Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Saurus Finest!  08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
Saurus Finest!  I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
Saurus Finest!  I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
Saurus Finest!  I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
Saurus Finest!  I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
Saurus Finest!  I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Σεπτέμβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 Saurus Finest!

Πήγαινε κάτω 
+8
thane13
Laskoulas
Tzineris
Flames
xrisomiga
Samanos
tomahawk
theodddore
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
theodddore
Hero
Hero
theodddore


Αριθμός μηνυμάτων : 929
Ηλικία : 30
Τόπος : Nowhere
Currently Playing : Warmachine trollbloods , Warhammer Bretonnia , Chaos space marines
Registration date : 30/05/2010

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 12:19

Πρωτος Σαυρος βαμμενος κοκκινος , δεν εχει τελειωσει φυσικα και sorry για την καμερα αλλα ενω ειναι 16 megapixel απλα δεν μπορω να βγαλω καλες foto Sad . Τεσπα οι σαουρους λεω να γινουν διαφορα χρωματα για να εχουμε ποικιλια Razz . Ο συγκεριμενος δεν εχει τελειωσει αλλα θελω συμβουλες οποιος μπορει για highlights κτλ Αν θελετε μεγαλυτερο μεγεθος πειτε μου , αλλα γενικα δεν εχω πολυ καλη αναλυση προιδοποιω!!
Saurus Finest!  Dscn1012im



Saurus Finest!  Dscn1020r

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tomahawk
Spamlord
Spamlord
tomahawk


Αριθμός μηνυμάτων : 1378
Τόπος : Κερατσίνι (Πειραιάς)
Currently Playing : Τίποτα
Registration date : 26/04/2011

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 12:33

Ωραίος ρε, το σπαθί μου αρέσει πολύ Smile
μη τα βάφεις ένα ένα ρε θα τρελαθείς :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Samanos
Arch Spammer
Arch Spammer
Samanos


Αριθμός μηνυμάτων : 2166
Ηλικία : 30
Τόπος : (Sydney)
Currently Playing : WFB-Mordheim
Registration date : 11/04/2010

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 12:40

Tomahok έγραψε:
Ωραίος ρε, το σπαθί μου αρέσει πολύ Smile
μη τα βάφεις ένα ένα ρε θα τρελαθείς :Ρ

αυτα ειναι γουστα.
εγω πχ δεν μπορω να κανω mass painting (ενα χρωμα σε ολη τη μοναδα μετα το επομενο κτλ) απλα τρελενομαι.

θοδωρη πολυ ωραιος ρε. η ασπιδα δεν κανει αρκετη αντιθεση με τη σαυρα ομως κατεμε. ισως ενα διαφορετικο χρωμα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrisomiga
Arch Spammer
Arch Spammer
xrisomiga


Αριθμός μηνυμάτων : 3097
Registration date : 19/03/2011

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 12:41

κανε τα shield άσπρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theodddore
Hero
Hero
theodddore


Αριθμός μηνυμάτων : 929
Ηλικία : 30
Τόπος : Nowhere
Currently Playing : Warmachine trollbloods , Warhammer Bretonnia , Chaos space marines
Registration date : 30/05/2010

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 12:46

Ευχαριστω πολυ tomahok, αν και φαινεται για καποιο λογο καλυτερο στην φοτο απ'οτι ειναι Razz Βασικα , επειδη δεν εχω πολυ πραμα , και γενικα επειδη θα περνω λιγα λιγα , ελεγα να δωσω λιγο παραπανω προσοχη στο καθε μοντελο , ελπιζοντας να εχω αρκετη υπομονη Razz
Παντως παρατηρισα οτι τα χρωματα για καποιο λογο βγηαν στην foto πιο ζωντανα απ'οτι ειναι...
Xrysomiga , ωραια ιδεα , οπως ειπα δεν θα τους κανω ολους το ιδιο χρωμα , αλλα θα το δοκιμασω λογικα σε καποιον αλλο κοκκινο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 50
Registration date : 28/08/2011

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 12:50

εμπαινε παιχταρά μου! μαμεί το κόκκινο με το χρυσό !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theodddore
Hero
Hero
theodddore


Αριθμός μηνυμάτων : 929
Ηλικία : 30
Τόπος : Nowhere
Currently Playing : Warmachine trollbloods , Warhammer Bretonnia , Chaos space marines
Registration date : 30/05/2010

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 13:03

χαχαχα , οντως παει πολυ τελικα το χρυσο με το κοκκινο , μαλιστα σκεφτομουν οταν το εβαφα να το εκανα main theme , αλλα ενας στρατος με οτι να ναι χρωματα νομιζω θα εχει πιο πολυ πλακα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzineris
Hero
Hero
Tzineris


Αριθμός μηνυμάτων : 726
Currently Playing : WAR/MER FANTASY HE,WE,BRET,(Βάφω όμως)
Registration date : 16/02/2012

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 13:11

theodddore έγραψε:
χαχαχα , οντως παει πολυ τελικα το χρυσο με το κοκκινο , μαλιστα σκεφτομουν οταν το εβαφα να το εκανα main theme , αλλα ενας στρατος με οτι να ναι χρωματα νομιζω θα εχει πιο πολυ πλακα Very Happy

Συμφωνώ! δώσε πολυχρωμία στους Σ(τ)αύρους!!!

Ωραίο το κοκκινάκι παρεπιπτόντως Cool

ΑΛΛΑ ΒΓΑΛΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ FFS affraid affraid affraid affraid affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 13:18

Aυτα τα χρωματα μου αρεσουνε
μπορντο , κοκκινο
δωσε !

επισης τσεκαρε και το κιτρινο , ταιρειαζει αρκετα στις σαυρες αν και κανει τα σκινικ να μοιαζουνε καναρινακια.
ειχα μια σορους κιτρινη , τοτε που επαιζαν τα spawns και το κιτρινο τους εδεινε itp.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 50
Registration date : 28/08/2011

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 14:02

Laskoulas έγραψε:

επισης τσεκαρε και το κιτρινο ,.

καλόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο. δεν το χα σκεφτεί! πολύ καλό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thane13
Knight
Knight
thane13


Αριθμός μηνυμάτων : 250
Ηλικία : 33
Currently Playing : dwarfs-empire-chaos warriors-/- Grey Knights
Registration date : 01/11/2012

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 15:00

Παράθεση :
αυτα ειναι γουστα.
εγω πχ δεν μπορω να κανω mass painting (ενα χρωμα σε ολη τη μοναδα μετα το επομενο
+1

Πολύ ωραίο το κοκκινάκι ωραίος στο πα οτί κοκκινο θα μαμήσει!
Έτσι βάφε βάφε κάνε μωβ και κίτρινο/προτοκαλί μέτα να δούμε, η ασπίδα δεν είναι άσχημη για μένα.

Και όντως άμα μπορέσεις καμια καλύτερη photo αν και θα τα δω και από κοντά το ΣΚ Smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την thane13 στις Τετ 03 Απρ 2013, 15:01, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 42
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 15:00

Καλη δουλεια μπραβο! Ωραια επιλογη ; )

Gief more photos ffs!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 50
Registration date : 28/08/2011

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 15:02

thane13 έγραψε:


Και όντως άμα μπορέσεις καμια καλύτερη photo αν και θα τα δω και από κοντά το ΣΚ Smile

το Σκ να ερθετε στο λιτζιον για μάχες! θα κάνουμε μίνι τουρνουα και θα σας κάνω τον ρεφερί αν είναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thane13
Knight
Knight
thane13


Αριθμός μηνυμάτων : 250
Ηλικία : 33
Currently Playing : dwarfs-empire-chaos warriors-/- Grey Knights
Registration date : 01/11/2012

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 15:05

Ω έγω είμαι μέσα! Άμα ψηθούν/ μπορούν και οι άλλοι 3 γτι κανονίσαμε 2πλη μάχη 2v2 allies κ ετσι θα ρθούμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 50
Registration date : 28/08/2011

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 15:21

αμε! πες στον ελφαρα εγώ με γουντ και αυτός με χαι
και σου κ εσενα συμπαίκτη βρετόνια αν δεν έρθει ο θόδωρας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theodddore
Hero
Hero
theodddore


Αριθμός μηνυμάτων : 929
Ηλικία : 30
Τόπος : Nowhere
Currently Playing : Warmachine trollbloods , Warhammer Bretonnia , Chaos space marines
Registration date : 30/05/2010

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 17:03

guys και εγω αν θελετε μεσα ειμαι λογικα , αν και με βολευει καλυτερα σαββατο , + νομιζω αν μπεις και εσυ flames με τον φιλο σου γινομαστε 3vs3 = EPIC απλα θα θελουμε πιο μεγαλο ταμπλο η πιο μικρες λιστες Razz . Τωρα παιδια για τις φοτο σορρυ δεν μπορω να κανς και πολλα , θελω βασικα ενα μικρο tutorial απο καποιον που ξερει να παιζει με τις ρυθμισεις. Το μεγαλυτερο προβλημα ειναι η ελειψη τριποδου που θα προσπαθισω να λυσω! Τωρα για κιτρινο laskoula ειναι ωραιο χρωμα αλλα θελω οποσδηποτε συμβουλες για ποια χρωματα να επιλεξω (εχω μονο ενα κιτρινο Razz ) γιατι γενικα μου φαινεται δυσκολο σαν χρωμα , αλλα σιγουρα θα βγει ωραιο μια παρενθεση εδω, εχω τα skins που ειχες δωσει σε johneleos αλλα δεν βλεπω το περιφημο laskoylio βαψιμο , βουτιγμα μεσα στην μπογια! That was a relief! χαχαχα . Τεσπα συνεχιζω βαψιματακι , θα ανεβασω κι αλλες φοτο οταν τελειωσω , σας ευχαριστω ολους για το feedback! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 50
Registration date : 28/08/2011

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 17:10

Σαββατο! Κυριακή δεν μπορώ εχω επιδρομή σπίτι του Κου τζινέρη! ρε ελάτε εσείς και σας φτιάχνω και μίνι τουρνουά να γουστάρετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theodddore
Hero
Hero
theodddore


Αριθμός μηνυμάτων : 929
Ηλικία : 30
Τόπος : Nowhere
Currently Playing : Warmachine trollbloods , Warhammer Bretonnia , Chaos space marines
Registration date : 30/05/2010

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 17:32

Εγω μεσα ειμαι , απλα επειδη δεν εχω μοντελα θα χρειαστω να μου δανεισετε καποια για proxy Embarassed Razz . Εδω αλλη μια φοτο , εκανα (νομιζω) highlights στο κεφαλι και στην ασπιδα (δεν μου πολυ αρεσει η ασπιδα τεσπα) Συμβουλες οπως παντα ευπροσδετες! Κανω κατι αλλες λεπτομεριες και παμε basing! Saurus Finest!  Dscn1021w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thane13
Knight
Knight
thane13


Αριθμός μηνυμάτων : 250
Ηλικία : 33
Currently Playing : dwarfs-empire-chaos warriors-/- Grey Knights
Registration date : 01/11/2012

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 18:00

gj man!! πολύ καλό!

@Για Σάββατο άμα μπορούν και ψήνουν και οι άλλοι πάμε Legion αλλιώς Χολαργό.

@Για τα proxy σου είπα μην αγχώ απλά θα μ πεις τι θες έχω μοντέλα (proxy δλδ Razz)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theodddore
Hero
Hero
theodddore


Αριθμός μηνυμάτων : 929
Ηλικία : 30
Τόπος : Nowhere
Currently Playing : Warmachine trollbloods , Warhammer Bretonnia , Chaos space marines
Registration date : 30/05/2010

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 18:08

Οκ ρε thnx! Θα φτιαξω αν ειναι μια λιστουλα να δω και τι μου λειπει και θα σου πω Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Desfer
Champion
Champion
Desfer


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα, Κάτω Χαλάνδρι
Currently Playing : Skorne!!!
Registration date : 18/05/2011

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 19:14

ωραία τα σαυριδια!! όπως είπε κ ο Μανώλης έχουμε μόντελα για προξυ, όσα θες ζητα. Άρα το 2vs.2 γίνεται 3vs3? :-o διαφήμιση τ αθλήματος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzineris
Hero
Hero
Tzineris


Αριθμός μηνυμάτων : 726
Currently Playing : WAR/MER FANTASY HE,WE,BRET,(Βάφω όμως)
Registration date : 16/02/2012

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 19:33

¨ετσι τώρα μάλιστα φαίνεται καλύτερα! Αυτό το ζουμ να χρησιμοποιείς, τώρα μένουν μόνο οι γωνίες λήψης (αλλά μην ρωτήσεις τον Φλέιμς γι αυτό Razz )!
Πολύ ωραίο και καθαρό βάψιμο για το τραπέζι!! Καλή συνέχεια!

Επίσης όλα τα χρώματα ταιριάζουν στα σαυράκια αν επιλέξεις κίτρινο, θα σου πρότεινα ένα πιο μπεζοειδές κίτρινο σαν απόχρωση και γενικότερα αν επιλέξεις φωτεινό χρώμα, λευκό ή γκρι αστάρι Very Happy ! θα κάνει τη ζωή σου ευκολότερη! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thane13
Knight
Knight
thane13


Αριθμός μηνυμάτων : 250
Ηλικία : 33
Currently Playing : dwarfs-empire-chaos warriors-/- Grey Knights
Registration date : 01/11/2012

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 19:50

Desfer έγραψε:
ωραία τα σαυριδια!! όπως είπε κ ο Μανώλης έχουμε μόντελα για προξυ, όσα θες ζητα. Άρα το 2vs.2 γίνεται 3vs3? :-o διαφήμιση τ αθλήματος!!!

Μπορείς να παμε Legion οπότε, Δημήτρη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Desfer
Champion
Champion
Desfer


Αριθμός μηνυμάτων : 161
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα, Κάτω Χαλάνδρι
Currently Playing : Skorne!!!
Registration date : 18/05/2011

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 20:03

ναι ναι, πάμε ;-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thane13
Knight
Knight
thane13


Αριθμός μηνυμάτων : 250
Ηλικία : 33
Currently Playing : dwarfs-empire-chaos warriors-/- Grey Knights
Registration date : 01/11/2012

Saurus Finest!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saurus Finest!    Saurus Finest!  I_icon_minitimeΤετ 03 Απρ 2013, 20:43

Ωραία έκλεισε άρα τι λιστες φτιάχνουμε για το 3v3 flames; από μία 1000αρα ο καθένας;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Saurus Finest!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Skinks vs Saurus!
» SAURUS OLDBLOOD ON CARNOSAUR
» Saurus Scar-Veteran on Cold One
» Saurus Cavalry flank charge!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Painting and Modelling :: Painting and Modelling-
Μετάβαση σε: