Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
SCI FI Laskoulas 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Σεπτέμβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 SCI FI Laskoulas

Πήγαινε κάτω 
+6
Anexelegtos
kiour_gr
Tzif
Tzortz
Asarnil the Dragonlord
Laskoulas
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΠαρ 20 Νοε 2009, 15:38

Shas'o 180p

Multi Tracker
Target Lock
Shield Generator
Drone Controler 2xShield drones
Plasma Rifle
Cyclic Ion blaster

XV8 Crisis 88p

Multi Target
Target Aray
Burst Cannon
Plasma Rifle

XV8 Crisis 88p

Multi Target
Target Aray
Burst Cannon
Plasma Rifle





Elites

XV8 Shas'Vre 113p

Multi Target
Target Lock
Drone Controler 2xShield Drones
Plasma Rifle
Burst Cannon

XV8 68p

Multi Target
Plasma Rifle
Burst Cannon

XV8 68p

Multi Target
Plasma Rifle
Burst Cannon


6 Stealth Team 235p

Shas'Vre

Drone Controler 2xShield Drones
5 (+1champion with market light-bond Knife)


Troops

8 Fire Warriors 95p
1 Shas'ui Bonding Knife

8 Fire Warriors 95p
1 Shas'ui Bonding Knife

8 Fire Warriors 160p
+ DevilFish

8 Fire Warriors 160p
+ DevilFish




Heavy Support

Hammerhead + RailGun 180p

Flechette Disharger
Target Lock
Multi Tracker
Targeting Aray


XV88 130p

Shas'Vre
Targeting Aray
Multi Tracker
Target Lock
Drone Controler 2xShield Drones

1xShas'ui 90p

Targeting Aray
Multi Tracker
Target Lock



1750

Ας μου πει καποιος αν ειναι και σωστοι στους ποντους SCI FI Laskoulas Icon_razz δεν εχω army builder
Στη συνεχια πως την βλεπετε ? εχω παιξει αντιπαλος με Τυρανιδες και Ελνταρ δεν γνωριζω τους υπολοιπους στρατους πως παιζουνε με τι κινησεις ερχονται καθως και τα "combo" τους SCI FI Laskoulas Icon_razz αλλα προσπαθησα να την κανω all around την λιστα.
Η λογικη των 2 transport ειναι αυτα με το Hameahad να προσπαθησουνε να πλησιασουνε απο το 2-3 γυρο και μετα τη βαση τους αντιπαλου (3 στοχοι ο ενας με 4+save, και ισως ανακουφιστει και η αμυνα απο μια αντεπιθεση, και 3 γυρο θα εχει αποδυναμωθει το gun line του), ενοειτε οτι η αμυνα μαζι με το λορδο (το σοοτινκ δηλαδη SCI FI Laskoulas Icon_razz) θα εχει καθυστερησει τον αντιπαλο τοσο ωστε να μη χασω SCI FI Laskoulas Icon_razz πολυ SCI FI Laskoulas Icon_razz
Tι λετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΠαρ 20 Νοε 2009, 15:58

Ο τίτλος τα σπάει! Ούτε εγώ έχω παίξει με Tau οπότε ο Corum και ο Georap ξέρουν πολλά παραπάνω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΠαρ 20 Νοε 2009, 16:57

μπα και εγω μια μαχη εχω παιξει εχοντας tau, δεν ξερω πολλα

παντως ο μεγαλος αριθμος fire warriors και τα 2 devilfish πιστευω κανουν τη λιστα αρκετα καλη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΠαρ 20 Νοε 2009, 17:09

pew-pew tzzzzz... οι απολυτοι εχθροι μας.. Απο αυτα που εχω συζητησει με τα παιδια που παιζουν Tau, η λιστα σου φαινεται δυνατη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΠαρ 20 Νοε 2009, 17:16

Exωσα αρκετα Str6 ap2 εχω και 3 railgun και μοιρασμενες δυναμεις στα infantry οχι πολυαριθμες απλα αρκετες ομαδες στοχων.
Κατι αλλο objectives κρατανε πχ 1 μοντελο απο το πεζικο η πρεπει να ειναι 5 σαν το Fantasy ?
Μαχες μαχες μαχες θα φανερωσουνε τις αδυναμιες,ελπιζω ΣΚ αφου δεν παιζει και φαντασυ να λιωσω στις μαχουλες
Οποιος θελει με πμ η με περνει τηλ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΠαρ 20 Νοε 2009, 17:18

Ασχετο, αλλα...αφου λογικα απο απογευμα Σαββατου, το μαγαζι θα ειναι κλειστο, που θα παιξεις?οεο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΠαρ 20 Νοε 2009, 17:25

Μπα Κυριακη θα ειναι κλειστα ?
Δεν πειραζει σαββατο ευκολακι ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΠαρ 20 Νοε 2009, 17:49

Laskoulas έγραψε:
Κατι αλλο objectives κρατανε πχ 1 μοντελο απο το πεζικο η πρεπει να ειναι 5 σαν το Fantasy ?

και ενας firewarrior μονος του πιανει το objective
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΠαρ 20 Νοε 2009, 18:27

Laskoulas έγραψε:
Exωσα αρκετα Str6 ap2 εχω και 3 railgun και μοιρασμενες δυναμεις στα infantry οχι πολυαριθμες απλα αρκετες ομαδες στοχων.
Κατι αλλο objectives κρατανε πχ 1 μοντελο απο το πεζικο η πρεπει να ειναι 5 σαν το Fantasy ?
Μαχες μαχες μαχες θα φανερωσουνε τις αδυναμιες,ελπιζω ΣΚ αφου δεν παιζει και φαντασυ να λιωσω στις μαχουλες
Οποιος θελει με πμ η με περνει τηλ.

1) Str6 Ap2 μονο για να σκοτωνει marines ειναι.. Εννοω, οτι εναντια σε αλλους στρατους δεν κανει και τιποτα.. (που δεν θα το εκανε χειροτερο οπλο παντα..)
2) Σαββατο και Κυριακη μπορεις (οπως κι αλλοι) οπως εχω ξαναπει σε καποιο ποστ, να παιξεις στο πανδοχειο.. Ειναι (λογω sessions RPG που παιζουν) ανοιχτα μεχρι 4-5 το πρωι.. After Battle που λεμε.. Εαν θες παρεα για Κυριακη απογευμα, ψηνομαι να δω τους κλονους σου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΠαρ 20 Νοε 2009, 18:30

Οgyon@

Ξερεις πως ακουγεται αυτο ετσι?

Παράθεση :
Εαν θες παρεα για Κυριακη απογευμα, ψηνομαι να δω τους κλονους σου..

Πανδοχειο,after, κλονοι....

χαχαχαχαχχαχαχααχχα

GAY ALERT!!!!

xaxaxxxaxaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΠαρ 20 Νοε 2009, 18:51

Asarnil έγραψε:
Οgyon@

Ξερεις πως ακουγεται αυτο ετσι?

Παράθεση :
Εαν θες παρεα για Κυριακη απογευμα, ψηνομαι να δω τους κλονους σου..

Πανδοχειο,after, κλονοι....

χαχαχαχαχχαχαχααχχα

GAY ALERT!!!!

xaxaxxxaxaxa

μαλακα εισαι οτι να'ναι.. BasketballΤωρα που το διαβασω οπως το εγραψες , ναι , ειναι λιγο κουνημενο. lol! Αλλα δεν θα πηγαινε ποτε εκει το μυαλο ρε συ. Βεβαια
απ'οτι θυμαμαι κολωνακι δεν μενεις? Μαλλον συνηθες θεαμα εε?? :PPPPPppppppppppppp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΠαρ 20 Νοε 2009, 18:54

Asarnil έγραψε:
Οgyon@

Ξερεις πως ακουγεται αυτο ετσι?

Παράθεση :
Εαν θες παρεα για Κυριακη απογευμα, ψηνομαι να δω τους κλονους σου..

Πανδοχειο,after, κλονοι....

χαχαχαχαχχαχαχααχχα

GAY ALERT!!!!

xaxaxxxaxaxa
ε,ναι . Και το ξαναδιαβασω. Ειναι πολυ κουνημενο.. LooooooooooooooooooooL!!
Ελπιζω τουλαχιστον να ειναι ωραιο παιδι ο Laskoulas.. Μην παει τσαμπα τοσο ψηστηρι.. clown
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΠαρ 20 Νοε 2009, 18:55

εχει πηξει το ματι μου εδω περα στις...αντρικες κρεμαστες τσαντες Luis Vuytton λεμε...

χαχαχχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΠαρ 20 Νοε 2009, 18:57

Asarnil έγραψε:
εχει πηξει το ματι μου εδω περα στις...αντρικες κρεμαστες τσαντες Luis Vuytton λεμε...

χαχαχχαχαχαχαχα


Βαρβατηλα ενα πραμα εε?? Φανταζομαι θα αλλαζει ο τοπος οταν γινεται καμια συναυλια ροκομεταλ στο βουνο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΣαβ 21 Νοε 2009, 07:46

μιας και το derail τρελα το θεμα. Λασκουλα? (αντρικα τωρα) ..
Ψηνεσαι να φερεις τα ρομποτακια σου, να ερθουν τα παλικαρια μου να τους πετσωσουν και να γουσταρουνε?? Θα σου επιστρεψω τις βιδες τους στο τελος της παρτιδας...


Asarnil@ ok τωρα?? Razz η να αρχισω και τιποτα παναγιες για να μην μας παρεξηγησεις?? SCI FI Laskoulas Lol SCI FI Laskoulas Lol SCI FI Laskoulas Lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 42
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΣαβ 21 Νοε 2009, 09:56

Spammerz !!!

Μην hackarete το post του κολλητου μου :Ρ

Αν ειναι να παιξει μαχη θελω να παω για να δω :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΣαβ 21 Νοε 2009, 10:55

κοιτα, στα σοβαρα ξεκινησα το challenge. Ομως ηταν μια ατυχη στιγμη βρε παιδι μου. Κι ετυχε και ο Κολωνακιωτης να ειναι μπροστα.. Οποτε αστα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΚυρ 22 Νοε 2009, 12:56

Μικρε ανοητε διαστημανθρωπε ... στα παραμυθια μπορει να κερδιζουνε οι καλοι και οι πριγκιπησες , στις δικες μου ιστοριες κερδιζουνε τα τερατα και οι εξωγηινοι !
./roar

Μετα απο την εισαγωγη (την ατμοσφαιρικη ομολογουμενος Razz) εχω να πω :
οτι σε περιμενω καθε Τριτη Πεμπτη Παρασκευη ή την αλλη Κυριακη για μια μαχη μεχρι εσχατων στην "υπογα" του Πειραια ... θα φαει το Hamerhead σιδερο και το Piranha ατσαλι !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΚυρ 22 Νοε 2009, 12:59

για μενα παει αυτο???? ΤΕΛΕΙΑ!!!

Την αλλη κυριακη λοιπον (μιας και μεσεβδομαδα κλεινει πολυ νωρις το SH για να προλαβω) στην υπογα για τρελο chop-chop .. Ετοιμασε τους κλωνους σου για massacre.. Razz

(κακο matchup για μενα, αλλα θα την παλεψουμε..) May the cheesiest win!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΚυρ 22 Νοε 2009, 13:03

Εχεις Ορκ ?
γαμοτη ... τα παω .. αν δεν βαριομουνα να κολαω και περισοτερο να βαφω αυτα θα ειχα ...

ορκ ορκ ορκ ορκ ορκ (μου εχει μεινη απο το Dawn of War)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΚυρ 22 Νοε 2009, 13:14

Πρόσεχε, αν κατεβάσει μηχανόβιους Ορκς, δεν πεθαίνουν Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΚυρ 22 Νοε 2009, 13:37

Oπως λεει και ενας σοφος

"Ματωνουν ? Αρα πεθαινουν... "
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΚυρ 22 Νοε 2009, 13:43

metaller έγραψε:
Πρόσεχε, αν κατεβάσει μηχανόβιους Ορκς, δεν πεθαίνουν Razz

μην τους τρομαζεις. Δεν θα με παιζουν μετα.. LoL

yeap, orks και Δαιμονες εχω laskoula..Για Κυριακη μεσα?? Και Σημερα εμεις θα καιγομαστε στο Πανδοχειο απο τις 4ς μεχρι τις 10 οποτε εαν θες περνα μια βολτα.

σου στελνω τηλεφωνο σε πμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΔευ 23 Νοε 2009, 00:19

Kατι που σκεφτηκα , στο 40κ μπορεις να εχεις δυο HQ ετσι ?
Αρα αν βαλω ενα λορδο με το ιτεμ να δινει το LD 10 που εχει στις 12 ιντσες μονο η μαζι με κανα δυο suits.Ο οποιος θα αναλαβει την αμυνα , να κρατα τις μοναδες και ταυτοχρονα να εξαηλωνει με το ΒS 5.
Και εναν ακομα για την επιθετικη γραμμη οπως τον εχω στο ροστερ πιο πανω.
Φαινεται καλη ιδεα η @@ ? (ξερω με επηρεαζει το φαντασυ Razz Αυτο με το λορδο στις 12 αλλα δεν μου φαινετε κακο Razz)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




SCI FI Laskoulas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SCI FI Laskoulas   SCI FI Laskoulas I_icon_minitimeΔευ 23 Νοε 2009, 00:44

γενικα δεν ειναι κακη ιδεα

απεναντι στη λιστα του ogyon ομως βαλε plasma rifles και fusion guns να ξενερώσει ο cheddar-lord Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
SCI FI Laskoulas
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Burn in the Flames of Chaos!!!! 4 Laskoulas/George

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Warhammer 40K :: Army lists, FAQ and Tactics-
Μετάβαση σε: