Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 Warmachine/Hordes Tournament Warzone

Πήγαινε κάτω 
+9
Asarnil the Dragonlord
Nistass
dreal
Rasfig
belial
Tzortz
admin
forau
Laskoulas
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Achaian
Spamlord
Spamlord
Achaian


Αριθμός μηνυμάτων : 1824
Registration date : 12/09/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 21:00

που να ανεβω ρε Μητσε γαμω την εξορια μου.... Φτασαμε στο σημειο για να ανταλλαξουμε κανα μοντελο, να στελνουμε proxies δλδ..... (pun intended... Razz )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
forau
Hero
Hero
forau


Αριθμός μηνυμάτων : 895
Τόπος : Π. Φάληρο
Currently Playing : Hordes - Circle of Orboros
Registration date : 26/01/2013

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 21:47

Ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία και για το γενικό χαβαλέ.

Ελπίζω να φάνηκαν μερικά πράγματα του παιχνιδιού ακόμα και στα παιδιά που δεν έχουν παίξει καμία παρτίδα.

Λασκούλα θα σου πω το νούμερο 1 μυστικό για τα tourneys στο warmachine.
Conceal your lists.
Επειδή τα πάντα παίζουν. Μην αφήνεις τους άλλους να ξέρουν τι θα παίξεις.
Δεν έχει να κάνει με το meta. Έχει να κάνει με την προετοιμασία.
Είναι πολύ δύσκολο μέσα σε 60 λεπτά να κάνεις adopt στη λίστα του άλλου.
Αν σου έπαιζα τη λίστα που κατέβαζα κάνα δίμηνο τώρα θα ήξερες ακριβώς πώς και τι.
Σήμερα ήταν λιγάκι πιο δύσκολο.

Το learning curve είναι τεράστιο. Και όταν τελειώσει υπάρχουν ακόμα 10 factions για να παίξεις.
Για αυτό έχουμε κολλήσει όσοι παίζουμε τόσο σκληρά.

Να πω και 2 λόγια για τον Greg και τον Γιάννη.
Greg 3 χρόνια σχεδόν στο παιχνίδι και την πάτησα σαν αρχάριος μαζί σου και αν δεν έκανες ΕΝΑ και μοναδικό λάθος να μου κολήσεις και τον Ivan για να μπορώ να controllaro τα focus που μπορείς να του δώσεις θα έπαιρνες το παιχνίδι σίγουρα. Εξαιρετική ιδέα αλλά σε μια λεπτομέρεια το γύρισα.

Με τον Γιάννη έχουμε παίξει 150 παιχνίδια. Για πολύ μεγάλο διάστημα ήταν η νέμεσίς μου. Έχει μια ιδιαίτερη ικανότητα να με κάνει να χάνω το πλάνο μου μέσα στο παιχνίδι χωρίς να μου μιλάει καθόλου. Δεν ξέρω πώς το κάνει απλά γίνεται. Σήμερα ειδικά πίστεψα πώς το παιχνίδι το είχα πολύ εύκολα, γιατί είχε πολλά παιδιά και εγώ τρόπο να τα κάψω και όμως στο τέλος βρέθηκα τέρμα από κάτω και απλά το πήρα στην τελευταία ζαριά.

Anyway ξανά μανά thnx για τη φιλοξενία.
Ελπίζω να δούμε και νέο αίμα στο παιχνίδι σε τουρνουά για λιγότερους πόντους.
Το παιχνίδι ειναι φτιαγμένο μόνο για τουρνουά και αυτό πρέπει να κυνηγήσουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nistass
Champion
Champion
Nistass


Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 41
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Registration date : 27/07/2011

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 21:55

καλησπέρα και από μένα καταρχάς ένα μπράβο σε  Ορέστη  Γρηγόρη  Σπύρο που πραγματικά τα παιδιά έδωσαν όλο τους τον εαυτό  για να το στήσουν και αυτό φάνηκε από την συμμετοχή. Ευχαριστώ τον Έντυ που με τον που αγόρασε τον στρατό του τον κόλλησε επιτόπου και κατευθείαν έπεσε στην πρώτη του μάχη, που ήταν ένα και για τους δύο μας mini tutorial και όλους όσους μας παρακολουθούσαν   πιστεύω πως είμαστε στην αρχή και τα καλύτερα έρχονται.


ΥΓ. Special thanks to Forau for endless knowledge Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 2499642432 Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 2499642432 Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 2499642432 Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 2499642432 Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 2499642432
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 22:01

Ελα ρε Λυκε Νυστα !
αντε παιχταρα μου παρε κανα γουορμπιστ , η βαλε κανα προξυ Razz και κατεβα για εκπαιδευτικη μαχη !

Ορεστη , αυτη τη στιγμη ειμαι σφουγγαρι (οχι του σαμαραRazz)
δε με νοιαζει περα απο τη κλασικη καζουρα το αποτελεσμα , θελω να δω λιστες , καστερς , συνδιασμους , δικους μου και αντιπαλων ωστε να χωθω στους μηχανισμους του. τωρα αν κατσει καμια τσοπα καλη ειναι.


Ναι ρε αδιαμφησβητητα ειναι φτιαγμενο για τουρνουα !
μεσα σε ολα :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nistass
Champion
Champion
Nistass


Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 41
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Registration date : 27/07/2011

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 22:06

θα παραγγείλω τα ΜΟΝΔΕΛΑ στον Greg ξέρεις οτι το Proxy δεν μου πάει χαχαχαχαχαχαχα
μέσα στην εβδομάδα παίζουμε μια μαχούλα αν θες έχω τις κάρτες !!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 22:10

Nαι ρε οποτε ειναι γκρεγκ απογευμα και δεν εχεις υπηρεσια , μιλαμε , εγω ειμαι διπλα απο το μαγαζι !
για πεμπτη εχουμε πει με σμαραγδακη ,κατεβα να δεις και μετα καπακια (1 ωρα θα παιξουμε) παιζουμε μια πιο μικρη μαζι η παιζεις και με το γιαννη νπ.
θα το βρουμε , αλλιως και παρασκευη κατω θα μαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 22:12

Κι εγω θελω να δω -.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 22:13

10 ευρω ! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 22:14

Το learning curve είναι και τεράστιο και brutal . Το παιχνίδι θέλει υπομονή και κάποια στιγμή θα σε ανταμείψει.

Τα τουρνουά είναι ο μόνος δρόμος Ορέστη έχεις δίκιο μακάρι να φτάσουμε στο σημείο να φτάσουμε τους 16 . Θα έχει τρελή τσόπα . Εγώ προσωπικά νιώθω ότι είμαι στην αρχή και έχω παίξει καμιά 50αριά μάχες σύνολο .

Θα κοιτάξω εντός εβδομάδος να ενημερώσω για τα τουρνουά του Δεκέμβρη που μπορούν να γίνουν στον πειραιά .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 22:15

Laskoulas έγραψε:
10 ευρω ! Razz
+3 = 13 ;Ρ

Θελω να ξαναγινει tut φφσ ! Οπως ειχε γινει τοτε ! Τεσπα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nistass
Champion
Champion
Nistass


Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 41
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Registration date : 27/07/2011

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 22:19

KOKOBLOKO Laskoula σου ρχομαι θα το κανονίσω και σε περνώ τηλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 22:20

Kατεβα μεσα στη βδομαδα , αλλα για τουτοριαλ , καλο ειναι να δεις απο Φοραου ειτε απο Μπελιαλ που εχει πολυ περισοτερη πειρα , οποτε μιλα τους και τα 10 ευρω εδω πλχ Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 22:45

Ναι Γιώργο κατέβα να παίξουμε tutorial> κατέβα Twisted Evil 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 22:46

Εχω μονο τους Druids και τον στρατο που μου εδωσε ο Εντυ . Δεν πειραζει ομως , θα παρω του Γρηγορη ... Twisted Evil Twisted Evil 

ΥΓ. δεν θα εβρισκα λυση ?!?!?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 22:54

βρήκες δλδ ? να μείνω ήσυχος ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 22:57

Παψε γρια ! ΘΕΛΩ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ !

Μ'αρεσει που εφτιαχνα τα τερραιν για bloodBOWL ... την ομαδα ... τις εξεδρες ... Ελεγα να φτιαξω και 2η ομαδα WE ... και τωρα ...

ΚΑΤΑΡΑ !!! Θα φτιαξω Orboros!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nistass
Champion
Champion
Nistass


Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 41
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Registration date : 27/07/2011

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 22:59

orboros έχω να παίξεις αν θες απλα πάρε με μια μέρα πριν να τα κατεβάσω στο μαγαζί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 01 Δεκ 2013, 23:02

XA!

O tzortz παντα βρισκει τις καβατζες του . Αφου ειμαι μια σκετη γλυκα ολοι με αγαπανε ... Ακομα και ο aphelion ! Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 634029054 Για τον darlok δεν το συζητω , ερωτας !

Eυχαριστω Μπαμπης ! Θα φτιαξω λιστα με την βοηθεια του Σπυρου και θα σου πω τι χρειαζομαι .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
moric
Champion
Champion



Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 44
Currently Playing : 4th Company Blood Angels/Protectorate of Menoth
Registration date : 19/06/2012

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 02 Δεκ 2013, 10:40

Καλημέρες και απο εμένα, νομίζω ότι πλέον μπήκε το νερό στο αυλάκι και το game δίνει πίεση.Ήδη έχουν δημιουργηθεί αντίζηλοι και βεντέτες (πάντα εντός του παιχνιδιού), ναι γατάκι belial για σένα λέω κουφάλα πάλι τα κατάφερες να με αποφύγεις. Άντε και με πιο πολύ κόσμο να γίνει χαμός!
Οι ευλογίες του Menoth μαζί σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 02 Δεκ 2013, 10:54

Show me love και ετσι !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 02 Δεκ 2013, 11:05

moric έγραψε:
Καλημέρες και απο εμένα, νομίζω ότι πλέον μπήκε το νερό στο αυλάκι και το game δίνει πίεση.Ήδη έχουν δημιουργηθεί αντίζηλοι και βεντέτες (πάντα εντός του παιχνιδιού), ναι γατάκι belial για σένα λέω κουφάλα πάλι τα κατάφερες να με αποφύγεις. Άντε και με πιο πολύ κόσμο να γίνει χαμός!
Οι ευλογίες του Menoth μαζί σας

Καλά εντάξει όλοι είδαμε την φάτσα σου όταν έπεφτε το ζαράκι για τον αντίπαλο σου .... η Ιστορία γράφει

Cygnar - Menoth 1-0 όταν σκοράρεις μιλάμε !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 02 Δεκ 2013, 11:12

οοοοοοοοο προσβολα ! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 02 Δεκ 2013, 11:17

Priceless ατάκες του τουρνουά :

Irrelevant
Super
Τζαρτζουλίνι ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 02 Δεκ 2013, 11:21

Διάβαζα χθες τους κανόνες κ είδα πως μέχρι 50 πόντους θεωρείται skirmish. Υπάρχει περίπτωση να παιχτούν και 75άρια τουρνουά?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warmachine/Hordes Tournament Warzone   Warmachine/Hordes Tournament Warzone - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 02 Δεκ 2013, 11:29

τρως 40 νταματζ και πεθαινει ο καστερ σου...

ΣΟΥΠΕΡ :p

Νταξ γατακια τη καλητερη ατακα την εχει πει ο Σκαριο , σε μαχη warhammer οταν του ελεγα οτι δεν ακουμπα η βαση του τη δικη μου , φωναζε μα λασκουλα ακουμπανε τα ΤΡΙΧΙΔΙΑ της βασης δε το βλεπεις ?
ενταξη μετα απο αυτο εκατσα στη καρεκλα , λυθηκα στα γελια και τον αφησα να με σκοτωσει Razz

Τα ΤΡΙΧΙΔΙΑ ????????? wtf !

ειναι σα να βλεπεις το καλητερο καλαθι ολων των εποχων.

μετα βαζω το σουπερ και επειτα το τσαρτζουλινι Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Warmachine/Hordes Tournament Warzone
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Warmachine/Hordes Tournament
» 1st GAMESDOME Warmachine/Hordes Grand Tournament.
» WTB warmachine - Hordes

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Γενικές συζητήσεις :: Events and Tournaments-
Μετάβαση σε: