Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
chaos dwarfs... - Σελίδα 3 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Σεπτέμβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 chaos dwarfs...

Πήγαινε κάτω 
+6
Laskoulas
Khar Vader
Asarnil the Dragonlord
Achaian
xrisomiga
iron man
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xrisomiga
Arch Spammer
Arch Spammer
xrisomiga


Αριθμός μηνυμάτων : 3097
Registration date : 19/03/2011

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:00

ποτε θα βγει το draft 1 ? LOL
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:00

Και το pool θα αυξηθει απο 15 σε 25 ατομα. Και μετα σε 35. Και μετα σε 50.
Και τοτε θα τους κερδισουμε. Γιατι εκεινοι θα εχουν παντα 1500 ατομα σε τουρνουα...(ναι, ναι, απεναντι σε αυτους παιξαμε και θα παιζουμε).
Η 7η θεση ηταν αποτυχια. Αλλα ταυτοχρονα ηταν και η Κορυφαια εμφανιση μας σε ETC.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:01

Τα κορυφαία έρχονται... Cool

Η διαφορά έγκειται ότι όσα εμείς βλέπουμε αργά και βασανιστικά από ETC σε ETC αυτοί τα βλέπουν κινηματογραφικά στα εθνικά τους πρωταθλήματα.

Αν λοιπόν δεν μας προλάβουν τα γηρατιά... ΠΟΥΤΣΑ!!! Twisted Evil


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mohammadurk στις Τετ 22 Αυγ 2012, 16:03, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 50
Registration date : 28/08/2011

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:02

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Merkel1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:04

Νόμιζα ότι προφέρεται "Χγυσόμυγα" Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:04

Τα ΗΕ του Ασγερ πηραν 73 ποντους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrisomiga
Arch Spammer
Arch Spammer
xrisomiga


Αριθμός μηνυμάτων : 3097
Registration date : 19/03/2011

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:04

"Men have made an idol of luck as an excuse for their own thoughtlessness."
~Democritus ~

lol!

βγάλτο από την υπογραφή σου τώρα , xaxaxaxaxaxa


@flames LOL
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 50
Registration date : 28/08/2011

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:06

λίγα για άσγκερ ίμχο. δηλαδή μια απίστευτα ψαγμένη λίστα δεν παίρνει μ.ο 12-8 ίμχο. άρα....κάλχας κάλχας (τειρεσίας, μόνο κασσάνδρα μην με πεις!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:06

xrisomiga έγραψε:
"Men have made an idol of luck as an excuse for their own thoughtlessness."
~Democritus ~

lol!

βγάλτο από την υπογραφή σου τώρα , xaxaxaxaxaxa



λιγοθύμισα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:07

Μονο που οταν παιζεις ενα παιχνιδι και ο αλλος στηριζεται στο δικο του luck και στο συνδυασμο με το δικο σου unluck gια να του βγει, τοτε το thoughtlesness παει στον αλλο, οχι σε σενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 50
Registration date : 28/08/2011

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:08

πρέπει να είσαι ο μεγαλύτερος εγωίσταρος του κόσμου ρε πστη μου! πάω στοίχημα είσαι καλός γιατρός βέβαια!!!!! (φτου κακά μακριά από εμας μόνο για γουορχάμερ και τα σχετικά)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:09

Asarnil έγραψε:
Μονο που οταν παιζεις ενα παιχνιδι και ο αλλος στηριζεται στο δικο του luck και στο συνδυασμο με το δικο σου unluck gια να του βγει, τοτε το thoughtlesness παει στον αλλο, οχι σε σενα.

When pwned it's best to stfu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 40
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:10

Asarnil έγραψε:
Μονο που οταν παιζεις ενα παιχνιδι και ο αλλος στηριζεται στο δικο του luck και στο συνδυασμο με το δικο σου unluck gια να του βγει, τοτε το thoughtlesness παει στον αλλο, οχι σε σενα.

+100 μου εχει συμβει και σε εμενα Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:10

Εγωισταρος;
Επειδη ο αλλος οταν συμβαινει το στατιστικο το αποδιδει στο γαμωζαρο, ενω οταν συμβαινει το απιθανο λεει πως το αποτελεσμα μετραει;;;
ΛΟΛ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 50
Registration date : 28/08/2011

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:12

ε? για μένα είναι αυτό? εγώ βρε ππρα βγαίνω και κάνω ποστ ζητώντας συγγνώμη από αντιπάλους μου για την κωλοφαρδία μου! ήμαρτον!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 40
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:12

κατι ασχετο με το θεμα παντως . θελω το earthing rod χρυσομιγα στην λιστα... γιατι μαλλον δεν με ξερεις καλα... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:14

Παρεμπιπτόντως Σώτο, του γάλλου ορκά του άνοιξα τα κωλοφάρδουλα στην υγειά σου. beer

Μόλις στον 2ο γύρο μου επέτρεψε τσαρτζ και σε θυμήθηκα τι έλεγες μετά την πρώτη μας (γκουχ γκουχ) επαφή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 50
Registration date : 28/08/2011

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:18

να κ ένας άνθρωπος σωστός! εμ αν είχε σχετική εμπειρία κ αυτός (Once u go black lol).....ρε γενικά οι λίστες όρκς χωρίς να έχω δει αποτελέσματα δεν νομίζα να διέπρεψαν κιόλας. το πρόβλημά τους ίμχο τακτικά είναι ότι

α) είχαν μεν μία μονάδα να κραταέι το ένα φλανκ του ντεθ σταρ αλλά όχι δεύτερη σοβαρή με αποτέλεσμα να παίζουν πολύ γωνία και όχι προς κέντρο ανάλογα με την μάχη
β) ψευδαίσθηση ότι το ντεθ σταρ τους δέρνει τα πάντα (καλά κ εγώ έτσι νόμιζα μέχρις τους ιππότες σου λολ)
γ) αρκετά περιφερειακά ποντάκια!

τεσπα αναμένω αποτελέσματα με ενδιαφέρον!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:21

Έχει πολύ ενδιαφέρον αυτή η μάχη, πρέπει να σου τα πω από κοντά.

Ήταν και η μόνη μάχη που πήγα σαν κριάρι πάνω στον άλλον και , ευτυχώς για την ομάδα , μου βγήκε.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mohammadurk στις Τετ 22 Αυγ 2012, 16:21, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:21

Δεν ηταν για εσενα Σωτο...
απλα μιλαγα για τον Μυγα.
Βγαινει και για ενα ρολλ θελει να παρατησει το παιχνιδι και το κανει και θρεντ.
Με αυτα που ειχα εγω, θα ηθελε να παρατησει τη ζωη του... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Khar Vader
Arch Spammer
Arch Spammer
Khar Vader


Αριθμός μηνυμάτων : 10443
Ηλικία : 50
Currently Playing : DICE :P
Registration date : 28/08/2008

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:24

Asarnil έγραψε:
Δεν ηταν για εσενα Σωτο...
απλα μιλαγα για τον Μυγα.
Βγαινει και για ενα ρολλ θελει να παρατησει το παιχνιδι και το κανει και θρεντ.
Με αυτα που ειχα εγω, θα ηθελε να παρατησει τη ζωη του... Razz
Καλό Wink
γερόλυκεεεε lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 50
Registration date : 28/08/2011

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:30

Asarnil έγραψε:

Με αυτα που ειχα εγω, θα ηθελε να παρατησει τη ζωη του... Razz

καλά μερικά δικά σου όντως δεν υπάρχουν μαν. ήμουν εκεί λολ
αλλά νομίζω το χείριστο το έχω πάθει εγώ εξου και το παράτησα για 3 χρόνια
μετά από ένα αντίστοιχο σερί γκαντεμιάς
μάχη α με σαύρες (νάνους εγώ έπαιζα 3 χρόνια) ¨ενάντια σε σαύρες. 5 σερί κανονιές σε στέγκαντον 5 σερί άσσους, τσάρτζ με λόρδο σε.... 3 σκινκς τελευταίο γύρο με άρμοθρ/γουόρντ ...νεκρός....από 3/3 βέλη.
και το τελειωτικό
τουρνουαδάκι σπίτι μου χάος εγώ, νάνους αυτός (τρίτη τέταρτη μάχη του νομίζω, 2 μάχες μετά από την άνω). τα είχα μαζέψει ΟΛΑ εκτός από κάτι μάινερς νομίζω και καμια δεκαπενταριά χάμερερς με λόρδο σχεδόν στο φλανκ μου. τσάρτζ στους μάινερς , κοιτάω υπολογίζω θέλω 3-4 στο οβεράν να φύγω, οβεράν....1-1-1. πέφτουν οι νάνοι ....ισοπαλία. από massacre (τότε)
αν βάλεις κ ένα πείπου χρόνο γκαντεμιάς....αφού πήρα GW τηλέφωνο σε ένα καημένο mail order troll και τον έβριζα.χαχαχαχ α ρε τι να κάνει η παλιοπαρέα το παράτησαν οι μλκες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:39

Κανενας δεν ειναι ο τελειος υπερπαικτης. Κανενας. Απο τις 2 ηττες μου, μετα τις μαχες καθησα και σκεφτηκα τι αλλο θα μπορουσα να ειχα κανει για να αποφυγω ΚΑΙ το τραγικο ζαρι και να χασω με μικροτερο score. Αλλα, και μετα τις 2 νικες παλι καθησα και σκεφτηκα τι θα τις εκανε αν οχι μεγαλυτερες, τουλαχιστον να ερθουν με πιο ασφαλη τροπο. Με τον Μαλτεζο νανο, ηξερα πως θα κερδιζα 12-8 + απο το 2ο στησιμο του. Και σκεφτομουν παρολα αυτα ποσο θα μου εξασφαλιζε το 12-8 η υπαρξη ενος engineer. Τα παντα μετρανε στο game. Απλα πρεπει να αντιμετωπιζεις και τις Νικες και τις Ηττες σαν ενα αποτελεσμα. Δυστυχως η κακοδαιμονια συνεχιστηκε και στην Πολωνια. Εκανα αυτα που πιστευα σωστα για να κερδισω τη μαχη, πηρα περισσοτερες ευκαιριες με βαση το πλανο που ειχα , για να τις κερδισω, αλλα δυστυχως για την Ομαδα, δεν μπορεσα να παρω ποντους ακομα και αν δεν επαιξα τα matchup που ηθελα. Αν ο αλλος δεν χανει τα ward saves ποντους δεν παιρνεις. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 50
Registration date : 28/08/2011

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:46

τώρα τα λες σωστά. πάω στοίχημα ότι ακόμα και ο πολωνός που πήρε αστρονομικό σκορ θα έκατσε να σκεφτεί...γιατί έχασε μερικούς πόντους. κ όταν λέω ότι όλα κρίνονται εκ του ριζάλτ δεν το λέω να μειώσω κανέναν. κ εγώ να έπαιζα και...για ένα πόντο να μην πέρναμε μετάλλιο πάλι το ίδιο θα έλεγα. έτσι είναι τα ρημάδια τα αποτελέσματα! απλά κ λόγω δουλειάς (αν δεν έρθει το αποτέλεσμα γκουντ μπάι μίστερ μπέλλος ευχαριστούμε πολύ κλπ κλπ) είμαι λίγο πιο "αυστηρός". γενικά πάντως δεν είναι κακή "κοσμοθεωρία".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

chaos dwarfs... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: chaos dwarfs...   chaos dwarfs... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 22 Αυγ 2012, 16:49

Μην μου τον θυμιζεις τον σαπακα...γκρρρρρρρρ
Χελχαρτ απο τις 20"??? Ουτε στο τοπικο δεν το ρισκαρεις Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
chaos dwarfs...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Chaos Dwarfs
» Chaos Dwarfs LoA 2400pts
» New FAQ for Chaos Dwarfs
» Chaos Dwarfs 2400
» Chaos dwarfs draft 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warhammer Fantasy :: Army lists, FAQ and Tactics-
Μετάβαση σε: