Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Σεπτέμβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 World Eaters - Khorne - Βοήθεια!

Πήγαινε κάτω 
+8
belial
kiour_gr
o thanasis el matador
Khar Vader
Sabbal
nickkxx
tomahawk
Lone Wolf
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kyrgkikas
Spamlord
Spamlord
kyrgkikas


Αριθμός μηνυμάτων : 1030
Ηλικία : 46
Τόπος : Χανια
Currently Playing : WarHammer 40k και WFBS
Registration date : 01/01/2011

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 16:49

Laskoulas έγραψε:
Κυρ γκικα αν θες ξυλο τα Σαλαχια του Τρομου σε περιμενουνε !
αντε ανεβα να παιξουμε καμια μαχη !

Σαλαχια του τρομου?Νομιζα οτι επαιζες Plague Marines!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 16:55

Δε με ξερεις για αυτο
ο Καρλος το Τσακαλι ωχρια
ο Κυνηγος (οχι ο σβαρτζ αλλα η σαυρα) ειναι γατακι
ο Μπρους Γουιλς στο Πολυ σκληρος για να Πεθανει ζητησε ιδιαιτερα
απο τον Ρακοθ Μαουγκριμ τον Θανατοπορο των Ξηλωτη των Κοσμων το Νυχτοβατη τον Πρωτο των Αρχαιων.
Razz

Αφου ειμαι ΧΑΜΕΛΕΩΝ
οι Πλαγκ μαρινς ειναι τουμπανα αλλα την καρδια μου τη κλεψανε (μετα την Σασα Μπαστα) τα Σαλαχια και οι Δαιμονες (και τα βαζω ολα αυτα)!Razz αντε με τα γατακια με τις πανοπλιες !
σερφινκ στο διαστημα
χρααατς !

καθε μαχη ειναι φροντιστηριο και θελω να παιζω με διαφορετικα ατομα , τακτικες και στρατιγηκες για να ανεβενω στα experience Razz
I learn !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyrgkikas
Spamlord
Spamlord
kyrgkikas


Αριθμός μηνυμάτων : 1030
Ηλικία : 46
Τόπος : Χανια
Currently Playing : WarHammer 40k και WFBS
Registration date : 01/01/2011

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 17:12

well then challenge accepted.Σε εχει παιξει κανεις με Tau?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 17:33

ααα ρε
τι λες για αντριλα και ξυλο οταν μου το παιζεις ινδιανος στο Μπικ Λιτλ Χορν , τρεχω τρεχω σε σουταρω κουδουνακι δεν εχει
πφφφ !

περα απο τη πλακα οτι θες παιξε ομως
δε με ενδιαφερει το αποτελεσμα αλλα το να μαζευω εμπειριες και να μαθαινω τα αντιπαλα κοντεξ !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyrgkikas
Spamlord
Spamlord
kyrgkikas


Αριθμός μηνυμάτων : 1030
Ηλικία : 46
Τόπος : Χανια
Currently Playing : WarHammer 40k και WFBS
Registration date : 01/01/2011

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 17:53

Μα νομιζα οτι ηθελες να παιξεις κατι διαφορετικο.Oh well θα παω τους Τau στο ΒΒ και θα κατεβασω τον Χουτσερ τον Σταυρωτή (aka astorath the grim) και τα παλικαρια του στο σπιτι στην Ν. Σμυρνη.

Μεχρι τοτε θα μαζευω ξυλα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 18:02

Oχι ρε οτι τραβα η ορεξη σου
δεν εχω προβλημα ισα ισα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lone Wolf
Hero
Hero
Lone Wolf


Αριθμός μηνυμάτων : 770
Τόπος : πάτρα
Currently Playing : Infinity the game, Firestorm Armada
Registration date : 15/03/2012

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 18:42

Full DC Army χαχαχαχα το έχω σκευτεί και αυτό! χαχοχαχο!!

αλλά δεν γίνεται να τα έχουμε όλα στη ζωή...! (έχεις κανένα λίνκ?)

μμμμ βασικά πες ότι οι ζερκερς θα κάθονται στα αυγά τους... κοτζάμ Raider έχουν να κρίβονται!

να βγαίνουν μόνο όταν είναι απόλυτη ανάγκη να τσαρτζάρουν κάτι μαζικό...

και τις μικρές μοναδούλες να τις καθαρίζει το σούτινγκ και τα φλογοβόλα των δράκων...

έβαλα τα plasmacannon γιατί πασχει η λίστα ενάντια σε terminators λίγο... νομίζω...?

σε λίγο που θα αυξηθούν οι deathwing δεν θα πρέπει να έχω ένα dedicated 2+ killer?

η να αφήσω αυτό το ρόλο στο forgefiend λέτε με τις τρείς μπλαστρες αμα λάχει?





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://coverordie.wordpress.com/
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 18:54

στο καινούργιο DA codex θα παρακαλάς να βρεις Deathwing μπροστά σου ... θυμήσου ένα όνομα "Banner of Devastation" ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lone Wolf
Hero
Hero
Lone Wolf


Αριθμός μηνυμάτων : 770
Τόπος : πάτρα
Currently Playing : Infinity the game, Firestorm Armada
Registration date : 15/03/2012

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 18:57

αυτό με το salvo 2/4?


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://coverordie.wordpress.com/
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 18:58

ναι 40 βολές η κάθε μονάδα με τα bolters στις 6"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lone Wolf
Hero
Hero
Lone Wolf


Αριθμός μηνυμάτων : 770
Τόπος : πάτρα
Currently Playing : Infinity the game, Firestorm Armada
Registration date : 15/03/2012

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 19:03

πάλι καλά που έχω επενδήσει σε AV14!!

πως βλέπεις την παρασπάνω λίστα ενάντια στο νέο dex των DA?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://coverordie.wordpress.com/
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 19:06

belial έγραψε:
στο καινούργιο DA codex θα παρακαλάς να βρεις Deathwing μπροστά σου ... θυμήσου ένα όνομα "Banner of Devastation" ....

Kαναμε τσισακια μας Razz
ροαρ ρε !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 19:12

Θα ήταν μακακία εάν σου έλεγα το ότιδήποτε τώρα . Δεν το έχω καν στα χέρια μου το περιμένω αύριο . Αυτό που μπορώ να πώ με βεβαιότητα είναι ότι οι DA θα είναι ότι πιο shooting marine chapter έχει βγεί ποτέ , με αρκετά καλά πράγματα και πολλές διαφορετικές λίστες viable για κάθε γούστο (επιτέλους) . Και νομίζω ότι σιγά σιγά με τόσα flakk missile και dreadnoughts με skyfire rules (mortis αλλά κρατάω μια επιφύλαξη εάν ισχύει) θα είναι και το αντίδοτο στα πολλά aircraft spam με AV 11 .

Για να είμαι ειλικρινής με τόσα αντι - chaos rules που έχουν οι DA θα έχουν θέμα οι CSM. άσε να σου ξαναπώ σε κάνα 2 μήνες μετά το extended play τεστ .

Εχθές πάντως είδα ένα battle report , με ένα DA player που έσκασε 160 βολές σε κάτι νεκρον units Razz σε ένα shootinh phase lol! lol! antegia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 19:17

Laskoulas έγραψε:
belial έγραψε:
στο καινούργιο DA codex θα παρακαλάς να βρεις Deathwing μπροστά σου ... θυμήσου ένα όνομα "Banner of Devastation" ....

Kαναμε τσισακια μας Razz
ροαρ ρε !



εσένα δεν θα σου πω τίποτα μόνο αυτό http://sintagoulis.gr/tag/%CF%83%CE%B1%CE%BB%CE%AC%CF%87%CE%B9 lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lone Wolf
Hero
Hero
Lone Wolf


Αριθμός μηνυμάτων : 770
Τόπος : πάτρα
Currently Playing : Infinity the game, Firestorm Armada
Registration date : 15/03/2012

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 19:22

xoxoxoxo

βασικά εγω δεν παίζω χάος γενικά... θέλω να κάνω μία λίστα ώστε να έχει διαχρονικότητα και ισσοροπία γιαυτό πρίζω τον κόσμο....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://coverordie.wordpress.com/
kyrgkikas
Spamlord
Spamlord
kyrgkikas


Αριθμός μηνυμάτων : 1030
Ηλικία : 46
Τόπος : Χανια
Currently Playing : WarHammer 40k και WFBS
Registration date : 01/01/2011

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 19:22

Lone Wolf έγραψε:
Full DC Army χαχαχαχα το έχω σκευτεί και αυτό! χαχοχαχο!!

αλλά δεν γίνεται να τα έχουμε όλα στη ζωή...! (έχεις κανένα λίνκ?)


αν κοιταξεις στο blog μου (εκει στην υπογραφη μου) θα βρεις καμια τριανταρια.Mε τα Storm ravens τους και τα Rhinoes.

Οταν ξανανεβω αθηνα θα σηκωσω μια φωτογραφια την λιστα για παρτυ σου.Οπως και να εχει ακομα και με Dark Angels η Salamanders. Μονο η Death Company , οι αρχοντες του τρομου , τα αδελφια του Χουτσερ του Σταυρωτη ,οι αιματοβαμενοι μαρτυρες εχουν φερει τετοια σφαγη στα πεδια μαχης που εχω υπαρξει μαρτυρας.Γιατι οπως λεει και το ροστερ που δεν εχει Scoring units

Δεν μου φτανει η νικη .ΟΛΟΙ πρεπει να πεθανουν

Χουτσερ ο Σταυρωτης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lone Wolf
Hero
Hero
Lone Wolf


Αριθμός μηνυμάτων : 770
Τόπος : πάτρα
Currently Playing : Infinity the game, Firestorm Armada
Registration date : 15/03/2012

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 19:24

αυτά με πορώνουν τι σκόρινγκ units και κουραφέξαλα!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://coverordie.wordpress.com/
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 19:24

kyrgkikas έγραψε:
Lone Wolf έγραψε:
Full DC Army χαχαχαχα το έχω σκευτεί και αυτό! χαχοχαχο!!

αλλά δεν γίνεται να τα έχουμε όλα στη ζωή...! (έχεις κανένα λίνκ?)


αν κοιταξεις στο blog μου (εκει στην υπογραφη μου) θα βρεις καμια τριανταρια.Mε τα Storm ravens τους και τα Rhinoes.

Οταν ξανανεβω αθηνα θα σηκωσω μια φωτογραφια την λιστα για παρτυ σου.Οπως και να εχει ακομα και με Dark Angels η Salamanders. Μονο η Death Company , οι αρχοντες του τρομου , τα αδελφια του Χουτσερ του Σταυρωτη ,οι αιματοβαμενοι μαρτυρες εχουν φερει τετοια σφαγη στα πεδια μαχης που εχω υπαρξει μαρτυρας.Γιατι οπως λεει και το ροστερ που δεν εχει Scoring units

Δεν μου φτανει η νικη .ΟΛΟΙ πρεπει να πεθανουν

Χουτσερ ο Σταυρωτης

Τουλάχιστον δεν έχεις να σκεφτείς obj ! βουρ και ότι δώκει ! μου αρέσει !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: World Eaters - Khorne - Βοήθεια!   World Eaters - Khorne - Βοήθεια! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 14 Ιαν 2013, 19:27

Lone Wolf έγραψε:
αυτά με πορώνουν τι σκόρινγκ units και κουραφέξαλα!!



Πάντως οι zerkers στην έκτη με το rhino rush nerf δεν νομίζω ότι θα είναι το ίδιο άσε που τους έκοψαν και μια Α από το profil τους εάν θυμάμαι καλά . Βέβαια μπορείς να το δοκιμάσεις ! αλλά εγώ προτιμώ τους lords σε jugger και bikers για την αλητεία και την fluffia !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
World Eaters - Khorne - Βοήθεια!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warhammer 40K :: Army lists, FAQ and Tactics-
Μετάβαση σε: