Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Warmachine/Hordes Tournament Warzone 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 Warmachine/Hordes Tournament Warzone

Πήγαινε κάτω 
+9
Asarnil the Dragonlord
Nistass
dreal
Rasfig
belial
Tzortz
admin
forau
Laskoulas
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΤρι 26 Νοε 2013, 16:37

Κυριακή 1/12/2013
Πειραιάς
Warzone
ώρα προσέλευσης 11.00
συμετοχη:6e

Το τουρνουα θα ειναι για 8-16 ατομα, θα γινουν συνολικα 3 γυροι και καθε γυρος θα εχει time limit 1 ωρα ανα παικτη(οποιος εχει Smartphone ας κατεβασει την εφαρμογη Chess Clock), θα χρησιμοποιηθει μια λιστα 50 ποντων


Ειναι μια καλη ευκαιρια και για οσα παιδια θελουνε να δουνε το παιχνιδι σε πληρη μορφη να κανουνε μια βολτα να παρακολουθησουνε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
forau
Hero
Hero
forau


Αριθμός μηνυμάτων : 895
Τόπος : Π. Φάληρο
Currently Playing : Hordes - Circle of Orboros
Registration date : 26/01/2013

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΤρι 26 Νοε 2013, 16:51

Μέσα click....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΤρι 26 Νοε 2013, 16:52

και εγω ...

(click ?Razz wtf...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
forau
Hero
Hero
forau


Αριθμός μηνυμάτων : 895
Τόπος : Π. Φάληρο
Currently Playing : Hordes - Circle of Orboros
Registration date : 26/01/2013

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΤρι 26 Νοε 2013, 16:55

Έχει και ρολοι το παιχνίδι μάνα μου... οπότε click...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
admin
Arch Spammer
Arch Spammer



Αριθμός μηνυμάτων : 3165
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΤρι 26 Νοε 2013, 21:28

Καλό αυτό με το ρολόι αλλά αν το πάρει γραμμή η GW, προβλέπω να βγάζει special edition ρολόι για κάθε στρατό στα 80 ευρώ. click
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΤετ 27 Νοε 2013, 00:30

Αυτος ο elhion spammarei παντου ! ΕΛΕΟΣ ! BAN !!!

Το ρολοι τα ΣΠΑΕΙ ... μακαρι να το ειχαμε και στο Warhammer . click !


YΓ. θα ειμαι Homealone + free , οποτε θα περασω να σλακαρω και να παρω ματι το παιχνιδι !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
forau
Hero
Hero
forau


Αριθμός μηνυμάτων : 895
Τόπος : Π. Φάληρο
Currently Playing : Hordes - Circle of Orboros
Registration date : 26/01/2013

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΤετ 27 Νοε 2013, 00:47

Δεν χρειάζεται να πάει το ρολόι στο hammer, μπορούν να πάνε οι παίκτες σε άλλα rulesets.

Πιο εύκολο και χωρίς να περιμένεις τη GW ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΤετ 27 Νοε 2013, 11:01

Eάν ακούτε ένα ήχο από steaming engines είναι το cyclone Που θα κατέβει σε πρώτη εμφάνιση για την μπλέ ομάδα ....

click .

Dice down !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΤετ 27 Νοε 2013, 11:06

... το βρηκαμε τωρα
κλικ Razz
η αργκο του γουρμοαχορντ Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΤετ 27 Νοε 2013, 11:21

μεγάλη δουλειά το click σε λέω κοίτα να το συνηθίσεις επειδή παίζεις και πολλά παιδιά ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΤετ 27 Νοε 2013, 11:26

Λεω να πεσει ψαλιδι !
εμπα φεις Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rasfig
Knight
Knight
Rasfig


Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 27
Τόπος : Πειραιας
Currently Playing : Ultramarines-Tau Empire at warhammer40k Soviets at bolt action
Registration date : 30/12/2012

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΣαβ 30 Νοε 2013, 19:14

δηλαδή κατά της 3 θα εχει τελειωσει το τουρνουά??? γτ εχω τελικα 12-2 μαθημα αλλα θελω να κατεβω να δω ... κλικ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dreal
Hero
Hero
dreal


Αριθμός μηνυμάτων : 966
Τόπος : Peiraias - Fenris - Bearcave
Currently Playing : Space Wolves - Necrons - Tau - Eldar - Death korps Of Krieg
Registration date : 30/12/2012

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΣαβ 30 Νοε 2013, 19:27

ρε αγορι μου αστα κλικ κ ελα παίξε 40κ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rasfig
Knight
Knight
Rasfig


Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 27
Τόπος : Πειραιας
Currently Playing : Ultramarines-Tau Empire at warhammer40k Soviets at bolt action
Registration date : 30/12/2012

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΣαβ 30 Νοε 2013, 19:33

δεν προλαβενω ρε συ....ασε που εχω βαλει στοίχημα (με εμενα) να ξανανοίξω την βαλιτσα τελη μαιου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rasfig
Knight
Knight
Rasfig


Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ηλικία : 27
Τόπος : Πειραιας
Currently Playing : Ultramarines-Tau Empire at warhammer40k Soviets at bolt action
Registration date : 30/12/2012

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΣαβ 30 Νοε 2013, 19:37

αααα καλα τωρα ειδα ότι λες time limit μια ωρα ανα παιχτη κάθε γυρο.... αλλα ο Σπυρος νομιζω μου ειπε σημερα ότι κραταει καμια ωρα η κάθε μαχη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΣαβ 30 Νοε 2013, 19:56

E περίπου άλλες μπορεί να πάρουν παραπάνω άλλες να τελειώσουν νωρίς ... ανάλογα . click Razz .

Όσοι θέλετε ελάτε αύριο να δείτε .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nistass
Champion
Champion
Nistass


Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 41
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Registration date : 27/07/2011

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΣαβ 30 Νοε 2013, 21:04

γατάκια μόλις τελειώσω τη δουλείά περνω το σφάχτη κι έρχομαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΣαβ 30 Νοε 2013, 21:33

ναι ρε .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 19:26

Λοιπόν καταρχήν Μπράβο σε όλους μας γιατί παρά τις αντίξοες συνθήκες το τουρνουά έγινε και χύθηκε άπειρο αίμα ! .

Τελική κατάταξη .

1ος Ορέστης
2ος Σμαραγδάκης
3ος Τσούμπης
4ος Γρηγόρης
5ος Σπύρος
6ος Μπαγουρδής
7ος Λασκούλας (Ελλάδα μουντιάλ 1994 list) .

Το εφέ μα τα colossal ήταν βαρύ και κάπου εδώ θα αρχίσει λογικά να σοβαρεύει και το πράγμα ...

Το σημαντικό είναι ότι πραγματικά περνάμε καλά και δείχνει ότι το 2014 να είμαστε καλά , θα δώσει πολύ εφέ και θα πέσει τρελό γέλιο .

Grats to winners ! άξιος βέβαια ο Σμαραγδάκης μιας και με νίκησε οι 2 άλλοι κούνελοι (1ος - 3ος καλά ειδικά αυτός ) ήταν εκεί επειδή απέφυγαν τον πιστολά μου . Ειδικά ο Τσούμπης όταν ο αντίπαλος του παίχτηκε στο ζάρι λόγω ισοπαλίας στο tie breaker , έκανε κακάκια του απο την χαρά του όταν είδα η ζάρι να δείχνει Strakov και όχι ecaine !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 19:32

Συγχαρητήρια σε όλους!
 forau με κίνηση ματ ενώ όλα ήταν (φαινομενικά) εναντίον του πήρε τρομερή νίκη...
Σμαραγδακης πολύ ωραία λίστα (μπρρρρ τα κολοσαλ)....
 Λασκουλας ρούφηξε.... εμπειρίες. Κ όχι μόνο. Χαχαχαχαχαχα
Σύντομα θα ακολουθήσω κ εγώ βέβαια αλλά μέχρι τότε θα τον τρολλαρω για το 4-4-2!
 Και τώρα διάβασμα κανόνων! Επιτέλους παιχνίδι χωρίς premeasure!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 19:43

Καλη φαση ! Ειχε ηρεμια στις μαχες αλλα και φασαρια απο τους γνωστους ... φαντασαδο40κοπαικτες του "original" Πειραια(Laskoulas/Eddy/Tzortz/Greg ...ελειπε ο Μοχυ ..τι δουλεια εχω εγω με τους 45ριδες φφς !!! )  αλλα και της Πατρινης Κατσαριδας ( PaxyGourouni! ) !

Νομιζω οτι 5-10 ατομα ειναι "οπου γαμος και χαρα η Βασιλω πρωτη" ! Εχουμε προβλημα τελικα....

Ο Εντυ μου εκανε το δωρο-υποσχεση απο το γουρι που του εφερα στο τουρνουα που κερδισε και μου εδωσε για ΜΙΑ κοκα-κολα τον 2ο στρατο απο το starter set ! Οποτε για τα βασικα ειναι μια σουπερ αρχη . Ειδικα μεχρι ο Orborostratos μου να ειναι ετοιμος για μαχες ! Αγορασα και το πρωτο κουτακι με .... DRUIDS ! ROAR ! Ευχαριστω Εντυ !

Επισης ευχαριστω τον Nistass για την mini-μαχη με τον Εντυ και 'μενα να ρωταω διαφορα κουλα σχετικα με το παιχνιδι . Επισης ο sas_ton_forau ( Ορεστης ) εχει βοηθησει αρκετα το παιχνιδι στο καταστημα του Πειραια . Σε οτι του πεις , σε οτι και αν ρωτησεις σου απανταει ,τρεχει,δειχνει . Μπραβο Ορεστη . Εσυ , ο Σπυρος ( Belial ) , Greg , ΠαχυΓουΓουΝι ( ;ρ ) δειχνετε το ποσο γουσταρετε το Wargaming !

Μπραβο στους Νικητες και ειδικα στον Laskoulas που ειναι μεσα σε ολα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 19:51

Μη κλεβετε τις ατακες μου φφς ! Razz
εγω πριν καν ξεκινησουμε και μολις ειδα τα κτηνη του πολεμου , το ειπα ηρθα Αλκετας Παναγουλιας Εθνικη 94 με τη Πλυστρα Καλαντρα για το ρουφηγμα της εμπειριας και τη μπουγαδα Razz
Ωραια περασαμε το παιχνιδι εχει πολυ καλα και δυνατα σημεια ενδιαφεροντος και χαiρομε να βλεπω κοσμο να ερχετε (χαρηκα που ειδα εντι τζορτζ παχυ), καθως και εμεις οι μαθητες να μαθαινουμε !
αντε να γινει το επομενοοοοοοο !
Μραβο σε ολους για τη συμμετοχη !!!


Υ/Γ
Γκεστ σταρ τα 2 μωρα του Σκαριο (εσκασε μυτη φουλ οικογενια )τρελος χαμος,επισης χαρηκα πολυ που τον ειδα.

Υ/Γ ΙΙ
Εχω βγαλει καποιες φωτο θα της ανεβασω αυριο μολις βρω λιγο χρονο !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 19:59

Έπρεπε να είχα έρθει νωρίτερα γμτ. Να πάω στον πρώτο αντίπαλο του Λας κ να του πω
" ρώτησε τον όταν στήσει: έχεις κάποιο έχεις κάποιο σχέδιο"?
χαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achaian
Spamlord
Spamlord
Achaian


Αριθμός μηνυμάτων : 1824
Registration date : 12/09/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 20:10

Συγχαρητήρια παιδιά! Πάντα τετοια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 20:11


Ειχα σχεδιο !!!
αλλα ειχανε και οι αντιπαλοι μου (πολυ καλητερο )
και οι 2 στρατοι ειχανε τοσα απειρα πραγματα εναντιον μου (ετσι μου φανηκε)...
ο φοραου ειχε 2-3 σπελλ με αλυσιδοτα χτυπηματα (δ6 μοντελα στις 4 ιντσες) που μου θεριζε το πεζικο πανευκολα , και στη δευτερη μαχη , ητανε ωραιο εν μερει , γιατι φευγω επιθετικα στον αντιπαλο , τον κλεινω πισω εχω μπλεξει σε μαχη ολη τη γραμμη του με μια μοναδα μου , κανω με το σουτινκ μου και ξυλο συνδιαστικα να του ριξω ενα μπιστ , και στο γυρο του το αναστενει (δεν το ηξερα καν αυτο το σπελ Razz) και περνα στη μοναδα μου να χασω το tough (ουτε αυτο ηξερα οτι υπηρχε ,αν και ειχα ακουσει για καποια σπελλ γενικα και ικανοτητες να χασεις το tough) δε περιμενα οτι υπηρχανε 2 ιδια τερατα να το εχουνε και ενω τα εχω περικικλωσει να μου εξαφανισουνε ολο το στρατο ... λολ. ειναι σα να παιζεις μπρετονια και ο αντιπαλος να σου ακυρωνει το 5 γουορντ.
τεσπα παρολα αυτα , πεθανε ο καστερ μου στο τελευταιο χτυπημα του τελευταιου μομπ , αν ζουσα θα ειχε πεθανει απλα η αντιπαλη καστερ.
Ομως και οι 2 λιστες που επαιξα ητανε απειρως καλητερες και προσεγμενες και με (σχεδιο Razz)
το παιχνιδι εχει τεραστειο learning curve που λεει και ο Φοραου εγω αναθεμα αν ξερω το 10% , βεβαια βαλε και 1η φορα οτι επαιξα με time κτλ.
Και φυσικο επακολουθω το να μη γνωριζεις τι εχει ο αντιπαλος και να περιμενεις στο αγνωστο τη τυχη σου ! (αν και εχω παιξει διαφορα λιστακια και εχω αρχισει να αντιλαμβανομαι , και παλι ομως 10% οπως λεω Razz)
Με πορωσε το τουρνουα , ειδικα με το θεμα χρονος , επος απλα !!! και περιμενω πως και πως το επομενο !!!
Ψησου να κατεβεις να δεις και μεσα στη βδομαδα να παιξουμε/παιξεις με καποιον να μπεις στο κλιμα.
Ειναι σημαντικο να παιζεις για να βλεπεις στρατους και δυνατοτητες .

Σφουγγαρι ειμαστε !
Ρουφαμε και το λεμε Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Warmachine/Hordes Tournament Warzone
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Warmachine/Hordes Tournament
» 1st GAMESDOME Warmachine/Hordes Grand Tournament.
» WTB warmachine - Hordes

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Γενικές συζητήσεις :: Events and Tournaments-
Μετάβαση σε: