Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 να τα, να τα .....

Πήγαινε κάτω 
+12
kiour_gr
Asarnil the Dragonlord
h34dnotf0und
Laskoulas
Silverwing
Giorel
Tzortz
Sn4k30r
belial
admin
JimBouz
Aramil Sair Sianontel
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
admin
Arch Spammer
Arch Spammer



Αριθμός μηνυμάτων : 3165
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 15:05

Δεν έχει να κάνει με το ότι υπερασπίζομαι / υπερασπιζόμαστε κλέφτες. Έχει να κάνει με τον κοινό νου.

Αν νιώθεις ότι κάποιος έχει πειραγμένα ζάρια, απλά δεν ξαναπαίζεις μαζί του. Αν βρεθείς σε ένα τουρνουά απέναντί του αναγκαστικά, το λες στον διαιτητή να έχει τον νου του και στην πρώτη ευκαιρία ζητάς να τσεκαριστούν τα ζάρια. Και αν βρεθείς να έχεις δίκιο, τότε αυτός θα απομονωθεί από όλους μας - αυτός είναι ο χαμένος.

Και επειδή είμαστε όλες κατίνες, πες μας σε ποιον αναφέρεσαι???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
h34dnotf0und
Arch Spammer
Arch Spammer
h34dnotf0und


Αριθμός μηνυμάτων : 2002
Ηλικία : 44
Registration date : 06/10/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 15:07

Κατίνες FTW!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.demonicpigeon.com
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 15:08

ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί θίχτηκες αρχικά και είδες λάσπες κλπ κλπ. εγώ μίλησα για το ΔΙΚΑΙΟ/ΣΩΣΤΟ. αλλά όταν θα γράφεις με τέτοιο ύφος θα βλέπεις κ εγώ που μπορώ να το φτάσω λεκτικά . ΤΕΛΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 15:14

Eγω γουσταρω να παιζω με τα ζαρια του Giorel και ας ειναι γκαντεμοζαρα! Και ας μην ειναι GW.
Εγω ξερω πως κλεβουν μονο στα Καζινο και οι μακρυχερηδες με ζαρια.
Αλλη ορεξη δεν εχουμε, να ψαχνουμε στο NET( απορω που καθεσαι και τρως τον χρονο σου σε τετοιες ανοησιες ρε Flames) να βρουμε το πειραγμενο ζαρι.

Ιατρικα αυτο, καλειται...Obsession. Και ολοι μας λιγο πολυ εχουμε τις εμμονες/προληψεις μας ειδικα σε ενα παιχνιδι με ζαρια. Οχι ομως να φτανουμε στο επιπεδο να ψαχνουμε ΑΝ ειναι δυνατο να στησουμε το hobby μας...FFS!!!!

Για να συνελθουμε λιγακι.

PS

Δηλαδη ρε Flames, οταν εσυ φερνεις 12 στο Terror του Lord σου, ποιανου τα ζαρια φταινε?
Το κουραζεται τσαμπα. Και χωρις λογο.
ΕΝΑ Γ@ΜΩΠΑΙΧΝΙΔΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 15:19

@ Οgyon : εγω το λεω 1 χρονο τωρα ! Κανεις δεν με ακουει :Ρ

@ Εγω λεω για τα μεγαλα τουρνουα να μας δινει ζαρια το καθε μαγαζι η απλα να φερνει ο καθενας απο το σπιτι του οτι ζαρια θελει , να τα βαζουμε σε εναν κουβα και να βαζει καποιος 30 σε καθε τραπεζι και με αυτα να παιζουμε μεχρι το τελος . Ειναι λιγο κουλο το ξερω , αλλα κανεις δεν θα ανοιγει ζαρια να μας δινει καθε φορα γιατι ειναι λιγο.... ακριβα !

ΥΓ. Εγω μπορω να φερω 100-120 ζαρια απο το σπιτι Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 15:40

καλά καλά...μα βρε εντυ -που πετάχτηκες κ εσύ σα δρούτσα, χαχαχα- εφόσον εσύ επιστήμονας ανθρωπος πιστέυεις ότι ο κόσμος του χάμερ είναι ένας άλλος κόσμος που δεν αποτελεί υποσύνολο της -σε πολλά σημεία- βρώμικης κοινωνίας μας και ότι είμαι ένας απλός γραφικός που απλά χάνει το χρόνο του (να σου θυμίσω ότι είμαι διπλουματούχος πληροφορικάριος (genetic algorithms FOE) με ότι αυτό συνεπάγεται στη γνώση στατιστικής/στατιστικών παίγνιων), τότε πραγματικά δεν έχω να πω τίποτα άλλο. το συμπερασμα είναι ότι ζήτησα κάτι χίλια τοις εκατό έντιμο και δίκαιο τουλάχιστον όσον αφορά στις επίσημες διοργανώσεις και έφαγα το γνωστό τοίχος. τα συμπεράσματα λοιπών ανοίκουν στους αναγνώστες.
ps: δεν υπάρχει ιατρική διάγνωση obsession παρά μόνο κςλόνια Calvin Clein. μάλιστα μου θύμισες μια γκομενίτσα που τη γούσταρε λές να με θυμάται ακόμα?
ps2: αν κάποιου του λες να παίζει με τα ίδια ζάρια σε ένα παιχνίδι ζαριών και κάποιος/κάποιοι αρνούνται πεισματικά, αυτό πως αποκαλείται ιατρικά? αστυνομικά? κοινωνικά?
ps3: δεν το αφήνψ που να χτυπιέστε!!!! το χάμερ είναι πολύ μεγαλύτερο απο 5-6 άτομα (εμού συμπεριλαμβανομένου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kiour_gr
Arch Spammer
Arch Spammer
kiour_gr


Αριθμός μηνυμάτων : 6194
Ηλικία : 45
Τόπος : Cambridge
Currently Playing : Diablo 3 beta, MTG.
Registration date : 29/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 15:50

Ego exo mia allh lush,

Prin ksekinaei to paixnidi na pezoume me koina zaria. dika mou dika sou tou magaziou, tou geitona δεν με νοιαζει αρκει να εχοθμε ενα και μονο κοινο σετ ζαρια.
Thes na pekseis me ta mple sou zaria kanena problhma arkei na ta
xrhsimopoioume kai oi dyo.


Mou eteixe kai sto doubles htan enas me demons (tzortz ton ksereis mallon mellos tis ethnikhs agglias , psilos ksanthos) kai erixne uperxolika polla 5,6 ward saves. Kapoia stigmh kata lathos sikono ta zaria tou na ρικso kapoia blow pipes ton skinks. kai mou leei "mhn rixneis me ta zaria mou ferta piso". Kanonika θα εκανα θεμα, αλλα ηταν το doubles, eixa ton sunergath mou kai htan kai piomenoi.

Αλλα νομιζω οτι και οι δυο παιχτες για να εχουν το κεφαλι τους ησυχο να ορισουν καποια ζαρια κοινα. Τι λετε σε αυτο? Εδω στο Cambridge τους το λεω οταν πεζουμε και κανεις δεν εχει προβλημα. και μετα οταν φερω 7 ασους στα 12 plasma tou wound rolls ξερω οτι απλα ειμουν γκατεμης και τιποτα αλλο.

Τι λετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 15:53

Εγω φιλε παντος ποτε δεν εχω αρνηθει αν ο αλλος επιμεινη να παιξει με τα δικα μου , ειτε εδω ειτε εξω ,σπανια γινετε αλλα δεν εχω προβλημα
Μη κρινετε εξ ιδιων τα αλλοτρια.
Δεν μπορω ομως να μην απαντησω σε ενα ανθρωπο που οταν παιζαμε WE vs Ogres μου ειπε οτι εχω ζαρια "πειραγμενα" και μετα που του τα πεταξα και νευρασα ζηταγε συγνωμη.Ναι αυτο το ατομο ησουνα εσυ ο Flames, με προσβαλες και μετα ζηταγες συγνωμες, δεν ξερω αν αναφερεσε σε μενα λοιπων, αλλα το πως θα απαντησω ειναι γουστο μου καπελο μου και τσαμπουκαλικι μου αδερφε...Πραγματικα τετοια συμπεριφορα ειναι ανεξηγητη , για την ιστορια εχασα 11-9 τοτε Smile, μη βλεπεις μονο οτι καλο ζαρι φερνει ο αντιπαλος σου , να βλεπεις και οταν κανει miscast με 2 ζαρια οταν χανει panic οταν δεν raliazei οταν κανει 8 attack και μηδεν wound ktl ktl.
Παιζω τοσα χρονια και περα απο μικροπαρεξηγησεις δεν μου εχει προσαψει κανεις τιποτα
Ε οχι δεν θα αφησω καμια σκια να πλανατε ειτε για μενα ειτε για τους "φιλους " μου απο μια σκεψη που σιγουρα χρηζει εξηγησης...ιατρικης...
Comprede ?



Υ/Γ Με τοσο κυνηγι που εχω φαει φανταζομαι να ζουσαμε στο Μεσαιωνα και να ημουνα γκομενα και εσυ Ιερατοεξεταστης
το ξερω το τελος μου ....lol...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 15:57

Μου αρεσει αυτο που λεει ο Kiourgrgrgrgr !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kiour_gr
Arch Spammer
Arch Spammer
kiour_gr


Αριθμός μηνυμάτων : 6194
Ηλικία : 45
Τόπος : Cambridge
Currently Playing : Diablo 3 beta, MTG.
Registration date : 29/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 15:57

Βεβαια και αυτος που ζηταει να παιξει με κοινα ζαρια να μην το λεει τελειονοντας μια λιγδομενη γυροπιτα( soon you will be mine)
oute na ksinei ta arxidia tou
oute na pasalibei tis μιξες tou.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 16:04

"φιλαράκι" δεν τα θυμάσαι καλά . το συγνώμη ήταν για τις φωνές και για τίποτα άλλο. τώρα να σου θυμίζω για τις δικές σου τις φωνές γενικά θα είναι waste of keyboard time. με κάνεις και το μετανιwσα που ένιωσα άσχημα που φώναξα! ΄σοο για τις ζαριές σου ακόμα δεν έχω πει τίποτα, μόνος σου υιοθετείς αμυντική στάση σε ένα ποστ για πειραγμένα ζάρια! εγώ ακόμα δεν έχω γράψει τίποτα και ούτε πρόκειται!
κοίτα να δεις ρε κάτι πράγματα. ξεκίνησε ένα ποστ για το καλό του παιχνιδιού -να μην υπάρχουν σκιές- και βγήκε ότι να ναι για προσβολές/ ασθένειες κλπ κλπ. το διασκεδάζω αφάνταστα γιατί ξέρω ότι στο τέλος θα περάσει το δίκαιο δεν πας να βγάζεις κι άλλα "άπλυτά" μου στη φόρα (δεν πλένεισ πρώτα καμιά μπλούζα σου for a change?xaxaxa).
(επίσης μια φορά όταν παίζαμε, την ώρα που δεν κοίταγες έξυσα τη μύτη μου. θα με συγχwρέσεις? κάνε ένα ποστ και γι αυτό, μπορείς!)
ε ρε τρελά γέλια έχω ρίξει!!!! η πλάκα είναι όι ούτε καν έχω αναφέρει ονόματα/περιστατικά αλλά εσύ εξακολουθείς να νιώθεις θιγμένος/κυνηγημένος! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 16:10

Παντα οταν μιλας γενικα , μιλας για ολους , για μενα για το διπλα για τον τριπλα.
Αν η συγνωμη που ζητησες ητανε για τις φωνες και οχι για την προσβολη , κριμα
Κριμα γιατι παιξαμε και 10 μαχες μαζι , κριμα γιατι στο τελος θα παιζεις μονος σου στην τραπεζαρια , αν συνεχισεις να υιωθετεις paranormal πραγματα.
Δεν μιλας γενικα , πετας σποντες και αναφερεσε για το μαγαζι που παιζω , και δεν πεταω "απλυτα " σου στη φορα , εχω μαθει να λεω παντα την αληθεια και να μην κρυβω τιποτα
Το ξερουνε καλα ολοι οσοι με ξερουνε και ειναι στην κοινοτητα
Παψε να κυνηγας μαγισσες
Το να παιζουμε ολο με κλειστα ζαρια με βρισκει 1000000% συμφωνω αν υπαρχει η δυνατοτητα παροχης.Κανενα προβλημα
Εμενα με πειραζει αυτα που εχεις πει στο μαγαζι και αυτο το "γενικο με κλεβουνε για αυτο χανω"
Εγω δεν ειμαι μαστερ οφ ελεκτρονικς αρτς , ενα ιεκ εχω τελειωσει αλλα αυτα που λεω ,δεν ειναι ειρωνικα ουτε εχω θιξει ποτε κανεναν ουτε μυξοκλαιω οταν χανω και προπαντων δεν ειμαι λιγοτερος εξυπνος η αντιμετοπιζω λιγοτερο σεβασμο λογω της μορφωσης μου.


Υ/Γ Στα ποστ εχω απειρη αντοχη , με εχει προπονησει ο Εντυ Smile
Μπορω να στελνω ολο το βραδυ Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 16:25

πάλι μιλάς λες και εκπροσωπείς την κοινότητα! ρε, ξύπνα! είμαστε 250 + εκ των οποίων πολοί δεν μπλέκουν ενεργά επειδή υπάρχουν ακόμα αδιαφανείς διαδικασίες, τώρα θες ονόματα/υπογραφές? και όχι 10-20 οκ? όλοι, μα όλοι που έχω μιλήσει Off the record θέλουν καθαρές και τίμιες διαδικασίες κάτι που 40 ποστ μετά φέρεσαι να θέλεις κ εσύ! Θα μπορούσες πχ να το πεις απ την αρχή αλλά φένεται τσίμπησες το δόλωμα χαχαχαχα.... φυσικά δεν θα την πατήσω στο κολπάκι να πάει αλλού η κουβέντα με τα άλλα που -σαν γκομενίτσα σε καβγά που αλλάζει συνέχεια θέμα- μου καταλογίζεις- και θα συνεχίσω με τον στόχο μου που είναι φυσικά να παίζουμε στα τουρνούα με φρέσκα ΑΘΙΚΤΑ ζάρια! βλέπεις my dear ο απώτερος μου στόχος είναι αυτός....τώρα αν εσύ βλέπεις μεγάλους κυνηγούς/ιερούς εξεταστές τότε αυτό -ιατρικά- λεγεται .....σεξουαλική φαντασίωση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 16:34

https://www.youtube.com/watch?v=ODshB09FQ8w


basilisa Mab


Εγω αγαπητε δεν εχω κανενα προβλημα να μπω σε οποιαδηποτε διαδικασια εκλογη - κανονες για να παιζω , γιατι ?
Εχω εμπιστοσυνη στον ευατο μου (τουλαχιστων Ingame μονο στις γκομενες το χαλαμε λιγο)
Και δεν φοβαμαι τον ανταγωνισμο, δεν φερομαι εκπροσωπος τις κοινοτητας και ουτε το θελω,
φερτε μου αντιπαλους να παιζω ...
Μου τι δινουνε τα "σκοτεινα σημεια " "τα υπονοουμενα" "η παραγκα" "η ταμπακιερα"
Μπορουσες να βρεις πιο κομσο και χωρις υπονοουμενα λεξεις να μιλησεις
Ειμαι απο εξω απο ολα αυτα, εγω παιζω και αμα ειμαι καλητερος η εχω κορ(λ)ασον νικαω
Ας παιξω και με ζαρια απο τον "κατω κοσμο" κλαιν
Ενα κουτι και ενα αντιπαλο θελω ...


Υ/Γ Ενα διαλειμα ,εχει Γεωργιου στο Real FM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 16:36

Tzortz έγραψε:
@ Οgyon : εγω το λεω 1 χρονο τωρα ! Κανεις δεν με ακουει :Ρ


γαμησε τα. Και τωρα κοιτα τι υποφερουμε για ολο αυτο.. θα αλλαξω signature..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 16:44

τώρα τα λες καλά. κανένα πρόβλημα δλδη και συμφωνούμε. σου πήρε 4-5 ποστσ αλλά τα κατάφερες ! not bad.... θα προσωρήσw σε κουβέντα με τους διοργανωτές του fair και αν προκύπσ(που στον λούτσο είναι το "¨πσ" στο πληκτρολόγιο αυτό?)ει οικονομικό θέμα τα έξοδα τςν ζαριών τα αναλαμβάνς εγώ. τώρα για τα λοιπά τουρνουά δεν με νοιάζει κάντε ότι αγαπάτε!εγώ λέω να κατεβαίνω στα περιστέρια αν φυσικά ανεχτούν την αφεντομουτσουνάδα μου....
ps: οι γκόμενες γουστάρουν cool χαρακτήρες. δούλεps (μα που είναι το "πσ"?)ε λίγο το coolness σου και θα δεις αποτελέσματα. εγγυημένα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sagemonk
Hero
Hero
sagemonk


Αριθμός μηνυμάτων : 680
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα όσο η βενζίνη είναι κάτω από 2 €...
Currently Playing : WHFB Empire, next: WIP O&G
Registration date : 06/03/2009

να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 16:50

Συγγνώμη ρε αδέρφια...μήπως υπάρχει κάνα σύστημα με κρυφά στοιχήματα στις διοργανώσεις; Γιατί τόσα ποστ για ένα θέμα που εμένα μου φαίνεται τουλάχιστον δευτερεύον (αφού μιλάμε για ένα χόμπυ που έχει στόχο περάσουμε καλά κάνοντας χαβαλέ) δεν μου κολλάει, άρα κάπου πρέπει να παίζονται πολύ μεγάλα ποσά...
Και μία απορία...γιατί οι αγαπητοί αδμινς άφησαν το ποστ αυτό να ξεφύγει τοσο πολύ και να γραφτούν ένα κάρο άσχετα και παρελκυστικά σχόλια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 16:51

Kαλα αμα ειναι να ξοδευτεις το παρακανεις και εσυ ...
Δεν μας κερνας τιποτα Ουκρανεζες λεω εγω αντι για ζαρια Razz

Oso gia tis ginaikes as einai kala i leventogena Patra ... me travane ekei pia ... gia panta ...................................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 16:53

Γιατι αν επρεπε οι Admins να κανουν ποστ / delete τοτε θα ημουν full time job με το spamming που ριχνουμε σε διαφορα και ασχετα θεματα .

Δεν ειναι κακο καποιος να λεει την αποψη του για ενα θεμα ( ζαρια ) και οταν καποιος νομιζει οτι τον ενδιαφερει να απανταει . Απο την στιγμη που ολο χαχαχα και χουχουχου ειναι δεν βλεπω τον λογο να "μιλησουμε" σαν Admins .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 16:58

έλα ρε μαν sagemonk....ελα ντε δίκιο έχεις. τι να λέμε τώρα! τελος πάντων εσυ που παίζεις? βλέπω καινούργιος! άντε με το καλό welcome, welcome.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silverwing
Knight
Knight
Silverwing


Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ηλικία : 41
Τόπος : Nemesis Tessera
Currently Playing : With my puppets.
Registration date : 28/09/2009

να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 17:00

Ρε παίρνει ποσοστά από καμία εταιρία ζαριών αυτός και έχει φαγωθεί τόσο?Τι διάολο...

Λοιπόν μάστορη, το άθλημα δεν θέλει Λιακόπουλους και συνωμοσίες και ιστορίες με ζάρια κλπ, καταντάς λίγο γραφικός.Δεν είμαστε σε καζίνο να παίζουμε με νέα τράπουλα και ζάρια κάθε παιχνίδι.Τώρα αν είσαι τόσο άμπαλος και ψάχνεις παντού ενόχους πέρα από τον εαυτό σου, έχω να σου πω ως μηχανολόγος μηχανικός ότι, ο Στρουθοκαμηλισμός δεν οδηγεί πουθενά, παντού θα βρεις κλειστές πόρτες και αδιέξοδα.

Μάλλον είσαι Flames of JINX!!!

Σε έχουν τρολάρει καλά όλοι και εσύ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 17:05

Πανω που εστρωσαν τα πραγματα και ειπαμε οτι δεν κανουμε τιποτα οι Admins γιατι ειναι μια χαρα το ποστ κανονιστε τωρα να τα @@ ολα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sn4k30r
Spamlord
Spamlord
Sn4k30r


Αριθμός μηνυμάτων : 1466
Ηλικία : 36
Τόπος : Larisa
Currently Playing : KILL THeM! KILL THeM aLL!!
Registration date : 30/07/2009

να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 17:11

Ρε ηρεμηστε με τον ανθρωπο! ο Flames απλως εννοει λογο τετοιον περιπτωσεων πιο "δικαιο"

θα ηταν να εχουμε common ζαρια ή να δινονται απο το τουρνουα....

Απο εκει και περα τον λογο τον εχουν οι judges στα τουρ......

+1 για το ποστ αλλα απο εκει περα....απλα προσεχεις....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 17:13

@Angelus (απ το Βάνγκελους, μάλλον για Βανγκέλα που κάνει γκέλα σε κόβω )ναι ε? δες τα π[οστς μου με τα αποτελέσματα και το ranking μου και δείξε μου τα αντίστοιχα δικά σου. anyway den ανοίγω και με σένα διάλογο κάποια στιγμή θα προχωρήσει αυτή η ιστορία επίσημα οπότε θα δούμε ποιος είναι ο γραφικός. αν θες λύνουμε τις διαφορές μας στο γήπεδο φυσικά ω μέγα παίχτη....κοίτα μην φας τη γλώσσα σου μετά....τι λες? το challenge είναι πολύ επίσημο για να το κάνεις reject....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: να τα, να τα .....   να τα, να τα ..... - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 12 Νοε 2009, 17:17

Laskoulas έγραψε:

Δεν μας κερνας τιποτα Ουκρανεζες λεω εγω αντι για ζαρια Razz


plz λιγα με τις Ουκρανεζες.. Ειναι η μανα μου απο κει. οκ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
να τα, να τα .....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Off Topic :: Off Topic Συζητήσεις-
Μετάβαση σε: