Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?

Πήγαινε κάτω 
+17
thane13
SonOfEidolons
Johneleos
Shieldwolf
iron man
letsaros86
nickkxx
belial
tomahawk
Tzortz
Laskoulas
xrisomiga
Khar Vader
h34dnotf0und
Nepenthe
Samanos
Flames
21 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?
1) Με τα χίλια. το περιμένω πως και πως να γίνουν τέτοια στην ελλάδα.
Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_vote_lcap67%Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 67% [ 24 ]
2) Με τίποτα. θέλω τα τουρνουά μου υπερχαλαρά, να βάζω ακόμα και χαρτόνια αντί για μονάδες.
Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_vote_lcap33%Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 33% [ 12 ]
Σύνολο Ψήφων : 36
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 14:14

Laskoulas έγραψε:
Αυτος ο δρακος ειναι για τη Καλεση την Μητερα τον Δρακων !

απο τις πιο ωραιες μινιατουρες που εχω δει !




@σπυρο

η 8η δεν ειναι τοσο κακη εκδοση
τα βιβλια την κανουνε.
ειναι δηλαδη τζογος , η 9η θα ειναι εναρμονισμενη και θα κανει τα βιβλια οπως παλια ?
δυσκολο γιατι οι μοναδες σε καθε βιβλιο ειναι σχεδον ιδιες με αλλο ονομα , και εχουνε χαθει οι ταυτοτητες των στρατων.
μακαρι να αναζωωγονησουνε το φαντασυ παντως.

Η 8η είναι μια χαρά για μαχούλες χαλαρές και "δροσερές" δεν προσφέρεται γι αυτό που θέλει ο ανταγωνιστικός παίχτης έαν κατάλαβα καλά απ΄όσο έπαιξα και είδα .

Η 9η είναι scratch build σύμφωνα με φήμες !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 14:15

@θειν. ελα παιχταρά μου κ εσύ στην κουβέντα μας, πότε θα με εξαυλώσεις με τίμιο αυτοκρατορικό μπαρούτι? (ωχ μάνα μου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzineris
Hero
Hero
Tzineris


Αριθμός μηνυμάτων : 726
Currently Playing : WAR/MER FANTASY HE,WE,BRET,(Βάφω όμως)
Registration date : 16/02/2012

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 14:18

Αυστηροί κανόνες σε μια διοργάνωση, μπορεί να σημαίνει και υψηλή ποιότητα!
Εγώ συμφωνώ με το γενική ιδέα, τα επιμέρους βρίσκονται στην πορεία! Άλλωστε όποιος θέλει συμμετέχει όπου θέλει! Θεωρώ οτι το χομπυ είναι ενιαίο (βάψιμο-gaming) αλλιώς αν ήταν μόνο gaming δεν χρειάζονται μοντέλα για να πάιξεις αλλά χαρτί και στυλό, ή απλά πιόνια τύπου γκρινιάρη!( lol! ) Το να΄μην τα διαχωρίζεις είναι κατ εμέ πολύ σωστό! Η επιβράβευση και ο τρόπος βαθμολόγησης μπορεί να ποικίλει, αλλά θα πρέπει κατα τη γνώμη μου να μην διαχωρίζεται ή έστω να συνυπάρχει!(πρόταση Λασκούλα)!!
Α και ναι 16 άτομα είναι αστείο....12 μαζεύονται σπίτι μου! Razz
Φλεγόμενε, προχώρα και θεωρώ οτι όλοι θα στιρίξουν την προσπάθεια συμφωνούντες και μη!(πανελλαδικά)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 14:22

Tzineris έγραψε:

Α και ναι 16 άτομα είναι αστείο....12 μαζεύονται σπίτι μου! Razz
Φλεγόμενε, προχώρα και θεωρώ οτι όλοι θα στιρίξουν την προσπάθεια συμφωνούντες και μη!(πανελλαδικά)

ναι αλλά έίναι πουθενάδες ρε συ. δεν πιανονται. χαχαχαχααχ
ωραίος ρε φίλε σε ευχαριστώ τόσο πολύ. εννοείται. 18 πουθεν....εεεεε άτομα κάναμε τουρνουά GT στην κάισσα Γλυφάδας με το που βγήκε η όγδοη. δηλαδή λολ. ωραία χαίρομαι ιδιαίτερα και θα λάβω την μίνι κοινότητά σας ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΥΠΟΨΗΝ να είσαι σίγουρος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thane13
Knight
Knight
thane13


Αριθμός μηνυμάτων : 250
Ηλικία : 33
Currently Playing : dwarfs-empire-chaos warriors-/- Grey Knights
Registration date : 01/11/2012

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 14:39

@ Φλαμες χαχαχαχ ε ε ερχεται! Από Δευτέρα είπαμε, να είμαι και καλά, γιατί ξύπνησα με πυρετό σήμερα -.-.
Tεσπά και εγώ είμαι της άποψης ότι το hobby αποτελείται από 2 σκέλη, το μοντελισμό και το παιχνίδι, εμένα γι αυτό με τρέλανε το whfb γιατί συνδυάζει μοντελισμό (πορώνομαι! Razz)
και παιχνίδι στρατηγικής (επίσης) και ναι είναι άλλη φάση να παίζεις με βαμμένα μοντέλα (έστω και μέτρια, ο καθένας οτι μπορεί) από την πλαστικούρα. Δεν κατακρίνω κανέναν για τις προτιμήσεις του πάνω σε αυτό, απλά λέω πως το βλέπω εγώ.
Πέρα από αυτό, κάτι ακόμα που θέλω να προσθέσω, είναι πως για μένα το warhammer είναι ένα παιχνίδι που γουστάρω πολύ και τίποτα παραπάνω (όπως είχε πει και ο Laskoulas σε κάποιο παλαιότερο thread "είμαστε αρρωστάκια" Razz) .
To βλέπω ως μέσο για να περνάω ευχάριστα τον ελεύθερό μου χρόνο και οχι τελείως competitve (όσο γίνεται γτι κο αναταγωνισμός είναι μέρος του παιχνιδιού) για αυτό και
δεν είμαι fun του ETC αν και ETC παίζω.
Προτιμάω θεματικές μάχες πολλών πόντων, campaigns, sieges κλπ κλπ από το να είναι πλήρως "μπαλανσαρισμένοι" οι στρατοί με σωστά restrictions κλπ από μία επιτροπή που το βλέπει, ως άθλημα ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο.

@flames Btw έχεις υποσχεθεί campaign τώρα που το θυμήθηκα Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την thane13 στις Πεμ 14 Μαρ 2013, 14:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 14:40

κάνε υπομονή. θα γίνει campaign. αλλά πως θα γίνει αν δεν ξέρω τι γουστάρει ο κόσμος?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thane13
Knight
Knight
thane13


Αριθμός μηνυμάτων : 250
Ηλικία : 33
Currently Playing : dwarfs-empire-chaos warriors-/- Grey Knights
Registration date : 01/11/2012

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 14:51

Ισχύει, θα περιμένουμε λοιπόν. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 16:12

iron man έγραψε:
και να σου πω στα 16 ατομα που ερχονται καθε μηνα δεν ειναι :

blacknister
spree
jimbouz
flames
achaian
skario
iannis
paxy goyrouni
stelakis
nepenthe


αυτοι οι 10 ειναι παιχτες που ερχοντουσαν και τωρα δεν μπορουν κτλ. αν αναλογιστεις απο προηγουμενες χρονιες ο αριθμος αυξηθηκε θεωρητικα μιας και αυτοι οι 10 ηταν που επαιζαν περσυ προπερσυ κτλ. και ειμασταν 8-12 ατομα σε καθε τουρνουα...
δεν εχω βαλει τα περιστερια και χαριδημο γιατι αυτοι ειναι 40Κ παιχτες τωρα πια Razz


Βαλε και εναν ακομα που μετραει για 10 και εισαι οκ Razz

A, και μην ανησυχεις Flames, ετοιμαζεται ηδη το πρωτο NFT (National Fantasy Tournament) που θα εχει non ETC κανονες , σεναρια, συγκεκριμενες απαιτησεις στο πως ειναι βαμμενα τα μοντελα (προς Θεου οχι να επηρρεαζει το αποτελεσμα το βαψιμο, αλλα 3 χρωματα ΕΣΤΩ να τα βαψει καποιος).
Υπομονη.
Και μαζεψτε και κανα euro γιατι θα γινει στο...Βορρα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 16:14

ωραία νέα είναι αυτά.

@όταν λες βορρα δεν εννοείς....βόρειο πόλο φανταζομαι?χαχαχαχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 16:15

Μπουγατσα με κρεμα ή Μπουγατσα με τυρι;
Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 16:19

κατάλαβα ρε. ευκαιρεία να δω και φίλους μου απ το στρατό. με έναν δόκιμο (Θωμάααααα) θυμάμαι παίζαμε χάμερ στο πάτωμα. εγώ χαος αυτός εμπαιρ. το λαμόγιο μου είχε σκάσει 90 βολές τότε με το χελμπλάστερ ακόμα το θυμάμαι έντρομος. είχαμε κάνει το Ξάνθη - Θεσσαλονική και τούμπαλιν αυθημερόν για να φέρει το στρατό του (μόλις ανακάλυψε ότι ένα άλλος μπαζοδόκιμος, εγώ κοινώς, διάβαζε γουαιτ ντουαρφ στο στρατόπεδο λολ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 16:20

Asarnil the Dragonlord έγραψε:
iron man έγραψε:
και να σου πω στα 16 ατομα που ερχονται καθε μηνα δεν ειναι :

blacknister
spree
jimbouz
flames
achaian
skario
iannis
paxy goyrouni
stelakis
nepenthe


αυτοι οι 10 ειναι παιχτες που ερχοντουσαν και τωρα δεν μπορουν κτλ. αν αναλογιστεις απο προηγουμενες χρονιες ο αριθμος αυξηθηκε θεωρητικα μιας και αυτοι οι 10 ηταν που επαιζαν περσυ προπερσυ κτλ. και ειμασταν 8-12 ατομα σε καθε τουρνουα...
δεν εχω βαλει τα περιστερια και χαριδημο γιατι αυτοι ειναι 40Κ παιχτες τωρα πια Razz


Βαλε και εναν ακομα που μετραει για 10 και εισαι οκ Razz

A, και μην ανησυχεις Flames, ετοιμαζεται ηδη το πρωτο NFT (National Fantasy Tournament) που θα εχει non ETC κανονες , σεναρια, συγκεκριμενες απαιτησεις στο πως ειναι βαμμενα τα μοντελα (προς Θεου οχι να επηρρεαζει το αποτελεσμα το βαψιμο, αλλα 3 χρωματα ΕΣΤΩ να τα βαψει καποιος).
Υπομονη.
Και μαζεψτε και κανα euro γιατι θα γινει στο...Βορρα.


σε εμας? δεν εχω σνφαρει τιποτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 16:21

σταμάτα εσύ. κοιμάσαι κ η τύχη σου δουλευει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 16:23

E ναι. Ενας απο τους κυριους λογους κατα την αποψη μου, ειναι πως για χαρη του ανταγωνισμου κλειστηκαμε πολυ σε μια πολη. Εγω προσωπικα, θα παω σαν τρελλος Σαλονικα, αλλα και Ηρακλειο (αν θελουν και μπορουν να κανουν στην Κρητη τουρνουα) και οπουδηποτε αλλου. Αν δεν μεγαλωσουμε συνολικα την Κοινοτητα, τοτε δεν, απλα δεν.

Τζονελεος
Ειμαστε σε συνεννοηση με τα παιδια πανω. Για 2500 με πολυ πολυ χαλαρα ριστρικτιονς. Ουσιαστικα ελαχιστα ριστρικτιονς. Σχεδον pure 8th. Εσω ετοιμος νεο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 16:26

δεν εχω αρμυ μανιτσα μου τωρα , θελω καμια 150 ευρω πραγματα για να παιξω τα army Μου

αν ειναι απριλιο κατι θα κανω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 16:29

Μετα το Πασχα...
Προλαβαινεις.
3 χρωματακια μονο πλιζ (στη φιγουρα εννοω οχι να τα φερεις μαζι και να τα δειξeις Razz )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Johneleos
Arch Spammer
Arch Spammer
Johneleos


Αριθμός μηνυμάτων : 3546
Ηλικία : 30
Τόπος : sthn xwra twn mpaokiwn
Currently Playing : dem gaimz
Registration date : 11/05/2010

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 16:31

Asarnil the Dragonlord έγραψε:
Μετα το Πασχα...
Προλαβαινεις.
3 χρωματακια μονο πλιζ (στη φιγουρα εννοω οχι να τα φερεις μαζι και να τα δειξeις Razz )


αν ειναι θα παιξω ανετα , μαλον de με δρακο θα παιξω h woc
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ 2013, 16:33

Oσο σκεφτομαι τη Σαλονικα τελος Ανοιξης, αρχες Καλοκαιριου....
ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
robomarine
Mercenary
Mercenary



Αριθμός μηνυμάτων : 21
Registration date : 21/11/2010

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013, 14:03

Απλά θελώ να στείλω μύνημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Horus
Champion
Champion



Αριθμός μηνυμάτων : 237
Registration date : 12/08/2010

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013, 15:11

Lol βοηθείστε το Στεφανάκη να στείλει Pm... cheers
Ρε αν ήθελες κάτι τέτοιο απλά ασ έλεγες στο Λασκούλα να ποστάρει με το νικ σου. Σε μία μέρα θα είχες καμιά εκατοστή ποστ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013, 15:27

Robomarine!!! Amagad !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013, 15:29

πλάκα πλάκα.... 66-34 το σκορ
εκλεισε.
ο κόσμος θέλει τουρνουά...όπως σε όλο τον κόσμο. Very Happy cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 39
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013, 22:13

Flames έγραψε:
πλάκα πλάκα.... 66-34 το σκορ
εκλεισε.
ο κόσμος θέλει τουρνουά...όπως σε όλο τον κόσμο. Very Happy cheers


διοργανωσετο Σωτο!!!! εγω μαζι σου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?   Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 29 Μαρ 2013, 23:42

μπα? παίζεις κ φάντασυ εσύ ? χαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Θα ερχόσασταν σε τουρνουα Αγγλικού Δικαίου?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warhammer Fantasy :: Warhammer Fantasy General Discussion-
Μετάβαση σε: