Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 Τι τουρνουα θελει ο λαος?

Πήγαινε κάτω 
+23
belial
Siegfried VII
Trollzor
helmet
Nightmare Mazer
JimBouz
isilnor
skario
Asarnil the Dragonlord
Hunter
medas
Aramil Sair Sianontel
iatroblast (t)
lance-a-lot
iron man
Juan
Giorel
Achaian
talazorn
Khar Vader
admin
Tzortz
Laskoulas
27 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Τι τουρνουα θελει ο λαος?
UK GT
Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_vote_lcap29%Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_vote_rcap
 29% [ 15 ]
ETC χωρις Ladder +- 10% ή 20%
Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_vote_lcap8%Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_vote_rcap
 8% [ 4 ]
ETC χωρις κατηγοριες A,B,C,D,E 2000 2100 2250 2500, 2700
Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_vote_lcap6%Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
ETC χωρις κατηγορίες και χωρις Ladder
Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_vote_lcap38%Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_vote_rcap
 38% [ 20 ]
Κάτι άλλο που θα το ποστάρω οσονούπω
Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_vote_lcap6%Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
ETC... ότι πει η AR commitee!!!
Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_vote_lcap13%Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_vote_rcap
 13% [ 7 ]
Σύνολο Ψήφων : 52
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Trollzor
Arch Spammer
Arch Spammer
Trollzor


Αριθμός μηνυμάτων : 4424
Ηλικία : 41
Τόπος : Ζμπέοςμ.
Currently Playing : Με τα νεύρα των ζώων
Registration date : 28/09/2009

Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ 23 Νοε 2009, 01:59

mohammadurk έγραψε:

Οκ, σόρυ, νόμιζα ότι υπάρχεις...
Sleep

Έχεις δικαίωμα να κρίνεις. Έχεις αρκετά δικαιώματα. Έχεις και υποχρεώσεις. Έχεις και την υποχρέωση να φέρεσαι πιό σωστά. Θα κερδίσεις πολλά.

Μελλοντικά σου σχόλια αγνοούνται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iatroblast (t)
Spamlord
Spamlord
iatroblast (t)


Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Τόπος : Faliro - Attiki
Currently Playing : Warhammer Fantasy (The Empire), Magic the Gathering (casual), RISK Legacy
Registration date : 24/02/2009

Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ 23 Νοε 2009, 03:24

Παράθεση :
Έχεις παίξει ποτέ warhammer και με τα 2 συστήματα; Επειδή υποστηρίζουμε ένα σύστημα με το οποίο βλέπεις αληθινούς στρατούς στο τραπέζι και όχι τις αηδίες του GT?
mohammadurk με εχεις μπερδεψει λιγο, αλλα γνωριζεις οτι αηδια αποκαλεις το Warhammer?
Δικαιωμα σου, αλλα πρεπει να καταλαβουμε οτι το παιχνιδι εχει κανονες

Προτεινα δυο λυσεις (αν και η καλυτερη ειναι να παιζουμε με τους κανονες του Warhammer):
- Ψηφοφορια ανα ατομο (δηλ. οχι ανα ομαδα-club-παρεα) ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΘΕ Τουρνουα μεταξυ των συμμετεχοντων, ωστε να αποφασιζουν κατα πλειοψηφια τι θα εφαρμοστει
Αν οι συμμετεχοντες ειναι αρκετοι και οι επιλογες σχετικα μοιραζονται
- Τουρνουα ΚΑΙ με τα δυο συστηματα

-edit-
Παράθεση :
Φυσικά και μπορώ. ψοφάω να επιχειριματολογώ όταν ξέρω πως έχω δίκιο...
Ή οταν πας να μας τρελανεις lol!
Οι αριθμοι ειναι αδιαμφισβητητοι και αντικειμενικοι, οποτε ΔΕΝ ενδεχονται πανω απο μια ερμηνεια

Aς πουμε απλα, οτι δεν εχεις και τις αγαθοτερες προθεσεις οταν κουβεντιαζεις
Εγω παραπανω προτεινω συγκεκριμενα πραγματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aramil Sair Sianontel
Spamlord
Spamlord
Aramil Sair Sianontel


Αριθμός μηνυμάτων : 1664
Ηλικία : 40
Τόπος : coming...
Registration date : 22/10/2008

Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ 23 Νοε 2009, 10:45

Εγώ που δεν το κατέχω το παιχνίδι θα ήθελα να μου γράψετε μία λίστα GT για να παίζω με τα ork μου και μία για να παίζει ο φίλος μου το γουρούνι με τα beasts του....συγκεκριμένα θα ήθελα να την παλεύουν ενάντια σε graveguard ή/και 2 εξάδες flamers.
τώρα φυσικά θα μπορούσα να αγοράσω και undead (ε chrono?) αλλά φαντάσου μία φοβερή αίθουσα 23 τραπέζια απ'τα οποία θα είναι : 8 dark elfs, 7 Undead, 8 demons? Μέρος του παιχνιδιού είναι και η ποικιλομορφία των στρατών-θα μπορούσαμε να το λέμε :
CarsteinoThirsterAssassinhammer επίσης.
Δεν μου αρέσει να αλλάζουμε τα codex (τα λέω στη γλώσσα σου Κωστή για να καταλαβαίνεις)
αλλά κάποιοι στρατοί απλά don't stand a chance.
To warhammer δεν είναι αηδία iatroblast, το warhammer είναι παιχνίδι με μινιατούρες (τουλάχιστον για μένα) άρα η ψυχή του είναι εκεί, και άλλο set κανόνων να είχε μάλλον πάλι θα έπαιζα. η αδικία και οι εσφαλμένοι κανόνες είναι αηδία απ'την άλλη.
Δεν πιστεύω ότι οποιοσδήποτε εδώ που στηρίζει gt παίζει είτε orcs, είτε beasts είτε ogres, είτε wood, είτε tomb kings κτλ κτλ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trollzor
Arch Spammer
Arch Spammer
Trollzor


Αριθμός μηνυμάτων : 4424
Ηλικία : 41
Τόπος : Ζμπέοςμ.
Currently Playing : Με τα νεύρα των ζώων
Registration date : 28/09/2009

Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ 23 Νοε 2009, 10:53

Aramil Sair Sianontel έγραψε:

τώρα φυσικά θα μπορούσα να αγοράσω και undead (ε chrono?)
Δεν πιστεύω ότι οποιοσδήποτε εδώ που στηρίζει gt παίζει είτε orcs, είτε beasts είτε ogres, είτε wood, είτε tomb kings κτλ κτλ.

Ναι κολητέ σε καλή τιμή !! !! !! Smile
Το παιχνίδι έχει ως έχει μαν το έχουμε ξαναπεί. Όλα τα παιχνίδια έχουν Imbalances, δυστυχώς το WHFB είναι πήχτρα. Παίζω Vampire Counts από όταν ξεκίνησα, αλλά ίσως να με είδες να παίζω με themed Warriors of Chaos... αν όχι ρώτα παραδίπλα. Η διαφορά είναι ότι εγώ το δέχομαι ότι ο στρατός έχει μειωνέκτημα και παίζω με αυτό, δεν απαγορεύω στον αντίπαλό μου να με νικάει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aramil Sair Sianontel
Spamlord
Spamlord
Aramil Sair Sianontel


Αριθμός μηνυμάτων : 1664
Ηλικία : 40
Τόπος : coming...
Registration date : 22/10/2008

Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ 23 Νοε 2009, 11:07

Όχι αλλά από ένα σημείο και μετά σου απαγορεύει εκείνος να νικήσεις.
"Τέλος σοβαρού μέρους post"

Εκτός φυσικά και αν έχεις βαμπίρια...βαμπίρια ο καλυτερος στρατός τώρα σε τιμες
πολυ
πολύ
λογικεεεές!
(Δεν θα αγοράσω αλλά προσπαθώ να βοηθήσω Wink )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hunter
Knight
Knight
Hunter


Αριθμός μηνυμάτων : 466
Ηλικία : 44
Registration date : 20/01/2009

Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ 23 Νοε 2009, 12:33

Ασχετο αλλα παντως εμενα μουχει λειψει ενα τουρνουα με σπεσιαλ χαρακτερς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
talazorn
Spamlord
Spamlord
talazorn


Αριθμός μηνυμάτων : 1653
Ηλικία : 34
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : warhammer fantasy
Registration date : 06/10/2008

Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ 23 Νοε 2009, 18:21

Θα γίνει κι αυτό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 39
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ 23 Νοε 2009, 18:27

ναι θα παιξουμε GT και μετα θα λετε τι καφριλα ειναι ο thorek o kairos ..... εγω ειμαι μεσα για GT οποτε θελετε μου λετε ο thorek περιμενει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iatroblast (t)
Spamlord
Spamlord
iatroblast (t)


Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Τόπος : Faliro - Attiki
Currently Playing : Warhammer Fantasy (The Empire), Magic the Gathering (casual), RISK Legacy
Registration date : 24/02/2009

Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 24 Νοε 2009, 04:50

Aramil υποστηριζεις πως "από ένα σημείο και μετά σου απαγορεύει ...να νικήσεις"
εγω αυτο δε το πιστευω, ΑΛΛΑ ΕΣΤΩ! Μη το συζητησουμε αυτο... εστω οτι στο απαγορευει. ok.. και λοιπον? τι εγινε?

Εγω εχω Empire ok?
Νομιζεις θα μου αρεσε να μπαινω στο παιχνιδι και να ξερω πως ειμαι ισαξιος με τους Daemons ή πως μπορω να τους εξαφανισω απο προσωπου γης?
Ξενερωμα ελεεινο!
Αυτο που μετρα ειναι η υποθεση του παιχνιδιου
Οταν παιζεις κλεφτες και αστυνομους κυνηγανε οι αστυνομοι και οι αλλο τρεχουνε! Τι να κανουμε? ετσι ειναι το παιχνιδι και καλα κανει
Οι ανθρωποι απο που και ως που ειναι ισαξιοι με τους δαιμονες? ελεος! Και θα κρυφτω, και θα χεστω, και θα φυγω, και το σταυρο μου θα κανω, και θα γουσταρω!!
Εννοειται πως αν με ενδιεφερε η περιπτωση της νικης θα επελεγα διαφορετικο στρατο.
Τι παθατε με τη νικη και τη νικη? Το παιχνιδι ειναι αναπαρασταση και το γουσταρουμε γι'αυτο που ειναι

υ.γ.
δεν ειπα εγω πως το παιχνιδι ειναι αηδια. το αντιθετο
ο iron man κατεβαζει thorek, εγω κατεβαζω Luthor Huss και Helborg να γουσταρουμε -why not? cheers

-edit-
Παράθεση :
επίσης αυτές τις βαρετές λίστες που κυκλοφορούν copy-paste (empire με archlector, steam tank, 2 x outriders, 2 x cannons, 3 x crossbowmen) πότε θα τις νερφάρουν? σιχάθηκα να βλέπω ανθρώπους να παίζουν την ίδια ακριβώς λίστα ΕΛΕΟΣΑ
Σε αυτο ναπω -και συγκεκριμενα για την Εmpire- ειναι ενας στρατος που οσο αφορα τις λιστες χαραμιζεται
εχουν βγει ενα σωρο ιστοριες στα Αrmybooks -αλλα και στο τελευταιο- του στρατου και ειναι σα να μην υπαρχουν
Θεματα υπαρχουν απειρα: στρατος του Hochland! Βαλε handgunners και bowmen που ειναι κυνηγοι και ταιριαζει. Hochland long riffles (χωρις engineers που δεν εχουν δουλεια εκει πανω), κανα Δρυϊδη, ενα-δυο captains με τους swordsmen τους και τους spearmen που ειναι ξυλινο οπλο και απο ξυλα εχουν ενα σωρο... Βαλε και pistoliers και να ο στρατος του Hochland, χαρμα οφθαλμων
Θελεις Nuln? ok! κανονια, volleygun, rocket battery, handgunners (oχι crossbowmen.. δε παει..). Mαγοι απαγορευονται! Η Nuln τους κοροϊδευει! Αν βαλεις, βαλε εναν της σχολης του μεταλλου που ειναι οι μονοι που τους σεβονται γιατι πειραματιζονται με νεα ειδη gunpowder! (και αυτος level 1 δηλ...) Τελος 2-3 engineers οπως και δηποτε(!) και μια μοναδα outriders
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 24 Νοε 2009, 08:40

( δες τον δικο μου στρατο ! Πες πες πες πες για την περιοχη ! :Ρ )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 24 Νοε 2009, 08:57

το fluff πέθανε και στο φάντασυ και στο 40K

τι να κανουμε? copy-paste λίστες απο εδώ και πέρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 24 Νοε 2009, 09:33

γιατι δε κανουμε μια προσπαθεια να κανουμε ενα campaign?

μεταξυ τον αλλων, να βαλουμε και ενα requirement για υπαρξη fluff και ολα καλα και ωραια. να δουμε καινουριες λιστες και ολα τα σχετικα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
το Μινιον
Champion
Champion
το Μινιον


Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ηλικία : 32
Τόπος : Πατρα ρεεεεε
Currently Playing : Ταπες βαρελιων και ΜΟΝΟPOLY
Registration date : 24/10/2009

Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 24 Νοε 2009, 09:40

egw symfwnw me iatroblast.ti nohma tha eixe na einai oloi oi stratoi idioi???kalitera na yparxoun challenging stratoi.ekei fainetai o swstos general.Asarnil exeis high elves den se xalane katholou se kanena systima.exeis kai orcs.GT me 2000 pontous kai ton Archisfacth special character elega kai mia proseuxh me ta vampires mou.kai den nikages daimones....
so what???to fluff den pethane Corum to skotwse o Elmer-LaskoulasΤι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Dcap5ahagcaioeos3ca1ukrj mazi me olous tous loipous gnwstous agnwstous(skario,aeroporia ktl) pou eisigithikan to ETC.paixe fluff lists sto ETC kai deixe oti boreis.Fluff list me chaos warriors se local tournoua kuriakhs;2os meta apo Swthropoulo pou katevaze thn tyrila lista twn Lizardmen(paixame teleutaio gyro).Nikhsa daemons 20-0 kai High Elves me diafora 1800 pontwn.gamaw????lista me warriors paizous lordo me stupidity,2 spawn kai ena swro xazomares,alla vghka 2os file m.boreis kai sy na paixeis succesful fluff list!!!!Kai to fluff tou 40k kala kratei.10 xronia chaos thymamai akoma kai akoma mathainw.o archi marine spammer lekkas epivevaiwnwei to gegonos oti yparxei fluff sto 40k.ti poio fluffy apo ena Lekkopoulo vammeno mple na fwnazei for the emperoe!!!to souvlatzidiko einai apenanti!!!!mhn to piasoun oi chaotikoi!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 24 Νοε 2009, 10:08

galvert έγραψε:
γιατι δε κανουμε μια προσπαθεια να κανουμε ενα campaign?

μεταξυ τον αλλων, να βαλουμε και ενα requirement για υπαρξη fluff και ολα καλα και ωραια. να δουμε καινουριες λιστες και ολα τα σχετικα!

Και ποιος θα παιξει ? Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 24 Νοε 2009, 10:27

εμεις κ εμεις Razz

θα χουμε φλαφοιστοριες στυλ d&d

ο στρατηγος μου επεινε σε ενα bar οταν ενας στρατος τον πλησιασε και τον ορισαν οπλαρχηγο....

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 24 Νοε 2009, 10:29

... και φαντάζομαι ότι τράβηξε το σπάθί του και έσφαξε όλους μέσα στο μπάρ?

Κάαατι θυμάμαι... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 24 Νοε 2009, 10:32

Εγω δεν εχω κανενα προβλημα ,ετσι κι αλλιως δεν θα εχει διαφορα .... WE παιζω ... ειμαι fluff player Razz

Aλλα φυσικα και δεν θα εχω θεμα , αρκει τις ιστοριες και το theme του στρατου να το βαθμολογει ο Iatroblast !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 24 Νοε 2009, 10:33

αυτο αυτο! lol!

μονο οι daemons θα χουν διαφορετικο story...

"στα chaos wastes δεν παιζαν ουτε μυγες, μεχρι που οι θεοι του Χαος απο το τιποτα φτιαξαν μια στρατια δαιμονες και την εστειλαν να καταστρεψει τα παντα.... the end!"

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 24 Νοε 2009, 10:43

Πάμε για δεύτερο γύρο ψηφοφορίας μεταξύ των επικρατέστερων 2 απόψεων μια που καμία πρόταση δεν στγκέντρωσε την απόλυτη πλειοψηφία;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trollzor
Arch Spammer
Arch Spammer
Trollzor


Αριθμός μηνυμάτων : 4424
Ηλικία : 41
Τόπος : Ζμπέοςμ.
Currently Playing : Με τα νεύρα των ζώων
Registration date : 28/09/2009

Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι τουρνουα θελει ο λαος?   Τι τουρνουα θελει ο λαος? - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 24 Νοε 2009, 11:46

Corum έγραψε:
το fluff πέθανε και στο φάντασυ και στο 40K

τι να κανουμε? copy-paste λίστες απο εδώ και πέρα...

Ψιτ. Πλύνε το στόμα σου με μπεταντίν όταν βάζεις το iero 40 στα ίδια με το φάντα... lol!

EDIT strikes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι τουρνουα θελει ο λαος?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Γενικές συζητήσεις :: Events and Tournaments-
Μετάβαση σε: