Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Ιούλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 GWF WF Tournament?

Πήγαινε κάτω 
+21
Fellipe
Nepenthe
andreasch
EXORISTOS
spree7
Aerico
h34dnotf0und
mandragora
Δημητριος
KostasDiscordian
JimBouz
Rommel
Boromir
Guindor
belial
Flames
Tzortz
iron man
Laskoulas
R.J.Dio
Asarnil the Dragonlord
25 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 00:02

iron man έγραψε:
3 λαλουν και 2 χορευουν!!! στην υγεια σας !!!!

Παναγιωτη δεν παιζει και κανεις παραπανω ETC ; Ρ


ΥΓ . Ρητορικα θα απαντησω και εγω οτι ας μην ανοιξουν το θεμα παραγκας για μαχες σε εσωτερικο και εξωτερικο , τα 2 τελευταια χρονια , γιατι ρητορικα παντα , θα κλαψουν μανουλες :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 00:05

In the game of thrones
You win or
You die!
Cersei Lannister.
 
Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 00:07

Asarnil the Dragonlord έγραψε:
In the game of thrones
You win or
You die!
Cersei Lannister.
 
Wink

Καλο το RP , δεν λεω και μενα μου αρεσει πολυ :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 39
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 00:08

εγω μια παραγκα ξερω και ειναι αυτη που εβαλε παιχτη σε ομαδα χωρις να εχει παιξει τα αναμενωμενα παιχνιδια και σχεδον η ιδια παραγκα ειναι αυτη που σταματησε ενα αξιοκρατικο συστημα επιλογης ομαδας για να πανε παρεουλα....

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !!!!



Υ.Γ και αλλη μια του λασκουλα που περνει σφυριγματα στο warmchine και νικαει τον κακομοιρο τον iron man   Sad Sad Sad  Razz Razz 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δημητριος
Champion
Champion



Αριθμός μηνυμάτων : 210
Registration date : 13/03/2012

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 00:11

Τελικά αυτο το τοπικ εξηγεί γιατι δε γινονται τουρνουα.Και το rule pack δεν παίζει κανένα ρόλο σε αυτο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 00:14

Εγώ θυμάμαι κι άλλη μια πάντως... Τουλάχιστον.

Ναι Δημητριε. Γι αυτό δεν γίνονται τουρνουά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iron man
Arch Spammer
Arch Spammer
iron man


Αριθμός μηνυμάτων : 5311
Ηλικία : 39
Τόπος : Πειραιας-Νικαια
Currently Playing : WHFB
Registration date : 31/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 00:17

τουρνουα γινονται... και με συμμετοχες πανω απο 14-16 ατομων δημητριε!!! απλα το θεμα ειναι πως την βρισκει κανεις ? καποιοι εθελοτυφλουν και κατηγορουν αλλους για δικα τους λαθοι κτλ. δεν ειναι ωρα για αυτα!!!
το τελευταιο καιρο δν γινονται για αλλο λογο που μαλλον δεν τα ξερεις και πολυ καλα...


@ασαρνιλ για πες και την αλλη μια μην ντρεπεσαι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 00:17

Εντι δεν ελειπες και στο ... φεγγαρι Razz
μεσα σε ολα εισουνα.

Θελω ομως χωρις καμια διαθεση να μπω σε κοντρα, να σε διωρθοσω , τα τουρνουα δε γινονται γιατι ΕΣΥ ψηφισες να μη γινονται.

ειχαμε απο Σεπτεμβριο μεχρι Απριλιο θεσμοθετημενα , οσο μπορουμε να το πουμε αυτο , τουρνουα για την επιλογη της ομαδας , καλως η κακως ειχαμε 6 μαχες το μηνα , που το λιγοτερο θα δεινανε στους παιχτες που τελικα θα πηγαινανε στο εξωτερικο 36 αγωνες σε επισημα ανταγωνιστικα παιχνιδια.
Ειχαμε λοιπων μια μουρμουρα, το Νοεμβριο (και για αυτο σταματησαν τα τουρνουα ΚΑΙ με τη ψηφο σου αλλα και αλλων παιδιων,) λογω ελειψη συμμετοχης στα τουρνουα αυτα , παλι καλως η κακως ,και παρθηκε μια αποφαση στην οποια δε συμφωνησα για να σταματησουνε αυτα τα ..."ψυχοφθορα" τουρνουα που στο φιναλε μπορει 10 μονο να ερχοντουσαν αλλα και οι 10 ητανε πολυ καλοι αντιπαλοι, σταματησανε λοιπων αυτα τα τουρνουα και τωρα σε λιγους μηνες η ομαδα θα παει στη σερβια με τη πλειοψηφια των παιχτων ξερω σιγουρα 3 που εχουνε παιξει συνολικα 1 μαχη στο συνολο απο τοτε και αλλους 2 συνολο 5 απο τους 8 που δεν εχουνε παιξει σχεδον καθολου , ποσο καλο πιστευεις οτι εκανε στην ομαδα ,η αποφαση αυτη να σταματησουνε αυτα τα "ψυχοφθορα" για καποιους τουρνουα ? (εγω δε το βλεπω αυτο γιατι παντα η μαχη με καλο παιχτη ειναι ευπροσδεκτη)
και ποσο πιστευεις οτι ειναι κολοτουμπα τωρα να ζηταμε τουρνουα ΕΤΣ ?


Και στο ξαναλεω , δε αναλυω αν ητανε σωστο να σταματησουνε η οχι , αλλα οτι ψηφισες να σταματησουνε.
προσωπικα διαφωνουσα και ακομα διαφωνω για το οτι σταματησανε.


Υ/Γ
Μπορει η ομαδα να παρει φετος μεταλειο και μακαρι , δε το συζηταω αυτο , αλλα δεστο σαν υποδομη και σαν προετιμασια ποσο καλο εκανε στην ομαδα να σταματησουνε οι εστω 6 σιγουρες μαχες των παιχτων που θελανε να πανε το μηνα.
δε ξερω μου φαινετε λιγο λαθος προσωπικα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Laskoulas στις Δευ 24 Μαρ 2014, 00:31, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 00:31

Φυσικά κ θα ψήφιζα να σταματήσει η φαρσοκωμωδία. Κατέβηκα σε τρία τουρνουά κ έπαιξα μόνο σε ένα ολόκληρο λόγω ανυπαρξίας αντιπάλων... Εσύ τι θα έκανες? Να φτιάχνω πρόγραμμα εφημεριών για να έρχομαι. Να είμαι όλα τα άλλα σκ χωμένος για να πηγαίνω κάπου που δεν παταγε κανένας???? Μαν θέλω τις 3 μάχες που μου χρωστάει το σύστημα κ ο εμπνευστής Του για να σταματήσουν όλα τα σχόλια. 

 Επίσης, σορρυ για το όφ τοπικ, αλλά εκείνοι που ψήφισαν Όχι είναι οι μόνοι που παίζουν. Κ λέω εγώ με το φτωχό μου το μυαλό πως 
Εκείνοι που ήθελαν να συνεχίσουν Δεν θα έπρεπε να παίζουν? Από τους 3 που είπαν Ναι 
Εσύ κ ο ντεμιρμαν το γυρισατε στο wm 
Κ Ο Τζον πουλάει το στρατό του. 
Δηλαδή μόνο σε τουρνουά Επιλογής παίζετε εσείς? Δεν το καταλαβαίνω. Σε μια ψηφοφορία που έληξε 11-4?  Εγώ είπα Όχι??? 
Λάθος Μήτσο. Είπα ΚΑΙ ΕΓΏ όχι είναι το σωστό.
 Στο σύστημα. Όχι στο χαμερ κ στα τουρνουά. 
 Γι αυτό κ θέλω να παίξω κ πάλι σε τουρνουά. 
Κατανοητό?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δημητριος
Champion
Champion



Αριθμός μηνυμάτων : 210
Registration date : 13/03/2012

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 00:32

Όχι δεν τα ξερω καλά.Αλλα κ οι υπόλοιποι που τα ξέρετε είστε αλλα λόγια να αγαπιόμαστε.

Επειδη ήμουν όμως στο τελευταίο τουρνουα που έγινε ,ψήφισα να σταματήσει η διαδικασία,παροτι τα τουρνουα εμενα μου αρεσουν κ με βολευουν.Ξερεις γιατι?Επειδη απο τα 10 άτομα που είμασταν εκει,μόνο εγω ήθελα πραγματικά να είμαι.Ολοι οι υπόλοιποι ήταν αναγκαστικά.Ε κ το θεώρησα κοροϊδία.

Αν τώρα γινονται αυτη τη στιγμη τουρνουα τα οποία για τον Α Β λόγω δεν ανακοινώνονται,δεν το ξερω.Υποθετω ότι αυτοι που τα κάνουν θα έχουν τους λόγους τους.

Στο θέμα μας.Αν γίνει gt ,γιατι να μην έχει κ special characters?Α)Αντριλα στο έπακρο κ Β)θέλω να κατεβασω Morathi.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 00:40

Εντι γιατι τα μπερδευεις τα πραγματα ?
τα τουρνουα του συστηματος με ΕΤΣ ειναι το ιδιο με το να κανεις τουρνουα ΕΤΣ τωρα ?
δε το καταλαβαινεις , αν τοτε στην εδινε που κατεβηκανε 5 ατομα η 10 , το ιδιο θα γινει και τωρα γιατι τιποτα δεν εχει αλαξει ...
Επισης δε λεω οτι ειπες μονο εσυ οχι,διαβασε το λιγο καλητερα , δε σε θεωρω και τις 7 πληγες , λολ χαλαρωσε , αλλα ειπες και εσυ και τωρα ερχεσε και ζητας τα ιδια τουρνουα να ξαναγινουνε , οταν λεω τα ιδια , ενοω το ιδιο φορματ τουρνουα , με ΕΤΣ ρουλ πακ.
Δεν ειναι λιγο ... παραλογο ?

Μου λες "Δηλαδή μόνο σε τουρνουά Επιλογής παίζετε εσείς? Δεν το καταλαβαίνω"
αυτο το παιρνω σαν ευσημο , γιατι ναι... οταν θελω μια θεση για να μπω σε μια ομαδα δε τη θελω δεδομενη αλλα θελω να παλεψω για αυτην και να παιξω και να ανταγωνιστω και αν αξιζω να μπω.
(και θελω να σου πω οτι ναι ακομα και 9 να ειμασταν και 8 να μπαινανε επρεπε να συνεχιστουνε τα τουρνουα γιατι ητανε σταθερη ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ , 9-10 ατομα βρεξει χιονισει θα ερχοντουσαν και οι 8 θα πηγαινανε με 36 μαχες , με μια αλφα προπονηση , τωρα ? νομιζεις οτι ειμαι παραλογος σε αυτο που λεω?)
απο τη στιγμη που δε γινετε αυτο και οι θεσεις δωθηκαν ακομα και αν ειμαι στην ομαδα ,νιωθω ξενερομενος και χωρις ενθουσιασμο , αλλα ουτως η αλλως το να παιξω γουορμασιν ειναι συνηδειτο και δε το μετανιωνω , ισα ισα. διαθετω το χρονο μου οσο μπορω καλητερα σε 2-3 χομπι.

Απαντηση παντως δε βλεπω αν εκανε καλο στην ομαδα που θα παει οτι σταματησαν τα τουρνουα επιλογης ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 00:43

Δηλαδή στη
Γερμανία
Πολωνία
Ιταλία
Ισπανία
Ιρλανδία
Αγγλία
....
....
Που γίνονται τουρνουά με αυτούς τους κανόνες χωρίς να είναι επιλογής είναι γίδια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzortz
Admin
Tzortz


Αριθμός μηνυμάτων : 12004
Ηλικία : 41
Τόπος : Νικαια
Currently Playing : Sylvaneth - Stormcast - AoS in general
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 00:50

αααααψου ! αααψψψψψουυυυ !!!

Παράθεση :
πότε όποιος κ όταν θελήσει από τα υπόλοιπα ενεργά μέλη ( σορρυ αερικό δεν σε αφορά :ρ) θα πρέπει να έρθει στον. Ιron throne να...συζητήσουμε.

Παράθεση :

In the game of thrones
You win or
You die!
Cersei Lannister.

αααψου :Ρ ΦΦΣ πρεπει να κανω μασκα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 00:50

@ εντι
το γραφεις ηθελημενα ε ? η απλα εισαι τοσο πεισματαρης που δε θελεις να καταλαβεις.
το τουρνουα επιλογης , ενα τουρνουα δηλαδη με ΕΤΣ ρουλ πακ,η συμμετοχη σε εκεινα τα τουρνουα δεν απαιτουσε ληξιαρχικη πραξη ουτε κανα συμβολαιο ουτε ομαδα αιματος , ενα ανοιχτο τουρνουα για ολους ητανε με ΕΤΣ κανονες και ειναι το ιδιο ακριβως με το τουρνουα ΕΤΣ που θες να κανεις
οταν εμφανιζετε ο δημητριος πχ (σα παρεδειγμα δημητριε σε αναφερω , τη γνωμη σου λες και ειναι σεβαστο)και λεει οτι τα τουρνουα ετς τα εβλεπε σα κοροιδια και εσυ προφανος εντυ δεν γουσταρες να κατεβαινεις και δεν ηθελες να συνεχιστουν τωρα πως ζητας να γινει ξανα τουρνουα ΕΤΣ ?
νομιζεις οτι επειδη ΔΕ θα ειναι και τουρνουα ετς επιλογης θα ερθουνε 30 ατομα ?το προβλημα ειναι δηλαδη στην ονομασια ?
σορυ αλλα εγω, αυτο το βλεπω σα κοροιδια/ουτοπια -.-
και παιδια δινετε μονοι σας την απαντηση στις ερωτησεις ...
οποτε παμε σε κατι που παιζουνε περισοτερα παιδια , πχ gtακι ...



Υ/Γ
το μεγαλο ερωτημα ομως ειναι εκανε καλο στην ομαδα που θα παει οτι σταματησαν τα τουρνουα επιλογης ...?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 49
Registration date : 28/08/2011

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 00:59

το λαθος ειναι που δεν το κλειδωνετε ενω ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΞΕΡΕΤΕ που θα καταληξει. κακοι οι γνωστοι στα 6 χρονια, λαθος και όσοι τους/μας αφηνουν. τα ιδια και τα ίδια. πραγματικα ...get a life people.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δημητριος
Champion
Champion



Αριθμός μηνυμάτων : 210
Registration date : 13/03/2012

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 01:09

Τελικά εκτός απο μένα,τον εντι κ τον discordian ενδιαφέρεται κανεις άλλος για τουρνουα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 01:10

Για τουρνουα Gt ενδιαφερομαι και εγω !!!
εσυ μεσα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 01:13

Ξεκινάνε 20
Οι δέκα μετά από 3 διήμερα μένουν πίσω
Πες μου ένα κ μόνο ένα λόγο για να συνεχίσουν να έρχονται...
 Αν κάναμε 4 τουρνουά χωρίς επιλογή τότε πες μου ένα λόγο για να μην έρχονται...
 Αυτό είναι το θέμα

 Η απάντηση στο μεγάλο ερώτημα που βάζεις είναι
Επηρεάζει μόνο εκείνους που δεν είναι αφοσιωμένοι στο χαμερ κ ήθελαν τα τουρνουά για να παίζουν. Οι υπόλοιποι δεν επηρεάζονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 01:16

Ναι ρε το βλεπω , δεν εχω μιλησει ξερεις με κανενα απο οσους πανε και δεν εχω μαθει ποσες ... καμια μια μαχες εχουνε παιξει απο τοτε που σταματησανε τα τουρνουα ... Lol ...

τεσπα on topic να προχωραμε, για gt εισαι μεσα ? πολυ συντομα θα εχουμε νεα , να υπολογιζουμε εσενα το δημητριο και τα αλλα παιδια ? μαλλων χωρις σπεσιαλ χαρακτηρες αλλα με σεναριακια κτλ !


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Laskoulas στις Δευ 24 Μαρ 2014, 01:20, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δημητριος
Champion
Champion



Αριθμός μηνυμάτων : 210
Registration date : 13/03/2012

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 01:17

Προφανώς.Οπως είπα κ πιο πριν το rule pack μου είναι αδιάφορο.Ποσους πόντους?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 01:19

Είπαμε
Αφοσιωμένοι


 Τι στρατό θα παίξεις στο GT?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 01:20

Σε αυτο δε μπορω να απαντησω ακομα μητσο , εχει ομως μπει ηδη ημερομηνια διεξαγωγης στο prive forum μας , μολις παρει εγκριση , ανακοινωνουμε !!!
αμα εχεις καμια προταση πεστο η στειλτο σε πμ !
ο σκοπος ειναι να ερθει κοσμος απο παντου , αν μπορει να γινει αυτο αλλα και να αφουγκραστουμε τι ζητατε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Asarnil the Dragonlord
Arch Spammer
Arch Spammer
Asarnil the Dragonlord


Αριθμός μηνυμάτων : 13942
Τόπος : 3ος πλανητης απο Ηλιο
Currently Playing : Warhammer Fantasy, Nicknames
Registration date : 15/09/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 01:28

Πάντως ομολογώ πως ο μοχυ λείπει πολύ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KostasDiscordian
Champion
Champion
KostasDiscordian


Αριθμός μηνυμάτων : 192
Registration date : 04/11/2011

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 01:33

Ο Μοχυ παιζει το πραγματικο παιχνιδι στρατηγικης ,αυτο της πολιτικης.Εκει η επιβιωνεις η "πεθαινεις".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Laskoulas
Arch Spammer
Arch Spammer
Laskoulas


Αριθμός μηνυμάτων : 15580
Ηλικία : 47
Τόπος : "The God of War hates those who hesitate."
Registration date : 27/08/2008

GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: GWF WF Tournament?   GWF WF Tournament? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 24 Μαρ 2014, 01:34

Λεεεγε ρε Ντισκο Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
GWF WF Tournament?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» 40K tournament
» "There is only war" tournament 40K in BOW 11/5/14
» ICT Tournament !
» W F B Tournament
» The Endless War Tournament III

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Γενικές συζητήσεις :: Events and Tournaments-
Μετάβαση σε: