Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
EVIL FLYING BUNNIES  08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Σεπτέμβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 EVIL FLYING BUNNIES

Πήγαινε κάτω 
+7
theodddore
xrisomiga
Trollzor
Khar Vader
Samanos
letsaros86
Johneleos
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΤρι 07 Φεβ 2012, 22:51

With knights

Warrior of the World https://www.youtube.com/watch?v=AJ0sW7KOFhU

Sorcerer Lord of Tzeentch L4 on Disc(Infernal puppet,3rd eye of tzeentch,Armour of Destiny,Necrotic Phylactery,Stream of Corruption) 450

Heros

BSB mounted ( echanted shield , armour of mrrslieb) 201 pts

Core

20 x Warrriors halberds , FC , (banner of +5 vs shooting attacks) mark of tzeentch 410 pts
24x Warrior FC,halberds , mark of Khorne 444 pts
10x maraouders flairs 50 pts
11x maraouders flairs 55 pts
11x maraouders flairs 55 pts
5x dogs 30pts
9x Knights , bearer with baner of rage , muso, mark of tzeentch 445


shrain 130
shrain 130


total 2400 pts

comends are welcome Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KazDarian στις Τρι 10 Απρ 2012, 12:34, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΤρι 07 Φεβ 2012, 22:57

otherwise
εξω Knights και BSB μεσα

17αδα chosens FC , me favor of the gods
Και pwner BSB (χωρις Mount) me ta idia items kai ligous warriors parapanw
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
letsaros86
Spamlord
Spamlord
letsaros86


Αριθμός μηνυμάτων : 1064
Ηλικία : 37
Registration date : 18/07/2010

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΤετ 08 Φεβ 2012, 01:50

κλασσικη λιστα χαος ειναι απλα της λειπει το hellcanon
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΤετ 08 Φεβ 2012, 13:32

γμτ.... μα δεν παιζουν και καπως διαφορετικα οι WOC , σκεφτομουν να βγαζα το ena unit και να τα εκανα Knights kai na ebaza sto ena lordo me 3ulo kai 2 magous + exalted hero
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΤετ 22 Φεβ 2012, 13:02

Παιδες σκεφτομε να βγαλω το ενα unit chaos Και να βαλω ενα μαγο tzeence lvl 2 και το Hell cannon kai na balw to hero-bsb se disco gia na νταντευει τον μεγα μαγο
τι λετε ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Samanos
Arch Spammer
Arch Spammer
Samanos


Αριθμός μηνυμάτων : 2166
Ηλικία : 30
Τόπος : (Sydney)
Currently Playing : WFB-Mordheim
Registration date : 11/04/2010

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΤετ 22 Φεβ 2012, 13:18

σε δισκο δεν ειναι ευκολος να τον φανε τα διαφορα machines?
και για πιο λογο να τον νταντευει δλδ? μαγος ειναι δεν θα παει σε μαχη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΤετ 22 Φεβ 2012, 13:34

Samanos έγραψε:
μαγος ειναι δεν θα παει σε μαχη.

ναι δεν προκειτε να παει φοβαμε μην χασω τζαμπα 450 γιατι δεν ειναι αρκετα δυνατος Και γενικα δεν θελω να πεσει se cc γιατι θελω την μαγια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΠαρ 24 Φεβ 2012, 14:17

list etc

Sorcerer Lord of Tzeentch L4 on Disc(Infernal puppet,3rd eye of tzeentch,talisman of preservation,Necrotic Phylactery,Stream of Corruption) 445

exalted hero bsb, barding, biting blade , favor of the gods , dawn stone 216

sorcerer of tzeence , lvl 2 ,tormentor sword 145

22 warriors halberds , mark of nurgle , FC , banner of raptorus 437
11 marauders flails/slanes 65
11 marauders flails/slanes 65
10 marauders fails/slanes 60
6 dogs 30 pts
10 knightz of tzeence , muso,bearer 450
warshrine/mark of slanes 140
warshrine/ mark of slanes 140
hell cannon 205

2398 pts comends ebgala apo thn arxiki thn mia 20ada kai ebala saboura mesa Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΠαρ 24 Φεβ 2012, 14:23

Κάνε τους Μαράουδερς 10δες με μουσικό

Τα σκυλιά κάνουν 30π τα 5 κι όχι τα 6 που γράφεις.

Τα μαρκ του σλαανες στα σράιν δεν έχουν και πολύ νόημα.

Μια χαρά λίστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trollzor
Arch Spammer
Arch Spammer
Trollzor


Αριθμός μηνυμάτων : 4424
Ηλικία : 41
Τόπος : Ζμπέοςμ.
Currently Playing : Με τα νεύρα των ζώων
Registration date : 28/09/2009

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΠαρ 24 Φεβ 2012, 14:38

Εγώ θα τρολάρω.

Η πρώτη ομάρα από Warriors, είναι πιό τρομακτική και γράφεται με 3 r?
Οι Marauders, τους τσούζει και έγιναν Mar-άουουουου-ders? Μάλλον τους τζούζει για τί έχουν πάρει κλίση (flair).
Τα δύο που είναι στο τέλος, δεν έχουν μετάφραση, λυπάμαι που απογοητεύω. Πιθανώς να είναι μεταλλαγμένα ξαδέρφια των Shrines, αφού μιλάμε για χάος.

Ο Mr. Hide είπε ότι ήθελε και την έκανε με ελαφρά.

Dr Jeckyl's advice:
Οι Knights δεν χρειάζονται το Banner/Tzeentch. Μπορούν να ΜΗΝ σώζουν στο 6+ και να πάρουν απ'ευθείας Khorne. Ούτε Command Group Upgrade πληρώνεις, ούτε το banner.
Οι πεζοί του tzeentch μετράνε με σπαθί ασπίδα, να σώζουν καλά. Αλλιώς, για Halberds, δώκε Nurgle/Slaanesh & βάλ'τους το Banner of Rage. Αν θέλεις το επιπλέον banner για σώσιμο, βάλ'το στον BSB.
Οι Marauders είναι καλύτερο να είναι περισσότεροι στο blocki με mark of Khorne ας πούμε, θα ρίξουν ένα πεοκλή επιθέσεις όσοι μείνουν.

Edit: μόνο με 1 μαγούκο δεν ξέρω αν θα καταφέρεις πολλά, από την άλλη ο 2ος μαγούκος σου κόβει μοντέλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΠαρ 24 Φεβ 2012, 14:42

Chronomancer έγραψε:
Εγώ θα τρολάρω.

Η πρώτη ομάρα από Warriors, είναι πιό τρομακτική και γράφεται με 3 r?

Τι είναι η... ομάρα? scratch

lol! antegia lol!

Chronomancer έγραψε:
Εγώ θα τρολάρω.

Οι Marauders, τους τσούζει και έγιναν Mar-άουουουου-ders? Μάλλον τους τζούζει για τί έχουν πάρει κλίση (flair).

τζου! γεια! τι? τζού-ζει για-τι!


lol! antegia lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trollzor
Arch Spammer
Arch Spammer
Trollzor


Αριθμός μηνυμάτων : 4424
Ηλικία : 41
Τόπος : Ζμπέοςμ.
Currently Playing : Με τα νεύρα των ζώων
Registration date : 28/09/2009

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΠαρ 24 Φεβ 2012, 14:59

Αγράμμμματε.

Η ομάρα είναι μία έμπειρη ομάδα από warrriors.

Το τζούζει είναι τσούξιμο στο τετράγωνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΠαρ 24 Φεβ 2012, 15:13

να βγαλω απο τα σραινς τα μαρκς και να βαλω παραπανω μαραουντερς ?


chrono smaser ναι ειναι πιο τρομακτικοι ...

θελω 2 μαγους για να σιγουρεψω το gateway ... και να εχω ολο το λορ και αμα εχει ο αντιπαλος κατι που μπορω να χρησημοποιησω οτι θελω

αλλα το προβλεμα μου ειναι πως δεν χωρανε 2 σραιν 1 χελλ κανονι και 3 unit koftes ( warrriorrs-chooossens-knits )






Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrisomiga
Arch Spammer
Arch Spammer
xrisomiga


Αριθμός μηνυμάτων : 3097
Registration date : 19/03/2011

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΣαβ 25 Φεβ 2012, 12:00

λοιπόν άκου :


φύγε από τα broken lists του still +3 ward μάγος chosen tzeentch με reroll τα gifts από τα 2 shrine


προσπάθησε να νίκησεis αλλιώς, κανε προπόνησh με πιο αδύναμα lists που θέλει κόπο για να νικήσεις μονο έτσι θα γίνεις καλύτερος

το να έχεις +3 ward + stubborn chosen να σηκώνουν τον άλλον δεν λέει και τίποτα





y.g δοκίμασε και κάνα δράκο για αλλαγή i ΜSU warriors

ένας μαλάκας μου πέταξε το : το "philactery πιάνει και τον δράκο και μου ήρθε να τον πετάξω από το παράθυρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΣαβ 25 Φεβ 2012, 12:51

ρε λουστη σιγα την broken ( Θα βαλω στους warriors stuborn terror ... ) αλλα τωρα που το λες καλο θα ηταν να εβαζα Chosens αλλα kai
1ον γιατι να παιηξω με την πιο αδυναμη λιστα τι θα κερδισω εκτος απο πονοκεφαλο????
2ον wtf is muso και τι σχεση εχει με τους WOC

δεν κτλβαινω αφου ο στρατος βγαζει broken λιστες γιατι εγω να μην παιξω με αυτες ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrisomiga
Arch Spammer
Arch Spammer
xrisomiga


Αριθμός μηνυμάτων : 3097
Registration date : 19/03/2011

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΣαβ 25 Φεβ 2012, 13:15

1) autos o ponokefalos einai pou tha se kanei kalutero

MSU= many small units= dokimase chaotikou me polla mikra units warriors/marauders gia proponhsh

afou den pas se tournua o skopos den einai nikas tous filous se filikes maxes me dinates listes alla na gineis kaluteros mesa apo nikes me adunames listes Opote tha baleis ipsilotero epipedo diskolias ston eauto sou kai den tha paizeis sto "easy mode" Wink


OXI GREEKLISH
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΣαβ 25 Φεβ 2012, 13:30

δεν παω τουρνουα ακομα... γιατι ειμαι πολυ μακρια οι λιστες μου ολες χτιζονται γιατι τουρναμεντ quallity και επειδη οτι παιζω το εχω κατα 90% δεν αγοραζω σαβουρα ( ακα αυτο ειναι δρακος και εχω ενα κουτι ) ...
msu δεν παιζει με τιποτα ... δεν ξερω πως μπορει να νικησει αυτο το style


εγω παιζω warhammer μια φορα στο 3μηνο γιατι βαριεμαι τα φιλικα (px τα παιδια εδω συνηθως θελουn να παιζουν ολοι μαζι 3 φρε φορ ολ η 2vs2 και εγω παω για lol ) θελω να ειναι δυσκολο να αντιμετοπιζω το καλητερο που εχει με το καλητερο που εχω εγω και οχι να του βαζω ευκολα γιατι ουτε και οι αλλοι θα μου βαλουν ευκολα... ετσι και αλλιως ολοι ξερουν απο αυτους εδω οτι θα τους φερω οτι πιο μπροκεν βγαζει το κοντεξ μου .... οποτε συμπεριφερονται αναλογα

τεσπα για να μην τα πολυλογο( μιας που δεν ειμαι και καλος στην εκθεση)
εγω χρησορουλη στοχευω να μπω εθνικη σε κανα 2-3 χρονια (αμα περασω αθηνα η πατρα η καπου κει γυρο) οποτε παντου και παντα παιζω και θα παιζω ανταγωνιστικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrisomiga
Arch Spammer
Arch Spammer
xrisomiga


Αριθμός μηνυμάτων : 3097
Registration date : 19/03/2011

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΣαβ 25 Φεβ 2012, 13:43

πριν ένα χρόνο και εγώ έτσι ήμουν . ( έπαιζα skaven ) ουσιαστικά αυτό που παρατήρησα ήταν ότι ο στρατός νίκαγε για μένα και εγώ δεν βελτιωνόμουν μέσα από τα λάθη μου αφού "νικαγα" -.-

όταν λοιπόν και εσύ καταλάβεις ότι να νικήσεις κάποιον με ότι πιο σπασμένο έχει το βιβλίο σου δεν έχει νόημα τότε ξαναμιλάμε
το ωραίο είναι να νικάς ότι πιο σπασμένο έχει ο άλλος απένταντι στα medium power τα δικά σου μονο και μονο gt είσαι καλύτερος Wink

όσο για την εθνική που λες άμα δεν μάθεις να ΠΑΙΖΕΙΣ όχι να παίζει ο στρατός για σένα η η λίστα το αποτέλεσμα θα είναι το εξής:

1) η δεν θα μπεις στην εθνική gt ότι λίστα και να έχεις άμα δεν ξέρεις να παίζεις θα χάνεις

2) άμα τελικά μπεις στην εθνική θα χάσεις από τους άλλους τhς ευρώπης Wink

"γι αυτο" σου λέω ανέβασε το επίπεδο δυσκολίας σου από ΤΩΡΑ όχι για να σε νικάνε και να χαίρονται oi φίλοι σου αλλα για να μάθεις στα δύσκολα. έτσι όταν λοιπon pάς με το σπασμένο του κάθε βιβίου sto tournoua να κοιτάς τον allon τhς ευρώπης στα ματια Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theodddore
Hero
Hero
theodddore


Αριθμός μηνυμάτων : 929
Ηλικία : 30
Τόπος : Nowhere
Currently Playing : Warmachine trollbloods , Warhammer Bretonnia , Chaos space marines
Registration date : 30/05/2010

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΣαβ 25 Φεβ 2012, 14:21

κατ'αρχην johny πρεπει να μαθεις τον στρατο σου για να μπορεις να νικισεις,ακομα και αν βαλεις σπαζμενα πραγματα... γιατι αν παιξεις πχ. με τον bariemai που παιζει περιπου ενα χρονο μονο chaos , χωρις κολοφαρδια δεν σε βλεπω να νικας... οποτε απλα λιωστω στις μαχες(μετα τις πανελληννιες) Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΣαβ 25 Φεβ 2012, 14:53

ρε ρουλι εσυ τι πεταγεσε ??? Θα δεις σημερα την λιστουλα αυτη ... δηλαδη ρεμλκα εσενα σμρ αμα σε νικησω θα φτεει μονο το ζαρι ??? η τον γιαννη τον αλλο αμα τον νικισω θα φταιει το ζαρι? wtf ? ποιοι ειστε ??? τις τελευταιες 2 φορες εσυ ειχες chuck noris ζαρι οποτε scratch (τα μανιασμενα απεθαντα αλλογα και οι σπαρταν ) .... αν ενοεις αυτο

ρε χρησομηγα και τι να παιξω για να μαθω ? na παιξω με 10αδες chaos warriors ???

sto msu πχ να παω να παιξω μια λιστα ολη sxedon σαν diverters σε ενα πολυ μασιβ στρατο που ειναι ολα τα Unit deathstars ??? εχω αλλο στρατο για να σπαω το κεφαλι μου τα Wood elves

Oi chaos den μπορω να καταλαβω τι μη σπασμενο ektos an les na ftiaxnw mises listes .... dld na μην βαζω αυτα που χρειαζονται πχ να μην βαζω σραινς , μαγο λορδο , η να μην βαλω τους chosens η knights ?? και να βαλω μαραουδερς χορσμενς

δεν με ενδιαφερει αν εσυ νομιζεις πως με το να χαλας τις λιστες μαθαινεις η με το αν δεν παιζεις το στρατο που σου αρεσει μαθαινεις

P.S. paw na kolisw knights einai edw kai 2 week sta koutia εσυ να ετιμαζεσε

υ.γ. 2 γιατι κανετε και οι 2 σαν να ειστε ιδιμονες να μου το ελεγε καποιος απο τους μεγαλους παιχτες οκ αλλα εσεις wtf δλδ ποσο καλητεροι νομιζετε πως ειστε απο εμενα ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrisomiga
Arch Spammer
Arch Spammer
xrisomiga


Αριθμός μηνυμάτων : 3097
Registration date : 19/03/2011

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΣαβ 25 Φεβ 2012, 15:00

KazDarian έγραψε:

υ.γ. 2 γιατι κανετε και οι 2 σαν να ειστε ιδιμονες να μου το ελεγε καποιος απο τους μεγαλους παιχτες οκ αλλα εσεις wtf δλδ ποσο καλητεροι νομιζετε πως ειστε απο εμενα ??
εγώ να σε βοηθήσω πάω και εσύ τον χαβά σου

άμα δεν μα8eis να ΑΚΟΥΣ τι σου λέει ο άλλος και μετά να το "επεργαzεsε" δεν θα πάμε πουθενά με αυτήν την συζήτηση οποτε κάτσε κόλα τους knight


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xrisomiga στις Σαβ 25 Φεβ 2012, 15:13, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΣαβ 25 Φεβ 2012, 15:09

xrisomiga έγραψε:
KazDarian έγραψε:

υ.γ. 2 γιατι κανετε και οι 2 σαν να ειστε ιδιμονες να μου το ελεγε καποιος απο τους μεγαλους παιχτες οκ αλλα εσεις wtf δλδ ποσο καλητεροι νομιζετε πως ειστε απο εμενα ??
εγώ να σε βοηθήσω πάω και εσύ τον χαβά σου

άμα δεν μας να ΑΚΟΥΣ τι σου λέει ο άλλος και μετά να το "επεργαzεsε" δεν θα πάμε πουθενά με αυτήν την συζήτηση οποτε κάτσε κόλα τους knight

πες μια λιστα δηλαδη που θα με κανει να μαθω ???

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Altair
Arch Spammer
Arch Spammer
Altair


Αριθμός μηνυμάτων : 3224
Ηλικία : 31
Τόπος : Πάτρα
Currently Playing : Lizardmen, Bretonnia, Daemons
Registration date : 21/01/2010

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΣαβ 25 Φεβ 2012, 15:13

οι warriors δεν ειναι στρατοσ για msu οπως μπορουσε να παιξει στην εβδομη. θες το σταθερο ποιοτικο ξυλο 2 μεγαλων μοναδων, γιατι εχουν και οι αλλοι πλεον μεγαλες μοναδες και απαντανε παντα.
δοκιμαζε πεπατημενες λιστες που μπορουν πιο εμπειροι παικτες να σε βοηθησουν.

σημαντικο. φτιαξε μια λιστα και παιζε με αυτην 2 παιχνιδια την βδομαδα. θα δεις οτι θα παιζεις ολο και καλυτερα με αυτην. μετα αλλαξε, αντι για chosen βαλε ιπποτες για παραδειγμα. φαε αλλες δυο βδομαδες. μετα με ενα σραιν και ου το καθ'εξης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΣαβ 25 Φεβ 2012, 15:19

Altair έγραψε:
οι warriors δεν ειναι στρατοσ για msu οπως μπορουσε να παιξει στην εβδομη. θες το σταθερο ποιοτικο ξυλο 2 μεγαλων μοναδων, γιατι εχουν και οι αλλοι πλεον μεγαλες μοναδες και απαντανε παντα.
δοκιμαζε πεπατημενες λιστες που μπορουν πιο εμπειροι παικτες να σε βοηθησουν.

σημαντικο. φτιαξε μια λιστα και παιζε με αυτην 2 παιχνιδια την βδομαδα. θα δεις οτι θα παιζεις ολο και καλυτερα με αυτην. μετα αλλαξε, αντι για chosen βαλε ιπποτες για παραδειγμα. φαε αλλες δυο βδομαδες. μετα με ενα σραιν και ου το καθ'εξης

καλα μσου δεν επαιζε να παιξω ποτε.... λιστες εχω φτιαξει αρκετες , αυτη η τελευταια με 1-2 αλλαγες γινετε πολυ ισχυρη ( να βγαλω μαρκς και να βαλω ενα φαβορ και τερορ) και ειναι και αυτη που εχω καταληξει να παιζω μεχρι να ερθουν οι chosenς


games παιζω οπως ειμαι μια φορα στο τοσο γιατι δεν εχω πολυ χρονο και συνηθος και οι αλλοι δεν μπορουν εδω


Sorcerer Lord of Tzeentch L4 on Disc(Infernal puppet,3rd eye of tzeentch,talisman of preservation,Necrotic Phylactery,Stream of Corruption) 445

exalted hero bsb, barding, biting blade , favor of the gods , dawn stone 216

sorcerer of tzeence , lvl 2 ,tormentor sword, μασκ οφ εεεε 170

22 warriors halberds , khorne mark , FC , banner of raptorus 437
12 marauders flails/ muso,65
12 marauders flails/ muso, 65
11 marauders fails / muso,60
5 dogs 30 pts
9 knightz of tzeence , muso,bearer , banner of rage 445
warshrine/130
warshrine/ 130
hell cannon 205

2398


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KazDarian στις Παρ 09 Μαρ 2012, 14:08, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrisomiga
Arch Spammer
Arch Spammer
xrisomiga


Αριθμός μηνυμάτων : 3097
Registration date : 19/03/2011

EVIL FLYING BUNNIES  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EVIL FLYING BUNNIES    EVIL FLYING BUNNIES  I_icon_minitimeΣαβ 25 Φεβ 2012, 15:22

mpaine UB

tha erxisw WEs auton ton kairo na dw ti paizei me auta


OXI GREEKLISH
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
EVIL FLYING BUNNIES
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Angelic bunnies
» Something Evil this way comes!
» Something Evil also this way comes!!!!
» Evil Dead Trees
» Zilda's Flying Circus

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warhammer Fantasy :: Army lists, FAQ and Tactics-
Μετάβαση σε: