Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Σεπτέμβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!

Πήγαινε κάτω 
+4
iron man
Laskoulas
Asarnil the Dragonlord
Khar Vader
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΤετ 28 Μαρ 2012, 21:28

Buszman έγραψε:
that's the blueprint of the ETC week
DMP is the Polish Open Team Championship (fantasy) - 5 players per team, ETC restrictions, open to all foreign players Smile

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Etcm
WH:I- Warhammer: Invasion
M:tG- Magic: the Gathering

Overdoze WH για όσους αντέχουν με κυρίαρχο βέβαια το ETC.
Πέρα από τις εθνικές όμως μιλάμε για ομαδικά 5άδων, ατομικά τουρνουά υψηλού επιπέδου (ESC), χαμός!!! beer


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mehmeturk II στις Τετ 28 Μαρ 2012, 21:37, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΤετ 28 Μαρ 2012, 21:36

Ρε εδω εχει draft MtG καθε μερα!!! Τι να λεμε τωρα!!!!
Και WARHAMMER INVASION!!!!!!!!
ooooooooooooooooooooooo
το ξερα πως δεν εχω αγορασει τσαμπα τοσες καρτες!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΤετ 28 Μαρ 2012, 21:47

To side event θα γινει τελικα τις ιδιες μερες με το τουρνουα των ομαδων ?
δεν ειχανε πει τεταρτη πεμπτη ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 40
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΤετ 28 Μαρ 2012, 22:36

AGoT δεν εχει???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΤετ 28 Μαρ 2012, 22:40

Ασε ξενερωσα ...
τι ειναι το ESC ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 40
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΤετ 28 Μαρ 2012, 22:45

δεν ξερω αλλα ωραιο ακουγετε lol! lol! lol! Evil or Very Mad

Υ.Γ λασκουλα 3W-2L εκανα σημερα με σταματησε απο την ανοδο μου στο βαθρο ο nocture!!! Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΤετ 28 Μαρ 2012, 22:48

ετσι παιχταρα μου
παμε Σαββατο τωρα για το Μelee να σπασουμε κεφαλια αν μπορουμε Razz
Και οπως λεμε Οι Λανιστερ δεν εχουνε ΦΙΛΟΥΣ παρα μονο Συμαχους και Εχθρους της στιγμης.
εμεις θα ειμαστε συμαχοι με γιαννακη , φονικη τριαδα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΤετ 28 Μαρ 2012, 23:15

Το Invasion ειναι πιο ωραιο σαν game , noobs!!!!
Ετοιμαζω τις Sand Snakes μου για το Σαββατο! O.o
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΤετ 28 Μαρ 2012, 23:58

ΓΤΠ τα καρντ γκειμς , τρελο φειλ σε σχεση με το χαμερ ...
αν δε μου αρεσε ο κοσμος του Γκειμς οφ Θρονς και η φλαφια στις καρτες δε θα το κοιταγα καν.


εντι αν θες κατι απο καρτα πες μου
εχω το Πριγκηπες της Αμμου , ολο και κατι θα εχει.
τον Χοτα τον θες ιμο σταντε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ 2012, 00:01

ρε το ESC τι ειναι φφς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ 2012, 00:06

Toν εχω 3 φορες τον Hota. Αλλα μαξ 2 θα τον βαλω.
Το ESC ειναι αυτο που θα παμε να παιξουμε ρεεεεεεεεεε
European SINGLE Championship.
Και οχι Singles Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Dr.Edd στις Πεμ 29 Μαρ 2012, 00:07, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ 2012, 00:07

Dr.Edd έγραψε:
Toν εχω 3 φορες τον Hota. Αλλα μαξ 2 θα τον βαλω.
Το ESC ειναι αυτο που θα παμε να παιξουμε ρεεεεεεεεεε
European SINGLE Championship.
Και οχι Singles Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ 2012, 00:07

ESC takes significantly less time than ETC, mainly becouse of organising problems being reduced from 8 people to 1. It is widely agreed upon that 3 hours per game is totally sufficient.

νομιζω ειναι το ατομικο
αλλα τι λεει στο ετς και ταυτοχρονα και ατομικο ...


εντιτ
ε τοτε τι γραφουνε τα ταγαρια και ατομικο το σκ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ 2012, 00:10

Του Σαββατου ειναι εκει που θα επρεπε να παιζω. To Side Event Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ 2012, 00:12

Κρυαδες ! cyclops
δεν εδειξες και εσυ και πολυ "Ομαδικο" πνευμα τοτε , εκει πηγαινε ο χαρακτηρησμος.
τεσπα τι θυμασε
φτιαξε το Ντεκακι σου να παμε να τσακισουμε τις Λουλουδες !!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ 2012, 01:40

ΛΟΛ.....
εγω δεν εδειξα "ομαδικο" πνευμα;;;;;;
Κατι τετοιες μακακιες με εκαναν να φυγω απο τον Πειραια. Και δεν ειναι γιατι δεν εχουν σχεση με την πραγματικοτητα, αλλα γιατι καποιοι τις πιστευουν κιολας.

Τεσπα. Θα ετοιμασω το deckακι αλλα καλυτερα μην αρχισουμε το bitching γιατι ειδικα στην συγκεκριμενη φαση ΕΙΧΑ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ και δεν ειπα κατι μη Ομαδικο. Το οτι βγηκα εκτος εαυτου ηταν απλα μια στιγμιαια αντιδραση (κακη) ενος ανθρωπου που τον ΘΙΓΟΥΝ προσωπικα μπροστα στους συμπαικτες του.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 42
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ 2012, 02:15

Καλα ας μην ανοιξω εγω το στομα μου καλητερα Smile Απλα μην λετε παπαριες δημοσια γιατι θα αναγκαστει να απαντησει και ο αλλος . Και δεν θα ειναι κολλακευτηκα τα σχολια απο τους υπολοιπους 9 που ηταν μαζι Smile Ασχημο πραγμα οι λανθασμενες εντυπωσεις . Αν δεν θελετε να αρχισει το bitching τοτε μην πετας σποντες . Αυτος που δεν θελει να αρχισει το bitching δεν σχολιαζει , ουτε μπιριμπιρι ουτε τιποτα . Αυτος που θελει κανει αυτο ακριβως που εκανες και οι αλλοι απλα ακολουθουν γιατι ειμαστε και σκετες γλυκες !! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ 2012, 02:43

Σταματα εσυ γρια! Περασμενα "ξεχασμενα". Μια πλακα εκανα για το side event και βγηκε ο Λας να πει κατι. As usual Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ 2012, 10:34

Ρε παιρνετε ΠΡΕΖΑ ?
εσεις μαμολασοτε και καθομαι εγω και απολογουμε για σας και τα ακουω απο πανω ???
Ακου εντακο αν εχεις καποιο προβλημα δε θα στο λυσω εγω
ΕΣΥ ΜΑΛΩΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΛΩΣΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΑΠΑΡΙΕΣ
ΕΣΥ ΞΑΝΑΘΥΜΗΣΕΣ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ
ΕΣΥ ΖΗΤΑΣ ΡΕΣΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ?
Και αν φορας παντελονια ΠΕΣ ειληκρηνα αν ΕΓΩ σε εδιωξα απο το Πειραια
ΑΠΑΝΤΑ ΞΕΚΑΘΑΡΑ αλλιως δε προκειτε να σου ξαναμιλισω ποτε και αν δεν απαντησεις φευγω απο τα παντα ΤΩΡΑ και γενικα απο το @μοπαιχνιδο πουλαω τα παντα,βαρεθηκα να ασχολουμε, αντε τσαμπα μαγκες ολοι.Φιλακια και αγαπουλες και ξεσπαμε στο λασκουλα.
για αυτο το θεμα τελευταια φορα που ακουω κατι για μενα ,αντε βαρεθηκα, δε με ενδιαφερει τι εγινε και ποιος φταιει απο τους δυο σας , Εντι-Τζορτζ
εσεις ...
Δε καταλαβα θα τα ακουω και απο πανω ...
χεστε με ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 50
Registration date : 28/08/2011

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ 2012, 11:20

ρε μλκες! μια οικογένεια είμαστε μωρέ, εντάξει και εγώ πριν 3 χρόνια ήμουν τσακωμένος με τον "Πειραία" και τώρα μια χαρά, μεγαλώνουμε & ωριμάζουμε. μια χαρά παιδιά είμαστε όλοι με σαφή και ξεκάθαρα ελαττώματα όλοι όμως (άνθρωποι γαρ). τα ξέρουμε τα ελαττώματα όλων καθώς και τα καλά μας στοιχεία. ε όσο μπορούμε ας αγνοούμε ή ας μην παίρνουμε σοβαρά τα ελαττώματα, ψυ χραι μία!

@λασκούλα αν τα παρατήσεις θα κλειστώ σε μοναστήρι και θα βάφω μόνο γουορ άλταρ ορθόδοξο όμως με εφραίμ πάνω αμπρέακαμπλ και να σέρνεται από 4 "Vatopedian Steeds"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ 2012, 11:25

Ακου , δε λεω πανω στα νευρα μας μπορει να λεμε πολλα και το καταλαβαινω μετα.
αλλα
εδω εχουμε σε επαναληψη ενα φαινομενο-τακτικη , πεταμε σποντες , μας ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι απανταμε και μετα εισπρατουμε το "ελα μωρε πλακα εκανα"
οχι
εγω θελω απαντηση στο πολυφορεμενο "με διωξατε" ποιος ? ειπα εγω κατι ? εκανα εγω κατι ? δε γουσταρω να μπαινω στο ιδιο σακουλι με κανενα , θελω ξεκαθαρα πραματα
αυτος μου εκανε αυτο ο λασκουλας εκεινο κτλ
ζηταω πολλα ? η το λυνουμε η σορυ δε μπορω να ακουω συνεχεια μπηχτες για το κοπαδι που ανηκω.
Ξεκινησα κατι εγω ? συνεχεια ετσι παει...
Εγραψα με νευρα οκ,αλλα αυτο δε μειωνει αυτο που ζηταω ...
η σταματαμε τα παιχνιδια και τις @@ υπονοουμενα η ο καθενας το δρομο του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ 2012, 11:27

Χαζομαρες λες Μητσο (ή να σε λεω Μητσάκο; Razz ).
Εγω τσακωθηκα με τον Τζορτζ επειδη με προσβαλε αδικα, εστω και εαν μετα μου ειπε πως εννοουσε για την "ομαδικοτητα". Γιατι πολυ καλα θυμασαι πως σου ειχα εξηγησει τη φαση (ειχες ερθει διπλα κ ακουγες) και μου ειχες πει να το κανω και να μην του πω τιποτα (ηταν το σωστο αλλωστε).
Το να βγαινεις ομως και να λες για "ομαδικοτητα" ενω και την φαση ηξερες , και πως αποφασισα με βαση την εντολη του Καπταιν και οχι με βαση το Ατομικο και κατα συνεπεια (οι 2-4 αυτοι ποντοι θα μας ειχαν κανει να αποφυγουμε τους Δανους τελευταια μαχη) και το Ομαδικο καλο, σε εμενα τουλαχιστον ακουγεται αστειο-και γι αυτο αλλωστε εκνευριστηκα με τον Τζορτζ τοτε : ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ και μετα με ¨κατηγορησε¨ για ελλειψη Ομαδικοτηας. Και εξισου προσβλητικο. Γιατι κατηγορεις για ατομισμο εναν ανθρωπο που:
1) Ποτε δεν γκρινιαξε για το pairing του
2) Παντα προσπαθουσε να παρει το max απο τις μαχες του οσο στραβα και αν του πηγαιναν
3) Δεν "παρατησε" ποτε μαχη σε ETC
4) Δεν ασχοληθηκε ποτε με αρχηγηλικια
5) Δεν δημιουργησε ποτε κανενα προβλημα σε οποια ομαδα και αν ηταν σε τουρνουα.
Μπορεις να ρωτησεις τα Αρνακια αν εχω προβλημα "ατομισμου". Και εαν τα Αρνακια αποφασισουν να μιλησουν, τοτε θα δεις πως ΑΡΚΕΤΟΙ απο τον Πειραια, εσταξαν χολη και με κακολογησαν οταν ανεβηκα στα ΒΠ. "Προβληματικος χαρακτηρας.Θα σας διαλυσει την ομαδα.Θα σας παρατησει. Βεντετιζει" κλπ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ!
3 Κουπες μετα.... οι Συμπαικτες μου φανταζομαι πως δεν εχουν καποιο παραπονο απο εμενα. Και αν ειχαν, δε θα το εβγαζαν στο forum αλλα θα το λυναμε μεταξυ μας. Κατι που ειναι αυτονοητο δηλαδη σε μια Ομαδα, καποιοι αλλοι δεν εχουν ουτε το τακτ για να το κανουν. Αντ αυτου βγαινεις τωρα και κανεις "δακρυβρεχτα" σχολια λες και σε προσβαλε καποιος αμεσα... Ο,ΤΙ ΝΑ ΝΑΙ δηλαδη. Μα ό,τι να ναι...
Εκανα ενα αστειο για να σου εξηγησω τη διαφορα μεταξυ ESC και Side Event και βγηκες να κατηγορησεις την "ομαδικοτητα" μου...Και εισαι εσυ ο θιγμενος;;;

Ε ειλικρινα, ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ 2012, 11:34

@ρολογιες σα πολιτικος ελεος...

αλλα Εντι
στην ουσια ΜΗΔΕΝ
απαντηση θελω
σε εδιωξα απο τον Πειραια ?
αν ναι τι εκανα και εγινε αυτο
σε εδιωξε αλλος/αλλοι ?
αν θες για τους αλλους μας λες , αν οχι δικο σου θεμα.
Δε μπορω ομως το γενικο υπαινιγμο
και ζηταω απαντηση για μενα.


Ποιο αστειο ?
εγω απαντησα και σε κατηγορησα στο ποστ μου η καταλαβες οτι ηθελα να στην μπω ???
τι να κανουμε το πως αντιλαμβανομαστε ενα γεγονος διαφερει απο ανθρωπο σε ανθρωπο τελικα...
ολο ετσι γινεται το τελευταιο καιρο , λεγετε κατι , ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι του αλλου απανταμε και μετα "αστειο εκανα χαλαρωστε"
αρα μαλλον η δεν εχουμε αισθηση του χιουμορ η δε κανεις καλο χιουμορ.

Εγω για τριτους δε θελω να τα ακουω


αλλα στο θεμα θα ηθελα μια απαντηση αλλιως καλο ειναι να μην ακουγετε , "για αυτο εφυγα" γιατι ειναι προκλητικο...
Λοιπον ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 40
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ 2012, 11:39

για να αλλαξουμε λιγο θεμα για να μην κλειδωσω το thread Razz Razz

Laskoulas έγραψε:
ΓΤΠ τα καρντ γκειμς , τρελο φειλ σε σχεση με το χαμερ ...
αν δε μου αρεσε ο κοσμος του Γκειμς οφ Θρονς και η φλαφια στις καρτες δε θα το κοιταγα καν.



εχεις λαθος σε αυτο το AGoT ειναι μια χαρα στρατηγικο αρκει να δωσεις 150 ευρω να φτιαξεις ενα σωστο deck (πολυ πιο λιγα τα λεφτα αν ειναι 2-3 μαζι και τα αγοραζουν Wink ) σιγουρα το hammer ειναι καλυτερο απλα αυτο που το κανει διαφορετικο ειναι οτι δεν εχει το παραγοντα τυχη (ζαρια) που σε καποιους αρεσει σε καποιους οχι και τοσο Razz Razz και η στρατηγικη ξεκιναει απο το build του deck και σε καθε καρτα που τραβας μετα αλλαζεις στρατιγικη αυτο πιστευω ειναι το ωραιο

οποτε εχουμε και λεμε AGoT FTW !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!   ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)! I_icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ 2012, 11:42

Μα και το πως θα ερθουνε οι καρτες ειναι θεμα τυχης , και ακομα πιο τυχερο απο οτι θα σου κατσει το ζαρι.
Γιατι στο χαμερ εχεις μια στρατηγικη συνεχη στο τραπεζι , κινησεις επιθεσεις αμυνα.
Στο καρντ γκειμ ειναι θεμα σειρα αποκλειστικης τυχης πως θα κατσουνε οι καρτες στο χερι σου.
Και ιμο γενικα αν σκεφτεσε στις καρτες 1 φορα στο χαμερ σκεφτεσε 5 φορες περισοτερο
μη τα συγκρινουμε Razz ειναι αδικο για τα καρντ γκειμς.
Το καθενα βεβαια εχει τη μαγεια του...
Συμφωνω εδω , το γκειμ εχει τη δικη του γλυκα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ETC 2012 - week of endless warhammer (& FoW)!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» BOXES OF WAR " WARHAMMER 40K TAG TOURNAMENT" 2012
» Week for Counts!
» A week of challenges

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Γενικές συζητήσεις :: Events and Tournaments-
Μετάβαση σε: