Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 να τα, να τα .....

Πήγαινε κάτω 
+12
kiour_gr
Asarnil the Dragonlord
h34dnotf0und
Laskoulas
Silverwing
Giorel
Tzortz
Sn4k30r
belial
admin
JimBouz
Aramil Sair Sianontel
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JimBouz
Spamlord
Spamlord
JimBouz


Αριθμός μηνυμάτων : 1643
Ηλικία : 49
Currently Playing : WARHAMMER FB & 40K
Registration date : 23/03/2009

να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 12:55

Εγω προσωπικα λεω απο τωρα οτι δεν εχω προβλημα να παιζω με τα ιδια ζαρια με τον αντιπαλο μου οποιαδηποτε στιγμη.....cool.

Περα απο την πλακα Μεχρι τωρα δεν εχω ακουσει καποιο επιχειρημα στο να μην αποκλειστει το cheating απο τα επισημα τουρνουα....

@ Γκιορελ ..καποιοι θεωρουν την πλακετα πολυ σημαντικη!!

@ Τζωρτζ ..να λοιπον που θα μου χρησιμευσουν οι 2 μαυρες ζωνες χαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 12:58

Κι εσυ εχεις τα γαλαζομπλε ζαρια ( που ειναι και γαματα , πρεπει να σου κλεψω ενα !!! ) και εγω εχω κατι που αγορασα απο το FS μαυρο-γκρι-πρασινο-σκατουλι και μου αρεσουν . Δυσκολα θα τα αλλαξουμε και οι 2 μας :Ρ

Τωρα , σε ενα μεγαλο τουρνουα ( παλαιοτερα το ειχε κανει 1 φορα το FS σε ενα fair ) δεν θα εχω προβλημα να ΑΝΟΙΞΟΥΝ ζαρια μπροστα μου η να τα μοιρασουν την ωρα που θα τους βλεπω μεσα απο ενα κουβα στον καθενα και με αυτα να παιξω . Δεν θα με χαλασει Smile

Σιγουρα εχουν ορισμενοι περιεργα ζαρια , σιγουρα στο εξωτερικο εχουν συμβει πραγματα ( GT 2007 anyone ? Denmark 2008 , Poland 2007 , etc etc ) .

Γενικοτερα , δεν νομιζω να υπαρχει καποιος που να εχει προβλημα αν μπροστα του ανοιξουν ενα κουτακι και δωσουν 30 ζαρια στο τραπεζι . Μην νομιζετε οτι θα κλεψουν μονο οι παικτες αλλα και τα διαφορα μαγαζια / τουρνουα / events κλπ κλπ για να βοηθησουν τους "δικους τους παικτες" . Παραδειγμα μου το ειπε ενας φιλος απο το εξωτερικο που εγινε πριν 3 χρονια με ζαρια σε ολα τα τραπεζια ....

Αν μπουμε στην διαδικασια να κοιταμε τον αλλο με μισο ματι και γιαυτο τον λογο να ζητησουμε στανδαρ ζαρια στο τραπεζι απο αυτον ( τον Χ τον Ψ ) που κανει το τουρνουα , τοτε θα πρεπει να απαιτησουμε να δωθουν απο ενα pool τα ζαρια τυχαια σε καθε τραπεζι μπροστα στους παικτες . Υπαρχει περιπτωση ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorel
Hero
Hero
Giorel


Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ηλικία : 47
Τόπος : Αρτέμιδα
Currently Playing : Με τις Βασιλισσες μου ΑΟS και με τον Αυτοκρατορα μου 9η!!!
Registration date : 07/10/2009

να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 13:00

@flames of tzeench Φίλε μου μάλλον εσύ έχεις δυσιδαιμονία γιατι ξεκινάς με την βάση ότι όλοι πιθανόν κλέβουν μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου, ενώ εμείς ξεκινάμε απο το ότι όλοι ειναι Fair players μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου !!!!

@jimbouz Όχι τόσο ωστε να παίξουν με πειραγμένα ζάρια. Οπως και να έχει σίγουρα δεν συγκρίνεται με τα έπαθλα από το τέξας χολντ εμ!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 13:04

Belial έγραψε:
Παιδιά δεν χρειάζεται να αγχώνεστε υπάρχει λύση .

εάν σε κάποιο παιχνίδι υπάρχει η υπόννοια (κάτι που έγινε στο παρελθον σε ανύποπτο χρόνο) ότι κάποιος παίζει με στημένα ζάρια , το λέτε επι τούτου , έρχετε ο gogos του σπάει τα πόδια και συνεχίζουμε . Δεν καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα . εάν πάλι δεν είναι εκεί ο gogos , βαζουμε τον el trago να τα ακουμπήσει και πάλι είμαστε μια χαρά . Μην μου αγχώνεστε Smile

απλα λετε στον αντιπαλο να αλλαξει ζαρια, η να παιξετε και οι δυο με τα ιδια ζαρια.. Εαν βεβαια ισχυσει το τελευταιο και παρολ'αυτα ο αντιπαλος 5-6αριζεται κι εσεις την βγαζεται με ασσους , μαλλον καποια προσφατη κωλονοσκοπηση φταιει κι οχι τα ζαρια του..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 13:07

ρε παιδια ελεος... θεμα απο το πουθενα...

αν υπαρξει θεμα, το βλεπουμε ξανα... ως τοτε, ειμαστε λιγοι και φατσικα τουλαχιστον ολοι γνωστοι. Αν υπαρχει τοσο μαλακας, σε τοσο στενο κυκλο players να κανει cheating απλα δε θα ξαναβρει αντιπαλο και θα τον κραζουμε καθε φορα...

δεν ειμαστε και 1000αδες που παιζουμε στην Ελλαδα για να χαθει η να μην ακουστει!

200-250 ατομα και αυτα με το ζορι και με μεσο ορο ηλικιας τα 25!

Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 13:08

πάντως εφόσον όπως λες έχει γίνει ξανά νομίζω πως π΄ρέπει να διασφαλιστούμε. δεν ξέρω, προσωπικά έχω γίνει απίστευτα καχύποπτος και ,βλέποντας άυτή την προοπτική, έχω αρχίσει να ξενερώνω με το χόμπυ. και μη μου πει κανείς στην ελλάδα δεν κλέβουμε έτσι? ο κλέψας του κλέψαντος ισχύει για το ελάντα! νομίζω τα ζάρια που πουλάει ι gw αν ανοίγονται μπροστά στους κάπτενς είναι υπαράνω πάσας υποψίας! πάντως το ΄"δυσιδαιμονία" δεν το δέχομαι ΕΠ ΟΥΔΕΝΙ και αν μου το ξαναπεί κάποιος όταν του πω να "δω τα ζάρια σου" θα γίνει της λόρνης....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorel
Hero
Hero
Giorel


Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ηλικία : 47
Τόπος : Αρτέμιδα
Currently Playing : Με τις Βασιλισσες μου ΑΟS και με τον Αυτοκρατορα μου 9η!!!
Registration date : 07/10/2009

να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 13:09

@galvert +1 Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 13:18

@gioriel δεν θέλω να το πάμε εκεί ποιοε κάνει τι και γιατί. πρότεινα κάτι που μου φαίνεται εκατοό μα εκατό τοις εκατό δίκαιο και για κάποιο τρόπο μερικοί "διαφωνούν" επειδή οι φίλοι μας κλπ κλπ "αποκλείεται να κλέβουν", "είναι τα καλύτερα παιδία", "κάθε κυριακή στην εκκλησία" κλπ κλπ. ας σοβαρευτούμε και ας επιχειρηματολογήσουμε. εξ άλλου αυτό το παιχνίδι με τα στρατιωτάκια σε εθίζει σε τέτοιο βαθμό που έχω δει άτομα να πλακώνονται στο ξύλο. καλά το βρισίδι/πέταγμα μινιατούρας ισχύει για πλάκα. στο πειραγμένο ζάρι πιστεύεις θα κολήσουν άτομα με τέτοιο ας πούμε πόθο για την νίκη ποθ να πλεζουν μπουνιές? ελα τώρα....στο φέαρ πάντως θα το θέσω στους διοργανωτές και ...ότι δώσει. νομίζω είναι ένα βήμα εμπρός και όχι πίσω. τώρα αν διαφωνείτε, ε δικαίωμά σας....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 13:20

Εγω δεχομαι τα παντα - ολα . Δεν θα με χαλασει να παιξουμε με ζαρια του FS + GW , αρκει μετα να τα παρουμε κιολας :Ρ Εχω μανια με τα ζαρια Sad

ΥΓ. Θυμαμαι στο GT ηταν ενας , νομιζω τον εχουμε φωτο εγω - Lord of Pleassure - Drago να ριχνει ......... ροζ τεραστια ζαρια .... ;Ο Και διπλα του να εχει 2 μεεεγαααλα λουτρινα ΡΟΖ ζαρια ... με μπλουζα " HOMO - TEAM " . Σορρυ αλλα εγω με τα ζαρια του δεν παιζω !! :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 13:28

εσύ τα δέχεσαι γιατί είσαι φυσικά αθώος. κατ εμέ όποιος θα κάνει τρελό θέμα θα είναι ύποπτος. τέλος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 13:30

Οχι ρε , εννοω δεχομαι να παιξω με ζαρια που θα μου δωσει το μαγαζι εκει , αυτο εννοω :Ρ


Υπηρχε θεμα παλαιοτερα σε Fair του FS αλλα και σε διαφορα τουρνουα με ορισμενα "ζαρια" , αλλα δεν γνωριζω αν αυτα εχουν γινει remove . Παντως σιγουρα , αυτος που τα ειχε , ειναι με ρετσινια !


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tzortz στις Πεμ 12 Νοε 2009, 13:31, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorel
Hero
Hero
Giorel


Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ηλικία : 47
Τόπος : Αρτέμιδα
Currently Playing : Με τις Βασιλισσες μου ΑΟS και με τον Αυτοκρατορα μου 9η!!!
Registration date : 07/10/2009

να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 13:30

Μάλλον δεν κατάλαβες καλά. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι το κανουμε αυτό γιατί το γουστάρουμε και δεν χρειάζεταινα υπάρχει καχυποψία μέσα στο χόμπυ μας. Εσύ είπες ότι τώρα τελευταία έχεις γίνει καχύποπτος και έχις ξενερώσει. Ε, εγώ δεν θέλω να φτάσω εκει, όπως και οι περισσότεροι από ότι καταλαβαίνω. Ναι θα βρίσω θα φωνάξω αλλα όλα αυτά είναι στην έξαψη της στιγμής και δεν πρόκειται να στραβωσω με κανέναν γιαυτό!!! Αλλα το να κλέψει κάποιος σε ένα τόσο μικρό κύκλο αυτομάτως σιγματίζεται και εκδιωχνεται απο την κοινωνία μας!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorel
Hero
Hero
Giorel


Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ηλικία : 47
Τόπος : Αρτέμιδα
Currently Playing : Με τις Βασιλισσες μου ΑΟS και με τον Αυτοκρατορα μου 9η!!!
Registration date : 07/10/2009

να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 13:32

Παρεπιπτόντως επειδή το έπιασα το υπονοούμενο παίζω με GW ζαρια και όλη η κοινότητα έχει να πει για το πόοοοοσο γκαντέμης είμαι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 13:35

Μα γιατι το λες αυτο ? επειδη σκαει το Stank Μονο πριν καν παιξεις ? :Ρ

ΥΓ. Μιλαω για ενα γεγονος χρονια πριν Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorel
Hero
Hero
Giorel


Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ηλικία : 47
Τόπος : Αρτέμιδα
Currently Playing : Με τις Βασιλισσες μου ΑΟS και με τον Αυτοκρατορα μου 9η!!!
Registration date : 07/10/2009

να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 13:37

Τι χρόνια πριν!!!! στο προηγούμενο Guild Wars θέλεις να πεις!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 13:40

το θέτεις σωστά. αλλά θα προτιμούσα την μαθηματική εξασφάλιση, που είναι το κακό?ειδικά όταν παίζεις σε υψηλό ανταγωνιστικό επίπεδο και τα βάζεις με ισάξιους/καλύτερούς σου. εκεί φίλε ένα 1% παραπάνω για τον αντίπαλο στις πιθανότιτες κάνει την διαφορά, κατάλαβέ το!!!! ρε παιδία προς θεού μην λέμε χαζά ξέρετε ότι αυτό που ζητάω σε τουρνουά είναι το 100% δίκαιο και σωστό. και αν είναι να φας 34343434343434343 ξενερωσίες μέχρι απλά να υποψιαστείς τα ζάρια κάποιου, σόρυ, θέλω να προλαμβάνω καταστάσεις στην ζωή μου. αν ήταν όλα τόσο φιλικά και αγγελικά πλασμένα τότε ούτε τουρνούα θα υπήρχαν, ούτε εντάσεις, ούτε καν πειραγμένα ζάρια.... simple as that
@george: ναι ρε μαν κατάλαβα τι εννοάς!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 13:40

Οχι ρε , τι εγινε τοτε ? Κουτσομπολια ! δεν εχω ιδεα ! ΠΕΕΕΣΣΣ

Μιλαω για ενα Fair (3 χρονια) αλλα και για ενα τουρνουα που ειχε γινει (2 χρονια) .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorel
Hero
Hero
Giorel


Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ηλικία : 47
Τόπος : Αρτέμιδα
Currently Playing : Με τις Βασιλισσες μου ΑΟS και με τον Αυτοκρατορα μου 9η!!!
Registration date : 07/10/2009

να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 13:45

3 paixnidia, tria misfire στη πρώτη γύρα, 3 wounds στα 2 πρώτα παιχνίδια, 1 μόνο στο τελευταιο!!!

Οι φωνές μου ακούστηκαν μεχρι τη Δραπετσώνα!! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 13:49

Παλι καλα που εισαι μακρια για ποδαρικο το 2010 :Ρ


ΥΓ. Τωρα που το λεμε , μακαρι να ειχαν ζαρακια στο τραπεζι ( 30 ομως ! ) γιατι ετσι δεν θα χαναμε και τα δικα μας αλλα και δεν θα ειχαμε μουρμουρες για τον αντιπαλο χεχε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 14:11

Λοιπων συμφωνω με τον Γκιορελ εισαι τρομερα καχυποπτος και δυστηχως τετοια συμπεριφορα μονο αναταραχη προσφερει.Ξεκινας με το "με εχουνε κλεψει" αντι το "ολοι ειναι δικαιοι" σορυ αλλα εισαι εκτος για μενα.
Και επειδη το θεμα ειναι οτι παιζουμε ενα game και μαλακιζομαστε απλα ειναι το λιγοτερο αδικο να πετας λασπη γενικα και να αναφερεσε οτι καποιοι "κλεβουνε".
Αν ξερεις ονοματα πεστα , αν εχεις πιασει επ αυτοφορο καποιον πεστο , μη φοβασαι η κοινοτητα εχει δικλειδες και μπορει να απομονωσει οποινδηποτε
Αν οχι αυτα που λες ειναι προσβλητικα και κυριως γραφικα, τον μονο ανθρωπω που εχω ακουσει να φωναζει οτι "θα φερω στην επομενη μαχη πειραγμενα ζαρια για να σας γαμησω ολους" εισαι εσυ.Σκεφτεσε να κανεις καποια αγορα ? αν ναι ευχαριστουμε για την προειδοπηση.
Στα πιο σοβαρα , δεν ξερω για ποιον - ποιους λες (πρωσοπικα δεν πιστευω οτι κανεις κλεβει με τον τροπο που λες) αλλα εγω θα μιληω για μενα
Τα δικα μου ζαρια λοιπων ειναι αγορασμενα απο ΓΕΡΜΑΝΙΑ το local GW store (μαζι με Ντεμιρι Εντι Τζορτζ , ο καθεις το χρωματακι του) και με λιγα αλλα απο εντι χαριδιμο (κυριως Razz) που ανταλαζουμε ενα με ενα μετα καποια μαχη, η καποιο λαφυρο.Δεν χρειαζετε να αναφερω ποσες φορες με εχουνε πουλησει η με εχουνε ευνοηση , ετσι ειναι υπαρχει ενας κυκλος.
Οποιος παντος εχει αμφιβολια για τα ζαρια μου ας τα αγορασει 200 ευρω (ναι τα πουλαω) η ας τα νανομετρηση , χεστηκα Smile.
Noμιζω οτι δεν πρεπει να στρουθοκαμηλιζουμε και να ριχνουμε τις ητες μας , στο θεο η στο οτι μας κλεβουνε οι αλλοι, οπως φερνουμε εμεις iresistable , φερνει και ο αλλος, οπως εμεις νικαμε , ετσι μας νικαει και ο αλλος.Δεν υπαρχει καλητερος αυτο ειναι ενα ασανσερ, υπαρχουνε καλητεροι απο μας , αποδεχτειτο.Αν θελουμε να απομονωσουμε τον ευατο μας και στο μικροκοσμο μας να νομιζουμε οτι "ειμαστε οι γαματοι στρατηγοι " και δεν "φτουραει κανενας μπροστα μας" οκ, εγω νομιζω οτι εισαι ο Καλητερος οταν το αποδεικνυεις παντα , οταν εισαι στη πρωτη γραμμη δινεις τις μαχες σου , χανεις κερδιζεις και πανω απο ολα εχεις κερδισει το σεβασμο ολων.Αν τωρα σα την κακια βασιλισα στη Χιονατη κοιτατε το καθρεφτακη σας και λετε "καθρεφτη καθρεφτακη μου ειμαι ο καλητερος ολων" καπου το εχετε χασει.
Εχουμε ξεπερασει την εποχη των ΘΕΩΝ, ειμαστε ολοι θνητοι και οι θνητοι πληγωνονται.

Περιμενω να αναφερεις ονοματα ενα τετοιο θεμα ειναι πολυ σοβαρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 14:43

σοβαρα οταν το διαβασα το πρωι, δεν ειχα ιδεα οτι ηταν τοσο δυνατο το τοπικ.. GAlvy εισαι FLAMER.. LoL!! Το ηξερες μπαγασα και το αφησες μονο του να αυγατισει.. Admin.. Εγω λεω να τον Ban-αρουμε.. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 14:50

ρε μιλάς με απαράδεκτο και επιτίθεσαι με το παραμικρό, μου θυμίζεις νοικοκυρές πού έχοθν να δουν χαρά στα σκέλια τους προπολεμικά! αρκετή υπομονή έκανα, την επόμενη φορά θα πέσει ανάλογο μπινελίκι! τώρα αν σε όλα αυτά που ειπώθηκαν εσύ νιώθεις αμυνόμενος, ε δεν ξέρω καμιά μύγα θα έχεις . χαλάρωσε χοντρούλη....γιατί έχεις αντίρρηση να παίζουμε όλοι με τα ίδια ζάρια? εσύ, ενας μέγας στρατηγός???? δεν σε καταλαβαίνω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 14:53

Τα παντα λυνοντουσαν με το να υπηρχανε ζαρια κλειστα στα τραπεζια , αλλα σε ενα τουρνουα πχ 20 ατομων θες 10 κουτια νομιζω κοντα στα 80 ευρω οσες ειναι και οι δωροεπιταγες, περα που καθε βδομαδα θες καινουργια (θες και "αποθεμα)
Ειναι δυσκολα αυτα, και νομιζω να γινετε πουθενα στο εξωτερικο (σε σχεση με το warhammer)
Εδω στην GW οταν πηγαιναμε εξω παλι ο καθενας με τα δικα του
Ειναι θεμα ευγενειας και πανω απο ολα καλης θελησης να πιστευεις οτι ο αλλος κινητε δικαια απεναντι σου.Αλλιως ειναι σα να λες οτι ολοι ειναι ενοχοι μεχρι να αποδειξης πιος ειναι αθωωος
Εγω επιμενω τετοια πραγματα δεν πρεπει να λεγονται και αν λεγονται να ξερουμε τι πως γιατι που.Τοσα χρονια παιζω δεν εχω δει καποιον να "κλεβει" οπως αναφερετε και νομιζω οτι δεν ειναι δυσκολο να καταλαβεις αν ο αλλος σε κλεβει.

Μη ξεχνατε ο Γκιορελ ειπε το σωστοτερο "το να κλεψει σε ενα τετοιο κυκλο που ολοι γνωριζομαστε τον στιγματιζει και τον βγαζει αυτοματα απο την κοινωτητα μας"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 14:55

Πας καλα ? εγω αναφερθηκα για τον ευατο μου, οχι δεν νιωθω θιγμενος,
εσυ κανεις σαν νοικοκυρα και ριχνεις δηλητηριο,Οταν μιλας γενικα ειναι σα να προσβαλεις ολο το κοσμο.Καταλαβε το
Σορυ αλλα εχω μαθει να "μην κραταω" το στομα μου κλειστο οταν ακουω βλακιες η κατι προσβλητικο.
Αποδεξου οτι καποιοι μπορει και να σε νικανε οπως τους νικας και εσυ με τη σειρα σου
Αφηνω τα λεγομανα μας στη κριση των υπολοιπων που διαβαζουν, οι τσακωμοι για ενα παιχνιδι (εκτος της ωρας που παιζεις) ειναι λιγο φαιδρο νομιζω


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Laskoulas στις Πεμ 12 Νοε 2009, 15:02, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 14:57

ogyon έγραψε:
σοβαρα οταν το διαβασα το πρωι, δεν ειχα ιδεα οτι ηταν τοσο δυνατο το τοπικ.. GAlvy εισαι FLAMER.. LoL!! Το ηξερες μπαγασα και το αφησες μονο του να αυγατισει.. Admin.. Εγω λεω να τον Ban-αρουμε.. lol!

ban me! ban me!!

χαχαχαχα

παντος το πα και πριν.... θεμα απο το τιποτα Wink

συμφωνω με οσους λενε οτι ειναι λαθος να βλεπουμε τους παντες ως υποπτους... χανει μονο το game ετσι. Υπαρχει λογος που σε καθε πτυχη της ζωης μας (στον δυτικο κοσμο) επικρατει το innocent untill proven guilty Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
να τα, να τα .....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Off Topic :: Off Topic Συζητήσεις-
Μετάβαση σε: