Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Heart Attack! - Σελίδα 2 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Οκτώβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 Heart Attack!

Πήγαινε κάτω 
+4
Khar Vader
Laskoulas
iron man
BiG GoBBo
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 07 Ιουν 2010, 13:57

2006 βασικά! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 07 Ιουν 2010, 14:01

για να σαι και νομικά κατοχυρομένος, απλά ...ταχυδρόμησέ τους στον εαυτό σου!!!! νομίζω πιάνει το κόλπο και στο ελάντα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 07 Ιουν 2010, 14:07

Ναι, το ξέρω το τυπικό! Έτσι κι αλλιώς, heavy metal στίχοι είναι, δεν πιάνουν ιδιαίτερα τουλάχιστον στη χώρα μας Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 07 Ιουν 2010, 14:15

μη μασάς, εδώ ένας παππούς με μέτρια φωνή πήρα μια κατοστάρα στο ελλάδα έχεις ταλέντο χωρίς κατ' εμέ τουλάχιστον να έχει ....ταλέντο. αν πιστέυεις ότι το χεις, κυνήγα το όνειρό σου ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. και ότι δώκει....μια ζωή την έχουμε τη ρουφιάνα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 07 Ιουν 2010, 14:27

το πολύ πολύ να γίνεις ξεφτίλα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 07 Ιουν 2010, 14:30

κάφρε φούλιους, έσκασες πάλι μύτη χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 07 Ιουν 2010, 15:06

Έχω μεγαλώσει πολύ για να κυνηγήσω τέτοια όνειρα! Τουλάχιστον ικανοποιώ τα απωθημένα μου με live και ίσως και καμιά κυκλοφορία! Δεν έχω παράπονο, είναι αρκετά! beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Ιουν 2010, 22:24

Παίζουμε και discometal !!! Razz Hot Stuff!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Ιουν 2010, 23:04

ρε ασε το μπασο και πιασε τη μεζουρα!

οι space meraklides σε χρειαζονται!!!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 25 Ιουν 2010, 10:44

Που έχει χαθεί ο Γιώργος? Διακοπές? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 29 Ιουν 2010, 00:23

Γύρισα από ένα τριήμερο! Βασικά ασχολούμαι και με τα μουσικά αυτό τον καιρό και έχω παραμελήσει λιγο το άθλημα. Έχω και live την Κυριακή στο Όνομα του Ρόδου και πρόβες κλπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 29 Ιουν 2010, 01:09

To Live!
Heart Attack! - Σελίδα 2 551865c6
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 03 Ιουλ 2010, 22:08

Αν κανείς αύριο το βράδυ δεν έχει τι να κάνει και θέλει να ακούσει ωραία μουσική, ας κοπιάσει στο Όνομα του Ρόδου, όπου με τη μπάντα μου, τους Heart Attack, δίνουμε το 3ο μας live:
Heart Attack! - Σελίδα 2 551865c6
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 15 Σεπ 2010, 14:07

Tα γνωστά: LΙVE ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΟ BAT CITY ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ. Θα γίνει χαλασμός! Ελάτε να με αποθεώσετε!!!
HEART ATTACK, HEART ATTACK, HEART ATTACK κλπ. guitar guitar guitar guitar guitar guitar guitar guitar guitar
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Σεπ 2010, 11:45

HEART ATTACK LIVE ΣΗΜΕΡΑ! ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕΙΣΜΟΣ, ΛΙΜΟΣ, ΚΑΤΑΠΟΝΤΙΣΜΟΣ! guitar
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 21 Σεπ 2010, 09:45

Laskoulas έγραψε:
Τωρα για τις αντοχες μου το μεταλ Razz πριν λιγα Σκ ειχαμε παει Πατρα και τα παιδια βγηκανε εξω , εγω κλασικα σα πικαντικος και ερωτικος και επειδη σε καθε πολη που παιζουμε Warhammer υπαρχει μια γυναικα που περιμενει το θεοσταλτο δωρο Λασκουλα (Razz lol) πηγα να τους βρω αργοτερα...
Το μαγαζι λεγοτανε Stone , λεω εγω οκ κυριλε , παω - μπαινω , μαυριλα τσιγαρα παντου κατι κοιλαραδες σα και εμενα να χοροποδανε σε εκστασυ με τα χερια ψηλα και τα μαλια να κουνιουντε περα δωθε με κοιταζανε , ουπς λεω , ειναι σα χορος ζομπι , πρεπει να κανω το ιδιο για να μη με φανε Razz, οποτε αρχιζω και εγω τα ουαααα να χοροπηδαω κτλ κτλ , τελικα βρισκω τους δικους μου.
Η αντοχη μου χτηπαγε ηδη κοκκινο , τους παρακαλαγα να παμε διπλα στο VIPS, Τους δελεασα οτι εξω απο το VIPS, Περιμενανε 18-22χρονα τσουλακια με φουστιτσες ετοιμεςς να χορεψουνε το "Μου μαθες ερωτα , ερωτα , ερωτα μοναδικο" κτλ κτλ πανω στα τραπεζια ή με τα σφηνακια που θα τις ειχαμε ποτισει , θα χορευανε πανω μας.Τιποτα , ολοι τους ρομαντικοι νοσταλγοι της αγριας μουσικης που ακουγαμε (που δεν καταλαβενα και τι ελεγε Razz σα τη λειτουργια ενα πραμα) Τελικα ειδα και αποειδα , ηπια και μερικα σφηνακια... Τοτε ο τραγουδιστης αναφωνησε "Τωρα θα σας πω ενα τραγουδι , μια ιστορια βγαλμενη απο την μυθολογια μας, θα σας πω ενα τραγουδι για τον Ικαρο , που τα ονειρα του τον πεταξανε ψηλα , πολυ ψηλα κτλ κτλ" ααα Ωραια σκεφτικα , τουλαχιστων θα ακουσουμε ελληνικα , παλι καλα , ενα κυμα ενθουσιασμου με διαπερασε , επιτελους κατι να καταλαβαινω ας ειναι και μεταλ... Και τοτε αρχιζει παλι "αρςεςερτγφσδγσδγγσδγσγσ " αγγλικα με ουαλικη προφορα να μη καταλαβαινουμε , ρωταω τον Τζιμπουζ, "ρε μλκα μας κοροιδεψε ο πουστης ?" "οχι" μου λεει ειναι το τραγουδι "χχχχχχχχχχ" που μιλα για τον Ικαρο...
Ειδες λεω να μεχρι και οι Zed Zepelin μιλανε για την μυθολογια μας , που εισαι ρε Λιακοπουλε να θαυμασεις.Το μονο που δε μπορουσα να κανω εγω , ητανε να ακουσω μετα και την Ιλιαδα σε Hard Metal ουαλικη εκτελεση οποτε πηρα ξανα (μεγας χορηγος γκομενο κυνηγου Λασκουλα) το αμαξι του Εντι και πηγα στο ξενοδοχειο , αφου πραγματικα περνοντας εξω απο το VIPS ακουσα τα μικρα τσουλαροιδι καυλακια να με φωναζουνε σα σειρηνες,σαν αλλος Οδυσσεας αντεξα ομως , και εξουθενομενος απο το σκληρο μεταλ που ειχε διαλησει καθε αμυνα του οργανισμου μου , την επεσα στο ξενοδοχειο να κοιμηθω βλεποντας στο STAR TV το Lost in Space ...
lol! lol! lol! Θυμήθηκα το απίστευτο κείμενο σου ρε συ! Απλά ρεσιτάλ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aramil Sair Sianontel
Spamlord
Spamlord
Aramil Sair Sianontel


Αριθμός μηνυμάτων : 1664
Ηλικία : 41
Τόπος : coming...
Registration date : 22/10/2008

Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 21 Σεπ 2010, 10:11

metaller έγραψε:
Laskoulas έγραψε:
Τωρα για τις αντοχες μου το μεταλ Razz πριν λιγα Σκ ειχαμε παει Πατρα και τα παιδια βγηκανε εξω , εγω κλασικα σα πικαντικος και ερωτικος και επειδη σε καθε πολη που παιζουμε Warhammer υπαρχει μια γυναικα που περιμενει το θεοσταλτο δωρο Λασκουλα (Razz lol) πηγα να τους βρω αργοτερα...
Το μαγαζι λεγοτανε Stone , λεω εγω οκ κυριλε , παω - μπαινω , μαυριλα τσιγαρα παντου κατι κοιλαραδες σα και εμενα να χοροποδανε σε εκστασυ με τα χερια ψηλα και τα μαλια να κουνιουντε περα δωθε με κοιταζανε , ουπς λεω , ειναι σα χορος ζομπι , πρεπει να κανω το ιδιο για να μη με φανε Razz, οποτε αρχιζω και εγω τα ουαααα να χοροπηδαω κτλ κτλ , τελικα βρισκω τους δικους μου.
Η αντοχη μου χτηπαγε ηδη κοκκινο , τους παρακαλαγα να παμε διπλα στο VIPS, Τους δελεασα οτι εξω απο το VIPS, Περιμενανε 18-22χρονα τσουλακια με φουστιτσες ετοιμεςς να χορεψουνε το "Μου μαθες ερωτα , ερωτα , ερωτα μοναδικο" κτλ κτλ πανω στα τραπεζια ή με τα σφηνακια που θα τις ειχαμε ποτισει , θα χορευανε πανω μας.Τιποτα , ολοι τους ρομαντικοι νοσταλγοι της αγριας μουσικης που ακουγαμε (που δεν καταλαβενα και τι ελεγε Razz σα τη λειτουργια ενα πραμα) Τελικα ειδα και αποειδα , ηπια και μερικα σφηνακια... Τοτε ο τραγουδιστης αναφωνησε "Τωρα θα σας πω ενα τραγουδι , μια ιστορια βγαλμενη απο την μυθολογια μας, θα σας πω ενα τραγουδι για τον Ικαρο , που τα ονειρα του τον πεταξανε ψηλα , πολυ ψηλα κτλ κτλ" ααα Ωραια σκεφτικα , τουλαχιστων θα ακουσουμε ελληνικα , παλι καλα , ενα κυμα ενθουσιασμου με διαπερασε , επιτελους κατι να καταλαβαινω ας ειναι και μεταλ... Και τοτε αρχιζει παλι "αρςεςερτγφσδγσδγγσδγσγσ " αγγλικα με ουαλικη προφορα να μη καταλαβαινουμε , ρωταω τον Τζιμπουζ, "ρε μλκα μας κοροιδεψε ο πουστης ?" "οχι" μου λεει ειναι το τραγουδι "χχχχχχχχχχ" που μιλα για τον Ικαρο...
Ειδες λεω να μεχρι και οι Zed Zepelin μιλανε για την μυθολογια μας , που εισαι ρε Λιακοπουλε να θαυμασεις.Το μονο που δε μπορουσα να κανω εγω , ητανε να ακουσω μετα και την Ιλιαδα σε Hard Metal ουαλικη εκτελεση οποτε πηρα ξανα (μεγας χορηγος γκομενο κυνηγου Λασκουλα) το αμαξι του Εντι και πηγα στο ξενοδοχειο , αφου πραγματικα περνοντας εξω απο το VIPS ακουσα τα μικρα τσουλαροιδι καυλακια να με φωναζουνε σα σειρηνες,σαν αλλος Οδυσσεας αντεξα ομως , και εξουθενομενος απο το σκληρο μεταλ που ειχε διαλησει καθε αμυνα του οργανισμου μου , την επεσα στο ξενοδοχειο να κοιμηθω βλεποντας στο STAR TV το Lost in Space ...
lol! lol! lol! Θυμήθηκα το απίστευτο κείμενο σου ρε συ! Απλά ρεσιτάλ!


ΕΠΟΣ! ΕΠΟΣ!!!! Είναι τεράστιο αλλιώς θα το έβαζα για sig!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 30 Νοε 2010, 00:51

Heart Attack! - Σελίδα 2 Heartattack

Λοιπόν, ήρθε η ώρα για το 6ο μας live! Την Παρασκευή αυτή παίζουμε στο Rainbow στο Γκάζι (Δεκελεών 40, πρώην Glam Bar), όπου είχαμε κάνει και το πρώτο μας live. Να ρθείτε να με δείτε, να με αποθεώσετε, να ακούσετε ωραία hard rock/metal τραγούδια από μας και αυτούς που ανοίγουν τη συναυλία, μετά έχει dj set από τον G.Ace με hard rock/metal επίσης κλπ. Μέχρι και βιντεάκι έχουμε ετοιμάσει, και Lady Gaga σε πιο hard rock κάνουμε, και 4 δικά μας θα παίξουμε κλπ. Η παρουσία σας θα μου δώσει ιδιαίτερη χαρά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 30 Νοε 2010, 11:24

Heart Attack! - Σελίδα 2 Heartattack

Λοιπόν, ήρθε η ώρα για το 6ο μας live! Την Παρασκευή αυτή παίζουμε στο Rainbow στο Γκάζι (Δεκελεών 40, πρώην Glam Bar), όπου είχαμε κάνει και το πρώτο μας live. Να ρθείτε να με δείτε, να με αποθεώσετε, να ακούσετε ωραία hard rock/metal τραγούδια από μας και αυτούς που ανοίγουν τη συναυλία, μετά έχει dj set από τον G.Ace με hard rock/metal επίσης κλπ. Μέχρι και βιντεάκι έχουμε ετοιμάσει, και Lady Gaga σε πιο hard rock κάνουμε, και 4 δικά μας θα παίξουμε κλπ. Η παρουσία σας θα μου δώσει ιδιαίτερη χαρά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lord limenix
Hero
Hero
lord limenix


Αριθμός μηνυμάτων : 805
Ηλικία : 47
Τόπος : Markopoulo
Currently Playing : Death korps of Krieg
Registration date : 09/10/2009

Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 01 Δεκ 2010, 21:33

Γουάου .... ειστε πολυ γαμάτοι!!!

Θυμήθυκα τα νεανικά ΜΕΤΑΛ χρόνια μου.

Keep on rockin'. guitar
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 01 Δεκ 2010, 22:33

Thanks a lot!!! Να ρθείτε βρε, να ρθείτε να χαρώ! Ορίστε και η αφίσα για το live:

Heart Attack! - Σελίδα 2 Heartattack2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 03 Δεκ 2010, 09:02

Live σήμερα!

Heart Attack! - Σελίδα 2 Heartattack2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 42
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 03 Δεκ 2010, 14:42

Εγω 8α εχω κοσμο σπιτι , αλλιως θα επερνα τον Μακη να ερχομασταν για βολτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 03 Δεκ 2010, 14:46

Ευχαριστώ, Tzortz!
Nevertheless, πάρε τον κόσμο, το Μάκη, τον Παναγιώτη, το Λασκούλα, όποιον άλλο βρείτε και ελάτε ρε παιχτούρες να με αποθεώσετε, να έχουμε και το outnumber!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Heart Attack! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Heart Attack!   Heart Attack! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 06 Δεκ 2010, 12:11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Heart Attack!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Traitors attack!!!
» Terrorgheist's special attack
» VAMPIRE COUNTS ULTRA ATTACK!!!!
» WTS Attack Wing starter set and Netrunner play map

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Clubs Forum :: Clubs Corner-
Μετάβαση σε: