ ειναι σα να ριχνω ακομα ενα επιπλεων ζαρι με αποτελεσμα 2 υπερ μου.
Δε ξερω ενα σκρολακι θα το ηθελα για τη κρισημη στιγμη.
Στην πραξη και στα τουρνουα ξεμυαλησμενε φιλε μου Ιρον Μαν Razz:P


laskoula θελω να το δοκιμασω γιατι στο theoryhammer ολα καλα φαινονται!!! αλλα με vampire που επαιξα απεναντι μια χαρα την παλεψα και χωρις scroll και ειχε και periapt φαντασου να παιξω με μαγο που να μην βγαζει extra ζαρια.... δεν ξερω θα δειξει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
kazador strikes back!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» The Empire strikes back !!!
» the empire strikes back
» Beastmen awesome trick!!!! Flames strikes back
» The come back

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warhammer Fantasy :: Army lists, FAQ and Tactics-
Μετάβαση σε: