Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Ιούλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 GWF WF Tournament?

Πήγαινε κάτω 
+21
Fellipe
Nepenthe
andreasch
EXORISTOS
spree7
Aerico
h34dnotf0und
mandragora
Δημητριος
KostasDiscordian
JimBouz
Rommel
Boromir
Guindor
belial
Flames
Tzortz
iron man
Laskoulas
R.J.Dio
Asarnil the Dragonlord
25 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 21:27

Φυσικά γιατί το να είσαι παρέα με τους φίλους σου δεν είναι προσβολή ξέρεις. :ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 21:30

Αυτο εχει πολλες ερμηνιες , ολα με τους 3 φιλους σου τα κανεις ? ροφλ !

Βασικα οπως εχουμε πει με καποια παιδια μας ενδιαφερει να γινει ενα τουρνουα με GT κανονες και σεναρια,ελπιζω να αγκαλιαστει και αυτο το τουρνουα απο ολους, ηδη ο εντι εχει 9 ατομα σταντ μπαι, θα χωθει και ο φλειμς με τα κονε στους χαμερερς και πιστευω να μαζεψουμε καμια 30 ατομα να γουσταρουμε που λεει και ο Ντισκορντιαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 21:33

Αν είναι για GT θα φέρω το γιό μου. Παιχνίδι της ηλικίας του είναι. :ρρρ
 Αν είναι για 3άδες Swedish θα έρθουν κ τα μεγάλα παιδιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 21:36

Λεεγε ρε τρελε , που ειχες και στο χωριο σου swedish Razz

Θα δουμε μωρε κανεις δε θα μεινη παραπονημενος , αλλα νομιζω οτι τα θελω του κοσμου στρεφονται περισοτερο στο gt φορματ , τουλαχιστων τετοια εντυπωση μου εχουνε δωσει οσοι μιλαω, αυτη τη στιγμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 21:39

Τους έχουμε δει ποτέ σε τουρνουά αυτούς που μιλάς?
 Στο δικό μου χωριό btw έχει μόνο ETC αλλά πάντα υπάρχει χώρος για κατάκτηση νέων εδαφών. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 21:42

Η αληθεια ειναι οτι δε τους εχουμε δει οντως και ενα τουρνουα "στα μετρα τους", ειναι μια πολυ καλη ευκαιρεια να τους δουμε επιτελους απο κοντα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 21:45

Ε ωραία. Τόσο καιρό μας αγνοούσαν κ σχολίαζαν χωρίς να έχουν ιδέα ποιοι είμαστε με μόνο κριτήριο ένα φόρουμ. Δε νομίζω πως θα τους χάλαγε να περιμένουν την 9η...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 22:28

Eγω ειμαι εκτος --για την ωρα-- σε οτι αφορα ομαδικο σαν tzortz . Και σαν φορουμ να πω την αληθεια και βαση των PM και των blabla που εχουν γινει , μαλλον για ατομικο τουρνουα με κανονες GT χωρις Σπεσιαλ θα παμε ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δημητριος
Champion
Champion



Αριθμός μηνυμάτων : 210
Registration date : 13/03/2012

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 22:33

Αν καταλαβα καλα ο Εντι μιλησε για ραντομ τριαδες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 22:37

Κι εγω μιλαω για "οτι αφορα ομαδικο" .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aerico
Hero
Hero
Aerico


Αριθμός μηνυμάτων : 714
Currently Playing : There is only one army
Registration date : 21/12/2009

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 22:38

Και τι θα γίνει με την ομάδα ;;; Ε ;;;;
....
...
...
( ατομικό τουρνουα... ας ακουστεί και κάτι προοδευτικό για αυτό το χόμπυ)
ΥΓ. Αλλα σοβαρά τι θα γίνει με την ομάδα ;; :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 22:44

GT χωρίς χαρακτήρες είναι ETC χωρίς AR.:Ρ
Μίλησα για τριάδες χωρίς pairing. Το να δηλώσει μια τριάδα αυτό αυτόματα αυξάνει την υποχρέωση κ μειώνειτο πιστολιασμα στο τουρνουά. Βέβαια πρέπει να τα εξηγείς όλα γιατί δεν γίνονται αντιληπτά άμεσα Δημητριε...

 Αερικό
 Όταν μεγαλώσεις θα σου πούμε για την ομάδα. Τώρα δώσε βάση στα  ...ατομικά :ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 22:46

Θα την πω την λαλακία μου τώρα γιατί δεν κρατιέμαι .... γιατί σώνει και καλά πρέπει να γίνει 1 format τουρνουά και όχι όλα ( σε βάθος χρόνου φυσικά ) δλδ που είναι το πρόβλημα ; .

Π.Χ Ο tzort καλύπτει το GT
O eddie το ETC
και εάν θέλει κάποιος να δοκιμάσει σουηδικό - ασιατικό - αφρικάνικο κλείνει μια ελεύθερη μέρα σε κάποιο χώρο που είναι διαθέσιμος , ποστάρει το τουρνουά και πάμε ...

Δλδ που είναι το πρόβλημα για να καταλάβω και εγώ ο χαζός ; ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 22:48

belial έγραψε:
Θα την πω την λαλακία μου τώρα γιατί δεν κρατιέμαι .... γιατί σώνει και καλά πρέπει να γίνει 1 format τουρνουά και όχι όλα ( σε βάθος χρόνου φυσικά ) δλδ που είναι το πρόβλημα ; .

Π.Χ Ο tzort καλύπτει το GT
O eddie το ETC
και εάν θέλει κάποιος να δοκιμάσει σουηδικό - ασιατικό - αφρικάνικο κλείνει μια ελεύθερη μέρα σε κάποιο  χώρο που είναι διαθέσιμος , ποστάρει το τουρνουά και πάμε ...

Δλδ που είναι το πρόβλημα για να καταλάβω και εγώ ο χαζός ; ...
 Ειλικρινά θέλεις να σου πω το γιατί?

Ω αυτά τα Cersei's plans...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 22:54

Και ΕΤC με AR η χωρις , δεν ειναι warhammer τοτε :Ρ

Ειπα απο το πρωτο ποστ που εκανα και ημουν 100% ξεκαθαρος . Θα γινει τουρνουα WARHAMMER με οτι ζηταει (αν και ΟΤΑΝ το ζητησει) ο κοσμος . Για την ωρα , οι συζητησεις που εχουν γινει ειναι για GT χωρις special char's απο τους περισσοτερους . Ουτε για ομαδικο με ρανδομ , με αριθμακια , με Κινεζικα , με ETC , με Swedish massage , κλπ κλπ . Δεν καθοριζω εγω το Rulepack , αλλα οι απαιτησεις του κοσμου .

Εγω σαν tzortz θα ηθελα ατομικο με GT κανονες χωρις σπεσιαλ σως .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 23:04

Μα που είναι αυτός ο κόσμος λέμε?

Σε pm θα γίνει το τουρνουά?

Χαχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 23:12

Ενω για ETc κανουν ΟΥΡΕΣ . Το ΙΚΑ εχει λιγοτερο κοσμο :Ρ Εσυ μου ειπες για 9 ατομα . Δεν θελετε μαγαζι για αυτο και η υπογα αρκει :Ρ Γιατι κανεις αλλος δεν θελει ETC , ακομα και απο την ομαδα δεν εχουν χρονο-θεληση για ETC , τους 9 που τους εχεις βρει δεν ξερω φφς!

Φαντασου , προτιμουν να μην παιξουν καθολου , παρα να παιξουν ETC . Οποτε ναι , θα γινει πρωτα σε PM το τουρνουα και μετα αν ειναι αρκετα τα PM θα κανουμε κινηση σαν φορουμ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aerico
Hero
Hero
Aerico


Αριθμός μηνυμάτων : 714
Currently Playing : There is only one army
Registration date : 21/12/2009

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 23:14

Μήπως δεν τον βλέπεις τον κόσμο γιατί σκόπιμα σε αποφευγει; Όπως μου έμαθαν και εμένα μεγαλώνοντας;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 23:25

Για να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα

Το ETC είναι θέμα της οκταδας κ μόνο. Κ δεδομένης της απουσίας ενδιαφέροντος για παιχνίδι σε ανταγωνιστικό επίπεδο η λογική λέει πως ή θα πάμε σε μακροημέρευση του Don Juan ή σε ring ξανά. Οπότε όποιος κ όταν θελήσει από τα υπόλοιπα ενεργά μέλη ( σορρυ αερικό δεν σε αφορά :ρ) θα πρέπει να έρθει στον. Ιron throne να...συζητήσουμε.
 Όσο αφορά τα λοιπά τουρνουά ( Κύπελλο Γ εθνικής) Κάντε ότι θέλετε. Θα έρθουμε να δούμε ποιοι ήταν αυτοί οι εξαφανισμενοι τόσα χρόνια. Ελπίζω να μην δούμε όμως πάλι τους ίδιους. 
 Γιατί εμείς θα έρθουμε και σε τουρνουά με κανόνες της χειρότερης έκδοσης ever. Γιατί κατεβαίνουμε για το παιχνίδι. 
 Τι λες αερικό? Θα έρθεις κ εσύ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aerico
Hero
Hero
Aerico


Αριθμός μηνυμάτων : 714
Currently Playing : There is only one army
Registration date : 21/12/2009

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 23:31

Asarnil the Dragonlord έγραψε:
Για να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα

Το ETC είναι θέμα της οκταδας κ μόνο. Κ δεδομένης της απουσίας ενδιαφέροντος για παιχνίδι σε ανταγωνιστικό επίπεδο η λογική λέει πως ή θα πάμε σε μακροημέρευση του Don Juan ή σε ring ξανά. Οπότε όποιος κ όταν θελήσει από τα υπόλοιπα ενεργά μέλη ( σορρυ αερικό δεν σε αφορά :ρ) θα πρέπει να έρθει στον. Ιron throne να...συζητήσουμε.
 Όσο αφορά τα λοιπά τουρνουά ( Κύπελλο Γ εθνικής) Κάντε ότι θέλετε. Θα έρθουμε να δούμε ποιοι ήταν αυτοί οι εξαφανισμενοι τόσα χρόνια. Ελπίζω να μην δούμε όμως πάλι τους ίδιους. 
 Γιατί εμείς θα έρθουμε και σε τουρνουά με κανόνες της χειρότερης έκδοσης ever. Γιατί κατεβαίνουμε για το παιχνίδι. 
 Τι λες αερικό? Θα έρθεις κ εσύ?

Αφου το θέτεις τόσο προσωπικά να σου πω κάτι αλλά μην εκπλαγείς ! Ενεργά μέλη, όμως τα θέτεις εσύ υπάρχουν και σε άλλες πόλεις της Ελλάδας  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked κλπ κλπ Εκτός και αν το φόρουμ άλλαξε ρόλο και αφορά μόνο ανθρώπους μια συγκεκριμένης περιοχής της αθήνας οπότε πάω πάσο και είμαι σε λάθος φόρουμ.

Ανταγωνιστικό....εξαφανισμένοι.... εθνική..... κυπελλο γ΄εθνικής... και λοιπά σχόλια ( με πολύ κακεντρέχεια θα συμπληρώσω ) είναι αυτά που σε έχουν οδηγήσει να μην βλέπεις κόσμο γύρω σου στην πραγματικότητα υπάρχει.

Και για να σου απαντήσω, όχι δεν θα ερθω και το γιατί μπορείς να το φανταστείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 23:36

Εντυ μπορει να εχεις ολη την καλη διαθεση αλλα με το παραπανω ποστ προσβαλεις αφανταστα τον Juan πρωτα και μετα ολους τους υπολοιπους που ειτε εχουν ασχοληθει , ειτε θελουν να ασχοληθουν ξανα/καποια στιγμη με το ETC . Νομιζω οτι ο ιδιος ο Χουαν εχει στομα ,σκεψη και αποψη για να μιλησει . Οπως επισης οτι τον ενδιαφερουν κι αλλα πραγματα εκτος απο το να ειναι καπταιν για μια ζωη . Μπορουμε αν θελεις σε καποιο αλλο post , σε καποιο αλλο topic , απο κοντα να ερθουν και ολοι οσοι παιζουν για την ομαδα και να κανουμε μια συζητηση για μαχες , τουρνουα , αντιδρασεις , συμπεριφορες κλπ κλπ κλπ . Δεν εχω κανενα προβλημα .

Η ΑΕΚ στην Γ Εθνικη παιζει , αλλα δεν αλλαξες ομαδα . ΑΕΚ εισαι . Το ιδιο και εγω . Και θα ειμαι οταν ξαναπαει στην Α' Εθνικη . Να δω ποσοι θα ειναι αυτοι που θα μεινουν με το ETC οταν παει ,οχι Γ' αλλα τοπικο Γ' Πειραια . Οπως επισης και να ειναι καποιος Γ' Εθνικη Ευρωπης δεν ειναι καλο.

Περα πλακας , το να δειχνεις εσυ εγω αυτος τετοιο μενος και "γραφοντας" αυτες τις εκφρασεις του τυπου "Καντε οτι θελετε στα τουρνουα Γ Εθνικης" οχι μονο προσβαλεις πανω απο 50-60 ατομα που ΘΕΛΟΥΝ να παιξουν , αλλα προσβαλεις και ολους τους υπολοιπους που αυτη την στιγμη παιζουν ενεργα . Μπορω να σου πω 20 ατομα που παιζουν συνεχεια μαχες Warhammer και την ιδια στιγμη μπορω να σου πω 4 , ναι την ΜΙΣΗ ΟΜΑΔΑ , που δεν παιζουν ΚΑΘΟΛΟΥ warhammer .

Πες μου λοιπον την επιτυχια του συστηματος , του κοσμου , του παιχνιδιου , των αντιδρασεων , του , της , των , κοκ κοκ .

Ας μην το παμε εκει ομως , γιατι παει μακρια . Εγω ειμαι χαρουμενος και μαλιστα σε επιπεδα 2005-2006 που ο κοσμος αγκαλιαζει ΠΑΛΙ το warhammer σιγα σιγα . Και σε αυτο , δεν φταιω εγω , δεν φταις εσυ , δεν φταει ΚΑΝΕΙΣ απο την ομαδα . Αλλα αυτοι που τοσα χρονια εκαναν και κανουν αυτο που επρεπε να κανουμε ολοι μας , να διασκεδαζουν .

Εχει καταντησει βαρετο , καθε φορα να μασαμε τα ιδια λογια για το ETC , συμπεριφορες , σχετικα , το ενα το αλλο . Ο καθενας παιζει οτι του αρεσει και με οτι περναει καλα . Και γιαυτον τον "καθενα" , εκεινη την στιγμη που εχει κανει Focus στο Χ παιχνιδι με το Ψ rulepack , αυτος ειναι ο βασιλιας !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 23:49

Πρώτον

 Έλειπα κοντά τρία χρόνια άλλα αυτό δεν έφερε νέους στα τουρνουά Αερικό. Μπορείς να φανταστείς το γιατί νομίζω. Οπότε πρέπει να ξαναγυρίσεις στις halls παρότι ανοίγει ο καιρός. Άλλωστε δεν σε ξέρω κ θα έπρεπε να ήσουν λιγότερο επιθετικός στα σχόλια σου κ με λιγότερη ειρωνεία αν ήθελες να έχεις ανάλογη συμπεριφορά. 

 Τζορτζ

Σιγά μην προβάλετε ο Χουάν. Αν κ όταν βρεθούν ξανά παίχτες με κέφι κ ταλέντο που να έχουν χρήμα για πέταμα κ διάθεση εδώ θα είμαστε. Αλλά όταν γυρνάς την πλάτη σε κάτι κ κάποιους, να δεις πως το είπε κάποιος...
Όση αγάπη δίνεις, τόση θα πάρεις πίσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spree7
Hero
Hero
spree7


Αριθμός μηνυμάτων : 592
Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑ
Currently Playing : WHFB
Registration date : 03/01/2009

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 23:53

εχω μια περισσοτερο ρητορικη ερωτηση να κατεθεσω...τι γινετε οταν σε ενα forum ανοιγει θρεντ για το warhammer fantasy ο εντυ???

p.s παρακαλω πολυ να μην δωθουν απαντησεις ρητορικη ηταν η ερωτηση...!!! lol! lol! lol! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 23:54

Αντιδρά η παράγκα.
Ρητορικά μιλώντας πάντα... :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 39
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μαρ 2014, 23:55

3 λαλουν και 2 χορευουν!!! στην υγεια σας !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
GWF WF Tournament?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» 40K tournament
» "There is only war" tournament 40K in BOW 11/5/14
» ICT Tournament !
» W F B Tournament
» The Endless War Tournament III

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Γενικές συζητήσεις :: Events and Tournaments-
Μετάβαση σε: