Greek Wargaming Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The Forum of Greek Wargamers
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos 08abe9eb-c1f8-4f8a-abdf-72add18a9837_zps28329c39
Πρόσφατα Θέματα
» WTB wargaming and rpg terrain
PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeαπό shadowblade94 Κυρ 01 Οκτ 2023, 17:37

» WTS Big Tau Army 400€
PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeαπό doomsday Κυρ 09 Απρ 2023, 20:50

» Πωλούνται Adeptas sororitas
PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeαπό Manolorza Παρ 07 Απρ 2023, 12:31

» Πωλουνται Grey Knights
PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeαπό powerslave Κυρ 02 Απρ 2023, 19:08

» WTS High elf army
PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeαπό Eyzonas Κυρ 25 Ιουλ 2021, 23:08

Blog Feeds
Σεπτέμβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
This web site is completely unofficial and in no way endorsed by Games Workshop Limited. 40k, Adeptus Astartes, Battlefleet Gothic, Black Flame, Black Library, the Black Library logo, BL Publishing, Blood Angels, Bloodquest, Blood Bowl, the Blood Bowl logo, The Blood Bowl Spike Device, Cadian, Catachan, Chaos, the Chaos device, the Chaos logo, Citadel, Citadel Device, Cityfight, City of the Damned, Codex, Daemonhunters, Dark Angels, Darkblade, Dark Eldar, Dark Future, Dawn of War, the Double-Headed/Imperial Eagle device, 'Eavy Metal, Eldar, Eldar symbol devices, Epic, Eye of Terror, Fanatic, the Fanatic logo, the Fanatic II logo, Fire Warrior, the Fire Warrior logo, Forge World, Games Workshop, Games Workshop logo, Genestealer, Golden Demon, Gorkamorka, Great Unclean One, GW, GWI, the GWI logo, the Hammer of Sigmar logo, Horned Rat logo, Inferno, Inquisitor, the Inquisitor logo, the Inquisitor device, Inquisitor:Conspiracies, Keeper of Secrets, Khemri, Khorne, the Khorne logo, Kroot, Lord of Change, Marauder, Mordheim, the Mordheim logo, Necromunda, Necromunda stencil logo, Necromunda Plate logo, Necron, Nurgle, the Nurgle logo, Ork, Ork skull devices, Sisters of Battle, Skaven, the Skaven symbol devices, Slaanesh, the Slaanesh logo, Space Hulk, Space Marine, Space Marine chapters, Space Marine chapter logos, Talisman, Tau, the Tau caste designations, Tomb Kings, Trio of Warriors, Twin Tailed Comet Logo, Tyranid, Tyrannid, Tzeentch, the Tzeentch logo, Ultramarines, Warhammer, Warhammer Historical, Warhammer Online, Warhammer 40k Device, Warhammer World logo, Warmaster, White Dwarf, the White Dwarf logo, and all associated marks, names, races, race insignia, characters, vehicles, locations, units, illustrations and images from the Blood Bowl game, the Warhammer world, the Talisaman world, and the Warhammer 40,000 universe are either ®, TM and/or © Copyright Games Workshop Ltd 2000-2007, variably registered in the UK and other countries around the world. Used without permission. No challenge to their status intended. All Rights Reserved to their respective owners.

 

 PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos

Πήγαινε κάτω 
+14
Nistass
stormcaller
Solar-Macharius
gregorius
logos
h34dnotf0und
belial
Tzineris
Shieldwolf
thane13
Flames
tsaks89
tomahawk
aphelion
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aphelion
Arch Spammer
Arch Spammer
aphelion


Αριθμός μηνυμάτων : 7272
Ηλικία : 42
Τόπος : Terra
Currently Playing : with your nerves :D
Registration date : 29/08/2008

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΠεμ 13 Ιουν 2013, 23:23

Logos
PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos DSC01746_zps3385e707

Tomahok
PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Darkapostle2_zps0e032b19


Pyrforos
PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos 101_1954_zps0e80e295

Πείτε μας την γνώμη σας και τη επιλογή σας! :aye:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tomahawk
Spamlord
Spamlord
tomahawk


Αριθμός μηνυμάτων : 1378
Τόπος : Κερατσίνι (Πειραιάς)
Currently Playing : Τίποτα
Registration date : 26/04/2011

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΠεμ 13 Ιουν 2013, 23:47

+1 Logos


Logos: μαμεί το πρόσωπο Wink


Pyrforos: καθαρά χρώματα Smile 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsaks89
Champion
Champion
tsaks89


Αριθμός μηνυμάτων : 186
Ηλικία : 35
Τόπος : πειραιας
Currently Playing : the empire,tau empire,blood angels
Registration date : 23/10/2011

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΠαρ 14 Ιουν 2013, 00:26

Ολες ειναι φανταστικες αλλα με μικρη διαφορα +1 στον Logos...Το προσωπο τα σπαει..ευγε...Tomahok μπραβο σου..αλλη μια υπεροχη μινιατουρα ..Pyrforos και σε σενα μπραβο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Flames
Arch Spammer
Arch Spammer
Flames


Αριθμός μηνυμάτων : 9034
Ηλικία : 50
Registration date : 28/08/2011

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΠαρ 14 Ιουν 2013, 01:24

+1 πυρφόρος. πάρα πολύ ωραίο το νανάκι! ο τόμαχοκ εντυπωσιακός και ο λόγκος αλλά πυρφόρος φορ μι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thane13
Knight
Knight
thane13


Αριθμός μηνυμάτων : 250
Ηλικία : 33
Currently Playing : dwarfs-empire-chaos warriors-/- Grey Knights
Registration date : 01/11/2012

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΠαρ 14 Ιουν 2013, 01:54

πυρφόρος μακράν για μένα!!!!
Και το μοντέλο πολύ ωραίο από τι είναι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shieldwolf
Spamlord
Spamlord
Shieldwolf


Αριθμός μηνυμάτων : 1216
Registration date : 07/03/2011

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΠαρ 14 Ιουν 2013, 08:12

Θεωρώ ότι το αποτέλεσμα από τις φωτογραφίες σας αδικεί (τους εαυτούς σας δηλαδή και ο ένας και ο άλλος). Αντίθετα η φωτογραφία του Πυροφόρου βοηθάει πάρα πολύ να μοιάζει όλο το αποτέλεσμα καλύτερο...

Του Logos ήθελε πιό σκούρο φόντο και περισσότερο φως ενώ του Tomahok το copy-paste με τη Ζωγραφική των Windows ναι μεν βοηθάει να αναδείξει τη δουλειά του αλλά δε σώζει το τελικό αποτέλεσμα...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Solegga στις Παρ 14 Ιουν 2013, 13:28, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shieldwolfminiatures.com
Tzineris
Hero
Hero
Tzineris


Αριθμός μηνυμάτων : 726
Currently Playing : WAR/MER FANTASY HE,WE,BRET,(Βάφω όμως)
Registration date : 16/02/2012

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΠαρ 14 Ιουν 2013, 09:35

Θα ψηφίσω τον Πυρφόρο γιατί κατ εμε έχει λίγο καθαρότερο βάψιμο απο τους υπόλοιπους και ένα κλασσικό στυλ βαψίματος που μου αρέσει προσωπικά στους νάνους! Ο Λόγος έχει καταφέρει ένα πολύ καλό αποτέλεσμα στο πρόσωπο και στο γουναρικό, αλλά νομίζω οτι πρέπει να κάνει τις γραμμές των highlights πιο λεπτές και αντίστοιχα των σκιών για να φαίνεται πιο συνεκτικό το χρώμα χωρίς κενά!(δεν ξέρω αν καταλάβατε τι θέλω να πω)albino Για τον Τομαχωκ, έχω να πω οτι έχει βελτιωθεί πάρα πολύ τελευταία! Συνέχισε έτσι!

+1 Πυρφόρος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belial
Arch Spammer
Arch Spammer
belial


Αριθμός μηνυμάτων : 4528
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WM Cygnar
Registration date : 25/08/2009

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΠαρ 14 Ιουν 2013, 12:49

+1 logos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
h34dnotf0und
Arch Spammer
Arch Spammer
h34dnotf0und


Αριθμός μηνυμάτων : 2002
Ηλικία : 45
Registration date : 06/10/2008

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΠαρ 14 Ιουν 2013, 15:48

+1 Pyrforos!!

Πάρα πολύ καλή δουλειά στο πρόσωπο, και γενικώς πολύ καθαρό βάψιμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.demonicpigeon.com
aphelion
Arch Spammer
Arch Spammer
aphelion


Αριθμός μηνυμάτων : 7272
Ηλικία : 42
Τόπος : Terra
Currently Playing : with your nerves :D
Registration date : 29/08/2008

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΠαρ 14 Ιουν 2013, 16:09

+1 Tomahok 

Έχει πιο πολλές λεπτομέρειες και έιναι με καθαρό βάψιμο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
logos
Champion
Champion
logos


Αριθμός μηνυμάτων : 105
Τόπος : περαιας
Currently Playing : 40κ ,IG
Registration date : 27/03/2011

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΠαρ 14 Ιουν 2013, 19:34

+1 tomahok

βελτιωνεται συνεχως! τα ευσημα κ στον πυροφορο, ωραιο το freehand στο banner!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gregorius
Champion
Champion
gregorius


Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ηλικία : 47
Τόπος : Πειραιας
Currently Playing : Blood Angels Khador ogre kingdoms empire dwarfs
Registration date : 05/04/2011

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΚυρ 16 Ιουν 2013, 15:56

+1 logos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Solar-Macharius
Warrior
Warrior
Solar-Macharius


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς
Currently Playing : WH-40K
Registration date : 11/11/2008

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΚυρ 16 Ιουν 2013, 16:09

Καταρχήν ένα λάθος που πρέπει να έχει γίνει από τους διοργανωτές αυτού του διαγωνισμού συναγωνίζονται μοντέλα διαφορετικών κατηγόριων και ως προς το βάψιμο και ως προς το θέμα ο νάνος είναι εκτός από πολλές απόψεις και ειδικά από το βάψιμο.



Δίνω +1 στον Space Wolf πολύ καλός ειδικά στην τεχνική.  
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stormcaller
Knight
Knight



Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 37
Τόπος : Athens
Registration date : 20/02/2009

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΚυρ 16 Ιουν 2013, 16:32

+1 Tomahok
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nistass
Champion
Champion
Nistass


Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 41
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Registration date : 27/07/2011

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΚυρ 16 Ιουν 2013, 17:48

καλησπέρα θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα Solar-Macharius πραγματικά δεν υπάρχη μέτρο σύγκρισης μετάξι  του Logos και Tomahok,  με τον Pyrforos χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν, ειναι ένα θέμα που πρέπει να το δούνε οι διοργανωτές για να μην ψηφίζουμε με βάση στο αν μας αρέσει το μοντέλο αλλά η τεχνική βαψίματος.



+1 logos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aphelion
Arch Spammer
Arch Spammer
aphelion


Αριθμός μηνυμάτων : 7272
Ηλικία : 42
Τόπος : Terra
Currently Playing : with your nerves :D
Registration date : 29/08/2008

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΚυρ 16 Ιουν 2013, 22:57

Ρε Αριστείδη που είσαι τόσο καιρό?
Μπάμπη δεν καταλαβαίνω τι λέτε! 
Τι σχέση έχει ποια μοντέλα αντααγωνίζονται αφού ο ίδιος εσύ αναγνωρίζεις πως το σωστό είναι να τα ψηφίζεις με βάση την τεχνική και το συνολικό αποτέλεσμα και όχι με το τι είναι και ποιανού είναι το μοντέλο? 
Ακόμα υπαρχει το θέμα να μην αφήσω έξω κανέναν που μήκε στον κόπο να βάψει και να μας παρουσίάσει ένα μοντέλο. 
Τέλος, εσεις οι δύο ειδικά (Αριστέιδης και Μπάμπης), που κάνετε θέμα για την ομοιότητα ή μη των μοντέλων στον διαγωνισμό, δεν είδα να λέτε την γνώμη σας στο άλλο σκέλος που είναι same for all.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tomahawk
Spamlord
Spamlord
tomahawk


Αριθμός μηνυμάτων : 1378
Τόπος : Κερατσίνι (Πειραιάς)
Currently Playing : Τίποτα
Registration date : 26/04/2011

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΚυρ 16 Ιουν 2013, 23:23

+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
admin
Arch Spammer
Arch Spammer



Αριθμός μηνυμάτων : 3165
Registration date : 27/08/2008

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΚυρ 16 Ιουν 2013, 23:39

Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω από τεχνικές. Ειλικρινά, θέλω να μου πείτε τί εννοείτε, πλζ!

Οι φωτογραφίες δεν ευνοουν καμία συμμετοχή. Ειδικά ο Warpiest έχει λεπτομέρειες που δεν φαίνονται καθαρά. 

ΙΜΗΟ λόγο καθαροτητας αποτελέσματος και κονβέσιον, την ρίχνω στον Πυρφόρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aphelion
Arch Spammer
Arch Spammer
aphelion


Αριθμός μηνυμάτων : 7272
Ηλικία : 42
Τόπος : Terra
Currently Playing : with your nerves :D
Registration date : 29/08/2008

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΔευ 17 Ιουν 2013, 00:29

Για να καταλάβεις Νίκο το θέμα των τεχνικών και του αποτελέσματος κοίτα την φάτσα του Ορκ στο άλλο θέμα. Γενικά βλέποντας το ίδιο μοντέλο από διαφορετικούς βαφιάδες καταλαβαινουμε τις διαφορες προσεγγισεις.

Για παράδειγμα

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos ThanePanorama

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Img4577e145b3511

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Img43de8cd524a02
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzineris
Hero
Hero
Tzineris


Αριθμός μηνυμάτων : 726
Currently Playing : WAR/MER FANTASY HE,WE,BRET,(Βάφω όμως)
Registration date : 16/02/2012

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΔευ 17 Ιουν 2013, 10:03

Εγώ ψηφίζω τον πρώτο νάνο πάντως..rabbit

Πέρα απ την πλάκα κι εγώ δεν κατάλαβα τι ενοούν οι φίλοι με το ''διαφορετική κατηγορία'', Fantasy- 40k;;;;QuestionQuestion
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aphelion
Arch Spammer
Arch Spammer
aphelion


Αριθμός μηνυμάτων : 7272
Ηλικία : 42
Τόπος : Terra
Currently Playing : with your nerves :D
Registration date : 29/08/2008

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΔευ 17 Ιουν 2013, 14:07

up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsaks89
Champion
Champion
tsaks89


Αριθμός μηνυμάτων : 186
Ηλικία : 35
Τόπος : πειραιας
Currently Playing : the empire,tau empire,blood angels
Registration date : 23/10/2011

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΔευ 17 Ιουν 2013, 18:16

Αριστιδη εισαι ο aristidius απο dragon's eye???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nistass
Champion
Champion
Nistass


Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 41
Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Registration date : 27/07/2011

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΤρι 18 Ιουν 2013, 21:38

Καλησπέρα  κώστα δεν ήθελα να δημιουργήσω αναστάτωση,  Απλά η άποψη μου είναι ότι όλα τα μοντέλα δεν έχουν τον ίδιο βαθμό δυσκολίας, επίσης επειδή έχω δει κάποια μοντέλα από κοντά πιστεύω ότι οι φωτογραφίες τους τα αδικούν. αυτό που προτείνω χωρίς να θέλω να γίνομαι κουραστικός για να έχει πιο ενδιαφέρων ο διαγωνισμός και να είναι πιο δικαιος είναι να υπάρχει συγκεκριμένος θεματολογία και κάτι να γίνη με τις φωτογραφίες.χωρίς να θέλω να το παιξω ειδημονας του είδους γιατί και εγώ πολύ καινουργιος είμαι σχεδόν αρχάριος απλά πιστεύω ότι ο καθένας μας μπαίνει και ψηφιζει με βάση την προσωπική του φιλία συγνώμη και πάλι αν έγινα κουραστικός και χωρίς να θέλω να προσβάλω κάποιον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thane13
Knight
Knight
thane13


Αριθμός μηνυμάτων : 250
Ηλικία : 33
Currently Playing : dwarfs-empire-chaos warriors-/- Grey Knights
Registration date : 01/11/2012

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΤρι 18 Ιουν 2013, 22:30

χωρίς να ξέρω πολλά άτομα και χωρίς να είμαι και εγώ ειδήμων μιας και είμαι "καινούριος" στο forum (αυτό σημαίνει οτί μιλάω με επιφύλαξη πάντα) δεν νομίζω ότι η ψηφοφορία γίνεται βάση φιλιών, ως επί το πλείστον τουλάχιστον και από τα άτομα που γνωρίζω εγώ, άλλωστε οι περισσότεροι ψήφοι περιλαμβάνουν επεξηγηματικό κείμενακι και επιχειρήματα που στηρίζουν την αντίστοιχη ψήψο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thane13
Knight
Knight
thane13


Αριθμός μηνυμάτων : 250
Ηλικία : 33
Currently Playing : dwarfs-empire-chaos warriors-/- Grey Knights
Registration date : 01/11/2012

PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos   PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos I_icon_minitimeΤρι 18 Ιουν 2013, 22:31

ακραίο το πρώτο νανάκι btw Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
PL. 3.7 Logos Vs Tomahok Vs Pyrforos
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» PL3.5 Elhion vs Tomahok
» PL3.2 Stormcaller Vs Tomahok
» PL3, Yria Vs Pyrforos
» PL3.1 Aphelion Vs Stormcaller Vs Tomahok
» PL5, Lance-a-lot Vs Pyrforos

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek Wargaming Forum :: Painting and Modelling :: GWF Online Competitions :: Painters League Board-
Μετάβαση σε: