Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 να τα, να τα .....

Πήγαινε κάτω 
+12
kiour_gr
Asarnil the Dragonlord
h34dnotf0und
Laskoulas
Silverwing
Giorel
Tzortz
Sn4k30r
belial
admin
JimBouz
Aramil Sair Sianontel
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silverwing
Knight
Knight
Silverwing


Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ηλικία : 41
Τόπος : Nemesis Tessera
Currently Playing : With my puppets.
Registration date : 28/09/2009

να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 17:33

Flames of Tzeench έγραψε:
@Angelus (απ το Βάνγκελους, μάλλον για Βανγκέλα που κάνει γκέλα σε κόβω )ναι ε? δες τα π[οστς μου με τα αποτελέσματα και το ranking μου και δείξε μου τα αντίστοιχα δικά σου. anyway den ανοίγω και με σένα διάλογο κάποια στιγμή θα προχωρήσει αυτή η ιστορία επίσημα οπότε θα δούμε ποιος είναι ο γραφικός. αν θες λύνουμε τις διαφορές μας στο γήπεδο φυσικά ω μέγα παίχτη....κοίτα μην φας τη γλώσσα σου μετά....τι λες? το challenge είναι πολύ επίσημο για να το κάνεις reject....


Φταίω τώρα εγώ να...?

Είπα εγώ ότι είμαι Μέγας Παίχτης?Σου είπα εγώ για rankings και posts?Ότι να' ναι διαβάζεις έτσι?

Και το γεγονός ότι δεν μπαίνεις σε διάλογο δεν είναι υπέρ σου, κάτι είπα για στρουθοκαμηλισμό πιο πάνω.

Πρόκληση πολύ επίσημη ε?Ανατρίχιασα πατόκορφα τώρα, τι να σου πω με κόλλησες στον τοίχο.
Και ναι το απορρίπτω.

Τεσπα, κύριοι αδμίνς σταματάω.

Αλλά ο Flames of Zinx εδώ έχει 2 τόνους άδικο.Σε πιεμς λοιπόν.

Επίσης δεν έχει χιούμορ.Ούτε στο ελάχιστο.

Απορία, μπορεί κάποιος να μου κάνει το νικ μου όπως το αρχικό μου κάποτε, δλδ Silverwing?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 20:52

πολλοι πατεραδες για ενα thread... του γαμησατε τη μανα ολοι μαζι... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 20:59

galvert έγραψε:
πολλοι πατεραδες για ενα thread... του γαμησατε τη μανα ολοι μαζι... Rolling Eyes

Συμφωνω με τον Galvert . Ειπαμε ρε παιδια ειπαμε .

Καθε περιεργο comment / spamm θα γινει delete .

Ευχαριστω πολυ Smile


ΥΓ. Galvert ban them !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JimBouz
Spamlord
Spamlord
JimBouz


Αριθμός μηνυμάτων : 1643
Ηλικία : 49
Currently Playing : WARHAMMER FB & 40K
Registration date : 23/03/2009

να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 21:49

+1 στη λυση που προτεινε ο Kiour_gr..!

μια χαρουλα ειναι και χωρις οικονομικο βαρος για κανενα..!!

εγω παντως λεω να κατασκευασω ενα ζαρι το οποιο θα το ελεγχω με τη σκεψη!!
οπως ο Κλιντ Ιστγουντ στον υπερκατασκοπο των 2 ηπειρων που ελεγχε το Μιγκ31!!

και οτι Δωσει..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 21:51

4η μαχη στη Γερμανια φετος:
ο Γαλλος μου λεει, σε πειραζει να παιξουμε με τα ζαρια του ενος μονο?
Του απανταω , και βεβαια οχι.
Μονο που, του λεω, στο 4+ με τα δικα μου, στο 123 με τα δικα σου.Οκ?
Οκ, μου λεει.
Ριξαμε το ζαρι, και παιξαμε με τα δικα μου ολη τη μαχη.
ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ. ΜΑ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!

Εγω , Flames, εχω κανει 2 χρονιες σερι, ποστ στο ETC για παρομοιο θεμα(κλειστα ζαρια πριν τις μαχες), αλλα αυτο που καναμε με τον Γαλλο ηταν ο,τι καλυτερο.

Κι αυτο γιατι υπηρξε ΑΦΟΡΜΗ (ενας Δανος επαιζε με ζαρι που δεν ειχε 1...Dwarfs).
Eδω τι αφορμη υπηρξε για να ξαναβαλεις 2ο ποστ για τα ζαρια? Αυτο δεν καταλαβα.
Υποψια?Γεγονος?Τι?
Η λυση υπαρχει(την ειπα κιολας) σε αυτο που εθεσες.Απαντηση στο γιατι το εθεσες,υπαρχει?

PS

Take a look to OCD για το obsession...
Δεστο μεταφορικα, οχι κυριολεκτικαWink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 22:04

Εμένα πάντως σαν καινούργιος παίχτης ( στην 7η έκδοση) του War όλο αυτό το σκηνικό που στήθηκε με χαλάει λίγο . Είπα να φτιάξω ένα στρατό να κάνω τον χαβαλέ μου , και πέφτω από drama σε drama . μια φταίει το έτσι μια το γκιουβέτσι . λες και είναι το μόνο που θα πρέπει να μας χαλάει . Οταν ξεσικώνουμε τον κόσμο και βρίζουμε τα Θεία και πετάμε αριστερά και δεξιά ζάρια και minis δεν τρέχει ... τα δήθεν πειραγμένα ζάρια μας χαλάσανε . Σας ακούω που λέτε : " στα επίσημα τουρνουά κάνουν αυτό , κάνουν εκείνο " μα άμα το πάμε με τα επίσημα τουρνουά ρε παιδιά, οι μισοί δεν θα έχουν δικαίωμα συμμετοχής ( proxy μοντέλα, άβαφτα κτλ κτλ ) , δεν μπορεί όπου θέλουμε να επικαλούμαστε το τι λέει η GW, και όπου θέλουμε να το αγνοούμε . Η ισχύουν όλα ή τίποτα . στο κάτω κάτω μια παρέα είμαστε δεν το καταλαβαίνω ειλικρινά ....

Για μένα τα πάντα είναι θέμα παιδείας. Θα πρέπει να ελέγχουμε τα νεύρα μας , να είμαστε σωστοί και τυπικοί και μετά να μιλάμε . Και φυσικά αυτό δεν το λέω για τον flames μόνο , βάζω και τον εαυτό μου μέσα .

Αυτά τα ολίγα ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
admin
Arch Spammer
Arch Spammer



Αριθμός μηνυμάτων : 3165
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 22:06

Belial έγραψε:
. Σας ακούω που λέτε : " στα επίσημα τουρνουά κάνουν αυτό , κάνουν εκείνο " μα άμα το πάμε με τα επίσημα τουρνουά ρε παιδιά, οι μισοί δεν θα έχουν δικαίωμα συμμετοχής ( proxy μοντέλα, άβαφτα κτλ κτλ ) , δεν μπορεί όπου θέλουμε να επικαλούμαστε το τι λέει η GW, και όπου θέλουμε να το αγνοούμε . Η ισχύουν όλα ή τίποτα . στο κάτω κάτω μια παρέα είμαστε δεν το καταλαβαίνω ειλικρινά ....

cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 39
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 22:24

λοιπον τωρα τα διαβασα και αυτο που λεω εγω ειναι οτι ο καθενας παιζει με τα ζαρακια του και δεν γινετε φιλε να εχει το μαγαζι 21321312 ζαρια και επισης δεν νομιζω οτι καποιος κλεβει με τα ζαρια αλλα στις ιντσες , κανει teleport τα σκιρμισερ για να βαρεσει 5 βολες παραπανω και διαφορα τετοια!!! τωρα αυτο το θεμα με τα ζαρια θα επρεπε να εχει σταματησει!!


Flames of Tzeench έγραψε:
ναι αλλά απο τη στιγμή που παίζουν στο e-bay δεκάδες τέτοια ζάρια, στα χέρια ενός έξυπνου γίνονται πραγματικά untracable. νομίζω είναι επιβεβλημένο να γίνει κάτι τέτοιο, ειδάλλως
α) αγοράζουμε τέτοια ζάρια
β) απαγορεύουμε στους άλλους να μας τα ακουμπάνε (γιατί φέρνουν κακή τύχη κλπ, κλπ)
γ) μαμάμε στα irresistable, ward saves, killing blows κλπ κλπ
δεν καταλαβαίνw που είναι το πρόβλημα στα επίσημα τουρνουά να μην χρησιμοποιείται πακέτο ζαριών από τους διοργανωτές!
εγω ειμαι ο ενας και ο μoναδικος (τουλαχιστον στο strategy hall) που εχω 10 ζαρια και ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΑ ΖΑΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΑ FLAMES??????? αυτο το λεω γιατι το ανεφερες εσυ flames μιας και στον Πειραια επαιζες τον τελευταιο καιρο οποτε το παιρνω πρωσοπικα την συγκεκριμενη εκφραση γιατι ειμαι ο μονος που το λεει. τωρα αν νομιζεις οτι ειναι πειραγμενα ελα απο τον Πειραια να τα δεις. γιατι αν ηταν πειραγμενα δεν θα εσκαγα το anvil στο 1\3 των μαχων μου. εκει που θελω να καταληξω ειναι οτι αυτο το thread αν δεν εχεις αποδειξεις δεν υφιστατε γιατι δεν νομιζω οτι υπαρχει παιχτης που θα το εκανε γιατι θα γινοταν ρομπα και δεν θα ξαναεπαιζε πουθενα μονο στο σπιτι του οκ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sn4k30r
Spamlord
Spamlord
Sn4k30r


Αριθμός μηνυμάτων : 1466
Ηλικία : 36
Τόπος : Larisa
Currently Playing : KILL THeM! KILL THeM aLL!!
Registration date : 30/07/2009

να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 22:31

Προτεινω DElete tou post..... Γιατι ολοι μαλωνουμε και διχαζομαστε διχως λογο...... Εχει

ξεφυγει η συζητηση αλλοι το παιρνουν προσωπικα..... αλλοι ναι αλλοι οχι... δεν αποσκοπει

πουθενα.....so.... Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JimBouz
Spamlord
Spamlord
JimBouz


Αριθμός μηνυμάτων : 1643
Ηλικία : 49
Currently Playing : WARHAMMER FB & 40K
Registration date : 23/03/2009

να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 22:45

Ελα ρε αρχοντες μην το παιρνετε τοσο στραβα το θεμα.. δηλαδη ΕΛΕΟΣΑ πια!!!!

μια χαρα μου ακουγεται το αληθινο παραδειγμα του Asarnil για λυση ετσι ωστε να μην ειναι κανεις παραπονεμενος........ Very Happy

νομιζω οτι ολοι συμφωνουμε σε αυτο σωστα???

Ελα θα κανουμε Μπαναναααααααααααα!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 23:32

καλα οποιος χρησιμοποιει φτιαγμενα ζαρια για να κερδιζει μαχες στο warhammer ειναι απλα ψυχακιας ρε παιδια... free tour @ Κασταλία κερασμένο Laughing

προσωπικά όποιον έχει ψυχολογική ανάγκη να κερδίσει μια μάχη είτε με πειραγμένα ζάρια, είτε με drifting μοντέλων, είτε με κανόνες που βγάζει από το κεφάλι του, περαστικά και πρέπει να του συμπαρασταθεί όλη η κοινότητα να το ξεπεράσει με ψυχοφάρμακα και ψυχοθεραπεία Surprised

ΕΛΕΟΣΑ που λετε και σεις cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
medas
Spamlord
Spamlord
medas


Αριθμός μηνυμάτων : 1293
Ηλικία : 52
Τόπος : Portsmouth, Gunwharf Quays
Currently Playing : -
Registration date : 24/09/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 23:40

Προσωπικά έχω το αντίθετο πρόβλημα . . . Νομίζω όχι - όχι είμαι Σίγουρος πως έχω πειράξει τα γκαντεμόζαρά μου και ο μαλ...δράκος μου όλο 1-2 φέρνει και κυρίως όταν παίζει με τον Δάρλοκ.

Γι' αυτό λυπάμαι αυτούς τους φούστηδες που μου τα κλέβουν μέσα από τον δίσκο μου, που το 3+ να μην το δουν στα . . . τους οι φουτάνες . . .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://it.wikipedia.org/wiki/Manolesso
Juan
Spamlord
Spamlord
Juan


Αριθμός μηνυμάτων : 1274
Ηλικία : 44
Τόπος : Χώρα του Ποτέ Ποτέ
Registration date : 10/12/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 13 Νοε 2009, 00:05

"Βρισίδι" και ένταση χωρίς λόγο "για ενα παίχνιδι με στρατιωτάκια" όπως λέει και μια ψυχή... νομίζω ότι ήρθε η ώρα να κάνω χρήση της μέγιστης κοσμογονικής μου δύναμης που μου δώθηκε από τους Μεγάλους Πατερούληδες του forum.
By The Power Of Grayskull... TOPIC LOCKED! Να φύγετε από δω ρε χούλιγκανς!! Να πάτε αλλού! Laughing

ΥΓ. Ναι το ξέρω είμαι τρελός party-spoiler Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
να τα, να τα .....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Off Topic :: Off Topic Συζητήσεις-
Μετάβαση σε: