Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 GWF WF Tournament?

Πήγαινε κάτω 
+21
Fellipe
Nepenthe
andreasch
EXORISTOS
spree7
Aerico
h34dnotf0und
mandragora
Δημητριος
KostasDiscordian
JimBouz
Rommel
Boromir
Guindor
belial
Flames
Tzortz
iron man
Laskoulas
R.J.Dio
Asarnil the Dragonlord
25 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JimBouz
Spamlord
Spamlord
JimBouz


Αριθμός μηνυμάτων : 1643
Ηλικία : 49
Currently Playing : WARHAMMER FB & 40K
Registration date : 23/03/2009

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 21 Μαρ 2014, 23:11

ΧΑΜΕΡ Βασιλιας !!! Τελος!!

Φλεημς ετοιμασου να εκπροσωπησουμε την Ελλαδα στο Εξωτερικο!! Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 21 Μαρ 2014, 23:13

εννοειται, με μανωλεσο !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JimBouz
Spamlord
Spamlord
JimBouz


Αριθμός μηνυμάτων : 1643
Ηλικία : 49
Currently Playing : WARHAMMER FB & 40K
Registration date : 23/03/2009

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 21 Μαρ 2014, 23:18

οοου γες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 21 Μαρ 2014, 23:28

Laskoulas έγραψε:
οταν πηγαιναμε το 2006-2008 και παιζανε τρεις σειρες προκριματικων απο 300 ατομα
τα λεμε Razz

70 τραπεζια έχει το νοτιγχαμ  Razz 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 22 Μαρ 2014, 00:10

Eλα για να πουμε την αληθεια και 'σεις ειχατε σταματησει για τους Χ Ψ Ζ λογους σας ... και αν θυμαμαι καλα , για 4-5 χρονια ;Ρ Το ιδιο κανουν-κανουμε , ο καθενας για τους λογους του το ξαναλεω . Ας μην λεμε διαφορα ... Συμφωνω οτι το Warhammer ειναι το λιονταρι στην ζουγκλα , συμφωνω οτι απλα για ορισμενους εχει ερθει "το μπαφιασμα" , συμφωνω οτι το ETC το εχει παρακανει , συμφωνω αν και ημουν μελος στην AR οτι εχουν ξεφυγει , συμφωνω σε οτι και να μου πει καποιος , απλα μην αφοριζουμε ουτε οι μεν - ουτε οι δε . Κυκλους κανει , θα το δειτε . Παλι θα ξαναερθει ο κοσμος. Τωρα στην μοδα παει να μπει το Σουηδικο . Κι αυτο δεν ειναι GW αλλα κατι αλλο , οπως το ETC . Μην κοιταμε τι πειραζει το ενα η το αλλο , αλλα την γενικη ιδεα .... ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ πειραζουν ! Εγω χαιρομαι τους Μουσατους , πραγματικα .

Θυμαμαι μετα απο 8-9 μηνες που με εμαθε ο Greg να παιζω ( 2000 ... -.- ) γνωρισα τον Σωτηρη (νομιζω ακομα φανταρος ηταν το πουρο :Ρ ) και οταν σταματησα παντα ελεγα "ο πρωτος που ειδα με WE ηταν ο Μπ" , "και ποσο καλος ηταν κλπ κλπ" ( οκ ημουν noob τοτε ;ΡΡΡ τρολολολ ) και ξαφνικα .... τιποτα , πουθενα ο Σωτος ! Οταν ξαναηρθε , το GT ειχε χαθει απο ... τα πολλα .... Ξεκινησε να παιζει ETC γιατι αυτο ηταν της μοδας ! Οποτε .... ΣΟΥΤ :Ρ

Αργα η γρηγορα , οι περισσοτεροι θα ερθουν πισω ....

Οπως ειπα και στην αρχη , αν βρεθει κοσμος που θελει , εγω θα κανω τουρνουα !


ΥΓ. Εγω θυμαμαι που επρεπε να βαλεις "γνωστο" για να σου βρει τικετ ... Και αυτο , με το ζορι . Χαμος στα Ελληνικα τουρνουα , στα Φαιρ , στα τοπικα , στις μαχες .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KostasDiscordian
Champion
Champion
KostasDiscordian


Αριθμός μηνυμάτων : 192
Registration date : 04/11/2011

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 22 Μαρ 2014, 00:32

Μην το κουραζουμε με συζητησεις λεω.Ανοιχτε ενα θεμα για τουρνουα warhammer με rulepack η χωρις να δουμε ποσοι θα δηλωσουν συμμετοχη.Εγω ειμαι μεσα,εχω καιρο να παιξω σε τουρνουα,θα προτιμουσα οχι etc.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δημητριος
Champion
Champion



Αριθμός μηνυμάτων : 210
Registration date : 13/03/2012

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 22 Μαρ 2014, 00:39

Κ γω μέσα,αν βολεύει η ημερομηνία.Το rulepack μου είναι αδιάφορο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JimBouz
Spamlord
Spamlord
JimBouz


Αριθμός μηνυμάτων : 1643
Ηλικία : 49
Currently Playing : WARHAMMER FB & 40K
Registration date : 23/03/2009

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 22 Μαρ 2014, 00:55

εγω αν καπνιζουν στο χωρο δεν ειμαι μεσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 22 Μαρ 2014, 01:13

Οκ λοιπον , θα σας εχω νεα απο 'βδομαδα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 22 Μαρ 2014, 05:19

Το πρόβλημα στο φαντασυ δεν είναι το GT ETC wtfc.
Το πρόβλημα είναι πως για χρόνια είχαμε λιώσει στα τουρνουά κ επειδή τέτοιους ρυθμούς ακολουθούσαν μόνο οι πορωμενοι ( κ εγώ σε αυτούς ανήκω) οι σχέσεις μεταξύ μας καταστράφηκαν σε τέτοιο βαθμό που οι περισσότεροι δεν κάνουν κέφι πια να δουν τις φάτσες των άλλων. Όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες κ υπεκφυγές. Αν παίζαμε το παιχνίδι για το παιχνίδι, κι όχι για τη νίκη τότε η σκηνή θα ήταν μια χαρά.
 Το θέμα είναι πως το "παιχνίδι υποληψεων" τελικά για κάποιους δεν ήταν απλά αστείσμος αλλά πραγματικότητα... Το πρόβλημα λοιπόν δεν είναι της ar αλλά δικό μας. Αν το ξεπεράσουμε κ το δούμε ξανά όπως πρέπει σημαίνει πως θα έχουμε επιτέλους ωριμάσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 22 Μαρ 2014, 14:51

Εντι συμφωνω για το θεμα ωριμασης αλλα καλο ειναι πριν βγεις να τα πεις να κανεις την αυτοκριτικη σου στο βαθμο που χρειαζετε.
ειναι το λιγοτερο κουραστικο να βλεπω να χρησημοποιεις λεξεις και σκεψεις που σου εχω πει (για την αξιοπρεπεια που νομιζετε οτι κρινετε καποιος αμα χανει στις μαχες στο παιχνιδι) οταν σας τα ελεγα ,οτι μη κρινετε το κοσμο , δε θελω να πω συγκεκριμενα ονοματα, επειδη χανουνε στο παιχνιδι , ενω στη προσωπικη/επαγγελματικη τους ζωη μπορει να ειναι πολυ επιτυχημενοι και δε τους κρινουμε σαν ανθρωπους αν ξερουνε η δε ξερουνε το παιχνιδακι, με κοροιδευατε και τους λεγατε λιγους και ζωα και οτι δε κανουνε και δε πρεπει καν να ρωταμε τη γνωμη τους για θεματα και με ειχατε βρει απεναντι σας απειρες φορες (ελεος δηλαδη απλα για αυτον το τροπο σκεψης !)
,Μην ερχεσε τωρα με στυλ "ενωσης" να μας λες αυτα τα πραγματα.
Συμφωνω αλλα πρωτα κρινε τον οικο σου και τους γυρω σου , για τη συμπεριφορα που ειχες υοθετηση τοσα χρονια, δειξε οτι οντως εχεις αλαξει και σκεφτεσαι διαφορετικα και μετα μπορουμε να κανουμε ενα σοβαρο διαλογο για το ποιος και τι φταιει και να δουμε πως μπορουμε να φτιαξουμε το χομπι μας.
Αυτα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Laskoulas στις Σαβ 22 Μαρ 2014, 15:47, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 22 Μαρ 2014, 15:27

εγω παντως αν ειναι οι γνωστοι που δεν ταιριαζω και ξερω ότι θα τσακωθω (διοτι φταιω μονο εγω μια και ειμαι ένας προβληματικος παλιοχαρακτηρας με κανενα σεβασμο προς τον συνανθρωπο)  δεν ειμαι μεσα ουτε για πλακα - ο χρονος μου ειναι αρκετα πολυτιμος. ετσι κ αλλιως 2 μαχες/εβδομαδα παιζω και 2-3 ανταγωνιστικα  (το...νοτιγχαμ δεν πιανεται) το χρονο με 100+ άτομα παω.  
αν δεν ειναι, τοτε όχι απλα μεσα αλλα σας φερνω λαο/στρατους ότι θετε!!!!

@λασκουλα τα θελει ο πωπος σου ετσι? 6 χρονια τα ίδια, αφου ξερεις που θα παει η κουβεντα. ή εισαι χαζος (με συγχωρεις, δεν το πιστευω αλλα με εκπλησσει που δεν βαζεις μυαλο) ή απλα γουσταρεις.
@σημερα τρελλη μαχη με ριπερ. τα ογκρ του με ειχαν στο κααβατσο αλλα...τελευταιο γυρο εκλεψαν οι φοινικες κυριολεκτικα την νικη!!!! αδικη νικη υπερ μου έπρεπε να χασω πιστευω αλλα τελος παντων, να ζησω κ εγω !!!!
@τζορτζ που την θυμηθηκες την χρυση εποχη οφ γουντ ελφ παραγκα!!!!χαχαχαχα ναι το παρατησα 3 χρονια, εζησαως εριμητης στο ουλθουαν υπο τον αεναριον κλπ κλπ. και με ξυπνησε απ το ληθαργο ο τζιμπο κανοντας το αρχαιο ινκαντειτιον οφ "ξυπνα μλκα" !


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Flames στις Σαβ 22 Μαρ 2014, 15:30, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mandragora
Admin
mandragora


Αριθμός μηνυμάτων : 2546
Registration date : 11/03/2010

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 22 Μαρ 2014, 15:30

Έχω "καρφώσει" τον κέρσορα πάνω από το "lock topic" παλιόπαιδα. Κανονίστε.  Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 13:51

Μανδραγορα ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τι δεν καταλαβαίνεις κ λες για το Λοκ. Πες μου λοιπόν  πόσες φορές έχεις δει την ίδια αλληλουχία. Να προσπαθώ να εξηγήσω η να ζητήσω κάτι κ να εμφανίζονται οι founding fathers να μιλάνε για αυτοκριτική..
. Ναι η αυτοκριτική μου έχει γίνει Μητσο. Ξέρεις ποτε?
Όταν έφυγα από τους adders. Εκεί σταμάτησα να βλέπω το παιχνίδι όπως εσύ. Για τη νίκη κ για το εμείς είμαστε κ κανένας άλλος. Σε παρακαλώ μην μου πεις πως εσύ δεν βλέπεις ακόμα έτσι το παιχνίδι. Γιατί κ εγώ έχω πολλά παραδείγματα κατά νου. Κ πολύ πιο πρόσφατα. Οπότε ας κάνουμε όλοι την αυτοκριτική μας για το παρελθόν. 

 Αυτό όμως τι σχέση έχει με το τουρνουά? 
Πότε θα καταλάβεις πως παιχνίδι που δεν έχει tactical charge k flee δεν συγκρίνεται με τον Βασιλιά?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
h34dnotf0und
Arch Spammer
Arch Spammer
h34dnotf0und


Αριθμός μηνυμάτων : 2002
Ηλικία : 44
Registration date : 06/10/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 14:35

Παιδιά, σόρυ αλλά δεν είναι το θρέντ, ούτε το φόρουμ αυτό για συνεδρίες ψυχανάλυσης και επίλυσης προσωπικών διαφορών. Τα τελευταία ποστ έχουν καθαρά προσωπικό τόνο, πράγμα που αρκεί από μόνο του αρκεί να κλειδώσουμε όπως πολύ σωστά λέει ο Μάντρας, χώρις καν να λάβουμε υπόψη το ΟΟΤ της υπόθεσης.

Παρακαλώ κόφτε το, και αν δεν έχετε να γράψετε τίποτα σχετικά με το θέμα (GWF WF Tournament), υπάρχουν και τα τηλέφωνα για να ερίζετε.

Τα ίδια Παντελάκη μου, τα ίδια Παντελή μου 6 χρόνια τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.demonicpigeon.com
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 14:41

Αυτό λέω κ εγώ Ορέστη! Τι σχέση έχουν οι νουθεσίες από τη στιγμή που το θέμα είναι να γίνει ένα τουρνουά για να παίξουμε. Αν το πρόβλημα είναι το ποιοι θα πάνε στο τουρνουά τότε τι συζητάμε για το comp που θα παιχτεί? 
 Από Πεύκη btw λογικά θα είμαστε 9 άτομα. Από τους υπόλοιπους?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 18:13

Asarnil the Dragonlord έγραψε:
Μανδραγορα ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τι δεν καταλαβαίνεις κ λες για το Λοκ. Πες μου λοιπόν  πόσες φορές έχεις δει την ίδια αλληλουχία. Να προσπαθώ να εξηγήσω η να ζητήσω κάτι κ να εμφανίζονται οι founding fathers να μιλάνε για αυτοκριτική..
. Ναι η αυτοκριτική μου έχει γίνει Μητσο. Ξέρεις ποτε?
Όταν έφυγα από τους adders. Εκεί σταμάτησα να βλέπω το παιχνίδι όπως εσύ. Για τη νίκη κ για το εμείς είμαστε κ κανένας άλλος. Σε παρακαλώ μην μου πεις πως εσύ δεν βλέπεις ακόμα έτσι το παιχνίδι. Γιατί κ εγώ έχω πολλά παραδείγματα κατά νου. Κ πολύ πιο πρόσφατα. Οπότε ας κάνουμε όλοι την αυτοκριτική μας για το παρελθόν. 

 Αυτό όμως τι σχέση έχει με το τουρνουά? 
Πότε θα καταλάβεις πως παιχνίδι που δεν έχει tactical charge k flee δεν συγκρίνεται με τον Βασιλιά?

Προφανος μιλαω με περισοτερο συναισθημα στις εκφρασεις ,τωρα σε κατι διαφωνουμε δε θα συμφωνησουμε το προσπερναμε.
απλα για τις οχιες καλο ειναι να διαχωρισουμε τα γεγονοτα γιατι δε νομιζω οτι ειχα καποια αναμοιξη η σου επεβαλα να φυγεις , ισα ισα ημουνε αντιθετος, εκτος αν εχεις παραπονα και θεωρεις κατι αλλο και καλο ειναι να μου το πεις.

Οσο για τον Βασιλια πραγματικα κατα τη γνωμη μου , oπως ειναι τα παιχνιδια αυτη τη στιγμη ειναι με μεγαλη διαφορα μακραν το μασιν Razz

Για το τουρνουα μεσα , αρκει να μη πεφτει σε μερες που εχω καποιο αλλο τουρνουα , απλα λεω οχι ετς γιατι φετος σταματησαμε τα τουρνουα ετς (τα ανταγωνιστικα λολ) ενω ητανε ανοιχτα σε ολους και ακομα και εκτος ομαδας,λογω μη προσελευσης κοσμου., τωρα δε καταλαβαινω το να κανουμε παλι ετς τουρνουα και απλα να το βαφτισουμε "μη ανταγωνιστικο" και γιατι αυτο ειναι μη ανταγωνιστικο και τα αλλα να ητανε αφου πανω κατω τα ιδια ατομα θα παιξουνε και η ανοιχτη προσκληση ειναι παλι για ολο το κοσμο που θα μπορουσε να ερθει στα τουρνουα επιλογης , αν λαβουμε υποψη μας λοιπων τις συμμετοχες τοτε (και δε βλεπω να εχει αλαξει κατι προς το καλητερο τωρα) η αποφαση μας θα επρεπε να ητανε να μη γινει τουρνουα ΕΤΣ (γιατι προβλεπω τους γνωστους 10 να πηγαινουμε και στο φιναλε προτιμω να δω 30 ατομα να παιζουνε gt παρα 10 ετς πχ,) και βλεποντας τα τουρνουα GT που γινονται σε αλλες κοινοτητες με επιτυχια πχ χαμερερς η στο πορτο ραφτι να κανουμε λοιπων ενα GT και να προσπαθησουμε να φερουμε και αυτο το κοσμο στο τουρνουα.
Δε λεω κατι λαθος νομιζω , μιλαω βαση γεγονοτων.
Σορυ αν κουρασε το wall of text.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 19:55

τελειωσε, γουσταρεις ίντριγκα.
στο θεμα μας (τα τουρνουα) το μαη εχει ήδη ένα 20+ άτομα, διοργανωτης Ραγκναρ. απλα εχουν κλεισει οι θεσεις λογω ζητησης. θα κανω κ εγω άλλο ένα αν θελει ο συλλογος το κανω εκει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KostasDiscordian
Champion
Champion
KostasDiscordian


Αριθμός μηνυμάτων : 192
Registration date : 04/11/2011

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 21:00

Απλα πραγματα ρε παιδια , ποιος θελει να ερθει σε τουρνουα και ποιος οχι , οριστε ημερομηνιες οποιος εχει γνωστους να τους το πει να μαζευτουμε οσοι μαζευτουμε (20-30-40 ) και να περασουμε καλα μια ελευθερη μερα απο το πρωι μεχρι το βραδυ,χαλαρα με μπυριτσες και πιτσες σαν να κανουμε παρτακι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 21:05

Μα εδώ κ τρία χρόνια λέμε πως η έκδοση είναι χάλια. Γι αυτό όλη η Ευρώπη παίζει με δικά της πακέτα. Τώρα θυμηθηκαμε την έκδοση σε τουρνουά??? Ροφλ...

 Εγώ ψήνομαι για σουηδικό σε τριάδες με ραντομ κληρώσεις. Κ αν έπαιζα κάτι πέρα από το ETC θα έπαιζα αυτό. 

Λοιπόν?
Ποιος είναι μέσα για τέτοιο τουρνουά?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mandragora
Admin
mandragora


Αριθμός μηνυμάτων : 2546
Registration date : 11/03/2010

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 21:08

Βλέπω ότι η συζήτηση γύρισε ξανά στο τουρνουά, οπότε προς το παρόν δεν υπάρχει λόγος κλειδώματος. Ελπίζω να μείνει σε αυτά τα πλαίσια, να οργανωθεί ένα ωραίο event και να γουστάρετε όλοι. Σας παρακαλώ όμως μην το γυρίσετε πάλι στο προσωπικό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δημητριος
Champion
Champion



Αριθμός μηνυμάτων : 210
Registration date : 13/03/2012

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 21:09

Εγω ειμαι μεσα,αν κ αυτο με τις τριαδες μου φαινεται λιγο kinky...Ποτε κ που?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 21:12

KostasDiscordian έγραψε:
Απλα πραγματα ρε παιδια , ποιος θελει να ερθει σε τουρνουα και ποιος οχι , οριστε ημερομηνιες οποιος εχει γνωστους να τους το πει να μαζευτουμε οσοι μαζευτουμε (20-30-40 ) και να περασουμε καλα μια ελευθερη μερα απο το πρωι μεχρι το βραδυ,χαλαρα με μπυριτσες και πιτσες σαν να κανουμε παρτακι.

ελα καμια μερα στους μπιαρντετ να γνωρισεις τα παιδια
Δημητριε παρασκευη παιζουμε ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 21:13

Και με τριάδες μπορούν να μαζευτούν μέχρι Κ 8 Ομάδες. Μια χαρά δλδ intro στο Σουηδικό comp.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aerico
Hero
Hero
Aerico


Αριθμός μηνυμάτων : 714
Currently Playing : There is only one army
Registration date : 21/12/2009

GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 21:25

Asarnil the Dragonlord έγραψε:
Και με τριάδες μπορούν να μαζευτούν μέχρι Κ 8 Ομάδες. Μια χαρά δλδ intro στο Σουηδικό comp.

Αχαχαχ απο δω πάει, απο κεί πάει, στις ομάδες καταλήγει !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
GWF WF Tournament?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» 40K tournament
» "There is only war" tournament 40K in BOW 11/5/14
» ICT Tournament !
» W F B Tournament
» StrategyHall Tournament

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Γενικές συζητήσεις :: Events and Tournaments-
Μετάβαση σε: