Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Heart Attack! 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
Heart Attack! I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
Heart Attack! I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
Heart Attack! I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
Heart Attack! I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
Heart Attack! I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Οκτώβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 Heart Attack!

Πήγαινε κάτω 
+4
Khar Vader
Laskoulas
iron man
BiG GoBBo
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 00:44

Πάλι καταχρώμαι το χώρο του δοξασμένου στα πεδία Guild μας, αλλά κι αυτή τη φορά είναι για καλό σκοπό! Razz Σας βάζω λίγα βίντεα ( όχι πολύ καλής ποιότητας) από το 1ο μου live ever με τη μπάντα μου, τους "Ηeart Attack", πριν 2 βδομάδες, στην οποία παίζω μπάσο. Σε κανένα μελλοντικό live αν σας βγάλει ο δρόμος κατά κει, σας περιμένω με χαρά να τα πούμε! cheers





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 09:19

ωραιοι!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ogyon στις Τρι 18 Μάης 2010, 09:28, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BiG GoBBo
Arch Spammer
Arch Spammer
BiG GoBBo


Αριθμός μηνυμάτων : 3579
Ηλικία : 36
Registration date : 01/09/2008

Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 09:27

Άντε και με δίσκο Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 09:46

BiG GoBBo έγραψε:
Άντε και με δίσκο Cool

ιπτάμενο! tongue

ωραιος ρε George, τα σπας guitar
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 09:53

Ευχαριστώ παιδιά! Ελπίζω κάποτε να γίνουμε δεμένοι και αρκετά καλοί να βγάλουμε δίσκο. Είμαστε 2 μηνών μπάντα μόνο. Προς το παρόν, θα βγάζω δίσκο με μινιατούρες στα τουρνουά του Στράτετζυ!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 40
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 12:32

μπραβο σας ρε μαγγες πολυ καλοι ειστε αντε σιγα σιγα και με δικα σας κομματια σε δισκο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 13:00

Eυχαριστώ, Iron Man! Ogyon, thanks a lot για τίς συμβουλές!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 15:00

metaller έγραψε:
Ogyon, thanks a lot για τίς συμβουλές!

np!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 15:28

Gz παιδια ! Μεταλερ σε εδειξα σε ολους στο γραφειο Razz
και ναι ειναι λαικη απαιτηση για δισκο με μανατζερ Λασκουλα
Μη φοβαστε θα βαλω και τις δικες μου πινελιες στη μουσικη σας , να παρουσιασουμε το "κατι διαφορετικο" "κατι απροσμενα ωραιο μακρια απο κλισε" που θα αλαξει για παντα τη μουσικη οπως την ξεραμε !
Btw απο Βασιλακη Καρρα πως παμε ? Αντζελα ? Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 15:37

Δημήτρη, νομίζω ότι θα σε αναγορεύσουμε μάνατζερ παμψηφεί, αλλά θα θέσω όρο να αρχίσεις να ασχολείσαι με death metal μονοπάτια! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 15:38

Laskoulas έγραψε:
Gz παιδια ! Μεταλερ σε εδειξα σε ολους στο γραφειο Razz
και ναι ειναι λαικη απαιτηση για δισκο με μανατζερ Λασκουλα
Μη φοβαστε θα βαλω και τις δικες μου πινελιες στη μουσικη σας , να παρουσιασουμε το "κατι διαφορετικο" "κατι απροσμενα ωραιο μακρια απο κλισε" που θα αλαξει για παντα τη μουσικη οπως την ξεραμε !
Btw απο Βασιλακη Καρρα πως παμε ? Αντζελα ? Razz

σκυλομπαροκ ενα πραμα εε?? Ρε μητσο, οι επιρροες σου δεν ειναι χαμηλου επιπεδου.. δεν εχουν καν επιπεδο κι ειναι τρομαχτικο.. Ασε να παιδακια να χτυπηθουνε με το μεταλλο τους που θες να τα βαλεις να σοβαρευτουν και να παιξουν ελληνοτρανς.. κστ.. κοπροσκυλο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 16:09

Sigh !

Φιλε το " Νυχτα Ξελογιαστρα " το "Φωτια στα Σαββατοβραδα" κτλ, ειναι τραγουδια που δε τραγουδηθηκαν απο θνητους ....


./Roar


Oups sorry εννοω ΓΑΒ ΓΑΒ ΓΑΒ !!! :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 16:24

Τωρα για τις αντοχες μου το μεταλ Razz πριν λιγα Σκ ειχαμε παει Πατρα και τα παιδια βγηκανε εξω , εγω κλασικα σα πικαντικος και ερωτικος και επειδη σε καθε πολη που παιζουμε Warhammer υπαρχει μια γυναικα που περιμενει το θεοσταλτο δωρο Λασκουλα (Razz lol) πηγα να τους βρω αργοτερα...
Το μαγαζι λεγοτανε Stone , λεω εγω οκ κυριλε , παω - μπαινω , μαυριλα τσιγαρα παντου κατι κοιλαραδες σα και εμενα να χοροποδανε σε εκστασυ με τα χερια ψηλα και τα μαλια να κουνιουντε περα δωθε με κοιταζανε , ουπς λεω , ειναι σα χορος ζομπι , πρεπει να κανω το ιδιο για να μη με φανε Razz, οποτε αρχιζω και εγω τα ουαααα να χοροπηδαω κτλ κτλ , τελικα βρισκω τους δικους μου.
Η αντοχη μου χτηπαγε ηδη κοκκινο , τους παρακαλαγα να παμε διπλα στο VIPS, Τους δελεασα οτι εξω απο το VIPS, Περιμενανε 18-22χρονα τσουλακια με φουστιτσες ετοιμεςς να χορεψουνε το "Μου μαθες ερωτα , ερωτα , ερωτα μοναδικο" κτλ κτλ πανω στα τραπεζια ή με τα σφηνακια που θα τις ειχαμε ποτισει , θα χορευανε πανω μας.Τιποτα , ολοι τους ρομαντικοι νοσταλγοι της αγριας μουσικης που ακουγαμε (που δεν καταλαβενα και τι ελεγε Razz σα τη λειτουργια ενα πραμα) Τελικα ειδα και αποειδα , ηπια και μερικα σφηνακια... Τοτε ο τραγουδιστης αναφωνησε "Τωρα θα σας πω ενα τραγουδι , μια ιστορια βγαλμενη απο την μυθολογια μας, θα σας πω ενα τραγουδι για τον Ικαρο , που τα ονειρα του τον πεταξανε ψηλα , πολυ ψηλα κτλ κτλ" ααα Ωραια σκεφτικα , τουλαχιστων θα ακουσουμε ελληνικα , παλι καλα , ενα κυμα ενθουσιασμου με διαπερασε , επιτελους κατι να καταλαβαινω ας ειναι και μεταλ... Και τοτε αρχιζει παλι "αρςεςερτγφσδγσδγγσδγσγσ " αγγλικα με ουαλικη προφορα να μη καταλαβαινουμε , ρωταω τον Τζιμπουζ, "ρε μλκα μας κοροιδεψε ο πουστης ?" "οχι" μου λεει ειναι το τραγουδι "χχχχχχχχχχ" που μιλα για τον Ικαρο...
Ειδες λεω να μεχρι και οι Zed Zepelin μιλανε για την μυθολογια μας , που εισαι ρε Λιακοπουλε να θαυμασεις.Το μονο που δε μπορουσα να κανω εγω , ητανε να ακουσω μετα και την Ιλιαδα σε Hard Metal ουαλικη εκτελεση οποτε πηρα ξανα (μεγας χορηγος γκομενο κυνηγου Λασκουλα) το αμαξι του Εντι και πηγα στο ξενοδοχειο , αφου πραγματικα περνοντας εξω απο το VIPS ακουσα τα μικρα τσουλαροιδι καυλακια να με φωναζουνε σα σειρηνες,σαν αλλος Οδυσσεας αντεξα ομως , και εξουθενομενος απο το σκληρο μεταλ που ειχε διαλησει καθε αμυνα του οργανισμου μου , την επεσα στο ξενοδοχειο να κοιμηθω βλεποντας στο STAR TV το Lost in Space ...


Αυτη ειναι η τελευταια μου εμπειρια απο Metal...
Δε το εχω, δε κανω για αυτο ... εγω ειμαι για Αδαμαντιδη τερμα Razz....
Σορρυ
αλλα Μεταλερ αληθεια σου λεω το ειδα ολο το Video στο Youtube αλλα να στα 32 sec το χαμηλωσα λιγο τo volume Razz



Υ/Γ Ολες οι μουσικες εχουνε την ωρα τους το ξερω , απλα δεν μπορω την ξενη μουσικη ...
Υ/Γ 2.Τα παραπανω ειναι αληθινα , αν και τα εγραψα λιγο με μορφη αστεια Razz
Υ/Γ 3.Παω να βαλω λιγακη Νοτη "Δευτερα Χερια" να ηρεμησω

:p:p:p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 16:36

τι γραφεις ρε μαλακα? Επος!! Θα το κανω σεναριο Cthulhu!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010, 17:13

Έπος Λασκούλα!Έπος, έπος, απίστευτη διήγηση των εν Πάτρα πραχθέντων! Έγραψες!!! Shocked Shocked
Ευχαριστώ που είδες τα βιντεάκια. Άμα έρθεις σε live θα σου κάνω και αφιέρωση!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΤετ 19 Μάης 2010, 09:11

Nα σας βάλω και αυτά. Εδώ γίνεται η παρουσίαση μας, αλλά πέφτουν και πολλά σολίδια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΔευ 07 Ιουν 2010, 13:05

Eπόμενα live των Heart Attack:

1) Παρασκευή 11 Ιουνίου στο Primitive bar, Σαρρή 41, Ψυρρή
Θα μας σαπορτάρει ένα νεοσύστατο group, οι Epiroez, που παίζουν κι αυτοί hard rock διασκευές αλλά και δικά τους.

2) Κυριακή 4 Ιουλίου, Όνομα του Ρόδου, Καλλιθέα

Αν κανείς έχει όρεξη για hard n' heavy music live, θα χαρώ να σας δω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΔευ 07 Ιουν 2010, 13:07

2) Κυριακή 4 Ιουλίου, Όνομα του Ρόδου, Καλλιθέα

Eδω θα ερθω !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΔευ 07 Ιουν 2010, 13:09

Ευχαριστώ νέε μου! Ειδικά στο Όνομα του Ρόδου θέλουμε πολύ κόσμο για να κάνουμε και καλή εντύπωση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΔευ 07 Ιουν 2010, 13:20

αν βγάλετε κανένα τραγούδι "Burn the Parliament, Let it Burn" θα γίνω πιστός σας γκρούπυ. Ειδικά αν στο ρεφρέν υπάρχει και στίχος "Burn it in the Flames of Chaos" υπόσχομαι να φέρνω μοντέλες (όχι warhammer, πραγματικές) να σας ....ξεκουράζουν στα καμαρίνια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΔευ 07 Ιουν 2010, 13:22

metaller rock star FTW cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΔευ 07 Ιουν 2010, 13:33

Ε, τώρα στα γεράματα να το κάνω και αυτό! Razz

Παίζουμε hard rock κυρίως, οπότε οι στίχοι στα τραγούδια μας είναι για love κλπ. Στα δικά μου τραγούδια (τα οποία είναι έτοιμα εδώ και 4 χρόνια, αλλά η προσωπική μου μπάντα έχει μπει στον πάγο) θα ακούσετε killer κοινωνικούς δικούς μου στίχους (συγνώμη που ξεφεύγω, αλλά για τους στίχους μου έχω την καλύτερη άποψη cheers). Προς το παρόν όμως, μόνο Heart Attack! guitar
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΔευ 07 Ιουν 2010, 13:40

τι στιχους εχεις γραψει? για ριξε κανα ρεφραιν να γουσταρουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΔευ 07 Ιουν 2010, 13:50

Θα στα πω από κοντά μην έχουμε κλοπή πνευματικής ιδιοκτησίας! Razz
Πρέπει να τους βρω, γιατί με τις αλλαγές δωματίων τους έχω καταχωνιάσει στο υπόγειο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! I_icon_minitimeΔευ 07 Ιουν 2010, 13:52

ελα μωρε, απλα ποσταρε τους στιχους και απο κατω γραψε "Copyright: Metaller 2010 LTD" Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Heart Attack!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Traitors attack!!!
» Terrorgheist's special attack
» VAMPIRE COUNTS ULTRA ATTACK!!!!
» WTS Attack Wing starter set and Netrunner play map

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Clubs Forum :: Clubs Corner-
Μετάβαση σε: