Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Σεπτέμβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 Slann & Temple Guard rule

Πήγαινε κάτω 
+9
iron man
Tzortz
tomahawk
Altair
Khar Vader
xrisomiga
Nepenthe
Laskoulas
Asarnil the Dragonlord
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Slann & Temple Guard rule   Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 19 Νοε 2011, 16:54

Εμενα προσωπικα δε με απασχολει , γιατι εκει θα κατεληγες, απλα για το ακομψο παρτ λεμε.

Κοιτα δεν τιθετε θεμα ενστασης , αφου το ξαναλεω , ο ταμπακης μου ειχε ζητησει να παιξω την τριτη μαχη της UTEAΜ του ειχα πει , εχω προβλημα να παιξω την αλλη κυριακη ?
και μου ειπε οχι , δεν ισχυουνε για την uteam οι κανονες των κανονικων ομαδων.
Οποτε δε τρεχει κανενα προβλημα και μη το σκεφτεστε καν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 40
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Slann & Temple Guard rule   Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 19 Νοε 2011, 17:04

Dr.Edd έγραψε:
. Αλλιως, με βαση την αυστηροτητα του καταστατικου, εσυ,ο Δαρλοκ, ο Γκρομ και εγω δεν εχουμε δικαιωμα συμμετοχης αυριο οπως λεει και ο Ironman.
Παμε να παιξουμε τις μαχουλες μας αυριο και ο καλυτερος κ τυχεροτερος ας κερδισει το τουρνουα

εντι εγω αυτο που λέω ειναι οτι εφοσον παιξατε στα guild warsX στην Β' κατηγορια βαση καταστατικου δεν μπορειτε να παιξετε να στην Α'
και οπως εσυ λες για την λιστα σου που απλα την αλλαξες γιατι δεν το ηξερες οποτε δεν τιθετε θεμα ποινης διοτι ειναι θεμα διοργανοτριας αρχης να βρει το illegal στην λιστα σου
και οπως ο χαριδημος ζητησςε απο την διοργανωτρια αρχη πολυ απλα να παρει 2 δανεικους παιχτες και να παιξουν με ομαδα
και βαση καταστατικου απογορευοταν να γινει αυτο και ετσι δεν επαιξαν οι cobras


εγω θελω να καταληξω οτι οταν υπαρχουν κανονες να ειναι για ολους το ιδιο!!! και να μην υπαρχει εξαιρεσει γιατι εγω βλεπω οτι εγινε μια εξαιρεσει στο κανονα με το θεμα σου και αυριο θελω να δω τι θα γινει με τους παιχτες που εμφανιστηκαν στην Β' και στην Α' κατηγορια




και αυτο με το θεμα το μη συμμετοχη darlok ,laskoula , grom, edd δεν το λεω για εμενα αλλα για να εφαρμοστουν οι κανονες οπως πρεπει!!! και σφως ας καερδισει ο καλυτερος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Juan
Spamlord
Spamlord
Juan


Αριθμός μηνυμάτων : 1274
Ηλικία : 44
Τόπος : Χώρα του Ποτέ Ποτέ
Registration date : 10/12/2008

Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Slann & Temple Guard rule   Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 19 Νοε 2011, 17:40

Λοιπόν επειδή αύριο εκτός από τον Έντι υπάρχουν και άνθρωποι στην ομάδα μου που κατεβαίνουν "για χάριν της παρέας και μόνο" και εν μέσω προσωπικών προβλημάτων θα ήθελα μια ξεκάθαρη απάντηση από τους συμμετέχοντες αντιπάλους όσον αφορά την αποδοχή της συμμετοχή μας. Απ όσο καταλαβαίνω από στόματος ντάρλοκ και λασκούλα οι οχιές δεν έχουν θέμα. Επίσης απ όσο ξέρω και τα περιστέρια δεν θέτουν θέμα ένστασης. Αν έχουμε και ένα ΟΚ από τα Σκουίγκζ, θα μπορέσουμε να θεωρήσουμε το θέμα λήξαν και να ευχαριστήσω όλους για την ανοχή σας.

Ειλικρινά λυπάμαι που δημιούργηθηκε πρόβλημα από λίστα της ομάδας μας, δεν έγινε ηθελημένα ούτε τώρα προσπαθούμε ν αποκτήσουμε πλεονέκτημα παραβιάζοντας τους κανόνες. Απλά να κατέβουμε θέλουμε και να παίξουμε 3 μάχες, ξεκινώντας από το 0 και όχι από θερμοκρασία Σιβηρίας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 40
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Slann & Temple Guard rule   Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 19 Νοε 2011, 17:51

απο θεμα squigz δεν τιθετε θεμα απο θεμα λιστας!!!! εαν και εφοσον μας πει η διοργανωτρια αρχη οτι το φταιξιμο ηταν δικο της και οχι θεμα των αρνιων!!! αν οχι τοτε εχουμε θεμα Razz Razz (εσι για να αναψουν λιγο και τα αιματα)


(πολλες φορες εβαλα την λεξη θεμα) lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Slann & Temple Guard rule   Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 19 Νοε 2011, 18:03

Τελικά οι νόμοι εφαρμόστηκαν στο ακέραιο ίσα ίσα για να γαμήσουν το δικό μου ΣΚ...



Σοβαρά πλέον, αφού βλέπω ότι σε τόσες και τόσες περιπτώσεις οι κανόνες εφαρμόστηκαν χαλαρά με σκοπό να μην χαλάσει η διασκέδαση των παικτών, σε αντίθεση με την δική μου, όπου χαρακτηρίστηκα απλή παράπλευρη απώλεια, "ένας δυσαρεστημένος, κλάιν", δικαιούμαι να πιστέψω είτε ότι υπάρχει ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ θέμα μαζί μου, ή ότι τα Περιστέρια είναι ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ.

Σε κάθε περίπτωση λοιπόν... ευχαριστώ Cool


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mohammadurk στις Σαβ 19 Νοε 2011, 19:34, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 42
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Slann & Temple Guard rule   Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 19 Νοε 2011, 18:09

Ειστε πολυ τυχεροι που δεν μπορεσα να παρακολουθησω γιατι ημουν εκτος :Ρ

Φυσικα και πρεπει ο Μουλης να παρει πεναλτυ
Φυσικα και δεν πρεπει να παιξει ΚΑΝΕΙΣ απο αυτους που ηταν μια μερα πριν
Φυσικα και πρεπει ο Εντυ να παρει πεναλτυ τα ντωσει πεναλτυ ο διαιστητης

Αν εγινε το 1 απο τα παραπανω και οχι και τα 3 , ασχετα ποιο 1 ειναι αυτο , τοτε συμφωνω με τον Μουλη , αν και καπως χοντρο αυτο που λεει , αλλα μπορω να τον καταλαβω . Αν οι κανονες υπαρχουν και ειναι οπως λεει ο Ιρονμαν - Μοχαμμαδυρκ, τοτε ΣΟΡΡΥ , επειδη ειναι τουρνουα και ΟΛΟΙ μας ξερουμε οτι σε τουρνουα δεν χαριζει ΚΑΝΕΙΣ και ΤΙΠΟΤΑ απο τους "hardcore players" . Διαφορετικα.... Wink

Γιαυτο δεν κανουμε χαρες / στραβα ματια / για το καλο του τουρνουα / κλπ κλπ κλπ , εστω και αν εχουμε την καλητερη διαθεση. Παντα θα βρεθει καποιος που θα αδικηθει και μετα.... ποιος τον ακουει... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Juan
Spamlord
Spamlord
Juan


Αριθμός μηνυμάτων : 1274
Ηλικία : 44
Τόπος : Χώρα του Ποτέ Ποτέ
Registration date : 10/12/2008

Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Slann & Temple Guard rule   Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 19 Νοε 2011, 18:31

Tzortz έγραψε:
Ειστε πολυ τυχεροι που δεν μπορεσα να παρακολουθησω γιατι ημουν εκτος :Ρ

Φυσικα και πρεπει ο Μουλης να παρει πεναλτυ
Φυσικα και δεν πρεπει να παιξει ΚΑΝΕΙΣ απο αυτους που ηταν μια μερα πριν
Φυσικα και πρεπει ο Εντυ να παρει πεναλτυ τα ντωσει πεναλτυ ο διαιστητης

Αν εγινε το 1 απο τα παραπανω και οχι και τα 3 , ασχετα ποιο 1 ειναι αυτο , τοτε συμφωνω με τον Μουλη , αν και καπως χοντρο αυτο που λεει , αλλα μπορω να τον καταλαβω . Αν οι κανονες υπαρχουν και ειναι οπως λεει ο Ιρονμαν - Μοχαμμαδυρκ, τοτε ΣΟΡΡΥ , επειδη ειναι τουρνουα και ΟΛΟΙ μας ξερουμε οτι σε τουρνουα δεν χαριζει ΚΑΝΕΙΣ και ΤΙΠΟΤΑ απο τους "hardcore players" . Διαφορετικα.... Wink

Λοιπόν επί της ουσίας: καλώς, και αφού μιλήσανε όοοοολοι οι παρελκόμενοι αναμένουμε λοιπόν την τεκμηριωμένη απόφαση του διοργανωτή για να δούμε τι θα γίνει αύριο τελικά. Ως γνωστόν η τελική απόφαση είναι αποκλειστικά στο δικό τους χέρι και κρίση βάσει του σημαντικότερου κανόνα στο καταστατικό. Όχι δικιά μου, του τζόρτζ, του μούλη ή της θειάς μου της μαριγούλας. Αναμένουμε λοιπόν.

Γενικότερα: Προσωπικά νιώθω μάλλον μια αηδία από την όλη κατάσταση, γιατί τα περί χαρντκορ και όλο αυτό το κλίμα το βρίσκω τουλάχιστον γελοίο και λίαν ξενεροτικό.

Τεσπά πάω να ετοιμαστώ να δω το ντέρμπυ με το ανιψάκι μου (πρέπει να του ψήσουμε τα μυαλά από νωρίς μη γίνει καμιά μ...κία...) γιατί έπιασα το ημερήσιο επιτρεπτό όριο στις @@ιες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Slann & Temple Guard rule   Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 19 Νοε 2011, 19:03

Aπό πλευράς μου δεν υπάρχει χάρντκορ. Το αντίθετο ζήτησα μάλιστα την περασμένη Κυριακή. Να μας συγχωρεθεί το ότι δεν εμφανιστήκαμε ετοιμοπόλεμοι, να πάρουμε δυο παίκτες και να χαβαλεδιάσουμε με την φανέλα των Κόμπρας.

Μία εβδομάδα μετά, αυτό που μας αρνήθηκαν με στόμφο, αυτό για το οποίο με ξέχεσαν στο φόρουμ, έρχονται και το εφαρμόζουν σε άλλη περίπτωση. Και μένει μόνο το χέσιμο σε εμένα.

ΥΓ
Τότε δεν μίλησε κανείς σας υπέρ μου. Κανείς σας δεν βγήκε να πει "γιατί ρε παιδιά την χαλάσατε στις Κόμπρες". Τώρα που η φωτιά εφτασε στην αυλή σας μετανιώνετε που αφήσατε το σπίτι του γείτονα να καίγεται Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
grom
Knight
Knight
grom


Αριθμός μηνυμάτων : 408
Τόπος : Seven Hells of Ecstasy
Currently Playing : Σας έχω ΟΛΟΥΣ! :)
Registration date : 06/10/2008

Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Slann & Temple Guard rule   Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 19 Νοε 2011, 19:34

Η λιστα του asarnil κριθηκε illegal και θα διορθωθει αντικατιστωντας τους tεmple guaed me saurus warriors, οπως γινεται σε τετοιες περιπτωσεις ( mohammadurk, scario κλπ. ) Το λαθος ηταν δικο μου γιατι δεν γνωριζα τον κανονα με τους σλαν και τη φρουρα και εδω ζηταω συγνωμη. Απο οτι καταλαβα κανεις δεν τον γνωριζε μεχρι σημερα...

Όσον αφορα το θεμα με τη συμμετοχη παικτων στη Β κατηγορια και τη συμμετοχη των ιδιων στην Α. Ολοι οι παραπανω παικτες ( εγω, laskoulas, darlok και Asarnil ) επαιξαν στη U-Team2 που οπως εχω ανακοινωσει απο το πρωτο GW που εγινε στην Πατρα οπου δεν συμμετηχαν τα αρνια πριν μερικα χρονια. Γιαυτο το λογο η u-team δεν εχει roster και γιαυτο το λογο φτιαχνεται μερικες φορες τελευταια στιγμη κυριολεκτικα, για να διευκολυνει την διεξαγωγη του τουρνουα, δεν μπορει να ανεβει κατηγορια και διαλυεται μετα.

mohammadurk δεν εχω κατι προσωπικο μαζι σου, λυπαμαι ειλικρινα αν σου κατεστρεψα το ΣΚ, δεν ηταν ο σκοπος μου, τον χαρακτηρισμο δε θα τον σχολιασω, θελω να πιστευω πως δεν εισαι χαζος, αν μια λιστα δεν ειναι νομιμη και ανακαλυφτει πριν το τουρνουα διορθωνεται, οπως εγινε με τον scario σε προηγουμενο GW οπου ειχε παραπανω μοναδες ghouls απο το επιτρεπτο και εγινε το ιδιο ακριβως, οπως και η δικη σου οπου αλλαξαμε την ασπιδα στον BSB, οπως και σε αλλες περιπτωσεις παλιοτερα οι κανονες εφαρμοζονται με τον ιδιο τροπο σε καθε περιπτωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Slann & Temple Guard rule   Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 19 Νοε 2011, 19:46

Δικαιολογίες και προβοκάτσιες... είπαμε Wink

ΥΓ
Μην περιμένεις αγαπούλες όταν συγκρίνεις βούρτσες με *ούτσες για να κερδίσεις εντυπώσεις... μάκια Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 42
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Slann & Temple Guard rule   Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 19 Νοε 2011, 19:58

φφσ no more drama ??? Οσο και αν προσπαθησα .... :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Slann & Temple Guard rule   Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 19 Νοε 2011, 20:03

φκν drama queen Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nepenthe
Arch Spammer
Arch Spammer
Nepenthe


Αριθμός μηνυμάτων : 3332
Currently Playing : Vampire Counts
Registration date : 24/10/2008

Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Slann & Temple Guard rule   Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 19 Νοε 2011, 22:24

το δράμα τελειώνει οταν αρχίζει η μπάλα, τυχαίο? δε νομίζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://taxaftixreiazontai.wordpress.com
DaBigWaagh
Spamlord
Spamlord
DaBigWaagh


Αριθμός μηνυμάτων : 1058
Registration date : 13/11/2009

Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Slann & Temple Guard rule   Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 19 Νοε 2011, 23:03

Laskoulas έγραψε:
Πριν παιξουμε την Κυριακη ρωτησα αν εχουμε προβλημα.
ο ταμπακης μου ειπε οτι δεν ισχυουνε οι κανονες αυτοι,για την u-team.
και ετσι παιξαμε Razz



Παρολα αυτα αν ειναι η τελικη αποφαση του Ταμπακη , θα την τιμησουμε μιας και ειναι το δικο του τουρνουα και κρινετε απο τις αποφασεις του.Το Ονορ και η κριση ειναι δικη του, εμεις παιζουμε.

Βεβαια απο την αλλη , ο Χαριδημος εχει και αυτος ενα δικιο να παραπονιετε οταν ενημερωθηκε τελευταια στιγμη οταν ηρθε στο τουρνουα και ισχυσανε αλλα.
οπως ειπα ομως ολες οι αποφασεις αν και ακολουθουντε κρινονται.

Ετσι αν και γραφτηκανε πολλα και ακομα περισοτερα σταματαω εδω , ενα καλο γκιλντ γουορ να εχουμε και τα λεμε.

Καλα παιχνιδια να εχουμε.

αυτό είναι ρε ΜΕΓΆΛΕ. μεγαλείο και ας τις κατίνες να σκίζονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DaBigWaagh
Spamlord
Spamlord
DaBigWaagh


Αριθμός μηνυμάτων : 1058
Registration date : 13/11/2009

Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Slann & Temple Guard rule   Slann & Temple Guard rule - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 19 Νοε 2011, 23:11

εγώ σαν εξωτερικός παρατηρητής λέω ότι είστε για κλαυσίγελους και μαμάτε το χόμπυ. ντροπή,εν μέσω κοσμογονικών και ιστορικών αλλαγών να σκίζεσται για ένα παιχνίδι με στρατιωτάκια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Slann & Temple Guard rule
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Lizardmen defence 2: Temple Guard!
» Slann, finally finished!
» WTB Slann Mage Priest

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warhammer Fantasy :: Army lists, FAQ and Tactics-
Μετάβαση σε: